Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

izka
11. jún 2009

ami, kto to nezažil nepochopí...

amadora
11. jún 2009

Izka nie, veru hyenizmus nikdy nepochopím 😒

bejca
autor
11. jún 2009

ahojte 😵

tak my sme boli v meste a nakupila som tiez par veci sice nie za take super ceny ako Bzuci 😉 ale tiez mali akciu 😵 nohy ma bolia ako kona 😝 po ceste sme sa stavili aj na hupackach stretli sme sa s kamoskou a jej 14 mesacnym syncekom tak nam bolo fajn 😵

Bzuci tak sa balis a chystas uz v plnom prude 😵 aj ja by som sa uz rada balila 😉 dufam ze sa podari 😉 a akosi mi vypadlo 😅 kam to idete 😀 😉

Izka dakujem za pochvalu a tesim sa ze Emka klop klop klop tak super spinka dufam ze jej to tak vydrzi a super ze kiahne miznu 😵

Ami je mi luto ze mate sopliky ☹ dufam ze rychlo prejdu 🙂 posielame cmuky cmuk 😵

DAnka a coze ti je ?? nezda sa mi zeby si spominala ze si chora 😅

Ajka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 som rada ze hrcka je v cudu 😵

danka.k
11. jún 2009

beji zacalo to nadchou, potom ma bolelo hrdlo trubica, hlava,krize.. ked som sa postavila tak som mala zavrate.. tak som radsej sla k doky

danka.k
11. jún 2009

beji a vy kedy idete do terchovej?? ci kam to idete?

bejca
autor
11. jún 2009

a ze si nic nepovedala ty potvorka 😉 tak sa rychlo vyliec 😵 a muzika nechaj nech si to uzije plnymi duskami a vsetko si daj pekne priniest az do postele 😵

danka.k
11. jún 2009

beji no tak to je jasne 😉 som sa ho pytala co nam ide zajtra navarit.. tak mi povedal ze ide volat maminke 😀

bejca
autor
11. jún 2009

😀 😀 😀 nevadi 😉 len nech sa stara 😀 😀 😀

danka.k
11. jún 2009

tak tak 😉

amadora
11. jún 2009

Tak dnes sme zaspávali len s takým malým protestným zamrnčaním 🙂 Dala som mu do každej ruky dudku aj do pusy 😀

Beji tak ste mali krásny deň 🙂

Danka rýchlo sa vylieč 😉

danka.k
11. jún 2009

ami dakujem..

amadora
11. jún 2009

Danka a nech to Rastík nechytí od teba 😉

A Beji ďakujeme za želanie skorého vyzdravenia 🙂

danka.k
11. jún 2009

ami ten spolil skor ako ja.. ale tak dufam ze nezacne kaslat

amadora
11. jún 2009

Danka hádam to majú len zo zubov 🙂 Aj ja sa tým utešujem. Chudiatko moje malé, len pred pár dňami mu tie soplíky zmizli a už ich má zase. A on tak neznáša keď mu čistím a utieram noštek a keď mu dávam kvapky ☹

danka.k
11. jún 2009

nas vtedy rici ako pavian.. ale ja nechpem, vcera uz nemal ziadne a dnes prsiel rano asi desat metrov vonku a take sopliska

amadora
11. jún 2009

Natrápia sa chudiatka naše 😒

danka.k
11. jún 2009

no tak to hej...

izka
11. jún 2009

ami, prepáč, asi som ťa zle pochopila. film som nepozerala.
len ma prekvapil tvoj názor. tvojmu majkovi určite neželám nič zlé, to je snáď jasné.napísala som "nedajbože."
ja si zas myslím, že je treba o tom písať. možno to aspoň trocha varuje nezodpovedných frajerov.

bejca
autor
11. jún 2009

uz som zde 🙂 pradlo zavesene 😉

bejca
autor
11. jún 2009

Ami ja si myslim ze to bude zo zubkov 🙂 a veru sa natrapia 😅

Petko strasne vsetko hryzie a to am von 3 stolicky ale teda kuše ako divy aj mne prst au au 😅 a ta 4 stolicka je navreta ale neni vidiet ze by isla von ... a ocne vrchne ma navrete a spodne nevidim zatial ... asi sa tiez za chvilku budeme trapit so zubami 😝

Petko dnes od rana vykrikuje : Pe pi .. Pe pe .... 😵 a od predvcera robi bublinky s pusinkou pod vodou 😉 😵 no sikulka je 😀

danka.k
11. jún 2009

beji no petko je sikovnicek... a co znamena Pe pi.. Pe pe

amadora
11. jún 2009

Beji šikovný je Peťko 🙂

Inak my sme dnes našli prerezanú ďalšiu stoličku, 12-ty zub tuším 🙂

Izka ja Žitného neobhajujem, čo sa stalo je hrozné. Ale nepáči sa mi ako sa na tom médiá živia. Je toľko vecí o ktorých by bolo treba písať, načo zbytočne takto trápia Tomáškových rodičov aj Žitného a jeho rodinu? Už bez toho to majú všetko ťažké a dáky novinárik sa bude živiť na cudzom nešťastí. To ma neskutočne vytáča 😒

bejca
autor
11. jún 2009

no ved Pepi alebo Pepe 😀 my mu tak hovorime 😀 😀 😀

danka.k
11. jún 2009

jaaaaaaaaaaaaaj.. ma nenapadlo 😀 😀

bejca
autor
11. jún 2009

dakujeme 😵

no ja si tiez myslim ze zbytocne o takych pisu a myslim ze im to tiez neni jedno ...ale tak jasne ze sa stava vselico ☹ a pocula som ze cakaju babatko a teraz zasa pisu ze to neni dobre ze budu v tom babatku hladat Tomaska .... take clanky mi lezu na nervy 😝 preco ich uz nenechaju na pokoj ....

danka.k
11. jún 2009

musia sa strasne trapit tí rodicia.. novinari nemaju srdce si myslim

amadora
11. jún 2009

Veď to Beji,obe strany si to ponesú po celý život a ešte im pridávajú tieto špiny ☹

bejca
autor
11. jún 2009

DAnka 😀 😀 😀

Ami ved to su tie veci ☹ mna len " sere " ze vacsinou sa takym " zakon " vyhne ....

Izka a veru ta chapem ze mas strach ☹ ja by som sa asi zblaznila od strachu uz ...😅

ja som mala havarku , mala som v aute krstniatko este bola mala cca 7 rokov ... isla som po hlavnej v pohode cca 50 a naraz len náraz a to som pozerala aj na pravo aj na lavo ..... a z lavej strany do stredu auta nam narazilo auto nejaki pubertaci ..... nas odhodilo ja som bola mimo par sekund..... nastastie sa nam nic nestalo len auto bolo na srot ....

bejca
autor
11. jún 2009

a potom som cca rok nechcela soferovat 😅

amadora
11. jún 2009

Beji ja už dlho hovorím že ukradni niečo za pár euro a zatvoria ťa na 20 rokov. Ale kradni vo veľkom a dostaneš len podmienku. O vražde ani nehovorím, koľko takých behá po svete 😖 Slovenská justícia 😝

My sme mali pred pár rokmi nehodu, išli sme busom zo Zvolena do Bystrice a na diaľnici sme predbiehali kamión. A ten sa zrazu chytil z pravého pruhu odbočiť cez ľavý na odpočívadlo čo tam bolo a tresk do nás. Autobus odhodilo cez protismer a vyleteli sme do poľa. Doteraz mám traumu keď mám ísť okolo kamióna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre