Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
6. mar 2010

taaaaaaaaaaaak 🙂

u nas cez den bolo celkom fajn 😵 okolo obeda a poobede bolo okolo 2 stupnov takze fajn 😵 poobede sme boli u svokrovcov a potom v Maxe povozit na vlaciku , posmykat a tak proste sa vyblaznit 😉 vecer sme sa pojasili precitali knizku a uz spinuska 😵

danka.k
6. mar 2010

no my cakame kedy nam prestanu ocka hnisat a tiez konecne vybehneme vonku.. 😉

bejca
autor
6. mar 2010

a co mate z ockami ?? a odkedy ?? 😕 posielame pusinky 😵

danka.k
6. mar 2010

no uz minule som tu pisala ze nam hnisaju ale nikto nereagoval 😀 v nedelu chytil asi prievan a nechce ho to opustit.. ale uz je to lepsie

bejca
autor
6. mar 2010

Danka akosi som prehliadla 😅 prepac 😉 a ja to uz neriesim aj mne sa stava ze si nikto nevsimne ale tak stane sa sem tam tu je toho vela a nestihame citat 😵

danka.k
6. mar 2010

beji ved v pohodicke 😉 😉 😉

bejca
autor
6. mar 2010

ved jasneeee 😉

no asi si idem natiahnut kosti 😵 pekny vecer 😵

danka.k
6. mar 2010

ok bruuuuuu nocku 😉

moniqe3
7. mar 2010

Dobré ránko kočky

Danka: Rastíkovi skoré vyliečenie. Nech sa môžete vonku vyšantiť. A čo mu do nich dávaš?

Včera u nás snežilo!!!!!! Síce iba taký posyp ale som nadávala. Viki nespinkala na obed tak poobede bola mrzutá a zaspala mi až o 20hod. Ale včera celý deň pekne cikala a kakala do šerblíka. 🙂

Len mi je ľúto, že sme sa včera hádali a viki to musela vidieť celý čas...chodila s prštekom na ústach, že psssst ale samozrejme, že sme sa furt hádali. Tak nám je to ľúto, že sme ju neposlúchli. Vy sa tiež hádate pre deťmi? :(

amadora
7. mar 2010

ahojte 🙂

my máme doma tatka tak si ho užívame 🙂 a včera sme boli v Bystrici a prišli sme až večer, mne bolo nejako blbo, bolela ma hlava, bolo mi zle od žalúdka, tak som zaspala len čo som uložila malého. dúfam že dnes bude lepšie nech si ešte trochu vychutnáme ocka 🙂

prečítala som zbežne len posledné riadky tak prepáčte ak na niečo nebudem reagovať 😅 Danka ja som si tiež nevšimla že máte niečo s očkami, tak sa rýchlo vyliečte a posielame cmuk na rýchle vyzdravenie 🙂 Beji pekný deň ste mali včera 🙂 Moni občas sa stane, ale tak neboj, dnes si to už nebude pamätať 😉

moniqe3
7. mar 2010

ami: no neviem..dnes som sa jej na to spýtala a ona, že psssst... takže pamätá...ale ja som na takéto veci citlivá... ja sa snažím aby Viki vyrastala v dokonalej harmonickej rodine ale to neexistuje asi nikde.. len nechcem aby to na nej zanechalo nejaké stopy. My máme s mužom super vzťah len ako v každej rodine sa niekedy chytíme ale ja to veľmi prežívam. Možno aj teraz v tomto období.

ami:nech ti je dnes dobre a užijete si tatinka... a kedy Vám zase odchádza.. kokos to je strašné, že si stále sama..:(

amadora
7. mar 2010

Moni nemyslím že by mala z toho nejakú traumu 🙂 Každý sa nerád háda, my sa tiež občas pochytíme a mňa to hrozne ničí potom, ale to sa stáva v každom vzťahu. Nehovor že ty si ako dieťa nikdy nebola svedkom toho že sa vaši hádali 😉 A nemáš traumu, nie? 🙂
Moni asi dnes večer 😒 Je to nanič, ale nejako musíme vydržať... drahý mi sľúbil že keď príde miminko tak bude bývať doma a vykašle sa na takú prácu, tak to s touto krásnou víziou nejako musíme zvládnuť 🙂

moniqe3
7. mar 2010

Hádka ako hádka.. my sme hádame ako talianský manželia..:D

Možno by si mu mala na profesii hľadal nejakú robotu poblízko aby si ho mohla mať stále pri sebe. Je to fakt strašné, že ako tí muži makajú aby nás uživili. My sme s mužom síce každý deň ale ak ho chcem cez deň vidieť a teda aby si ho Viki užila musíme ísť za ním. Inak ho vidíme iba ráno do 9hod a večer po 21hod ale to už väčšinou Viki spinká. Ale cez víkendy ak nie je akcia v reštike tak je iba náš. 🙂

Včera bol muž pozrieť do nitry na nejaké "nové" auto pre mňa. Také lepšie bezpečnejšie a veľké aby som v ňom aj kočík a dve deti mohla voziť. 🙂 Tak ak bude to auto v poriadku tak ho kúpi. Tú malú "skriňku" čo teraz mám tak to predáme.

moniqe3
7. mar 2010

talianskí....kokos sory za chybu... 😉

amadora
7. mar 2010

no Moni to sa ľahko povie, možno v BA to tak funguje že si pozrieš inzeráty a nájdeš inú prácu, tu určite nie 😒 a môj muž je stále na nete a obzerá ponuky. takže to nie je len tak že ho chcem mať tu tak mu nájdem inú prácu 😔

veva55
7. mar 2010

joj baby, zase je aka kosa, uz som z toho nestastna 😝
moni, kazde rodiny sa obcas hadaju, tak si to tak neber. pokial po sebe skaredo nenadavate a nebijete sa, tak je to v pohode 😉 tak hlavu hore
och baby, dnes rano sa adam rozlucil so svojimi piatimi vernymi spolocnikmi - dudlickami, spolu sme odstrihli hlavicky a vyhodili "pokazene" dudlicky do kosa. este predtym si kazdy z nich chvilku podudloval. tak som zvedava, ako dopadne nase prve zaspavanie. od jedneho roka cez den vobec nedudluje, ma ho len na spanie, ale aj tak je poriadny zavislak 😀 normalne mam z toho stres.pomooooc ☹

skolara
7. mar 2010

ahojte
veva mi sme Vinie zobrali dudel v piatok a este stale jej chyba. Mala ho tiez na spanie. Vcera kricala hodinu ze DACO chce do ruky.
Ale do tyzdna to bude hadam ok. Moj manzel jej ho zobral a ja uz spolupracujem. AJ ked mi je jej strasne luto bobok moj krasny no ale nechceme aby mala krive zubky a vobec v noci sa ma spat a nie dudlovat.Je to asi sila zvyku.
Ja dnes robim cely den od 9tej do 21. Tak sa mi nechce. Mala sla k babke a manzel jej ide skladat postel lebo uz aj postielku sme zrusili. Je to tyzden zmien 😀
Monika my sa snazime nehadat pred malou. U nas sa to celkom da lebo manzel sa nehada on len zabuchne dvere a pride ked som kludna alebo vymysli riesenie problemu a potom pride.
On sa so mnou hadat nebude ale uz sme sa vadili aj pred Vionkou a myslim ze ak to nie je bitka aleo skarede slova tak to nie je az take hrozne.Nemalo by sa to stavat ale stava sa to obcas v kazdej aj tej naidilickejsej rodine. 😉

bejca
autor
7. mar 2010

ahojte 😵

tak my sme dnes boli na nakup doobeda 😵 a tatinko nas zobral na obedik tak sme sa natlacili fajn 😵 vraj ked je zajtra to MDŽ tak to mam k tomu 😀 😉 Petko spinuska ja popijam kavicku 🙂 muzik isiel s Benym von tak mam par minut 😉

Monika kazdy sa pohada 😉 hlavu hore , a kto tvrdi ze nie ten podla mna klame .... 😅 niekde sa hada viac niekde menej ale to je zivot a aj ona ked bude vacsia sa bude hadat 😉 aspon vidi co a ako 🙂

Vevi drzim palce a neboj nejako zvladnete 😉 a mas este moznost aj kupit a schovat pre istotu 😅

ja este nepomyslam na to ze by som mu vzala dudinu na noc .....aj tak dudluje len chvilku a potom ju vypluje ....ale asi ked uz mu vidu vsetky zuby tak potom aj sam prestane dudkat 😵 podla mna su este malicki 🙂

Ami dufam ze uz ti je lepsie 😵 a len si tatka uzivajte 😵 s tou robotou to mate veru na figu ...no ale ved ak zatial ma a nepodari sa najst nieco lepsie tak hadam asi nebudete riesit to ze by zostal doma ... asi az ked nieco najdete co by bolo lepsie ze 😵 drzim palce 😵

Skolara to mas super ked muzik takto reaguje na hadky 😅 my sme ako kosa na kamen 😝 ako Monika pise taliani 😀 a teda nezavidim ti takto cely den pracovat 😔 😕

ciarka
7. mar 2010

Babulky ahojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ste mi chybali, sme sa dnes vratili z dovolenky, bolo suuuperrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!Sme si oddychli, babulky sa vysantili, vykupali sme sa a vecere prekecali.Jaj bolo uzasne, nic sme nemuseli robit, a teraz kruta realita,varit, prat, zehlit. Tam ma iba zaujimala kedy pojdem plavat, cvicit, papat............

Juj babulky tehulky, ale vas pribuda.

Monique3- gratulujem, myslela som na teba, a som stastna aj za teba.
lili24- aj tebe gratulujem a obidvom vam zelam bezproblemove tehu!!!!!

A tie ktore ste tipovali mna ako tehulku, tak vas sklamem, ja to nie som. A myslim, ze ani Martinka to neni, vsak ona hovorila, ze az ked bude mat Stevko 4 roky.

Tak sa nechame prekvapit kto to je.

A beji- k tomu dudlikovaniu, tym, ze narastu vsetky zuby a dudel uz nebudu potrebovat, je aspon u nas blbost! My uz par mesiacov mame vsetky zuby a sme tu asi najzavislejsi na dudli. My ho mame nielen na zaspavanie ale aj vacsiu cast dna. Ja neviem co s nou, ona len reve a reve, nic nepomaha, ziadna ina cinnost ju nezaujima, na vsetko kasle, a hovori len "dudku,dudku potrebuje".

moniqe3
7. mar 2010

Baby ďakujem za názor k tej hádke.

A čo sa týka dudinky. Tak moja švagrinka to urobila takto. Bolo pred mikulášom a Lianka už ukecaná a rozumná 3ročná. Takže sa dalo s ňou porozprávať. Jej švagrinka povedala, že: "Lianka dáme všetky dudinky do šáčku a keď príde Mikuláš on ti za ten sáčok s dudinkami dá sladkosti dobre?" Lianka súhlasila nikto jej nehovoril, že ale už dudinky nebudeš mať lebo ich dávame Mikulášovi. To jej nikto nespomenul. Jednoducho to tak urobili a ona od vtedy ani o dudinke nehovorila, lebo vedela, že ich dala Mikulášovi za sladkosti. Žiadne trápenie a plač.
Ja to tiež takto budem riešiť. Teraz ju nechám ešte dudinkovať. Moja mama a muž mali dudinky do 6rokov. A moja mama chodila už do 1. ročníka a deťom na ulici z kočíkovať kradla dudinky a tajne ich dudlala.. 😀 😀 😀

ciarka: v dobrom závidím.. musela byť úžasné. A ďakujem, že si na mňa myslela. Pomohlo to 😉

bejka: no tak super dnes si nemusela variť.. a muž je teda zlatý, že si spomenul. 😉

veva55
7. mar 2010

no obednajsi spanok sa podaril aj bez dudla, sice zaspal o 1,5 hodiny neskor ako obvykle, ale bez placu. asi 20x mi usiel z postele, ze on nebude spinkat, aj kos vykotil, vybral vsetky dudky z neho a snazil sa dudlovat, aj ked sam priznal, ze "vsetky kajky su pokazene" 😀 to on tak vola cumle, ze kajky, alebo kajocky. ale aj tak ich vsetky zvieral v naruci, nechcel ich znova vyhodit, no nakoniec sme ich predsa vyhodili opat do kosa. najhorsie to bude v noci, ked sa zobudi, ale musim byt statocna 😀 beji, som sa nepriznala, ale ked uz hovoris o kupeni noveho dudla.....jednu som schovala v skrini, ze keby mi vrieskal v noci 2 hodiny, tak to oducanie odlozim, aby sa nezahlienil od revu, ked sme po tom zapale pluc. som si asi nevybrala dobry cas, ked je po chorobe, ale snad to zvladneme. som si vsimla, ze ma trochu krive zuby a tie horne predne sa mu troska zacinaju vysuvat dopredu, takze najvyssi cas. aj zubari hovoria, ze to neni dobre na chrup, ze casto byvaju z toho predkusy a krive zuby, samozrejme nie u vsetkych deti to plati, ale adamovi sa fakt trochu krivia, tak som definitivne rozhodla 🙂
co sa tyka tehu, u nas najblizsii 1,5 roka nehrozi,, takze aj mna mozete pokojne vylucit 😀
neni to geena?

veva55
7. mar 2010

ciarka, ozaj, aj ja v dobrom zavidim 😉 a kde ste to boli? asi nejaka exotika, ked pises, ze ste sa krasne vykupali.....tak sa pochval 😉

skolara
7. mar 2010

beji ono je to super ked sa nechces hadat ale ked sa potrebujem vykricat a on odide vtedy idem explodovat.
Ale ja som typ co vykrici aj to co nie je pravda v amoku 😀 😀 takze chlapec radsej zdrha
😀
mala dnes u nasich nespi mama ju nevie uspat bez dudla 😖

amadora
7. mar 2010

ako čítam tak sa skoro všetci trápime s tými dudkami 😒 Vevi môj obdiv že ste sa na to dali, ja sa priznám rovno, som na to zbabelá 😅 Majko si občas cez deň spomenie na dudu a bude stepovať pred skriňou kde ich cez deň odkladám. Niekedy sa mi podarí ho zabaviť a odlákať, inokedy mu musím dať a len tak striehnem na príležitosť kedy mu ju znova môžem zobrať 😀

Beji to je jasné že neostane doma bez roboty len aby bol s nami, to by sme si nepomohli. Ale tak teraz tu dobre zarába, tak trochu našetriť nejaké peniažky a potom keby sa podarilo už nájsť takú robotu (nie šoférčinu) že by bol už každý deň s nami. Len dúfam že sa niečo pošťastí. Ja nepotrebujem prachy, len tak aby sme v pohode vyšli každý mesiac, ja nepotrebujem míňať, hlavne aby sme boli spolu 🙂

Ciarka vitaj doma, vidíš, som ti vravela že vám bude super aj so Sabi 🙂

lili24
7. mar 2010

ahojte kočky,

ako travite nedelu? My tak klasicky, varila som, prala som, dianka pekne spinkala a ja som si precitala MAMA a ja 😉 troska som zrelaxovala 🙂

my s dudlikom tiez spinkame, chvilku dudluje a potom vypluje 🙂 cez den vobec, von tiez nie 🙂 ma to ako take uspavatko takze to riesit nebudem a necham jej ho 😉 zacala by som iba ak by sa to zhorsovalo a pytala by castejsie co sa moze lahko stat kedze cakame druhe babatko 🙂 ale nevadi, ja som dudlovala tiez veeeelmi dlho takze ma to po kom mat 😀 😀

ciarka tipujem ze ste boli na nejakom wellnes pobyte 😉 v dobrom zavidime taku krasnu dovolenku 😉

chcela som ist s malou von, ale je tam hroznaaa kosa brrrrr takze asi budeme domka 🙂
idem este poznuchavat co je nove na nete 😀

cafte 😉

danka.k
7. mar 2010

babulky dakujeme.. moni davala som mu na ne nejaku mast ale ta prd pomahala tak som sla do lekarne ze co na to ze nech daju dake kvpaky a tak mi dala ale povedala ze to mu nepomoze ze to musime len pockat kym mu to prejde.. ale mam pocit ze mu to preslo po nich..

no my a duda verny kamarati.. cez den uz viac menej nema ale na noc mu ju necham este..

bzucinka2
7. mar 2010

ahojte, ciarka, super, ze si si tak oddychla a teraz sup do reality a vyrabania babatka, ved uz by sa predsa patrilo, vsak tu budes pomaly sama netehulka 😀
monika, ako vravia vsetky baby, v kazdej rodine sa objavia hadky, ale u nas je to tiez obvykle ako u danky, mm sa nerad hada, sice neodide, ale ostane ticho a ked sa ukludnim, tak to preberieme a mne sa samej hadat nechce tak sa ukludnim hned 😅
tak mi aspon dudku nemame od 10 mesiacov, aspon v niecom sme dobri, ked uz nocnik u nas nefunguje 😉
vevi drzim palce aby bola noc pokojna a zvykol si byt aj bez dudky 😉
no ideme sa uspavat 😉

danka.k
7. mar 2010

bzuci tak je to u skolary... 😀 u nas tie hadky isto tak nevyzeraju... teda podobne len muz neodide ale je ticho a to ma vie vytocit este viac 😀

amadora
7. mar 2010

juj som naštvaná ako pentagon 😠 náš syn si dnes zmyslel že strihanie nechtov je týranie najhoršieho druhu a tak sme nechty na nohách strihali pol hodinu s tým že sme ho dvaja držali maximálne nasilu, zajtra bude mať hádam modriny po nohách, vrieskal, plakal, nadrapovalo ho na zvracanie, no susedia si museli myslieť že mu hádam kosti lámeme 🙄 mal takto máličko od toho aby som mu nedala takú bitku ako ešte nikdy 😠

bejca
autor
7. mar 2010

Ciarka tak teda vitajte 😵 som rada ze ste si to uzili , veru neni nad to ked si trosku clovek oddychne 😵 a nastastie my dudu vobec len na to spinkanie 😵 klop klop tak hadam aj sa nam podari ako pise Monika na mikulasa sa ich vzdat 😉 a cakam na fotky z dovci 😉

Monika obcas sa podari a aj moj muz si spomenie ze nejake to vyrocie je 😉 ale nie na taketo veci si vcelku potrpi 😉 a ten Mikulas je super napad 😉 ak sa nam nepodari dovtedy prestat dudkat tak asi skusime vasu metodu 😉

Vevi no tak super ze si pripravena na vsetko 😉 ja by som tiez len tak sa nepokusila take nieco spravit 😉 zalohu treba aj ked verim ze uz po poobednom spanku uz to pojde v pohode 😉 drzim palce 😵

Skolara no niekedy je lepsie sa vykricat , niekedy je lepsie " zatat " zuby a pod.... a neboj aj ja som taka ze casto poviem aj co netreba 😝 😔 a to asi v hadke kazdy 😉 a dufam ze mala zaspala vecer uplne v pohode 😵

Ami ved jasne tak som ta aj pochopila a viem ze u teba je dolezite aby ste boli spolu 😵 a myslim ze asi u vacsiny z nas ak je to mozne sme radi ak sme spolu ako rodina 😵 deti otca - tatina - potrebuju aj ked len " chvilku " rano alebo na vecer ale vedia ze je doma a ze je " ich " 😉 ja tiez nemam rada ked ma muz poobednu a Petko ho vidi len rano cca hodku ako vstane a vecer cca hodku nez ide spat a to cely den len tatinko tatinko ... 🙄 😒 a ked ma rannu tak sme aspon to poobedie do vecera spolu tak to uplne inak chape aj Petko 😉 a drzim istotne silno paste aby sa podarila nejaka dobra robotka 😉

Lili dnes veru bola riadna kosa ani som to necakala 😝 a s dudkou drzim palce aby ste znovu nezacali viac 😉 a mozno miminko ani dudku nebude chciet 😉

Danka som rada ze ocka uz sa lepsia 😵 posielam pusinky nech uz su uplne oki 😵

Bzuci no teda super ze mate pokoj s dudkou 😵 a cikanie do septembra vyriesite tiez 😵 cmuuuuuuuuk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre