Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
9. júl 2009

Ami ze zjest 😅 😕 aj ja by som nieco male mnaaaaaaaaaaaaaaaaam tak hranolky ??? chipsy ???? masko nejake ?? tuniaka ??? toust ??? mnaaaaaaaaaaaam 😀 aj horalka by stacila 😀 a vy si to uzite so starkym 🙂 a dakujeme 🙂

bejca
autor
9. júl 2009

DAnka tych 30dcat som kuk a su super 😵

amadora
9. júl 2009

Beji ja to nemám rada keď niekto dieťaťu hneď beží ruky umývať keď niečo chytí. Telo si musí budovať imunitu a tvoriť protilátky.

bejca
autor
9. júl 2009

ja suhlasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂)))))))))

bejca
autor
9. júl 2009

ale uz fakt idem 😅 paaaaaaaaaaaaaaaaaa zajtra rano asi pridem kuk 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

amadora
9. júl 2009

Beji aj tak ako sa poznám to skončí pri polhodinovom čumení do chladničky a šomraním že na nič z toho nemám chuť 😀

Ale už fakt bežím, dobrú 😵

martina1982
9. júl 2009

Dobru noc babenky.

Danka , krasne fotky .Mat tak tvoju postavu .

Stevkovi som merala teplotu a mal teraz 37 ,ale musim na neho davat pozor.

bejca
autor
9. júl 2009

uz sem zde enem na skok 😉 oholena ,osprsena 😀 a nakremovana , naliala som si este deci vinka 😀 tak dufam ze noc bude kludna a ja sa vyspim 😀 😉

MArtinka dobru a tesim sa ze teplota klesla 😵 posielame cmuky cmuk 🙂

DAnka aj ja by som brala tvoju postavu 😅 😉

paaaaaaaaaaaa a uz idem hajat 😵

izka
9. júl 2009

hlásim, že som všetko postíhala, len fotky už nevládzem 😝

beji, uhoriek, mám tak akurát, aby som raz za týždeň zavarila várku. lebo som mužovi zakázala sadiť veľa 😎 mám vyrátané, že tých 50 pohárov nech máme, podobne ako martinka. len ja nie marhule, tie u nás nikto nechce. strašne sú prieberčiví a rozmaznaní 😖

hríbovica je ľahká. to robím na vianoce. hríby cez noc namočím, pak prepláchnem a sparím cez sitko vretou vodou. uvarím v osolenej vode spolu s rascou a bobkovým listom a keď sú mäkké zlejem.
v polievkovom hrnci spením cibulu, osolím, hodím na to hríby a chvílu podusím, pridám zemiaky pokrájané na kocočky, zalejem horúcou vodou. až sú zemiaky mäkké zahustím maizenou alebo múkou, pridám šlahačkovú smotanu, poprípade ešte trochu mlieka, nechám zovrieť a hotovo.
nakoniec to vychladím v studenej vode, aby sa nespravila navrchu koža.
ocot alebo kyslú kapustu si dá každý do taniera podľa chuti.

izka
9. júl 2009

bzuči, ešte kojíš? lebo ja áno a mala som to ešte len 2 krát. zato ale fest silno, ako som tu písala 😝
tak si ma trumfla 😎

ami a ty si už v poriadku?

izka
9. júl 2009

na ráno som pobalená, tak uvidíme aká bude noc, lebo stále sa strháva a mrnčí - zato tu stále straším 😵

dnes ju dva razy prehnalo, ale tak poriadne do plienky. inak kaká nočníka, ale toto nestihla. ráno budem múdrejšia, či to prejde. s deťmi sa ťažko plánuje, väčšinou sa to po....

vevi, no mne niečo hovor o oddychu... ja som rada, že nemusím variť a prať , už to mi stačí ku šťastiu 😉 už len tá zmena prostredia pomôže tebe aj adamkovi. ak pôjdete, tak šťastnú cestu a príjemný pobyt.

izka
9. júl 2009

na ráno som pobalená, tak uvidíme aká bude noc, lebo stále sa strháva a mrnčí - zato tu stále straším 😵

dnes ju dva razy prehnalo, ale tak poriadne do plienky. inak kaká nočníka, ale toto nestihla. ráno budem múdrejšia, či to prejde. s deťmi sa ťažko plánuje, väčšinou sa to po....

vevi, no mne niečo hovor o oddychu... ja som rada, ak nemusím variť a prať , už to mi stačí ku šťastiu 😉
ako píšeš, tá zmena prostredia určite pomôže tebe aj adamkovi. ak pôjdete, tak šťastnú cestu a príjemný pobyt.
z celého srdca ti to želám, lebo si to ozaj zaslúžiš.🙂

izka
9. júl 2009

pardon, dva razy mi to odoslalo.

ema je konečne v postielke, idem aj ja 😵

amadora
10. júl 2009

Dobré ránko!

Tak dnes sme konečne krásne spali do 8:00 🙂 🙂 🙂 Hip hip hurá 😀

Izka ak myslíš s mrchou tak som to mala dokopy aj so špinením 11 dní 😝 No sa smejem že asi idem do prechodu lebo posledné dni mám také návaly tepla že vitaj. Ale keby to bola pravda tak sa rýchlo dosmejem 😅

izka
10. júl 2009

ahoj, už som tu zas 😎

ami, to by bolo priskoro 😉 u doktora si nebola?

naša noc bola otrasná a pokračuje to aj teraz 😝 reve odušu za nič a v noci tiež sa posadila v postielke a hučala, ani utíšiť 🙄
to už dávno nebolo. posledný týždeň spávala bez zobudenia do 8. tak neviem, čo sa z toho vykluje.

beji, ten senec rušíme. 1. kvôli eme. 2. je zima a deťom sa najviac rátajú vonkajšie tobogány, 3. ohlásili sa mi moji rodičia, že zajtra prídu, tak musím volačo upiecť a nakúpiť.
škoda, rada by som videla teba aj peťka naživo 😉

bzucinka2
10. júl 2009

dobre ranko 🙂
beji 😀
izka ja uz 2 mesiace nekojim a stale nic, ale vraj to trva 3 mesiace, kym sa organizmus unormalni, tak snat to cochvila pride 🙂
ami tak sup sup, aby ste druhe stihli este pred prechodom 🙂
vevi, ak pojdete prajeme prijemnu cestu 🙂

martina1982
10. júl 2009

Ahojte

Tak sme zistili ,ze Stevko ma plne usta aftov ☹ moc mal v poriadku.

Beji aj vy ste mali afty ,co si to davala Petkovi?Nam doky ,ze tu fialovu vodicku.

Stevko nechce ani nic jest a strasne place ,ale aspon ,ze pije cajik aj mliecko.

veva55
10. júl 2009

tak baby, uz mam skoro vsetko zbalene, cakam na pizzu, maleho sa mi podarilo uspat uz o pol 12, co som neverila ze sa podari, kedze chodi buvat az okolo 1. ale som to posunula, lebo mu dam vynimocne este 1 spanok okolo 6, aby vydrzal do 11 vecer. to je nas predpokladany odchod. idem este dobalit kozmetiku a som fertig. zacina to nadobudat realnu podobu 😀

amadora
10. júl 2009

Izka nebola som u doktora, nejako si neviem nájsť čas 😒 Viem že by to bolo priskoro, robím si srandu. Ale človek nikdy nevie, sú aj také prípady.

Maťka to ma mrzí že máte také trápenie ☹ Posielame pusku na skoré uzdravenie 😵

Vevi tak šťastnú cestu a užite si prekrásnu dovolenku a nech sa vám už nič nepokazí 😉

martina1982
10. júl 2009

Ami,dakujeme velmi pekne radsej by som to mala mat ja .Aj ja som taka ,ze nerada chodim po doktoroch a mala som sa ist ockovat proti tetanu a este som stale nebola .

Veva stastnu cestu.

izka
10. júl 2009

ema práve zaspala 😕 vyzerá, že má aj teplotu, ale odmerať sa nedá ani náhodou 😖 a dva razy ju od rána prehnalo, tak paráda. dúfam, že nebude vracať, lebo dosť pojedla, čo je teda zvláštne, že jej chutí jesť.

ami, šak jasné, že si srandovala, ale na dokiho by sis mala nájsť čas. ja som taká istá. so všetkými behám a so sebou ledva raz za rok 😝
to keď sa narodil filip som išla na kontrolu po 600 nedelí po dvoch rokoch a som si chcela dať predpísať antikoncepciu 😀 namiesto toho mi doki povedala, že som znova tehotná s jojom 😀 trocha neskoro som prišla 😉

vevi, super, že to vyzerá takto nádejne a aj adamko poslúcha. určite sa budete mať skvele a my len budeme závidieť. a kde presne idete ? teda ak to môžeš prezradiť 😎

martinka, to mi je ľúto, že ste dostali afty. u nás dávajú takú bielu zarábanú vodičku, ale nedá sa mi prečítať ako sa to volá. tá genciánka je tiež dobrá, len je od nej všetko zababrané. želám, nech vám to rýchlo zmizne.

martina1982
10. júl 2009

Izka ,dakujem .Mozem mudat aj tee olej?

jankapardon
10. júl 2009

martinka vyskušaj .... kavová lýžička práškového cukru+jedna kav.lyžička sody bicarbony rozmiešat vo vlažnej vode...týmto to potierat...mne to zaberá.
Baby, chcem sa s Vami rozlučit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ideme na dovoleeenkuuuu 😝 , sa teším, v nedelu, takže budem mat kopu roboty, aby som to všetko zvladla.
Smer Hvar - Sučuraj.
Papa a vela zdravíčka všetkým.
Krasny dník. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amadora
10. júl 2009

Jani krásnu dovolenku želáme a užite si to 🙂 🙂 🙂

bzucinka2
10. júl 2009

jani, veva, krasnu dovolenku prajeme 🙂

martinka a vam cmuk, nech afty rychlo zmiznu 😒

amadora
10. júl 2009

O hodinu a pol si príde jeden chlapík pre mačiatka... je mi smutno už teraz ☹

martina1982
10. júl 2009

Janka ,dakujeme .Krasnu dovolenku prajem 🙂

Bzuci ,dakujem.

Ami,tak to je mi luto ,hlavne nech je one postarane.

monique02
10. júl 2009

ahojte kocky 🙂

vevi a janka prekrasnu dovolenku zelame, vela oddychujte 😉

my sme sa nakoniec dohodli a ideme 25.7. do grecka ostrov- kos 🙂

vsetkym choruckym zelame skore uzdravenie

ciarka
10. júl 2009

Ahojte babulky!!!!!!!!!!
vsetci tusim dovolenkujete.

Monique02- a co ste sa nevedeli dohodnut na dovolenke?Kam ist?Nakoniec kto zvitazil?Ty al.muz.
Inak ak sa vsetko podari tak aj my pojdeme 25.7 do Chorvatska,len este neviem kam.
Monique02- a co vsetko beries pre Ninku?Mate polpenziu,plnu al.ako?Ake lieky beries,aj vodu so sebou beries?Este prevaras?

Tiez zelam vevi,janke nech dovolenka vide podla planov.

Bzuci-a na akom ockovani ste vcera boli?

Danka.k-super vam bolo v Itali,krasne fotky.

Martinka-nech sa vam afty rychlo zahoja,aspon ze pije,to je dobre.
A vsetkym choruckym skore uzdravenie.

bejca
autor
10. júl 2009

Izka dakujem za recept 😵 a skoda ze ste neisli 😅 my sme boli a bolo super 🙂 len teda my sme skoro stale vo vnutry 😵 cakam na fotecky 🙂

MArtinka to ma mrzi ☹ chudiatko si vytrpi teraz 😒 zlatko my sme davali tu violet - ta fialova voda 😉 a vytierala som mu to - prevarena voda + soda bikarbona a davala som mu denne kvapky s vitaminom C 🙂 potom nam to za par dni preslo aj ked na zaciatku plackal aj ked som mu to vytierala aj mu krv tiekla - mal to az tak potom napuchnute ze mu normalne skoro az zubky " zmizli " ☹ drzim palceky a posielame vela pusiniek 🙂 davaj mu vsetko jedlo uplne rozmixovane na hladko a vela tekutin 😉

Vevi uzite si to plnymi duskami drzim vam palce na cestu aby Adamko pekne hajuskal 😵 oddychuuuuuuuuuuuj 🙂

JAnkapardon aj vam krasnu dovolenku a uzivajte si more 😵

obidvom vam zelame stastnu cestu , krasne pocasie a oddychujte 🙂

Monika zavidim Grecko 😉 a to uz mate za chvilku 😵

Ami nebud smutna 😉 maciatka budu dalsie 😉 😵 a k tomu dokimu by si mala ist veru 😉

Ciarka tak aj vy Chorvatsko ?? no teda super 😵 a kde mam fotky ??? haaaaaaaaa 😉

my sme boli v tom Senci 🙂 kupali sme sa dnu a ja som si bola aj vonku zaplavat a naraz aj slniecko vykuklo tak sme boli aj s Petkom vonku plavat , Nika aj na toboganoch bola vonku 🙂 tobogan vnutorny sme tusim ale 20x zisli a uz som ani nebrzdila Petko sa smial bavilo ho to a asi by najradsej sam isiel 😀 a tak sa jasil s Nikou no proste nam bolo super 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre