Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
9. aug 2009

a nas maly rastik sa dnes konecne pekne hral s bratrancom brankom... sice sa este co to pobili (rastika vzdy napadlo mu urobit nieco zle 😀, napriklad zahodit mu cumel do kvetov, lebo vedel ze branko si ho nepojde zobrat, ale ze bude revat), ale vedeli si najst aj spolocnu hru.. konecneeeee 😀

danka.k
9. aug 2009
amadora
9. aug 2009

Danka tak to je super 🙂

danka.k
9. aug 2009

ami len dufam ze im to vydrzi 😀 😀

alex21
9. aug 2009

ahojte kocky som spat 😉
poviem vam akurat tolko ze poslednych 10 dni bolo najhorsich za posledny rok 😖
Idem precitat par stran

danka.k
9. aug 2009

alex coze nevysla dovolenka?? ☹

alex21
9. aug 2009

este vam poviem jednu dobru spravu. Kamoske sa dnes o 18:30 narodil Adamko. 50cm a 3120g. 😵

danka.k
9. aug 2009

alex ze gratulujeme.. 😉 😉 😉 😉

bejca
autor
9. aug 2009

neni mozne ako mne blbne net 😠 strasne dlho mi nacitava a nechce mi to otvorit co chcem ☹ asi budem musiet ist spat 😀 inak vcera som zaspala ale o 1,30 😝 nemohla som zaspat 😔 by ste neverila aka som na nervy z toho ze pojdem do roboty strasne ma to zoziera a trapi ☹ neviem ako sa s tym vyrovnam 😅

DAnka tak Rastik teda sikulka 😵 super ze sa pohrali 😵

Ami jasne tak skus a daj vediet ci chutila 🙂 😉

Alex a co sa ti dievca prihodilo 😕

danka.k
9. aug 2009

beji skus na to teraz az tak moc nemysliet.. ved spinkat musis.. 😉 ja som sla spat dnes v noci okolo tretej stvrtej a rano som si mohla pospat tak som vstala uz o osmej 😀 inokedy nehrozi 😀 😀

amadora
9. aug 2009

Alex čo sa stalo? 😕 A kamoške gratulujeme 🙂

Beji neopováž ísť spať 😠

Pridala som fotky 🙂

danka.k
9. aug 2009

ami ja to stale hovorim ze tvojmu ockovi sa super pracuje ked mu majko vo vsetkom pomaha 😉 😉 tiez je taky pracant ako nas 😉 krasne foto

amadora
9. aug 2009

Danka ďakujeme 🙂

bejca
autor
9. aug 2009

Alex kamoske gratulujeme 😵

Ami nadherne fotecky 😵 a krasne okolie 😵

Danka preco si isla tak neskoro spat ?? 😕

alex21
9. aug 2009

tami muzik ma tusim uz po operacii. Tak mu zelame skore uzdravenie. 😉
ami ty furt nerozmyslaj co bude ked bude tak alebo onak. Ja som taka bola a muz ma to oducil a je to supre. Ries veci az vtedy ked sa stanu a hotovo. A neboj druhe teraz alebo potom stale to bude mat svoje vyhody a aj nevyhody. Proste nejak sa to priesi. A ani neviem ake by bolo druhe dieta. Mozno spave, mozno nespave. Ak citis ze chces druhe tak sup dotoho. Ziadna spekulacia a hotovo.

danka.k
9. aug 2009

beji mali sme u nas zabavu.. tak sme boli trochen zabavit sa 😉

amadora
9. aug 2009

Alex aj mne to muž stále hovorí ale ja asi nie som taká učenlivá ako ty 😀

bejca
autor
9. aug 2009

no ani ja sa neviem naucit nemysliet dopredu 😅 stale sa trapim z " hovadinami " 😝

Alex a co sa ti to prihodilo ????

bejca
autor
9. aug 2009

DAnka tak ste si to uzili 🙂 😵

skolara
9. aug 2009

ami presne alex ma pravdu ja som velmi spontanna a aj moj muz proste inak to nejde v tomto svete 😅
alex to je blbe ze ste sa mali zle. Mne zasa Viona cely jul prekaslala a to som sa tesila na leto. ALe kocky uz mame vsetky ocne uz len 4 stolicky v zadu a sme finito. 😵
ale tie ocne uff
Dani super ze sa chlapci zahrali.
My mame kamosku Emmku a Vinie ju zboznuje aj ked sa biju obcas minule lezali na zemi a trhali si vlasy kym si mamky skusali saty 😀 len sme poculi krik u kamosky doma, vbehli sme do izby tam taka show 😝 😀

amadora
9. aug 2009

ja tiež plánujem veľakrát dopredu až príliš, ale čo narobím, proste chcem mať všetko pod kontrolou 😀

skolara
9. aug 2009

danka Rastik je zlatunky 😵

danka.k
9. aug 2009

skolara dakujem 😉

alex21
9. aug 2009

danka ja som nemala dovolenku. Najprv sme mali u nas 6- rocnu Moniku na prazdninach. Potom sme ju zaviezli spat boli sme u Eliskinej krstnej, potom u jej rodicov kde sme prespali a hlavne Elisku vozili na ponikovi co sa jej velmi pacilo a ked sme ju dali dole tak strasne zacala plakat a nevedela sa dockat kedy sa zas bude ona vozit. Potom sme boli tyzden u svokry v Leviciach.
No ale zacalo sa to uz s Monikou ked po 4 dnoch sme sa smuzom zacali tesit na den kedy ju zavezieme domov. Ja som jej nachystala a vymyslela tolko hier, vymalovavanok, farebnych papierov, plasteliny proste vsetkeho mozneho co by mohla robit. Ale ju nic nebavy len pozerat DVD. V tedy sme mali aspon chvilu pokoj ale ked sme boli vonku tak to bol des. Ona sama nevedela co chce ale hlavne chcela kazdych 5 minut robit ine. Zobrali sme ju na na vylet na Cerveny kamen, do aquaparku, kupali sme sa v jazerach, boli skoro na vsetkych ihriskach co tu mame, vozili sme sa na vlaciku ale stale nic nebolo dobre. V aquaparku chcela byt kazdu chvilu v inom bazene. Chcela chodit na tobogane ale bala sa. Mala som ist hned za nou lebo sa boji, ked som neisla tak zastavila celu premavku na tobogane a ked som sa spustila hned za nou tak som ju dobehla a trochu potlacila tak sa dole hnevala ze som ju stuchala. Raz chcela byt vonku po piatich minutach zas vnutri. Vobec ju nezaujimalo co chce Eliske a ze aj ona tam je. No proste des. Druhy priklad chcela ist na trampolinu tak sme sli na jazera nech si poskace. Hned vedla trampoliny bol stolik volny tak si tam muz sadol ja som isla nieco objednat a ju som poslala skakat. Zachvilu za mnou ze ona pocka kym objednam. Tak cakala pri mne v rade a na trampoline bolo jedno dieta. Ked sme uz mali tak nemohla ist skakat lebo tam uz skakali 4 deti a ona pocka ked ich bude menej. Eliska sa zas chcela smykat tak isla s nami. Naraz zbadala ze su tam len dve deti tak ze ona uz ide skakat. Hovorim muz tam stale sedi nech teda ide. Zachvilu zas pri mne ze ona nejde ona pojde len ked pojdem aj ja. Tak som musela Elisku zobrat nasilu zo smyklaviek aby mohla ist skakat. No a takychto pribehov by som tu mohla pisat velmo vela.

danka.k
9. aug 2009

alex tak toto je na porazenie.. jej rodicia musia mat asi pevne nervy pri nej.. ja byt tebou ju asi na druhy den vratim rodicom 😀

skolara
9. aug 2009

alex na nervy 😖

amadora
9. aug 2009

Alex no ti poviem že ak by som jej nedala jednu výchovnú tak by bolo dobre 😠 Ale minimálne by som jej povedala že ak sa jej nepáči nech ide domov, prípadne keď ste boli vonku a Eliška bola na preliezkach alebo tak a ona chcela ísť preč tak by som jej povedala že ty ostávaš tam kvôli Eliške a ona ak chce tak nech ide dnu. Hotovo. Aby so mnou 6 ročné decko zametalo 😠

bejca
autor
9. aug 2009

ak chcete kuk fotky 😉

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Sofer?auth...

idem citat 😉

amadora
9. aug 2009

Beji super fotky, Peťko je výmyselník 😀

bejca
autor
9. aug 2009

Skolara gratulujeme k zubkom 😵

Ami aj ja som taka 😀 😉

Alex no mala si to teda " vesele " ale na buduce ju uz asi nevezmete 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre