Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
3. aug 2009

Pridala som video na FB

amadora
3. aug 2009

No Majko hrozne rád hryzie a už som skúšala všetko možné ale nejako ho to nie a nie odučiť 😒

amadora
3. aug 2009

No my sme mali super poobedie 🙂

Keď malý vstal tak sme išli do Zlatých Moraviec do tej požičovne šiat čo som spomínala že vlastní naša rodina. Našla som tam dvoje nádherné šaty. Prvé boli také bordové, saténové, padavé s veľkým výstrihom a štrasovou brošňou, boli také nazberkané tak krásne skryli to čo mali skryť 😀 Vyzerala som v nich ako sexbomba, hrozne zvýraznili prsia (zato sa tatkovi najviac páčili). Ale boli mi len len, keby len gram priberiem tak ich neoblečiem a museli by mi upraviť ešte ramienka na nich. Tak som zobrala tie druhé, tie sú také trochu princeznovské, oranžové s hnedými kvetmi vyšitými na prsiach, širšia sukňa, tiež super skryjú moje nedostatky a navyše tatko má z našej svadby presne tej istej farby košeľu aj kravatu 🙂 No a čo je ešte viac super, tak tam mali aj oblek pre Majka, nohavice, vestičku a takú špicu pod golier ako motýlik. Ešte košieľku musíme dokúpiť. A malý ako si to skúšal, som čakala že sa bude zlostiť a on sa predvádzal a krútil pred zrkadlom, dvýhal si nohavice a obzeral si nohy, sme sa nasmiali na ňom 😀 No a za tie šaty pýta 1200 Sk a oblek nám dá zadarmo, takže celkom dobre 🙂 Len trochu váham či som nemala zobrať tie sexbombovské 😀 Boli krajšie, ale v týchto som sa cítila lepšie (a môžem v nich aj dýchať 😀 )

A potom sme boli pozrieť svokru a švagrinkú, drobci sa zase vybláznili, rozumejú si stále lepšie a Majko tam doslova žiari 🙂 A malá Majka bola ohromná, doniesla mi ukázať akú má pukačku do vlasov a potom mi ju chcela zapnúť, tak som jej sklonila hlavu nech ma teda "učeše" a nejako sa jej podarilo mi to zachytiť do vlasov a taká bola hrdá, ma obzerala z každej strany a úsmev od ucha po ucho 😀

bzucinka2
3. aug 2009

ami tak parada, super, ze si si tam vybrala, no a ved do septembra, ak ich nebude mat zajednane tak vyskusas a vymenis 🙂 a mohla si sa pofotit a hodit foto 🙂majko bude urcite valky lamac srdc 🙂
tesim sa, ze si majko a majkou tak dobre rozumeju a posielame cmuk 🙂

nas bol od vcera do dne spobedia u nasich, maju tam aj dvoch synovcov a maly je z toho 3 rocneho cely paf, tak sme sa s muzikom dohodli, ze ho tam zajtra este vezmem do stvrtku, nech sa este spolu pohrajkaju, lebo sa navzajom strasne lubia a aj maly mojko sa o neho stara, krmi ho, dava na neho pozor a alexik sa zas od nich uci odvahe a vsetkym zbojstvam 😀 tak sa z nich tesim, lebo sa vidia dost malo a teraz si doslova uzivaju 🙂

ciarka
3. aug 2009

Ahojte babulee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Necitam vas,nemam sancu,my sme sa vratili z dovolenky v sobotu vecer a bolo super,akurat od vcera ma Sabi sople a tepltotu tych 37,8 a boli sme aj u doki a dych.aj hrdlo ciste.Akurat,ze mna boli hrdlo tak ze nemozem prehltat a teplotu mam mierne zvysenu.

Kazdy den sme chodili po vyletoch,boli sme v Liptovskej Sielnici,boli sme v 2 jaskyniach,2krat v Besenovej sa kupat,na Chopku na lanovke,na turach a takych,ze 4-5hod.cesta,aj v Tatralandii sme boli,na lodke.Sabinke sa pacilo velmi,mala 2 rocnu kamosku,ale neoddychla som si vobec,som unavena viac ako predtym.Ale mame vela fotiek a zazitkov.

Dufam,ze vsetci sa mate dobre!!!!

bejca
autor
3. aug 2009

Ahojte 😵

Izka , Bzuci my sme do Vincovho lesa chodievali este pred tehu bolo tam mar " somariniek " na hranie ale skor pre starsie deti / trampolina, lezecka stena taka mala a uz ani neviem co 😅 / a aj bazenik maly tam je ale vzdy tam bola taka spinavsia voda 😅 neviem ci to teraz opravovali ci nie .. preto sme tam chceli ist .. mozno pojdeme v nedelu 😉

Martinka dakujem 😉 aspon niekto si vsimol 😉 🙂 a mne sa zda ze zacal chrapat po tom pade co ho to dievcatko zrazilo tou hojdackou 😅 chcela som ist dnes k doki a ma dovcu a u zastupujucej je strasne vela ludi 😝

Danka super 😵 vidis aka bola uzasna som ti to pisala 😉

Ami tesim sa s tebou 😵 dobre ste nakupili a budete teda fesaci 🙂 a co sa siat tyka jednoznacne sa musis v nich citit dobre 😉

Ciarka vitajte doma 😵 a tesime sa na fotky + zelame skore uzdravenie 😵

amadora
3. aug 2009

Bzuci ja normálne nemôžem myslieť na nič iné len na to že som si vybrala zle a že som si mala zajednať tie druhé 😅 Mňa je zabiť málo 😀
A super že sa Alexíkovi tak páči u vašich a že tam má super partiu 🙂

Ciarka vitaj doma, sme radi že ste sa mali super a želáme skoré uzdravenie 🙂

danka.k
3. aug 2009

nas maly tiez miluje hryzt.. a ked som ho minule ja tak rev ako nikdy 😀

ami a tie saty super cena.. u nas poziciavaju za 2000... budes taka princeznicka 😉

zvysok idem docitat 😉

amadora
3. aug 2009

Beji ale ty si písala už keď bol Peťko menší že chrapká, nie? Nebojkaj sa, určite to nemá nič spoločné s tým úrazom 🙂

bejca
autor
3. aug 2009

aj my hryzieme ako strasne aj prsty aj pleco ... no hruza 😅 minuly tyzden na kupku tam sa zacal obimat s nejakym chlapcekom o mesiac mladsim a o hlavu nizsim 😉 a naraz obaja rev a obaja sa pokusali jeden druheho do lica este vcera tam mal modrinu 😅

Ami ak si smutna a pacia sa ti tie druhe bez ich vymenit 😉 sexibomba je super a mas motivaciu nepribrat 😀 😉

bejca
autor
3. aug 2009

Ami ed ti pravdu poviem ja si uz ani nepamatam ze chrapkal 😅

veva55
3. aug 2009

ahojte, poobede som tu pisala obsirny prispevok, nakolko sme sa dlho neukazali a drb on tu neni 😨 nechapem 😨 😕
kedze uz ledva pozeram, velmi strucne:
mame zle obdobie, maly je jak jeden velky vred, cakam, kedy od toho jedu praskne. moje nervy uz praskli davno, vsade odchadzame s revom a ja s hambou. vlastne uz ani nikam nechodime, lebo viem, ako to skonci. cez den malo spi, o nociach ani nehovorim, je to strasne. pevne dufam, ze je to nasledkom dalsich tlacich sa zubov, obidva ocne + dole pod ocnymi tiez obidva. je to uz min. 2 tyzdne takyto stav, este 1 navyse a najblizsie sa vam ozvem z psychiatrie 😝 na noc nosime este plienky, cez den uz len obcas a to ked ideme von a nestihol doma kakat. je to sice fajn byt bez plienky, len neviem, ci to nebude na ukor zubov, kedze si po kazdom "uspechu" vypyta cucu (tic tac alebo PEZ) 😝 zo dna na den je vychcanejsi, klame ako sa da, neviem, po kom to zdedil, asi po tatkovi 😀 je lakomy, nechce poziciavat hracky, obcas badam znamky agresie. v ramci "vysokovyskovych prac" postupil do vyssieho levelu, uz nechodi po stoloch, trenuje rovnovahu na sijacom stroji, ktory je na stole. alebo na oblocnici medzi kvetmi (nastastie zvnutra okna). mamicka uz ma len 50kg, ziadne diety z minulosti nemali takyto super efekt 😀

jedinou dobrou spravou je, ze uz 15 minut spi, idem vyvencit mucika a drichmat aj ja, lebo za take 2 hodinky konci jeho spanok a 1-2 hodinky bude buntosit kym znovu zaspi.
dobru noc vsetkym

amadora
3. aug 2009

Beji no tie šaty boli také iné, také netuctové... a za mesiac by som možno zhodila aspoň to kilo aby som sa v nich cítila lepšie 😅 A muž má aj bordovú košeľu a kravatu 😀

amadora
3. aug 2009

Beji ja si to pamätám že ťa to trápilo aj vtedy že či aj ostatné detičky chrapkajú 🙂

Vevi 😕 Ja neviem čo povedať... Adamko je teda čertík malý a dáva vám zabrať 😒 Veľa síl želáme 😉

bejca
autor
3. aug 2009

Ami tak si ma ukludnila 😵 dakujem a saty by som vymenila 😀 ja by som brala tie sexy aby som bola ina 😉

Vevi jedno velke waaaaaaaaaaw 😕 chuda si ani neoddychnes a Adamko pre boha ziveho kde bere tolko energie ?? nas je tiez teda zbojnik aj vymyselnik a aj babka z dedom niekedy rutia hlavou ze co to ale teda na Adamka chvala bozku nema 😉 drzim palce a prosim ta uz nechudni ja ti inak mozem poslat par kil 😉

bejca
autor
3. aug 2009

Ami a trosku schudni a budes sa citit v satoch supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵

bejca
autor
3. aug 2009

inak som si objednala suknu 😉

amadora
3. aug 2009

Beji som rada ak som pomohla 🙂 Cmuk! A ďakujem aj ja za radu 😉

A teda ja mám pocit že niekedy ma z Majka porazí ale asi musím ďakovať Bohu aké mám dobré dieťatko 😅

amadora
3. aug 2009

Beji akú?

bejca
autor
3. aug 2009

no dlho som nad nou dumala lebo je draha ako svina 😠 ale co si kuwa raz nedoprajem a nikde som nemohla ziadnu najst co by sa mi pacila .. a snad mi bude dobra 😵 😅

http://www.neckermann.sk/sk/nm2/modewelt_fr_sie...

amadora
3. aug 2009

Beji tá riflová? No fakt je trochu drahá ale ja tiež viem aké je to nájsť niečo také čo by mi padlo do oka takže keď ti učarovala tak prečo nie 😉

bejca
autor
3. aug 2009

Ami hej riflova 😉 a ani by mi nevadila lacnejsia ale akosi nemaju moje jemne male rozmery 😠 😒 😀 proste co uz narobim ..... ale raz za cas co uz 😉

no kocky idem ja haji buvi 🙂

ozaj zabudla som vam napisat ze nam vysiel horny pravy ocny zubok 🙂 😉 takze uz mame 14 zubkov 😵

a dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nocku vsetkym 🙂

danka.k
3. aug 2009

beji pekna sukna.. a fest draha 😀 ale dopriat si mozes

veva no maly je riadny vymyselnik a mas to s nim veru tazke ☹

ja som povedala ze malemu budem davat lieky na zaspatie.. on kym zaspi tak ja mam navyse 300 sedivych vlasov.. on uz nevladze ani pozerat ale ricat a utekat z postele vladze vzdy 😠 😠

amadora
3. aug 2009

ja som hľadala na nete niečo podobné tým šatám, našla som toto http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?v... nie je to úplne ono, tie šaty sú bordové, ale podobný strih, len tie nazberkané volány sú viditeľnejšie a idú smerom k prsiam takže opticky zužujú pás

amadora
3. aug 2009

Beji gratulujeme k zúbku a dobú noc 🙂

Danka teda aj ty máš radosť 😀

danka.k
3. aug 2009

beji bruuuu a gratulujem aj ja 😉

ami pekne su tieto saty, ale tvoje si enviem predstavit takze sa potom tesim na foto...

martina1982
3. aug 2009

Ami , ja som tiez taka nerozhodna 🙂 mojko bude urcite fesak.

Beji ,gratulujem k zubku a dopraj si suknicku 🙂 dobru nocku.

Veva normalne Ta lutujem ☹ Posielam strasne vela energie.

Bzuci, tesim sa ,ze sa Alexik mal s kym hrat .

Ciarka ,vitaj skore uzdravenie Vam prajem .Tesim sa na fotky.

Danka ,Rastik ma tiez dost energie 😀

izka
3. aug 2009

ahojky.
len teraz som doupratovala 😝 výbuch v kuchyni a ema sa zobudila asi po polhodinke spánku 😕
tak cecá a snád zaspí.

ema chrápe od malinka. sa na nej všetci smejú, ako chutne spí 😵

hryzie takisto, hlavne mňa a strašne ju to baví 😠

dnes mi akože umývala hlavu 😀 pobúchala mi po hlave krémom na riťku a pak ma pekne krúživými pohybmi zmývala a rehotala sa na tom až dostala štikavku 🙂

izka
3. aug 2009

vevi, úplne ťa chápem, že si už na pokraji síl. neviem, čo ti poradiť, len treba vydržať, snáď až bude väčší, tak sa s ním trocha dohodneš.
múdry je teda ale dosť, keď je bez plienky. on chce všetko vidieť a spoznať a hlavne rýchlo. len pre teba je to vyčerpávajúce, keď ťa nemá kto vystriedať.

ema je skoro taká istá, len je nás viac na ňu. 😎

napríklad v tom senci nehrozí, že by som si chvílu ľahla. ona stále uteká a ja pachtím za ňou. 😝
nakoniec sme tam boli dnes 😉
si predstavte, že ona vylezie na tie strmé schody k tornádu. tam chvílu pozerá a pak ešte vyšie. ona by sa kľudne aj šmýkla 😕
tiež mi skočila do bazéna z múrika, ledva som ju zachytila. ale naučila sa zadržať dych, tak sa vynorila s úsmevom,

deti mi ju tam nechcú strážiť, lebo sa nevedia nabažiť tobogánov. tak jedine ju dám chvílu do detského kútika a si poplávam 😎
čiže oddych žiadny, ale napriek tomu som tam spokojná.

izka
3. aug 2009

dnes sme boli u druhého zubára - strojčekového a on je aj chirurg, tak ten to s tým klárkiným zubom vidí optimistickejšie. že sa ho pokúsi ešte zachrániť. tam je najhoršie, že sa jej začala strácať kosť okolo neho a kvôli tomu to hnisá. tak som zvedavá, čo spraví. aspoň trocha nás ukľudnil 🙂

bzuči, naši bývajú v českom krumlove a majú chatu na lipne. tam je to taká pohoda. už nás chytá cestovná horúčka 😉 deti plánujú, čo všetko by chceli stihnúť, ale to by nám mesiac nestačil 😵
ideme bez muža a tomu som už naplánovala, nech vymaluje, kým budeme preč. aby sa nenudil 😀

ami, určite budeš kočka, ale hádam nechceš zatieniť nevestu 😉 a podľa mňa je dôležité, aby si sa cítila dobre v šatách. však by si sa ani najesť nemohla.

ja som si kúpila šaty na švagrininu 50 tku a v páse sú mi trocha fest, ale väčšie nemali a stáli iba 14 eur. no nekúp to! 😀 tiež si myslím, že sa mi hádam podarí schudnúť, ale ide to ztuha. 😝 len ja mám tu výhodu, že keď niesú dobré mne, tak ich vynosí kika. alebo skôr nevýhodu? ona si chodí ku mne do skrine, jak do obchodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre