Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
29. júl 2009

tak bru noc vsetkym idem aj ja do hajan 🙂

danka.k
29. júl 2009

ami len aby si mala pravdu s tymi tyzdnami 😀

bzucinka2
29. júl 2009

ani ja nevarim, teraz vecer som uvarila zeleninkovu polievku,iba cestoviny do nej dorobim a mame maso v marinade a uvarim zemiaky 🙂 tak pa pa 🙂

amadora
29. júl 2009

Bzuci hrozne ma mrzí že máte takéto trápenie ☹ Ale ráno bude všetko ok, neboj sa 😉 A ešte raz ďakujeme za pekné doobedie, bolo nám s vami výborne 🙂 A veru s čokolupienkami sa delil, Majko stihol všetky zjesť kým sa Alexík spamätal 😀 Ohromný boli 😀

Danka mám pravdu, viem koľko bude von a kedy príde domov 🙂

danka.k
29. júl 2009

ami ved ja viem... to len ak sa mu tam prestane pacit 😀 😀

amadora
29. júl 2009

Danka ak by sa mu aj prestalo páčiť tak asi nepríde domov z Anglicka autobusom 😀 Musí počkať kým pôjde zvoz šoférov domov, takže príde až 21.8.

izka
29. júl 2009

ahojte, kočky moje.
ema už spí 🙂 otázka je, dokedy.
predvčerom to bol dúfam len taký výkyv nespavosti. ona vycíti, keď potrebujem ráno začasu vstávať a just ma nenechá vyspať 😠 inak spáva v kuse tých 8 hodin. ale ona potom ani cez deň nespala viacej. ja som bola hotová a ona jak keby si šlahla redbull 😅

klárka nakoniec išla sama k tomu zubárovi a je to špatné. ten predný zub jej odumrel a koreň sa začal strácať ☹
bude to konzultovať s kolegom z prahy, že čo ďalej.
sekunda nepozornosti a potom také následky. je to síce len zub, nejde o život, ale aj tak na to stále myslím a je mi do plaču 😢

izka
29. júl 2009

bzuči, to je teda nepríjemné. uvidíte ráno, želám, aby to ustúpilo.
inak aj joja poštípalo nejaké čudo 😕 navrel mu obrovský pupák, ako keby nahnisaný, ale nič z toho neišlo. ani to nesvrbelo, iba bolelo.
vyskúšala som fenistil - nič, aloe vera - nič a tak som natrhala skorocel, listy nasekala a zaliala liehom a tým potierala a chvílu to mal ako obklad a začalo to ustupovať. tak môžeš vyskúšať.

ja som podobná ako skolara 😎 radšej skúšam alternatívne metódy - bylinky a homeo. strašne by som tomu chcela rozumieť, lebo žiadnu doktorku homeopatku nepoznám. tak, a už som vymyslela, čo bude študovať klárka 😉

izka
29. júl 2009

beji, tak super, že už máš tu MR za sebou a verím s tebou, že výsledky budú OK 😉
a chúďatko peťko. až som sa zlakla, ako som to čítala. snáď bude v poriadku a chytro zabudne. ale viem si predstaviť, ako musel plačkať, chrobáčik. to človek ani neumyslí, čo sa môže stať 😕

tami, mužovi, želám, nech operácia dopadne dobre. ja som tú kliniku pozerala, keď mala kika problémy s kolenom, aj sme tam mali ísť, ale pak som objavila skvelého ortopéda v nitre a ten ju vyliečil bez operácie 🙂 odvtedy sme jeho verné zákazníčky 😉

katka, ja používam hylak kvapky. dávam ich do čaju. emu tiež dnes poriadne prehnalo, ale stihla sadnúť na nočník 😉
ona ešte nemá očné zuby, tak asi to bude z toho. 😝 sice popapá tiež všeličo, tak to môže byť aj z jedla. najnovšie začala bojkotovať chlieb, pečivo. chce iba salámu, šunku, syr, rajčiny 😕 hrôza, čo to môže v brušku spraviť. ani polievku nechcela.

izka
29. júl 2009

ozaj a neviem si predstaviť, že by som naozaj robila.
dom už je hore nohami a to všetci statočne pomáhajú, síce sa trošku odúvajú, ale však si užívali v senci, tak teraz musia makať 😎
ema je mimoriadne protivná a je to malý generál. len rozkazovať chce a vrešťať na celý svet.
prezývame ju miranda 😀 to je šéfka z filmu " ďábel nosí pradu" skvelý film a ten ďábel, to je naša ema 😝

ešteže mi pekári chodia až na nočnú, dovtedy to nejako stíham. našťastie mám kĺzavú pracovnú dobu. šéfovi (mužovi) sa to síce moc neľúbi, ale čo narobí a navarené chce mať 😖

ak nereagujem na všetky, tak mi prepáčte. idem do hajan, pokiaľ ema spí 😎

čau, čau a chorým rýchle vyzdravenie a zdravým pekný dník.

amadora
30. júl 2009

Dobré ránko!

Práve mi popod okno prebehla veverička ako píšem 🙂 Krásne ráno 🙂

Ja mám dnes navariť, ísť do banky, na obecný úrad, svokre vysvetliť ako sa otvárajú mms-ky a ku kmotre na kávu. Čo mám raketu v zadku? 😀

Bzuci ako Alexík? 😕

amadora
30. júl 2009

A včera som zabudla napísať že som Majkovi na hlave našla jeden čierny vlas 😕 Normálne mu tam rastie v tých blonďavých vláskoch 😅

bejca
autor
30. júl 2009

ahojte 😵

tak my dnes o 6,30 budicek 😅 a taaaaaaaaaak by som este spala 😀 no a asi ideme plavat na kupko ked je tak krasne 😵 Petko je v pohode ako inokedy tak verim ze je oki 🙂 cele doobedie ho necchavam behat holeho a pekne cika do nocnika a ani mlaky nerobi 😵 len kakat jedine do plienky 😀 cele doobedie nekaka az potom ked mu dam plienku 😀 😉

volala som doki ze uz mam MR aj ocneho hotoveho ale vraj nez jej to poslu tak to je aj 10 dni 😅 tak az 11.8. ma objednala k nej 😖 😒 no ale ved uz vydrzim 😉

Bzuci ako Alexik ?? dufam ze uz je oki a aj opuch aj cervene zmizlo cmuky cmuk 😵

a ako citqam tak ste sa mali super na stretku a deticky museli byt uzasne 😵

Ami no teda super ze vevericka 😵 a teda daj si raketovy pohon dnes 😀 😉

Izka no vidis Klarka uz ma skolu vybranu a ty nas budes informovat co a ako 😉 a aj ja radsej mam ak sa to da bez liekov ale niekedy to predsa len nejde 😒 a dakujem za podporu aj ja dufam ze to bude oki 😵 a Petko vyzera oki tak snad je vsetko v pohode 😵

bzucinka2
30. júl 2009

dobre ranko, tak sme doma od dokiny a spinkame 🙂
maly ma nejaku alergiku reakciu, ale nevieme na co, moze to byt ustipnutie, pele, jedlo, mame masticky, teraz sa mu to rozsirilo aj na rucicku, ale je zivy hravy inak sa tvari zue mu nic nieje teraz isiel spat a ak by sa mu to zhorsovalo, zajtra prist a ide k alergologicke a ak len ocka do pondelka neustupia, ide k ocnej 😉
izka dakujem, ak nezaberu tieto masticky, vyberiem sa niekam na luku nazbierat si a posekat a moze to ist aj na tvaricku drobca? 😕 a aj my sa snazime riesit vsetko mimo liekov, ale toto ma strasne vyplasilo, ani nebehame so vsetkym po doktoroch, ked zakasle, alebo ma sopliky, to si poriesime aj samy, pokial to nie je nejaky brutal, ale toto ma vyplasilo, aby mu neopuchol hrtan a nezadusil sa ☹

ami mas mozno aj dve rakety 🙂 a mozno bude nakoniec majko ciernovlasok 🙂 aj moj ujo mal do 10 rokov blondave vlasky vraj total biele aj ho volali belko a v 10 mu uplne scerneli 😀 krasne veverickovske ranko si mala 🙂

beji, tak petulko je teda riadny sikulko a ide cikat sam, ci ho este ty nejak pravidelne davas? 🙂 posielame cmuk sikulkovi

danka.k
30. júl 2009

ami tak raketa nastartovana???? 😀 ami kym nema majko vlasy sedive 😀 😀

bzuci dufam ze alexik bude coskoro v poriadku 😉

danka.k
30. júl 2009

babulky zasa vas pootravujem :D

danka.k
30. júl 2009

aj tu stranku som mohla dat vsak 😀 😀 😀

http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?orde...

amadora
30. júl 2009

Tak ja už mám stihnuté skoro všetko okrem kávičky s kmotrou ktorá ma čaká poobede, takže raketa funguje 😀

Bzuci s týmto by som sa určite ani ja nezahrávala s pokusmi s bylinkami 😒 Myslíme na vás tuho 🙂 A aj ja som mala do 6 rokov úplne biele vlasy 🙂

Danka odhlasované 😉

Kočky ja som sklamaná, my sa nemôžeme učiť byť bez plienky, lebo Majko naschvál ciká kade chodí ☹ Za pol hodiny urobil asi 8 mláčiek. On pekne cikáva na nočník keď mu dám dole plienku a posadím ho tam, ale keď ho nechám behať bez nej tak doslova tlačí aby sa vycikal hocikde na koberec. Čo s ním? ☹

danka.k
30. júl 2009

ja som dnes maleho nechala behat bez plienky a ani raz sa nepocikal.. za dake tri hodiny... tesim sa z neho.. zato vcera boli mlacky tri.. a pouzila som metodu od bzuci a dala som mu handru a pekne si poutieral.. zeby sa poucil 😀 😀 😀

ami tak ho nechaj s holou ritkou zatial behat po dvore a casom si zvykne

bzucinka2
30. júl 2009

danka zahlasovane a stale mame hlasovat za vsetky tvoje fotecky 🙂 dakujeme za prianie, snad pomoze 🙂 a super, nech sa uci pekne poriadku, ked si narobi mlacky, my sme dnes uz mali 2, jednu na servitky, ktore si povyhadzoval v kuchyni a teraz v obyvke 🙂 hlavne ze chvilku predtym sedel na nocniku, tam sa mu to asi nerata 😀 😀 😀

ami, ja by som ho zatial vnutri nechala v plienke a vyzliekala na cikanie a bez plienky by bol vonku a polieval travicku 🙂 inak budes stale tepovat koberce 🙂 my ich nemame tak dlazku umyjem raz dva a aj to ju uz teraz stihol pokrstit len co sme doumyvali 😀 😀 😀

amadora
30. júl 2009

Lenže baby mne ide o to aby pochopil že cikať má na nočník, nie hocikde. Ak ho nechám behať po vonku a robiť presne to o čo mu vlastne ide tak to asi nepochopí 😒

danka.k
30. júl 2009

ami pochopi to.. nas maly napriklad vonku ked behal s holou ritkou cikat nechcel.. jemu sa nepacilo ze mu to tecie kade tade... proste drzal kym som mu nedala plienku alebo nocnik.. a dnes poobede zas behal bez plienky a vobec sa nevycikal.. mozno aj on casom pochopi ze najlepsie to bude do nocnika a nie si po nohach.... ktovie kazde dieta je ine a na kazde treba najst iny sposob...

a my uz spime.. ktovie dokedy 😀

bzucinka2
30. júl 2009

aj my uz spime, ami aj ja si myslim, ze na to potrebuju cas prist sami 🙂

danka.k
30. júl 2009

ami ved nie kazde dieta je rovnake a musi robit to co sa pise v knizke... jedno vie to a druhe zasa to.. takze si s tym nelam hlavu... ved v 18. rokoch var pochopi kde ma cikat 😀 😀 😀

amadora
30. júl 2009

No boli sme u krstnej na návšteve a keď sme sa vrátili som ho nechala ešte bežkať bez plienky kým sa neschladilo a už necikal. Tak dúfam že ho to prestane baviť oštievať mi koberce 😀

danka.k
30. júl 2009

ami daj prec koberce a nebude ich ostievat 😀 😀 😀 😀 a mala svagrinka sa uz pyta? ci ta je len akosi v maji narodena vsak.. to je este asi skoro

amadora
30. júl 2009

Danka ok, prídi mi položiť podlahu a ja dám dole koberce 😉 A malá švagrinká je narodená v júni.

danka.k
30. júl 2009

dobre ami takze zajtra rano dojdem 😀 😀 😀

amadora
30. júl 2009

fajn

bzucinka2
30. júl 2009

fiha u ami je brigada, danka no neviem neviem ci sa zajtra nenamakas a ci neolutujes svoju ponuku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre