Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
11. mar 2010

ahojte 😵

jaaaaaaaaaaaaj dnes bol ale den 😝 kokos uz som bola na vecer uplne na prasky 😝 asi nejaky divny tlak pocasia alebo co 😅 tolko som sa na neho nakricala ze az ☹ chuda moje male 😔 ale aj vymyslal .....3x som ho musela ist poobede prezliekat co mi 2x padol a bol cely spinavy od blata 😝 uz som mala uplne nervy v ....... 😕 😨 😒 ☹ no snad zajtra bude lepsi den 😅 a teraz konecne zaspal ...

idem citat 😉

danka.k
11. mar 2010

beji kym si si v kupelke nenasla na celej dlazke rozliaty gel na pranie tak je vsetko v pohode... 😀 😀 😀 😀 som si myslela ze ma doslova drbne 😀

bejca
autor
11. mar 2010

Megi dakujem velmi pekne kuponik prisiel 😵 a aj dakujem za pochvalu mojho huncuta 😉 a teda plavky su uplne uzasne a je z nich nadseny kazdy den v nich beha 😀 ak sa mi podari hodim fotto 😉

Monika Vikinka je teda sikulka 😵 ako krasne uz cika a aj kaka 😉 nam sa tiez viac paci kakat na velkom wc lebo to clupka 😀 a teda tiez uz krasne rozprava 😵

Bzucinka dakujem za pochvalu 🙂 a teda ale stale hovori ze to bolelo ked som mu strihala tie vlasky 😀 a ja dufam ze mu dorastu 😉 a prosim ta ty hlavne oddychuj a nebud stale taka aktivna ze musis stale nieco robit !! ja som neni tehu a ani polovicku z toho co robis ty nerobim 😅 tak sa prosim ta setri 😉 posielam cmuk aby ti uz tak zle nebolo 😵

Danka Rastik akysi nastvany 😅 a teda strih ste mu dali riadne kratucky 😉 ale fesak je na jednotku 😵

Ciarka tak ste si super oddychli 😵 v dobrom zavidime 😉 my hovorime prosim si - pimpim si 😀 😉 Sabinke cmuk 🙂 a ty co nechces tehu virus ?? 😉 a dakujem za zelanie 😵

Ami zlatko drzkaj sa 😵 velmi ma trapi ze ti je tak tazko ☹ ale som rada ze si u maminky tam ti bude dobre aj ti pomoze to je super a hlavne oddychuj 😵 posielame pusinky 😵

Adri ja ti neviem poradit 😅 alemyslim si ze je to malo cikat 1x za cely den ...no a nas aj ked malhnacky tak ale nezdal sa mi nejaky unaveny ..radsej zavolaj na pohotovost alebo tam zbehni nech ju pozru 😉 posielame pusinky 😵

bejca
autor
11. mar 2010

nie nenasla ale ja som vysypala normalny prach a to uz som inak penila 😝 😀

bejca
autor
11. mar 2010

fotky pridane 😉 mozte kuk 🙂

ale ako pozeram tak asi som tu uz zasa sama ....co uz 😀 😉

danka.k
11. mar 2010

beji krasne foto.. a tie plavky super 😉 😉 😉 a mne tiez strasne chybaju brcky maleho ☹

bejca
autor
11. mar 2010

Danka dik ;)) no mne by bolo luto Petka tak vystrihat 😅 a ani muz nechce 😀

danka.k
11. mar 2010

nasmu uz vlasy vadili takze bolo jedno ci nam bude luto alebo nie.. verdikt bol jasny.. vycvakat 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
11. mar 2010

Petko sa velmi poti na hlavicke a teda ma sice huste vlasky alema ich take jemne stale ..ja som aj dumala ho ostrihat tak nejako ako ty ale je mi to luto 😀 on este vobec nemal nejake dlchsie vlasky tak sa tesim ze ich ma take ako ich ma 😀 😉 a Rastik co je na tej fotke taky " nastvany " ??? 😉

danka.k
11. mar 2010

nechcel sa fotit to bolo nasilu 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
11. mar 2010

😀 😀 😀 😀 no podareny 😀

mm1
12. mar 2010

ahojte babulky....

Beji, nemáš za čo moja.... wow Peťulo je iný kulturista 🙂🙂 ale plavky sú super.....

Ciarka, super, že si mala krásnu dovolenku a že si si oddychla....

Bzuci, Tomáško je krásne meno.... ja mám ale bohužial na ten den v kalendári smutné spomienky.... 😔

Ami, viem, že nemáš net, ale myslím na teba...... 🙂

Naše nové slovíčko.... Mamííííííííííííííííííí OTOLELE nemáš.... ( okuliare 😀 )

monique02
12. mar 2010

ahojte maminky,
tak ja som bola vcera u lekara a som v 9 tt a uz som videla aj srdiecko 🙂 takze ja som ta oktobrova tehulka

vsetkym chorym zelame skore uzdravenie

ami drz sa myslime na teba

adriana84
12. mar 2010

dobre ranko babenky,dakujem za rady ;)nakoniec,to bolo ok...par krat som jej dala par lyziciek caju,a potom som zistila,ze pamperska je dostatocne mokra,ani pusinku nemala suchu,takze som ju nechala spinkat a pekne spala az do rana...dnes je uz ok..tak neviem co to bolo 😕
monique -blahozelam k tehulkovaniu 🙂

moniqe3
12. mar 2010

moni: GRATULUJEM 😉 a z celého srdca sa tešíme s Tebou. veľa zdravíčka prajeme..jéj a srdiečko vidieť by som si už aj ja priala..ale to si ešte počkám... ja idem na kontrolu 17.3. vtedy ma objednala doki a to budem 6+1 niektoré baby už vtedy videli aj biť srdiečko.. tak som zvedavá..ale myslím si, že asi ešte nie..

adri: jáj tom som rada že je všetko v poriadku.. mohla to byť taká krátka viróza... 😉

bejca
autor
12. mar 2010

ahojte 😵

Megi dakujem za pochvalu 😵 podaril sa mi veru zaber 😀 😉 a este raz vdaka za kuponik 🙂 Natalka uzasna teda 😀

Monika srdecna gratulacia 😵 tesime sa s tebou velmi velmi a teda ja zavidim mooooooooooc ale jasne ze v dobrom 😉 posielame pusinky 😵

Adri som rada ze uz je oki 😵 mozno len nejaka unava alebo co ....😉 a ked je v poriadku je to super 😵 posielame pusinky 😵

Ami myslime na teba cmuuuuuuuuuuuuuk 😵

bzucinka2
12. mar 2010

ciarka, chudnut budeme, snad sa nam aj darit zacne akurat ze musis pockat kym dokojim, dovtedy to nejak aktivne nepojde 😅 a Sabinka uz krasne rozprava, je sikulka, my slovicko prosim nepovieme ani za svet akoby vedel, ze je to dolezite carovne slovicko 😀
ja som sa na meno nikoho nepytala teda okrem mm samozrejme a ked sa inym nepaci ich smola, musia si zvyknut, je to nase babo, tak je to na nas, kazdy nech si vymysla meno pre svoje deticky 🙂
beji, mne ked nieco chyti tak sa do toho pustim ako vrtula a inokedy sa mi nechce ani prstom pohnut 😅
megie, dakujem a to mi je luto, ze mas smutne spomienky, tak ty si vymyslis ine meno 😔 a otolele si nezabudaj nasadit 😀 musi byt podarena 🙂
monique2 tak gratulujem k tehulkovaniu a nech ho mas pohodove, super ze Ninke pribudne surodenec, tesim sa s tebou 🙂
adri esteze je uz vsetko v poho, ale aj tak jej pre istotu asi este nechaj dietu 😉 drzime palceky nech sa to uz nevrati, mozno jej len nieco nesadlo 😉

mm1
12. mar 2010

jáááj ahoj Moni, GRATULUJEME..... 🙂

a ešte som sa vám zabudla pochváliť, že som si včera konečne kupila jarné topánočky... Riekerky za super cenu...... 🙂

mimkao
12. mar 2010

Ahoojte, moniq2 srdečne blahoželám k tehulkovaniu, všetko dobré, nech je bábo zdravé a pekne rastie. 🙂

moniqe3
12. mar 2010

bzuci: my slovíčko prosím aj s ručičkami.. hovoríme stále..ona si stále prosí hami... a keď to robí pred ostatnými tak to vyzerá, že jej nedávame jesť..a pritom ona je stále.. aj za tatinkom keď príde do reštiky tak hneď do kuchyne a tak ručičky k sebe a proším ... 😀 a tatinko je vždy niečo dá na mlsanie..

ami: myslím na Teba..dúfam,že je všetko v poriadku.... ☹

neviete čo je s Ami???? nejaké dobré správy??

mm1
12. mar 2010

Mimkao, ešte neviete, že to bude Matúško, alebo už to viete???????

Bzuci, neva, ide život ďalej, a vynahradila mi to naplno Natálka.... takže čo bolo bolo, asi to tak malo byť, aby som získala moje slniečko Natálku..... 🙂 ale Tomáško je pekné meno..... 😉

moniqe3
12. mar 2010

megi: natálka musí byť zlatá s tými okuliarkami ako to rozpráva.. 😀 😀

mimkao
12. mar 2010

mm1, vieme pohlavie iba na 80% takže to znaméná, že ho ešte nevieme. Lebo dr. povedal, že sa tým vôbec nemám riadiť... Matúška mám uvedeného v pase, lebo som nevedela do vtedy vymyslieť dievčenské meno. Ale už si to tam doplním... 🙂 🙂

mm1
12. mar 2010

Matúško je pekné meno....moje jediné krsniatko je Matúško.... 🙂
Moni, no normálka ked vidím ako to hovorí, tak pozerám jak motká ten jazýček...
a teraz si vymyslela, že keď mamina nemá otolele tak žmúri... tak to všetkým ukazuje..... 😀

mimkao
12. mar 2010

Hej, aj mne sa strašne páči Matúško. Aj môj najmladší brat sa tak volá... Ešte deti má nahovárajú na Dávidka, ale aj manžel chce viacej Matúška. No, veď ale uvidíme... 🙂

mm1
12. mar 2010

Dávidko je hneď po Vianociach, a to by mal sviatok hneď po Vianociach...... a Kamilka??? super, jednu malinkú Kamilku poznám...

mne sa celkom páči aj Anetka, a Adelka.

ronit
12. mar 2010

moni gratulujeme 🙂

danka.k
12. mar 2010

adelka je moje krstniatko 😉 😉 😉 😉

ja kym budem tehu vystriedam asi 1000 mien kym vyberieme to spravne 😀

mm1
12. mar 2010

ronit, ahoj, gratulujeme ku chlapčekovi... tak budete mať párik.....

Dani, to si ako ja....kým som sa rozhodla pre Natálku, to bolo mien.... teda, Natálka si vybrala meno sama...
dlho som chcela Hanku ale v 7 mes. som sa jedno ráno prebudila a vravím si, že ak to bude dievčatko tak to bude Natálka..... 🙂

bzucinka2
12. mar 2010

monika, Viki musi byt zlatulinka a vy ju takto hladom tyrate, chudatko malicke 😀 tak vy to hovorite asi aj za nas 😉
mimkao, aj ja som chcela prveho Matuska, ale mm sa to nepozdavalo a teraz ich je v nasom okoli vela, tak sme zmenili 🙂 ale krasne mena ste vymysleli obidve, aj Kamilka je take nevsedne a pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre