Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
7. aug 2009

Ami no neviem ci Beny bude ešte živý 😅 on už bude mat teraz v decembri 10 rokov mohol by este tak 6 rokov cca žiť 😉 tak dufam ze mu bude zdravicko sluzit 😉 a on uz je taky no kedysi bol sam a milacik a vsetko len pre neho a teraz naraz take male cudo a vsetci okolo neho lietaju a on je na " vedlajsej " kolaji tak asi ziarli 😅

bejca
autor
7. aug 2009

v BA kupis aj cez vikend 😉 aj v Tescu je lekaren a pod 😉

martina1982
7. aug 2009

Beji ,presne Beny ziarli

amadora
7. aug 2009

Beji mňa hrozne mrzí že naša Džinka sa už nedožila Majka. Ale možno to tak malo byť, lebo ona tiež bola háklivá na deti a ona by to dosť zle znášala keby pobehuje za ňou alebo tak 😒

Danka my sme asi zvedavejšie ako ty 😀

martina1982
7. aug 2009

Ami, vystihla si to my sme viac zvedave 😀

martina1982
7. aug 2009

Chcela by som nieco dobre zjest ,ale neviem co ☹

martina1982
7. aug 2009

idem kuk do chladnicky 😀

danka.k
7. aug 2009

martinka neprovokovat z jedenim 😀

beji ale ked muz je teraz v robote a rano na 6 ide na vlak.. necham sa prekvapit ci kupil..

martina1982
7. aug 2009

Danka ,vsak si daj Ty mozes 😀 dala som si trocha platkoveho syra 😀

bejca
autor
7. aug 2009

ja papam hrozno od dedka a babky 😀 😉

no veru sme viac zvedave 😉 a ja mam jeden test doma 😀 😉

Ami pamatam si ako si to spominala s tou Džinkou ☹ a asi ako pises to tak malo byt 😅 😔

danka.k
7. aug 2009

babyyyyyyyyyyy klud s tym jedenim 😀 lebo mam chut jest tu tresku co mam v ladnicke s lizatkom 😀

beji skoda ze nebyvas tu sla by som si po ten test

tami712
7. aug 2009

ahojte 🙂
beji super fotočky, torta nemá chybu 😵 a akú plnku robíš?? 😕
ale tá fotka v práčke s "gulkami" nemá chybu 😀 😀 😀 som sa pobavila 🙂

danka aj ja som už strašne zvedavá 😉

a my sa pomaly trápime s tatom, stále ho to bolí, ale aspoň v noci spal super, ani tabletky proti bolesti nejedol. Ale cez deň ho to bolí či sedí, chodí alebo leží, takže na figu 😝 a ešte aj Ema to nevie pochopiť že ocko ju nemôže zobrať na ruky alebo sa s ňou poriadne pohrať ☹ takže mám doma 2 malé deti, Viktor je u mojich rodičov vo Zvolene, ten ani poriadne ešte nebol doma a 18. ide do tábora 😉

bejca
autor
7. aug 2009

ja som jedla platkovy syr pred vcerom 😀 😉

no kocky idem ja haji buvi 😉 som uz na šrot 😝 pa

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

veva55
7. aug 2009

ahojte, prave sa mi podarilo precitat 3 STRANY!!!! to uz sa mi dlho nepodarilo. carlos uz o 21 zalomil, stihol sa sice uz 2x zobudit, ale dudlik to vyriesil.
po dlhej dobe aj reakcia na vas:
Bzuci, neviem presne, kolko dni si bola bez Alexika (nedocitala som sa), ale uprimne zavidim. nechcem byt hnusna matka, co sa chce zbavit dietata, ale ja by som aj zaplatila niekomu, nech mi zobere adama na vikend.
Beji, co sa tyka vecere, tak ani u nas to nie je rovnake, my celkovo mame s jedlom problemy, za cele dni mi poriadne nic nezje, okrem 2 jogurtov. Ovocie nezje, obedy par lyziciek, a na veceru kusok rozteka (1/4) s maslom alebo natierkovym maslom, alebo parku, obcas zje par lyziciek kase (kupujem instantne, kedze kvoli par lyzickam nebudem spinit hrniec). mlieko mi uz skoro nikdy nevypije, obcas rano, plnotucne s jahodovym grankom a aj to len nejakych 100-150ml.
Danka, ak sa potvrdi tehu, gratulujem, tesim sa s vami 😉 urcite je lepsie mat deti po sebe. okrem par vynimiek, ku ktorym bohuzial patrime my 😀
Skolara, milujem knihy, citanie, ale v mojom pripade si na citanie knih budem musiet este par rocikov pockat, takze strasne zavidim, ze ti vionka dovoli citat.
Tami, muzickovi prajem skore uzdravenie 😉
Beji, no to mate s Benikom tazke, som nevedela, ze tak reaguje ma Petka. Nas muco tiez na maleho obcas vrci, lebo adam mu robi strasne zle, ale este nikdy ho nekusol. co sa aj divim, lebo na jeho mieste by som adama uz davno kusla 😀 ale pokial len prechadza okolo neho, tak nic, horsie je, ked sa ho snazi zrazit autom, alebo taha ho za chvost alebo ked ide k nemu, ked zere. to vrci jak divy. ale strasne rad mu adam hazde lopticku alebo piskoty, vtedy je zrazu mucov najlepsi kamos, vtedy by sa adamovi aj do zadku vopchal za 1 piskotu 😀

martina1982
7. aug 2009

Aj ja idem buvkat papa .

Tami ,je mi luto tvojho muzika ☹ prajem nech je uz co najskor fit.Viktor riadne prazdninuje .

bejca
autor
7. aug 2009

TAmi dik za pochvalu 🙂 a muzika mi je fakt luto ☹ Emka chuda je este malinka no tak by sa chcela hrat s tatinkom 😅 ale ved uz mu to hadam povoli cochvilku 😉 drzim palce 😵 a Viktorovi je teda super 😵

a mne sa to tak strasne paci ked on chodi teraz stale holy no a kedykolvek sa zohne alebo cupne tak mu tam tie gulky tak krasne visia 😀 no a fakt to nefot 😉 ved to nejde 😀 ja ho taaaaaaaak strasne lubim kuriatko moje male 😀 ozaj a ked sa ho opytate ze co je mamine tak vam povie : KURA 😀 😉

amadora
7. aug 2009

hodila som fotky

danka.k
7. aug 2009

beji, martinka bru nocku

bejca
autor
7. aug 2009

Vevi no tak ked Petko krmi Benyho tak to je aj on s nim velky kamarat 😀 hlavne ked mu sunku hadze zo stolicky 😵 to aj hore vyskoci s prednymi packami k Petkovi aby mu dal 😀 a u nas nic z toho nehrozi co si pisala zeby ho tahal za chvost alebo mu zle spravil .. nic take sa neprihodilo vzdy ho Petko lubil a mojkal a smial sa na neho ... no co uz ... a teda vy toho moc nezjete 😅 😕 a gratulujem k dnesnemu spaniu 😉 a ani sa ti necudujem ze by si na par dni potrebovala oddych 😉

amadora
7. aug 2009

Tami mrzí ma že tatkovi je zle 😒 Snáď ho to rýchlo prejde, držíme palce!

Vevi a nemá ti ho kto zobrať aspoň na jeden deň?

Beji buď si sedím na vedení alebo neviem... čo je KURA? 😕 😅

bejca
autor
7. aug 2009

Ami krasne fotky 😵 a ako si sedi ako pravy sofer 😀

a KURA je predsa - kuriatko - sliepka - ....... neviem ako inak prirovnat - ja mu hovorim ze je moje kuriatko a on mi povie ze je moje KURA 😉

amadora
7. aug 2009

Beji ďakujem 🙂 A ja som to zle pochopila, akože čo ti je, že čo ťa trápi 😀

tami712
7. aug 2009

ďakujem všetkým, veď musíme vydržať, hádam už bude lepšie ☹

a Ema tiež nejako posledné dni štrajkuje s jedením, akurát vypije ráno a večer mlieko, ale ovocie do nej nemôžem dostať absolútne žiadne, vôbec nič !!! len banán zje, ale potom sa zase 2 dni nemôže vykakať 😨
a teraz najnovšie ani jogurty nechce vôbec, chutí jej akurát Danette vanilkový, to by jedla aj každý deň, na obed zje vždy pár lyžičiek polievky a to je všetko. A večere je vždy to čo máme my, teda snažím sa variť také, čo viem že jej chutí. Strašne má rada cestoviny alebo ryžu s akoukoľvek omáčkou 😉

bože moje dieťa už 45 minút leží v posteli a nevie zaspať 😠 ako vám detičky zaspávajú ? samé? lebo ona tam poleží, povykrikuje a potom po strašnom reve ju aj tak musím uspať na rukách 😒 a to už pekne zaspávala sama 😝

danka.k
7. aug 2009

beji ami pekne foto 😉

tami my zaspavame hodinu s revom 😀

bejca
autor
7. aug 2009

Ami 😉

TAmi no mne Petko zamava z postielky niekedy zaspi hned ale vacsinou este tiez vykrikuje a aj musim par x prist ho pohladit alebo tak ale vacsinou zakricim ze dostane po ritke holej tak viac nekrici a zaspi 😀 😉 a zaspava uz sam ale mesiac 😉 a ovocie my papame rozne + aj jogurty - sice obcas nechce ale zje 😉 a obed + veceru normalne a mliecko rano a vecer 😉

no a uz idem fakt lebo ani nevidm 😉

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bejca
autor
7. aug 2009

a este raz dakujem vsetkym za pochvalu fotiek 😉

idem tu z gulkami vymazat 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
7. aug 2009

Danka ďakujem 🙂

Beji dobrú noc 🙂

My zaspávame sami večer už dlho a asi mesiac aj cez deň, len ideme do spálne, dám mu pusu, položím ho do postieľky, pohladkám po chrbte, zakryjem, pohladkám po vlasoch a idem preč. A bez muknutia zaspí.

tami712
7. aug 2009

danka tak nie sme sami čo tak zaspávame 😀

ami aj my tak chceme spať ako vy ☹ ja neviem čo tak stále vystrája a to hlavne večer, na obed zaspí sama, síce jej to tiež trvá, ale vie zaspať aj za 5 minút 😉

amadora
7. aug 2009

Nejako mi hapruje FB... pridávala som tam video a teraz sa mi tam vôbec nedá dostať, tak ani neviem či ho tam pridalo či nie 😒

danka.k
7. aug 2009

ami aj my sme tak zaspavali do 10 mesiacov 😀

a muzik kupil test.. takze zajtra na obed pride a urobim si ho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre