Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
19. júl 2009

ami pozrela som par videi, no mam co este pozerat este raz diky, pojdem niekedy aj k tej kamoske a pozriem to na vlastne ociska 🙂
pa pa a dobru nocku vsetkym

amadora
19. júl 2009

Ďakujem baby, ste zlaté 🙂

Bzuci potom mi dáš školenie keď prídeme čo nové si sa naučila 🙂

Ozaj, mne v piatok prišli tie veci na tú svadobnú tortu, zajtra pôjdem na poštu pre to, som zvedavá 😅

Nám idú asi ďalšie zuby, dnes sme mali ráno srajdu a doobeda bol hrozne protivný, jedovitý. Už pri obede na neho tato narobil krik, aj hrešil čo bol zlostný a to je už čo povedať že on stratil nervy a kričal na neho 😕

Inak keď sme odchádzali od babky tak na mňa tak sprisahanecky žmurkla a ukázala na moje vydúvajúce brucho že či čakáme druhé 😀 Reku nie, to je len sadlo 🙄

tami712
19. júl 2009

ahojte 🙂
nám úplne odišiel PC, tak mám z toho strašnú radosť 😠 😠 😠 až teraz som švagrinej ukradla notebook 😒

ami pekné fotky aj tortička super 🙂

tami712
19. júl 2009

maťka tak už aspoň ťa zub nebude trápiť ☹ fuj ja tiež zubárov nemusím 😝

danka tak super ste sa mali, aj my sa chystáme už mesiac do Bojníc a akosi nám to nikdy nevyjde ☹

ami a aj Ema mala dnes super deň, nikoho nechcela, len stále mama - mama a bola tiež protivná, ale tie očné zuby nejako stále nerastú 😠

amadora
19. júl 2009

Tami ďakujem 🙂 A nám asi tiež pôjdu horné očáky teraz, lebo iné už veľmi nemajú ktoré 😒 Tak sa teším 😖

izka
19. júl 2009

ami, tak si vymyslela nový recept. takto vznikajú vynálezy 😀 som rada, že všetci boli spokojní. a to poteší taká poznámočka, že či si tehotná 😎
mne vždy, keď dedko povie, že dobre vyzerám, tak viem, že musím schudnúť 😠

martinka, tak hlavne, že števkovi už chutí. a to ti osmičku trhala ? tie som si nechala náročky vytrhnúť, lebo ako mi rástli, tak mi len vykrivili ostatné zuby 😖 nechápem na čo mi boli !
nás to čaká zajtra s klárkou. už ju to nebolí, tak som zvedavá, čo povie.

inak dnes bola ema mimoriadne veselá. dokonca ma nechala variť. vkuse si štebotala a akože tiež varila. ona už všetko opakuje a pak to používa a celkom to dáva zmysel. dokonca počula, že vonku zastavilo auto a už kričala, že čau oci ! som bola prekvapená, že poznala naše auto len podľa zvuku 😕

danka, aj my máme všetko hav hav. keď ja poviem , že cica, alebo koník, tak zopakuje, ale o chvílu už je to havo 😀

idem ju aj pochváliť. asi trikrát sa nám podarilo, že povedala kakaj a dala som ju na nočník a vykakala sa. ale včera už mi zas len utekala a vykakala sa tesne predtým, než som ju stihla vyzliecť 😝 a to nehovorím o cikaní. len pozerá, čo jej tečie po nohách, ale nesadne si. a ští fakt každých desať minút. volakdo tu písal, že vydrží aj niekolko hodin, to teda nehrozí. vidím to ešte na dlhý boj 😎

zas polnoc, tak sa lúčim , kočky, majte sa krásne, aj detičkám posielam božtek.

amadora
20. júl 2009

Dobré ránko!

Izka no veru nový a aký jednoduchý a dobrý 😀 A ďakujem pekne 🙂 A naša babka má talent na takéto poznámky 😅

Inak tvoja Emka je hrozne šikovné dieťatko! Ja si neviem predstaviť kedy mi budeme hovoriť, lebo on si viac-menej hatle svoje a nejakú ani malú slovnú zásobu nemá 😒

bzucinka2
20. júl 2009

ahojte, tak mi mame rannu prechadzku za sebou, teraz idemem spinkat a potom len do mesta nieco nakupit a domov sa hrat 🙂

ami, to pekne , mila babina 😉

a u nas uz nie je vsetko hav ako bolo na zaciatku, teraz je vsetko ham 😀 😀 😀

amadora
20. júl 2009

Čo ste to tu rozpútali za epidémiu, hm? Auuuuuuuuuuuu, bolí ma zub!!! Už som si brala aj Paralen a nezabral, už mám pocit že ma bolí celá papuľa 😢

bzucinka2
20. júl 2009

tak ja prcham, ja nechcem aby ma bolel zub 😨

danka.k
20. júl 2009

ahojte.. nas maly prisiel rano sam na to ako sa rozbalit z plienky.. asi si povedal ze mi reku pomoze, s tym rozdielom ze sa cikalo a kakalo medzi hracky 😀 ako keby to do tej plienky urobit nemohol... ale potom uz pekne sedel na serbliku..

aj moj maly je dnes total mrzuty.. neviem co mu je.. uz spinka 2,5 hodiny.. asi je len dako unaveny

bzucinka2
20. júl 2009

danka, to potesi 😀

amadora
20. júl 2009

No radosť, zub na chvíľu cez obed prestal bolieť a už to bolí zase 😖 Už si kloktám ústa pálenkou 😀 Možno by som ju mala piť, do toho Paralenu by to bolo proti bolesti ideálne 😅 Zajtra ma zubár neminie 😔

bzucinka2
20. júl 2009

ami, no to by bola parada taka kombinacia, ale skus, mozno si uzijes 😀 drzime palce nech to dco najskor prejde 🙂
inak hodila som si novu farbu na kesenu, povodne som chcela bledsiu, tato je dost tmava hneda, ale muzik je spokojny, oon chcel zo mna vzdy tmavovlasku 🙂

danka.k
20. júl 2009

ami ved ulej si.. mne dnes bolo cely den zle a poobede sme sli k starkej ta naliala hrusku a na chvilku mi to preslo 😀

bzuci foto daj 😉

amadora
20. júl 2009

No nakoniec pomohla tabletka proti migréne, len dúfam že vydrží až do rána 😒

Bzuci aj ja chcem foto ako vyzeráš 🙂

My sme mali na návšteve toho mužovho spolužiaka so snúbenicou, bolo super 🙂 🙂 🙂

martina1982
20. júl 2009

Ahojte,

Ami, to ma mrzi ,ze Ta boli zubok ☹

Izka,mne trhali stolicku .Klare drzim palce ,aby ju to nebolelo.

Danka, ze medzi hracky kakal 😀 tak si musela mat radost.

Dnes mi prisla mamina a brat s priatelkou 🙂 Stevkovi sa strasne paci moj brat vzdy bol s nim

Ja som dnes bola pri zubarke vybrat tu gazu a dala mi tam dnes tabletku ATB,ze keby ma to bolelo este o 2 dni tak mam prist.

Bzuci ,to je hlavne ,ze sa muzovi pacis.Ja idem v sobotu ku kadernicke.

martina1982
20. júl 2009

Bejca je kde?

Idem za rodinkou 🙂

veva55
20. júl 2009

ahojte, hlasim sa po nasej "uzasnej dovolenke". konecne som uspala nasho divocha a z poslednych sil som sa dotrepala k PC 😀
takze v skratke:
vratili sme sa v sobotu vecer, vycerpani na smrt a rozhodnuti, ze s nasim synom tak skoro na ziadnu dovolenku nepojdeme. lebo to nebola dovolenka, ale poriadna stvanica. nic sa tam krpcovi nepacilo, krpec robil vsade cirkus, nic sa mu nepacilo, ani plaz, ani more, ani bazen, vsa

veva55
20. júl 2009

ahojte, hlasim sa po nasej "uzasnej dovolenke". konecne som uspala nasho divocha a z poslednych sil som sa dotrepala k PC 😀
takze v skratke:
vratili sme sa v sobotu vecer, vycerpani na smrt a rozhodnuti, ze s nasim synom tak skoro na ziadnu dovolenku nepojdeme. lebo to nebola dovolenka, ale poriadna stvanica. nic sa tam krpcovi nepacilo, robil vsade cirkus, nepacila sa mu ani plaz, ani more, ani bazen, takze sme si mora ani poriadne neuzili, 1-2x za den sme sa isli rychlo okupat a aj to tak, ze na striedacku, ked bol muz vo vode, ja s malym na rukach a potom sme sa vymenili a nasledne odcupitali do apartmanu. vecerne prechadzky koncili podobne, maleho sme len nahanali po ulickach, aby neskocil pod nejake auto alebo bicykel, nechcel byt ani v kociku, ani na rukach, ked sme sa chceli najest, tak jak debili zase na etapy, najprv sa najedol muz, ja som nahanala maleho o tri ulice dalej, potom zase vymena, takze ako keby sme ani neboli na spolocnej dovolenke, kedze sme boli stale od seba. vecer sme v izbe bezmocne lezali a zufalo pozerali na nase dieta, ako plne energie lieta po apartmane a ani za svet spat. v noci sa stale budil, prehadzoval....cize som tam hovno spala, nie sme zvyknuti spat spolu, doma spava sam. ale hned prvu noc padol hlavou na dlazbu chudak, takze som spavala potom s nim, jak som sa vydesila, lebo rano (po tom nocnom pade) som ho nevedela zobudit, som chytila sok, ze zomrel na nasledky padu.....no neprajem nikomu zazit, triasla som s nim a on nic...on chudak tak tvrdo spal.....
prve 3 dni moc teplo nebolo, takze kupat sa nedalo, potom uz bolo fajn, ale dostala som kramy, ktore mali dojst na konci dovolenky, takze som mala poriadne nervy a zakoncila to otrasna cesta domov, ked sme isli v takej zapche, ze to bola posledna dovolenka co som isla autom, namiesto 7 hodin, sme isli vyse 11....no katastrofa. takze asi tak 😝
idem drichmat, zajtra sa zase ozvem 😉

alex21
20. júl 2009

vevi ta dovolenka ma mrzi 😔
A zaujimave ze ani voda sa mu nepacila. Ta sa detom paci 😅

Ami ta torta vyzerala velmi pekne. 🙂 A dufam, ze zub uz neboli.

Bejca je v Terchovej na dofce. 😉

Bzuci aj ja chcem foto aby som spoznala tu kocku 😉 ked budeme v LV

Kocky nehnevajte sa ze nereagujem ale niekedy ked vas precitam tak uz nevladzem reagovat lebo je velmi pokrocila hodina a narocny den za nami a druhy krat zas zabudnem na co som chcela reagovat. Takze asi tak

alex21
20. júl 2009

fuha az teraz som docitala ako si budila Adamka. Az ma zamrazilo a skoro som prestala dychat. 😅
Tiez som sa raz takto vyplasila a ked som to hovorila kamoske tak mi poradila, ze aby som Eli zbytocne nebudila tak najprv mam skusit pulz na rucicke. Odvtedy to tak robim a vzdy sa ukludnim. Ak sa mi to aj tak nepozdava tak potom este pozeram ci a ako dycha.

idem haji lebo neviem kto mi nadstavil stale nadstavuje budik na 5:15 😠 . Kazdy den sa vtedy zobudim a to mozem ist spat aj o 3:00 v noci. Na a jasne ze potom neviem zaspat podari sa mi to o 6:30 a o 7:00 sa na mna zacne usmievat Eliska.

izka
20. júl 2009

vevi ahoj, to ma mrzí, že ste mali takú akčnú dovku. ten adamko vám dáva zabrať. musela si prežiť strašný šok, keď tak tvrdo spal. tak živo si to opísala. máš to náročné, moja. a pak už bol v poriadku ?

som si spomenula. ako som prišla vždy uštvaná z mesta, keď boli deti malé a ja za nimi v pokluse, aby ich auto nezrazilo, lebo boli jak z divých vajec a každý bežal iným smerom 😅 . normálne som sa hanbila. na nás presne sedelo, že dedinčania prišli do mesta 😝

ami, vyzerá to že sa nevyhneš zubárovi. 😲 klárke to iba vyčistil a máme ísť na rtg. podľa toho povie, čo ďalej.

izka
20. júl 2009

dnes bola ema parádne jedovatá. nič sa jej neľúbilo a len sa o zem hádzala. ešte ma aj kopala a odháňala, že nechaj ma. 😕 fakt des. ako môže byť jeden deň taká zlatá a druhý taká mrchavá ?
jedine, čo ju tešilo, bolo špliechanie pri kúpaní. to asi v bazéne pochytila. celá kúpelňa mokrá, na dlážke centimeter vody, ale dieťa šťastné.
no a na záver večera zakopla o kikine nohy a rozrazila si hornú peru. krvi bolo všade.
nuž pekný deň za nami.

amadora
21. júl 2009

Dobré ránko!

No zub momentálne nebolí, tak vôbec netuším či ísť k zubárovi alebo nie 😒 Lebo ani kaz mi tam žiadny nevidno, tak ja neviem.

Maťka a ako, ešte ťa to bolí? 😒

Vevi teda to ma mrzí že sta mali takú "dovolenku" ☹ Netuším čo na to povedať... snáď na rok to bude lepšie 😅

Alex ďakujem za pochvalu 🙂

Izka Emke posielame pusu na boľačku 🙂

amadora
21. júl 2009

Inak včera keď sme behali po dvore Majko trielil za dom a hneď k ríbezliam a začal si trhať a papať. Tak som mu odtrhla strapček a podala mu do ruky a on si začal pekne oberať bobuľky a nakoniec kostrnku zahodil. Normálne som ostala prekvapená ako to vie, som čakala že to švacne celé do pusy 🙂

A večer pred kúpaním som mu robila leze leze po železe a som mu to recitovala takým ťahaným tónom le-ze le-ze po že-le-ze ... a keď som skončila tak on chcel ešte a začal mi presne tým tónom hovoriť ta-da ta-da ta da-da-da 😀 Úžasný bol 😀

monique02
21. júl 2009

ahojte kocky,
tak prave som zistila ze nini ma plnu

monique02
21. júl 2009

ahojte kocky,
tak prave som zistila ze nini ma plnu pusinku aft, v piatok mame ist na dovolenku ☹ ☹
a ja ze co uz odvcera tolko vyrevuje 😝

pekny den vsetkym

veva55
21. júl 2009

dobre ranko, prave vymyslam program :D
alex, vtedy rano sa zobudim a carlos na tom istom mieste ako po tom pade zaspal, uz toto mi bolo cudne, lebo on sa stale prehadzuje. tak som chvilu sledovala, ci sa mu zdviha hrudnik, lebo on ked spi, vzdy tak hlboko dycha....a nic, vobec sa nedvihal, to uz som chytila sok, tak som ho zacala budit.....no nakoniec vsetko dobre dopadlo, potom padol uz len raz, ked utiekol v noci odo mna k tatinovi do postele do vedlajsej izby. nastastie som mu hned vedla postele naskladala pre istotu deky, takze padol do nich 😀
monik, to ma mrzi, adam mal nedavno jednu velku aftu v pusine, pomohol nam ten camistad gel ci jak sa to vola, na druhy den mu to zmizlo. skus sa spytat v lekarni.

alex, kedy zorganizujeme ten senec? 🙂

bzucinka2
21. júl 2009

ahojte, baby sklamem vas, nemozem hodit foto, lebo fotak je na vinici a dnes tam sice idem, ale ostavam tam a nemam ako potom hodit fotky do pc, lebo tam si beriem iba take mame skoro nic co natahuje stranky pomalsie ako slimak, takze musite vydrzat az do piatku, kedy by som mala prist naspat domov, ale skusim ami poslat mms a ak sa jej podari, nech si hodi do albumu 😀

vevi, to muselo byt strasne, vsetko ako spadol a nebudil sa, aj cela ta dovolenka ☹ tak to ti fakt nezavidim, vidis a nasemu sa zase strasne pacilo vo vode , v jedalni vsade, a odvtedy ma hned rano po ranajkach taha von a aj doma musime ist hned rano o 7,30 von 😀

baby o tych aftach vraveli vcera v sparavach, ze je to detska slintacka teraz dost rozsirena v ba, tak skuste pozistovat a spytat sa dokiny, co to je, alebo kuknite archiv sprav ci to tam je, tusim na markize to davali, ale nie som si ista alebo joj, ine spravy nezvyknem pozerat ☹

ninke posielame cmuk, nech jej to rychlo prejde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre