Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
7. aug 2009

Keď sa menil čas tak aj my sme mali zase pár nocí že nechcel zaspať sám ale potom sa našťastie zase vrátil do normálu. Ja som to tu už veľakrát písala, že my sme mali hrozné zaspávanie keď bol malý a som si myslela že ho tak budem hajkať aspoň do troch rokov, že on sám spať nebude ani keby čo bolo. A naučil sa to zo dňa na deň. Neboj Tami, ona do toho príde 🙂

Danka teším sa veľmi na výsledok a držím palce 😉

amadora
7. aug 2009

no idem ja spať, dobrú noc 🙂

danka.k
7. aug 2009

baby a co urobite ked vam nepoviem vysledok??? 😀 😀 pridete sem osobne?? 😀

ami bruuuuuu

amadora
8. aug 2009

Dobré ránko!

No Majko dnes vstával s ocinom ráno 😖 Ešte som ho dala k sebe a po milióntom prehodení sa ešte zaspal našťastie.

Danka no okrem toho že by to bolo od teba hnusné 😉 by sme to asi časom zistili 😀

bejca
autor
8. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme mali zasa prestavku v noci 😅 od 2,30 do ani neviem kedy ale teda trvalo mu to zasa dost dlho nez zaspal 😔 😕 spal sice do cca 7,45 no ale tak radsej by som v noci spala 😅 😉 dnes ideme k svokrovcom za chvilku na " oslavu " 😉 tak pridem az vecer 😵

DAnka tesime sa a vysledok musis napisat 😉

Ami tak ste tiez mali skore vstavanie ale super ze ste este zaspinkali 🙂 a video je super 😵

bejca
autor
8. aug 2009

a peknu sobotu vsetkym 😵

bzucinka2
8. aug 2009

dobre ranko, nestiham vas citat, vecer ste toho vela popisali a my teraz odchadzame ku svokrovcom trosku tam upratovat, takze sa vratim az zajtra, lebo vecer ideme na akciu 🙂
danka, ak nam nepovies vysledok jasne ze prideme tam a kazda ti da jednu na zadok za natahovacky 😀 😀 😀
a mne vcera muzik tiez povedal, ze musim byt tehu, lebo som rypava 😀 ale ja si este musim tyzden pockat 😉
a krasnu oddychovu sobotu vsetkym 🙂
beji a aka ma byt teraz knizka? a videla si, ma nastvali, teraz ponukaju krasny modry batoh k prvej objednavke s mickeymausom 😠

danka.k
8. aug 2009

dobre tak vysledok vam nepoviem aby ste sem prisli 😀 ale nie poviem vam

nemala som si robit test a do piatku byt v tom ze som tehu.. na tom debilnom teste nie je ani naznak na druhu ciarku.. dufam ze len test je zly a doky mi to v piatok potvrdi.. je mi nanic teraz.. nemala som si ho robit 😠 😠 😠 😠 idem sa ozrat 😠 😠

martina1982
8. aug 2009

Ahojte ,

Danka ,nebud smutna budem Ti drzat silno palce ,aby si bola 🙂

Beji ,Petkovi sa ponocovanie zapacilo 🙂

veva55
8. aug 2009

ahojte, beji, predcasna gratulacia k spanku. noc bola opat katastrofa, kazdu chvilu plackal 😝 mne by adama aj mal kto zobrat, ale nikto si ho nepyta, kedze vie, aky je. a ja nie som taka, ze ho niekomu nasilu nanutim. oni by mi ho zobrali, ale tak na 1-2 hodinky, to mi ale prd pomoze, ja sa potrebujem v noci vyspat a cez den si oddychnut, alebo v klude upratat, stale mame doma jak po vybuchu, adam vsetko rozhadzuje, jedno upracem, druhe rozhadze a tak dookola, takze uz ani cez den neupratujem, az potom trosku vecer, ale aj to len tak, aby sa dalo prechadzat z izby do izby. takze stale je u nas bordel. suseda nad nami ma tiez chlapca, ale to akoby tam v ich byte nikto nebyval, vsade poriadok, hracky v krabiciach, vsetko na svojom mieste, ale ten jej chlapec je uplny opak adama, on len pomalicky chodi po byte, nikam nevylieza, nic nerozhadzuje, taky nevymyslavy, ze kam ho posadis, tam sedi.
danka to ma mrzi, pokial ti uz menzes meska, test by mal byt uz spolahlivy, ale nikdy nevies. prajem ti, aby ti doky povedala iny vysledok.
no a my tiez adama uspavame, ale uz to nesilim, ze musi mat rezim, idem ho uspavat vtedy, ked uz vidim ze je unaveny. u nas nehrozi, ze ho ulozim o 20,00, proste ked neni unaveny, mi nezaspi. takze tie metody, ze casom si dieta uvedomi, ze o osmej treba spat a zaspi.....len sa pousmejem.

amadora
8. aug 2009

Beji tak aj vy ste mali prestávku? Asi musíme s tými našimi chlapmi hodiť reč 😀 Užite si peknú oslavu 🙂

Bzuci a vieš že podľa mňa tiež budeš tehu? Vyzerala si inak včera, aj si opeknela 😉 Užite si večer 🙂

Danka to ma mrzí ☹ A ty mávaš mrchu presne na deň? Alebo si mala dáke príznaky že si tehu? Mne až tretí testu ukázal že som tehu, tak možno treba skúsiť druhý 😉

Vevi dobrovoľne sa ponúkam že ti Adamka postrážim 🙂 A myslím to vážne, ak budeš chcieť, hocikedy sa môžeme dohodnúť a dones ho 😉

danka.k
8. aug 2009

ami ja mavam vzdy presne.. ved test nemusi ukazat dobry vysledok.. len ked ja si uz namyslam ze mam daku chorobu alebo co 😀

ciarka
8. aug 2009

Babulky odchadzame za chvilu na svadbu,drzte palce nech sa dobre bavime a Sabi nech je dobra!!!!!!!!!!!!!

martina1982
8. aug 2009

Danka ,co by si mala chorobu 😀 uvidis budes tehu ani mojeje sestricke neukazal test ,ze je tehu tak bola smutna a bola 🙂 neboj aj Ty budes.

Vevi, je mi Ta luto ☹ ja hovorim ,ze Stevko zle dieta ,ale ten tvoj Adamko musi byt certik.

danka.k
8. aug 2009

martinka ja neviem.. uz si namyslam ze umieram 😀 moja segra si robila tri testy, ale ked mne nieco nevyjde na prvy krat tak potom uz nicomu neverim.. to je ta moja super povaha 😀 😀 ja som bola aj v skole taka ze ked som neurobila skusku na prvy krat tak som tam potom ani nesla 😀

amadora
8. aug 2009

Danka veď to, mne prvý test ukázal slabú čiaročku druhú tak som si spravila ďalší a tam po druhej čiarke nebolo ani stopy. Tak som to vzdala. Len keď ma muž donútil si urobiť tretí test tak ten bol pozitívny. Tak sa neboj 😉 A hlavne prosím nemysli na sprostosti 😀

Ciarka želáme dobrú zábavu a krásny večer 🙂

danka.k
8. aug 2009

nemyslim na to... pockame a urobime dalsi a bude

a ciarka aj ja zelam peknu zabavu

amadora
8. aug 2009

toľko palcov sa ti tu drží že to jednoducho musí vyjsť 😉

danka.k
8. aug 2009

presne tak

amadora
8. aug 2009

Tak Majko je vybúvaný a ja som si pol hodinku poležala s ním a teraz pijem kafčo 🙂 Inak v poslednej dobe hrozne zle zaspávam, cez deň aj v noci, najprv sa hodinu prehadzujem kým zaspím, aj keď som unavená 😒

Kočky čo máte viac detičiek, mám na vás pár otázok 😅 Neviem, som nad tým rozmýšľala aké to bude, či to zvládnem... pri jednom dieťatku sa dá si aj oddýchnuť kým spí, ale pri dvoch? V noci budem hore pri miminku a cez deň si neoddýchnem lebo sa budem venovať Majkovi. A ako s nimi niekam pôjdem, na nákup alebo tak? A keď Majko bude chcieť niečo robiť alebo niekam ísť, keď len na dvor, ako popri miminku budem behať za ním? 😅

amadora
8. aug 2009

Musím sa vám pochváliť akého mám doma pomocníka 😀 Vybrala som si vysávač že idem vysávať ale dáko sa nie a nie do toho pustiť, hrozne sa mi nechcelo. Tak Majko vybral z linky strúhanku a vysypal mi ju na koberec a bolo to vyriešené 😀

veva55
8. aug 2009

ami, to fakt? co chces schudnut? 😀
mati, adam ma sice teraz zle obdobie, ale inak nemozem povedat, ze je zle dieta, len je strasne vymyselny a cele dni lieta, proste sa pri nom nezastavim od rana do vecera. takze ami, ja kebyze som teraz tehotna, ja z toho stresu ze ako to budem robit s 2 detmi asi potratim 😝 neviem si ani predstavit, ako by som isla nakupit, ked adam mi vsade ujde, vzdy opacnym smerom, ako by som navarila, alebo nakojila druhe dieta, lebo za ten cas, by uz adam niekde po stoloch chodil alebo demoloval byt, ako by som vstavala celu noc k obidvom....no pre mna je to nocna mora. nam teraz druhe dieta ani zdaleka nehrozi, ale ak raz budeme druhe mat, dufam, ze bude opak adama, ze si tu druhu matersku obcas aj uzijem.
ozaj ami, my vysavame kazdy den, niekedy aj 2x, to je adamova najoblubenejsia cinnost, tak ked chcem, aby uz konecne prestal vrestat, tak vysavame 😀

amadora
8. aug 2009

Vevi tak u vás sa to musí blyšťať čistotou 😀 Ale aj Majko rád vysáva, respektíve rád podlieza popod šnúru od vysávača. A s tou ponukou som to myslela vážne, ak by si chcela, môžeme sa dohodnúť, náš tato býva každý druhý týždeň doma tak by mi pomohol a ty by si si oddýchla 🙂 A s tým druhým dieťaťom sa to hovorí že ak je jedno ako čert, druhé je ako anjel a zase opačne. Pár príkladov poznám že to platí.

bejca
autor
8. aug 2009

caute 🙂

pozeram ten film na Markize a nemozem sa odtrhnut 😀 celkom sa mi paci 😉

citam si vas a nemozem docitat 😀

Ciarka uzite si to 🙂 a neboj Sabi bude posluchat 😵

Vevi 😅 no dievca Petko je tiez vymyselnik ale aspon trosku pospi a ja si aspon co to oddychnem 🙂 a mne tiez nema kto varovat 😅 aj ked ma sice kto ale akosi sa tiez nenukaju 😉

Ami ja zaspavam tak isto ☹ a cez den mi uz ani nejde si pospat 😅 a v noci sa tiez prehadzujem aj hodinu 😝 no co uz ... asi sme moc vyspate 😀 😉 a Majko teda sikulka pomocnik na jednotku 😀 😉

DAnka neboj bsetko dopadne dobre 😵 a ak nahodou si neni teraz tehu tak isto uz coskoro 😵

inak mojej jednej znamej doki povedal ze neni tehu a ona si spravila test a ten jej ukazal ze je tehu .. a zasa isla k dokimu a ten ze neni tak mu ukazala test potom jej vzal krv a naozaj bola tehu 😉 takze niekedy je to aj naopak 😉

my sme si posedeli a pokecali a bolo fajn 😵

bejca
autor
8. aug 2009

som sa pomylila na jojke pozeram ten čili sex a samba 😉

amadora
8. aug 2009

No mne tiež nemá kto varovať, občas Majkova krstná keď treba, ale tiež nemá veľa času. A veru by som potrebovala aj ja občas vypadnúť 😒

Beji sranda s tou kamoškou 😕 A super že ste sa mali dobre 🙂

bejca
autor
8. aug 2009

Bzuci no ja som sa tiez trosku " nasrala " tiez sa mi ten ruksak viac paci co je teraz ale co uz .. a teraz by mala byt tusim mala morska vila 😉

bejca
autor
8. aug 2009

Bzuci a uzite si tu akciu 😵

Ami super ze si este tu 😉 Majko uz spinka dufam 🙂 a ze dnes nebudeme mat " prestoje " 😀 😉

amadora
8. aug 2009

No idem ja do sprchy lebo sa cítim ako medom natretá 😝 Predpokladám že tu budem už kecať sama keď sa vrátim 😒

bejca
autor
8. aug 2009

ja som sa uz sprchovala 😉 takze mne je uz super 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre