Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
31. júl 2009

ami foto je tam... ale je z hora... z boku je hrozna.. a najhorsie na tom je ze sa mi neda prelozit.. ak ju prelozim sa zlomi 😀 😀 takze asi ostava na tom zaspinenom papieri 😀

bzucinka2
31. júl 2009

ami to mas pravdu 😉

danka ja zvyknem davat pod tortu tusim podla rad ajky kusy igelitiek a tie potom vzdy postupne vyberiem 🙂 ale vyzera byt jedla, neboj sa 🙂

danka.k
31. júl 2009

ved ona jedla je.. a fajna.. len je skareda 😀 😀 😀 😀

amadora
31. júl 2009

Danka možno to nie je umelecké dielo ale kopu žien by nedokázalo ani takú upiecť. Podľa mňa nie je taká zlá ako píšeš 🙂 A ten papier skús aspoň obkrojiť dokola 😉 Ja tiež podkladám igelit.

Tato stále v robote 😒

danka.k
31. júl 2009

s maminou to zajtra dako prelozim.. poriadne zaschne ta cokolada a bude dobre hadam 😀

tata mi je luto, snad to rychlo opravi

amadora
31. júl 2009

Akurát volal že už je za chvíľu doma 🙂 Tak večer sa tu už neukážem, budem sa mu trochu venovať 🙂

danka.k
31. júl 2009

ami keby som nemala muza doma tak ti zavidim.. ale je doma tak ti nezavidim 😀 😀

amadora
31. júl 2009

Danka pri mojich pol mesiacových krámoch mi nie je čo závidieť tú chvíľku čo môžem ťuťuli muťuli 😀

danka.k
31. júl 2009

no tak to ti nezavidim... ☹

amadora
31. júl 2009

Som volala dnes ženskému a asi majú dovču lebo mi to nikto nebral 😠

bejca
autor
31. júl 2009

ahojte 😵

uz sem zde fantomas 😀

idem si vas precitat 😉

bzucinka2
31. júl 2009

ami uz nevypisuj a sup sa chystat na tatka 😀

bzucinka2
31. júl 2009

tak ho niekto zastupuje to by ami teraz stalo za pokus mala by si nazor druheho odbornika 🙂

bejca
autor
31. júl 2009

nooooooooooooooo tak idem reagovat ak som nezabudla na co som chcela 😀 😉

Bzuci super ze uz je vsetko na ustupe a kvety vyhod ja nemam doma ziadne len jedu taku palmovu v spalni - dracenu - tusim 😉 a inak len na balkone stromky - moj muz je alergik tak pre istotu nemame ziadne 😉

Ami tatka mi je luto ze tak dlho musel byt v praci 😒 ale tak obcas sa stava ... co narobime ☹ no a ako aj si si pospala poobede s Majkom ??? dufam ze hej 😵

DAnka torta je mozno trosku ina ako by si chcela ale neboj ked sa deti do nej pustia z rukami tak uz bude najlepsia 😀 a najkraksia 😉 😀 a ja davam dookola alobal pod maly okraj 😉 a potom povytahujem 🙂

dufam ze som na nic nezabudla ....

bejca
autor
31. júl 2009

Ami a este k otcovi ... no ked ti bude stacit utecha ze moja mama si na nas spomenula pred velkou nocou a odvtedy nevidela Petka a ni len neprisla si sadnut do kuchyne k nam nie to aspon na PC popisat / co ona teda vobec nevie 😅 😉 / ....................... a to som ju velakrat volala ale povedala som si ze uz to kaslem ked nas nechce - a ani Petka - vobec vidiet tak nemusi ... ☹ 😒 😢

bejca
autor
31. júl 2009

kde ste vsetky ?????????????????????????????????????????????

bejca
autor
31. júl 2009

😕 😒 ☹

bzucinka2
31. júl 2009

beji to nemyslis vazne ze od velkej noci si nevidela vnuka 😨 to je teda smutne a co byva nejak dalej od vas? ☹ asi by to trapilo kazdu z nas, ale ako sa vravi, rodinu si nevyberies, ja mam taku divnu segru zas ☹

bzucinka2
31. júl 2009

nikde nikto, tak sa asi vypinm... 😖

bejca
autor
31. júl 2009

Bzuci nevidela ho ovelmi dlchsie ... a byva od nas cca 1 km ale akosi je chora a podobne kecy a tak ..... a ja zasa k nej nerada idem lebo akosi prestala dbat o cistotu doma .... tak je vsade dost chlpov lebo ma psa jazvecika a dost mi vadi ked Petkovi nieco padne na zem tak to musim stale umyvat a tak .. ale aj som ju volavala na prechadzky ale stale nemala kedy a bola unavena , tak som jej hovorila nech pride na kavu a moze sediet a pozerat ako sa aspon hra ale akosi stale nic tak som prestala aj telefonovat a evidentne jej to vyhovuje 😖 😒 ☹ tak ale co uz .... vsade je nieco ... aj tak som isto zla len ja ze nepridem ona sa drzi zasady kto nepride neodide .....

bejca
autor
31. júl 2009

a este podotknem ze vsetky vnucata co ma nevidi skoro cely rok len sem tam a to su uz dospeli ludia a ani sa k nej neberu ☹ smutne ale je to tak ... odkedy zomrel ocko tak je to take " nasilu " a hlavne bez zaujmu .......

no idem ja spat teda tiez ked je tu tak veselo dnes 😒 dobru

amadora
1. aug 2009

Dobré ránko!

No ja som zase zaspala až o pol druhej v noci 😠 Majko začal zase plakať tak som ho dala ku nám do postele, on síce zaspal ale každú chvíľu som dostala kopanec do hlavy a polka tela mi trčala dolu z postele. Tak som ho preložila naspäť do postieľky, reku plač si koľko chceš ale takto sa nevyspíme. Ale našťastie sa ani nezobudil a spal ďalej.

Beji to s tvojou maminou ma mrzí 😒 Vieš mňa to s ocinom trápi o to viac že sme mali vždy výborný vzťah, boli sme si navzájom dôverníci a tak. A s Majkom ani nehovorím, vždy sa vybláznili spolu, malý ho zbožňuje. A teraz aj keď spolu voláme sa nedostanem ku slovu, ani sa neopýta ako sa máme alebo tak, len o nej básni.To nehovorím o tom že začal fajčiť jednu od druhej, piť, chudne kvôli nej lebo ona to chce, vzdáva sa svojich koníčkov ktoré má roky a chce si brať úver aby si spolu kúpili dom 🙄 To sú len príklady... malého si včera ani nevšimol.

Dnes sú to presne 4 roky čo mi zomrela svokra 😔

bzucinka2
1. aug 2009

ahojte, dobre ranko
tak my budeme mat dnes asi nejaky umrncany den, od rana sa na vsetko hneva a stale za vsetko mrnci, tak nas vylet na prriehradu varit gulas asi nedopadne najlepsie 😝

beji, tak to ma velmi mrzi a je to smutne, ked sa tak uzavrea do seba, ale s tym clovek asi nic nenarobi, aj tak budes zla len ty ☹ ja to poznam tiez nemozem nic zle povedat na adresu menovanej osoby ale ona mne moze vsetko skritizovat, ked poviem nieco ja, do coho sa mimochodom vyznam, tak je ohen na streche a nebavi sa so mnou, no tak ale asi vsade je nieco... ☹ tazko sa s tym zmiernuje, ale ine neostava, coveka neprerobis...

ami, oculo sa ti asi riadne zabuchol, len nech sa neunahli v rozhodovani, aby na zamiilovanost nedoplati, nie ze si vezmu uver a splacat ho poto ☹ m bude do konca zivota sam, co mu neprajem pravdaze, len by mal vyckat, kym ta prvotna zamiovanost t ☹ osku ustupi, tot len moj nazor pravdaze 🙂
a svokre posielame pomyselnu kyticku bielych kvietkov

amadora
1. aug 2009

Bzuci veď práve, ja mám niekedy pocit že on je posadnutý, nie zamilovaný. A takému človeku ťažko niečo vysvetlíš 😒 Ja sa len spolieham na to že v jeho veku mu úver nedajú 😅 Je to možno hnusné odo mňa, ale nechcem aby trpel potom...
A za svokru ďakujem...

amadora
1. aug 2009

Od nás práve odišiel brat so švagrinkou, boli u nás na jazere na moto zraze tak sa stavili 🙂 Sme sa dohodli že v týždni ich prídeme pozrieť, vraj ani nespoznáme ako pokročili s domom v prerábaní, tak sa teším 🙂

Inak my máme zajtra omšu za svokru a ja raz neviem ako s malým 😒 Naša babka si už teraz robí plány ako jej bude sedieť na kolienkach a potom s ňou pôjde na krížik... ako jej vysvetliť že on tam neobsedí a že keď ho zoberie od nás na ruky aby si vystála radu na prijímanie tak on jej na rukách bude vrešťať? Ach jo, to bude trápenie 😖

bzucinka2
1. aug 2009

ami, tak to ti nezavidim, nasa starka ho zatial nastastie nikam neberie na taketo, a asi to tej vasej nevysvetlis, az ked to asi zazije ☹

my sme boli na priehrade, ale spat som s malym prisla domov, tam sa to nedalo, jednak som ho musela stale nahanat a davat pozor jednak aby nepadol do vody a potom aby nechytal udice, lebo to rybarom kazil zabery 😖 a neviem ako by som ho uspala v stane ani poobede tam nechcel spat, v stane bolo teplo a vonku zas kopec zaujimavejsich veci ako spanok v kociku, tak teraz zalomil uz o 18,30 ako polienko, ale usmudlany bol poriadne 😀 😀 😀 rano pojdeme pre ocka 🙂

bzucinka2
1. aug 2009

este tu nikto nie je? to zase nabehnete ked odidem, co??? 😠 😀

bejca
autor
1. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme boli dnes u svokrovcov na dvore 😵 Petkovi sme do druhej casti z pieskoviska - jablcka - napustili vodu tak sa kupat cvachtal a uzival si to 😵 a my sme si mocili s nim nohy 😀 a on nas spliechal 😀 ale bolo fajn stretli sme sa tam s muzovymi suredencami tak bolo fajn 🙂 ako vlastne kazdu sobotu 😉 a aj sme grilovali my s Petkom sme si dali pstruha mnaaaaaaaaaam a aj ciganska na grile bola no same dobroty 😵 zajtra ideme niekam k vode plavat tak dufam ze si to uzijeme 🙂 😉

co sa tyka mojej mamy ja to uz berem tak ako to je 😔 ☹ ale mrzi ma to z pohladu Petka 😔 😒 no ale co uz narobim .... a veru ju nikto neprerobi a ona taka bola vzdy .......

Bzuci tak ste mali super pekny den 😵 a veru vsetko ich zaujima lebo je pre nich vsetko nove 🙂 ale ved to je super ze su taky zvedavi 🙂

Ami je mi luto svokry 😔 a na tu omsu by som asi ani ja Majka nebrala ... a aj vy ste mali pekny dena a aj vylet sa vam rysuje tak to budete mat super 😉

Petko inak este nespi stale vykrikuje z postielky 😅

amadora
1. aug 2009

My sme sa práve vrátili z cintorína. Tak mi prišlo ľúto, som si pospomínala a poplakala 😔

Bzuci no mám des z toho, som zvedavá ako to dopadne. Už vidím že budeme ohovorení po celej dedine od každej babky 😠 A teda pekný deň ste mali, Alexík bude spať ako dudok 🙂

bejca
autor
1. aug 2009

no ja som si myslela ze aj Petko bude spatt ako dudok .... a teda este nespi 😅 a to spal cez den 1,5 hodky 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre