Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
8. mar 2010

no tá téma sa zvrtla a každý ju pochopil úplne inak ale tak nevadí...

Beji ani nie, 100x radšej by som bola keby spolu nechodili, ale tak čo spravím...

danka.k
8. mar 2010

ami co ty vies mozno sa bit nebudu 😀 😀 pojdu vsetkym prikladom 😀

amadora
8. mar 2010

no Danka to nie je o tom že "oni" sa bijú... to je o tom že "ona" všetkých bije, to je horšie dievča ako 5 chlapcov dokopy 😅 😝 😀 ona sa nepodelí o žiadnu hračku a ešte aj cudzie si ukradne pre seba a bije všetko hlava nehlava. ona sa nevie zahrať s deťmi takže si to dosť neviem predstaviť ako bude v škôlke fungovať 😝

danka.k
8. mar 2010

ami preto ju tam mama asi ide dat, nech si zvyka na deti... ked ju chytia cudzie deti do parady to bude sranda 😀 😀

amadora
8. mar 2010

Danka oni tam majú viac detí ako my, oni chodia vždy tri štyri mamičky na prechádzku odmalička, takže na deti je zvyknutá, takže neviem prečo má takú povahu. A to navyše chodí vždy s chlapcami vonku a tých bije. No asi fakt potrebuje aby jej to pár krát niekto vrátil 😅 Dúfam že dovtedy bude Majko dosť rozumný na to aby som mu vysvetlila že je starší a silnejší a nesmie sa dať 😀

danka.k
8. mar 2010

nech jej to poriadne vrati 😀 😀 😀

amadora
8. mar 2010

tak nejako 😀 dúfam že v tomto bude po mamine a bude si vedieť získať rešpekt 😀 😀 😀

danka.k
8. mar 2010

naucis ho neboj 😉 😉

bejca
autor
8. mar 2010

Ami neboj Majko na buduci rok uz bude vediet ako sa ubranit 😉 a ako to patricne vratit 😉 😵

Danka ako dnes Rastik ?? ocka uz oki ?, dufam ze lepsie 😵 a carujem aby ste dobre spinkali aj Bzucinkovci 😵

danka.k
8. mar 2010

beji poklopem si ale vyzera to uz fajne.... a aj ja budem carovat aby dobre buval 😉

bejca
autor
8. mar 2010

no tak si mala aj nejaky odvar uvarit 😉 nebojkaj ja si myslim za to mate ako aj my dve noci predtym tiez plakal a krical zo sna len maminka... a uz mu vidim tu stolicku ...tak mozno nejakaboliestka a dnes uz bude dobre 😵

danka.k
8. mar 2010

no ja dufam ze bude dobre.. sa chcem vyspat bo tato noc bola fakt nocna mora 😀 😀

bejca
autor
8. mar 2010

tak sup sup do postielky 😵 a hajuskat 🙂 pritulkajte sa a spinkajte 😵

danka.k
8. mar 2010

este ockovi zavolam a jedeeeeeeeeeeeeem 😀 😀

bejca
autor
8. mar 2010

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

bejca
autor
8. mar 2010

a zabudla som sa "pochvalit " 🙂 muzik dnes prisiel domov vecer s takou krasnou vonavou kyticou 😵 jaaaaaaaaaaj sak ma potesil 🙂 a aj cokoladu studenska pecat som dostala ale 250g taku velikaaaaaaaaaaaansku 😵 no zlaty je 😉

danka.k
8. mar 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej beji zavidim.. mne moj muzik ani sms... 😠 😠 😠

bejca
autor
8. mar 2010

Danka no tak obcas sa zadari 😉 a neboj ked pride z prace tak isto prinesie nejake prekvapko 😵

danka.k
8. mar 2010

beji neduuuuufam.. on si na take ani nespomnie... a ak hej budem inak zajtra prekvapena 😀 😀 😀

bejca
autor
8. mar 2010

no tak dufam ze budes prekvapena 😀 😉

danka.k
8. mar 2010

uvidime..... dam vediet

bejca
autor
8. mar 2010

no tak som zvedava 😉

idem natiahnut stare kosti 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

danka.k
8. mar 2010

dobruuuuu 😉

mm1
9. mar 2010

Dobré ráno, dnes idem na školenie na celý deň a vôôôôôôôbec sa mi nechce.

Aj mna mm včera prekvapil... kúpil mi Milka to maličké srdiečko, že chcel kvietok a neboli už pekné....
a malá mi vraví, no mami otol to... tak z tých 9 srdiečok čo tam je, spapala 5 a vraví. dobe to bolo utilo mi... 🙂
no podarená je žabka moja..... 🙂

amadora
9. mar 2010

dobré ránko 🙂

no Majko je zatiaľ taký že on radšej dobrovoľne odovzdá aj hračky a keď je pri nej tak sa aj bojí si niečo vziať chudiatko moje, ale tak hádam dovtedy sa stane trochu priebojnejším 🙂

môj drahý mi včera doniesol raffaello ružu 😵

moniqe3
9. mar 2010

Dobré ránko

aha ja som už v 6tt 😀 . Dnes začínam 5+0 😉 ami mne nie je vôbec zle. Je mi práveže super..len ma bolí podbruško a prsia. 😅

beji: haha že staré kosti..lol 😀 😀 😀 ty mladucha..

mm1: nech to školenie rýchlo úúújde a nech ťa zaujme... pekný deň 😉

ja som na MDŽ nič nedostala.. lebo že je to komunisticky sviatok.. 😀 😉 ale minulý týždeň som dostala tenisky puma tak to beriem, že to je tiež k tomu..inač som ich dostala k tehu.. 😀 😀

ami: nech sa Majko naučí brániť...len on je chudáčik asi dobrá duša a nemá to v krvi..ale neboj sa on zistí, že sa dokáže tiež brániť.. moja Viki bola tiež taká ale tiež sa už pochytili s Liankou..a boli práve v tej detskej kuchynke a každá v ruke detskú panvicu a len bum bum sme počuli si po hlave dávali.. 😀 😀 😀 😀 sme sa viac smiali ako ich zastavovali... to bol teda boj... jak o chlapa.. 😀 😀

bzucinka2
9. mar 2010

ahojte, dobre ranko 🙂
tak vcerajsia navsteva 3D u dokiho dopadla super, Tomino sa velmi ukazovat nechcel, ale je to chlap ako hora, poriadne obdareny ako povedal nas dokino 😀 cely cas spinkal, zival a schovaval si ocka, ale ani za svet ich nechcel otvorit 🙂 ale je krasny, ma 977g, vsetko je ako ma byt, ma vsetky prsteky na svojom mieste 🙂 ked bude cas, tak hodim fotky 😉
dnes ideme pozriet do skolky, maju otvoreny den, tak som zvedava 🙂
a ja som dostala od mm krasnu vonavu ruzicku 🙂 a od maleho take srdiecko na spajdlicke 🙂
megie uplne spanok nemozem zrusit, lebo on by do vecera nevydrzal, staci, ked niekde sme a meskame so spankom a uz je uplakany a zly 😖 ale vcera som ho skusila dat spat naobed praveze skor, aby bol poobede dlhsie hore, a klop klop noc bola celkom dobra, aj vecer sa nam podarilo zaspat do 20 minut , v noci sice uz o polnoci prisiel, ale hned aj zaspal, tak sme ho nechali, tak uvidime co bude dnes, ale aspon som sa vyspala, lebo sa ani neprehadzoval a tlacil sa na mm 😀
ami priemerne spava 1,5 hodinu, co sa mi nezda az tak vela 😉 vecer sice chodi spat o 19,00, ale zaspi az o 19,30 a aj ked mu chcem spanie posunut, tak sa neda, lebo potom sa uz ani prezliekat nechce, len na vsetko zuri ☹
beji, aj ja dufam a ospravedlnujem ho len tymi zubkami 😉
dakujem za pochvalu foto 😉ved konecne som ich dala prehodit z negativu na CD 😉

mm1
9. mar 2010

bzuci tak super správy 🙂🙂🙂

amadora
9. mar 2010

Moni akože ani mne nebýva nejako zle, občas mám ťažobu na žalúdku, ale včera teda mi bolo hnusne celý deň 😝 A Majko je zatiaľ taký že on ani hračky neberie, ani sa nebije, on je taký kamarátsky 🙂 Sa mi to páči na ňom, len chcem aby sa zase aj vedel brániť keď bude treba, ale tak to sa naučí 🙂 Ja som tĺkla hlava-nehlava každého kto sa na mňa len zle pozrel tak hádam niečo podedil 😀

Bzuci tak budete mať Tomáška? 🙂 A super teda že ste mali zážitok, aj my sa budeme tešiť na fotky 🙂

mm1
9. mar 2010

Ami, neboj, Majko sa bude vedieť brániť, keď bude treba.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre