Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. júl 2009

Tami veľmi držím palce aby ste sa tej operácii vyhli 😒

bejca
autor
28. júl 2009

Danka tak treba davat castejsie link 😉

TAmi a co to ma presne ten tvoj muzik ??? to koleno ???a dakujem za povzbudenie 😵

bejca
autor
28. júl 2009

Ami 😀 muzik podareny 😀 ale ved ty si mu len masaz ponukala nie sex 😉 😀

a teda ja vas obdivujem ze mozte jest takto vecer ja by som uz mala 150 kg 😖 😅 😒 😨

danka.k
28. júl 2009

beji mne takto vecer najviac chuti.. a teraz mi je zle... 😀 😀 😀

ami 😀

bejca
autor
28. júl 2009

aj mne by chutilo a aj by som zjedla cokolvek ale nemozem 😅 lebo by som hned pribrala 😝 😅

danka.k
28. júl 2009

boze keby som tak ja pribrala 😀

tami712
28. júl 2009

ami díkes, ale asi sa jej nevyhneme, a muž sa už normálne teraz po týždni čo je doma nudí 😀 ešteže Ema ho zamestnáva na 100% 🙂

beji vyskočilo mu rameno a aj sa mu tam hneď vrátilo 😒 ale už sa mu to stalo 2-krát a ortopéd mu povedal, že už mu to takto môže hocikedy vyskočiť aj napr. v spánku. A keď chce ešte hrať tenis alebo normálne fungovať tak mu pomôže jedine operácia 😒

amadora
28. júl 2009

Tak už som zas za človeka 😀

Beji veď za to píšem že MUŽI, podaj im prst a hneď by chceli celú ruku 😀 Alebo tak vzrušujúco masírujem 😀

A ja tých 150kg aj mám, ale ako píše Danka, keď mne na večer najviac chutí 😅

Tami to ma mrzí... a s tým nudením sa to dôverne poznám. Želám rýchle uzdravenie lebo po pár týždňoch už bude mať záchvaty robenia a bude vymýšľať blbosti 😀

bejca
autor
28. júl 2009

Tami aha 😅 no tak ja by som asi na operaciu neisla 😅 ale zasa ja az tak nesportujem a hlavne sa bojim 😅 ale tvoj muz je super aktivny tak on asi potrebuje mat istotu - alebo ako by som to napisala - v tom ramene 🙂 drzim palceky neboj vsetko bude oki 😵 a ak by isiel na operaciu to ako robia ci nezistovali ste to este ???

Ami no asi tak erotikus masirujes 😵 a kde by si ty zobrala tych 150kg ??? haaaaaa 😕

bejca
autor
28. júl 2009

no kocky idem ja haji buvi 🙂 dobru nocku vam zelam a pekne snicky 😵

tami712
28. júl 2009

beji no mali by mu to robiť v rámci 1-dňovej chirurgie, takže hneď by mal ísť aj domov. Ale musí si samozrejme za to zaplatiť 😕 ale je to v Bratislave nejaká športová klinika a že sú tam dobrí odborníci, tak uvidíme 😉

a dobrú noc, utekám aj ja spať 😵

amadora
28. júl 2009

Beji na bruchu, zadku a stehnách 😖 Keď si bola na dovolenke tak som písala tu že sa ma babka sprisahanecky pýtala či čakáme druhé bábo 🙄

No idem aj ja lebo môj miláčik zalomil na gauči, tak si ho idem uložiť 🙂 Dobrú noc

martina1982
28. júl 2009

Ahooooooooooooooooojte 🙂

Konecne som si Vas docitala ,ked nebudem na nieco reagovat tak prepacte ☹

Ahoj Beji ,vitaj doma z dovci 🙂 krasne fotky.Drzim na zajtra palce.Poprosim aj foto.

Ami, ako Majkove usko?Ten recept na kari sosovicu pisala Skolara.Ten byvali sef tvojho muza 😠 Som rada ,ze tatko je uz v praci.Krasne fotky.

Tami, muzika mi je luto skore vyliecenie prajem.

Izka,emke odkazujem ,aby uz pekne spinkala.

martina1982
28. júl 2009

My ideme v sobotu na svadbu ,tak sa tesim.

My mame zas problen ten Stevko vstane okolo 4 rano pyta sa k nam do postele a hned zaspi idem ho prelozit a mrnci ☹

martina1982
28. júl 2009

Kede sem pridem tak vy ste uz fuc tak dobru nocku prajem

amadora
29. júl 2009

Dobré ránko!

No ako naschvál že sme na 9:00 sľúbení ku Bzucinkovcom moje dieťatko do 8:00 spalo 😀 Tak tu lietam ako šarkan.

Maťka uško v poriadku, aspoň dúfam, vyzerá ok. Recept som si nakoniec našla na nete a včera som to robila, mňam 🙂 A ďakujeme veľmi pekne 🙂

Pekný dník prajeme 🙂

bzucinka2
29. júl 2009

dobre ranko 🙂

tak ja som dnes o 7,00 mala ist na krv, este vcera som o tom basnila a dnes som na to zabudla, maly vstal o 5 nieco, do 6,45 sa hral v postielke potom som ho vybrala, napapal sa, vykakal na zachode a ja som sadla za pc, len tak nahodou mrknem do kalendara a ze krv, to ste mali vidiet ako rychlo som sa obliekla a dala do poriadku a letela tam 😀 ale vsetko som stihla, este robili odbery 😀 😀 😀

ami, jasne ze erotikus masirujes, vsak si mala aj to dvd cvicenie na erotikus co ti bracho daroval 😀 😀 😀

ami klud, tak pridete neskor boze nic sa nedeje, nenahanaj sa, nie ze sa ti nieco stane 😒

a vcera nam doniesli novu pracku tak dnes skusam a zatial je super, uplne tichucko aj zmyka, zatial som velmi spokojna, klop klop klop 🙂

martina1982
29. júl 2009

Ami, som rada ,ze usko je ok 🙂

Beji ako si dopadla?

Bzuci ,Ty si sikulka ked si to postihala.Preco ti brali krv?Mne sa to neda spustit co si dala ten link

Ja som sa este stale nebola dat zaockovat proti tetanu ☹

martina1982
29. júl 2009

Zabudla som Stevko sme dali v sobotu ostrhat ,normalne tam sedel bola som prekvapena

martina1982
29. júl 2009

Dnes sa pojdeme kupat do Turc.Teplic do aqaparku 🙂 tesim sa len dufam ,ze tatko pride skor domov z prace.

danka.k
29. júl 2009

nas maly sa dnes zobudil o 4 rana a zasa krical na tata.. ale dala som mu mlieko a nastastie spal do stvrt na 9..

bzuci ani mne nejde ten link.. co to je?

skolara
29. júl 2009

ahojte kocky moje zlate krasne

Bzuci ja som bola na preventivke dnes lebo uz kojim dlho predlho a na poslednej som bola pred 100 rokmi tak bol najvyssi cas.
Dala som si urobit vyter z hrdla aj nosa. Mala ma v nose streptokoka tak urcite to mam aj ja tak pre istotu.
Inac nedavame na to antibiotika ale kamoska homeopatka nam dala jednu gulicku streptokokus 200 CH a o 2 tyzdne na kontrolny vyter tak som zvedava. Nepisala som vam ze v piatok mala Vionka diagnostikovany zapal priedusok a pomocou homeo sme to vyliecili bez atb a uz pondelok mala dychanie ciste a nekaslala. Doktorka nechapala. A to som jej davala jednu gulku rano a jednu vecer.
Tak preto ideme aj na ten bacil homeopaticky a nie s atb. Dam vam potom vediet.
Vinie je zdrava len ten bacil tam je a ked by mala stres alebo by sa jej inak narusil imunitny system tak by sa mohol zobudit 😠 .

martina1982
29. júl 2009

Ahoj Skolara 🙂 Aj ja som bola pred 100rokmi na preventivke a ani sa nechystam.Super ,ze Vionka ma dychanie ciste.Budem drzat palce ,aby sa ten bacil nezobudil !!!!Inac v auguste sa chystame do MI potom dam vediet .Dufam ,ze budeme moc stravit viac casu ako minule.

martina1982
29. júl 2009

Danka inac isla som hlasovat aj dnes za Rastika a to sa uz neda len raz ☹

skolara
29. júl 2009

Martinka no mi ho dufam ze tym homeo liekom zlozime kaput 😀 😀 fakt to bude zaujimave ked to vyjde. Namiesto tyzdna atb jedna gulka homeo lieku to by bola peckaaaaaaaa. 😵

danka.k
29. júl 2009

martinka tusim sa da raz da 24 hodin... tak skus zajtra 😉 😉

skolara
29. júl 2009

danka zahlasovane 😀

amadora
29. júl 2009

Tak my sme prišli domov, prebalili sa, napapali a Majko už búva. Dúfam že mi ho nikto nezobudí, mám takého blbého tušáka 😒

Bzuci tie šaty sú mi malé na prsiach ☹

martina1982
29. júl 2009

Skolara tak to si pis ,ze by to bola pecka 😀

Danka ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre