Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
16. aug 2009

Dobré ránko!

Tak som sa skoro tešila na lepšie vstávanie, dnes sme zase hore od 6:00 😝 A ja s kritickým nedostatkom spánku som si zaliala kávu bez kávy a cukru... tá ma asi nepreberie 😀

bzucinka2
16. aug 2009

dobre ranko, dobry den, my spinkame a potom ideme k nasim na obedik, takze dnes opat nemusim varit 😀

beji fotky nejake su, ale v muzovom mobile, tak mi ich musi dat do pc 😉 a krasna torticka, hned si ju idem ulozit k obrazkom super napad a urcite aj bola dobra chutovo 😉 ja by som mala nieco vymysliet pre maminu na september, asi uz pomaly zacnem hladat 😉

ami, no krasne zasoby si majko narobil, len co je pravda 🙂 a super nekavu si si narobila, ta ti urcite pomoze 😀 a cvrcko ako, uz ho tatko vyhnal z podnajmu? 😉

amadora
16. aug 2009

Bzuci veru, asi vie že chceme prerábať tak zháňa stavebný materiál 😀 A cvrčko niekam zaliezol, vylezie asi až keď budem zase sama 😀

bzucinka2
16. aug 2009

asi sa chce s tebou skamaratit osamote 🙂 asi si mu padla do oka 😀

danka.k
16. aug 2009

ahojte baby.. nejdem vas ani citat, bo ste toho isto popisali... my sme boli vcera na rodinnom gulasi, maly sa tam vysantil, proste bolo nam super... ja mam od piatku napuchnute dasno vzadu pri osmickach, tak trpim, ale to dufam prejde.. pojdem dat vytrhnut ten zub mudrosti, ved uz som dost mudra 😀 😀 idem postahovat foto.. dufam ze ich dnes aj ulozim

bejca
autor
16. aug 2009

ahojteeeeeeeee 😵

je vidiet ze je nedela a nadherne pocasie 😀 😉 my sme dnes rano vstavali o 6.10 😝 😅 😀 no ale navarila som takze sme mali o 10 obed hotovy 😀 a potom sme si s Petkom lahli a spinkali sme vyse dvoch hodin 😀 takze ani nevadi 😉 a potom sme isli do Senca 😉 pokupali ,pohrali ,posmykali sme sa jaaaaaaaaaaaaj super bolo 😵 a odtial sme isli do Tesca na nakup a uz su nove tesco plienky som zvedava co to bude zac 😅 a maju akciu 2ks body dlhy rukav za 2,50 tak som hned 2 kupila teraz som volala Petkovej krstnej byvaju kusok od tesca ak by isla na nakup nech mi este 2 aspon kupi 😉 a mame zimu vybavenu 😉

Ami tiez ste mali take skore vstavanie 😉 a kava ta asi neprebrala ze 😀 😉 co cvrčko uz je prec ?? 😉 alebo ste sa uz skamaratili 😀

Bzuci dik za pochvalu a ze ulozila 😀 no teda dakujem som poctena ked uz aj moju tortu si niekto ulozil 😉 no a bola super mnam a aj musela byt lebo plnka bola z tvojho receptu 😉

bejca
autor
16. aug 2009

Danka moc sme nepopisali kludne si mohla precitat 😉 a fajn ze ste si to uzili 😵 cakame na fotky 😵

Bzuci aj na tvoje fotecky cakame 😵

danka.k
16. aug 2009

beji tak ked postahujem foto tak var precitam 😉

bzucinka2
16. aug 2009

beji, dakujem za pochvalu, foto dnes nepridam, lebo som na malom pc a program ma muzik vo velkom pc 🙂
som rada, ze vam bolo super ze si dohnala skore rano spinkanim a potom ste si uzili senec 🙂 u vas maju tolko druhov body na velkost 18-24 mesiacov, kau a u nas som nasla len jedno chlapcenske vsetkoostatne boli dievcatkovske 😠 a tak som mu aj ja chcela nakupit 😠 😠 😠 nuz co aspon vy mate 😉

danka a aj vy ste prezili krasny dnik 🙂

ami a ty co nahanas cvrcka? 😉

bejca
autor
16. aug 2009

Danka stahuj a citaj 😉 😀

Bzuci no prave ze som ledva nasla dve - modre s hviezdickami 🙂 a sive z bodkami modrymi 😉 teraz tam je krstna uz volala tak sa tam hrabe 😉 no neviem ci najde .. a veru aj u nas je viac pre dievcata 😉 ale tak co uz .... a neboj neni ani u nas moc velmi velky problem najst take vacsie vsetko skor do cca 12 mesiacov ... veru skoda 😅 a ja mam radsej body ako tricko ....a na fotky si pockame 😉

amadora
16. aug 2009

Bzuci nie, len ma nebaví písať si sama keď tu celý deň nikoho nebolo 😉

Beji super dník ste mali 🙂

bejca
autor
16. aug 2009

no ale ved uz sme tuuuuuuuuuuuuuuu tak piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ako zerava 😀

bejca
autor
16. aug 2009

Bzuci a kedy to mate tu cestu do TT ?????

amadora
16. aug 2009

dnes nejako nemám náladu, ma mužík naštval 😒

skolara
16. aug 2009

caute zeny!!!!!!!!!!!!!!
nebola som tu milion rokov sorry kocky ale lietam kede tade.
Beji super ze mas v hlavke vsetko eno nuno tesime sa velmi velmi. 😵 K tej robote no comment debili asi by som ich zaskrtila. Urcite v tom ma palce ten chlapik co ta nahradil na tvojom mieste.
ami dobreho mas napadnika svrcka.
Izka pana jana tak sa mate na dovolenke s crevnou virozou dufam ze ste uz vsetci ok.
My uz mame 16 zubov a uz len 4 stolicky a koncime so zubami.
Vinie je zlata , strasne vela keca a uplnne vsetko. Este stale nevie padat furt len na hlavu spadne, neviem kde ma ruky ked pada.
No tak ja pojdem do Tesca pozriet zajtra ked maju take akcie.
Kocky ako mozem zavarit paradajkovu omacku?
mozem ich olupat, nakrajat, podusit, dat do flias a sterilizovat 5 minut? Nechcem aby mi to skyslo. A co sol?
ja som este nikdy nic nezavarala som v tom novacik.
Babca mi dala paradajky tak som myslela ze spravim omacku lebo Vinie to ma rada.
Inak mne vlastne treba len paradajkove pyre ktore pridam na oprazenu cibulku a cesnak a taaaaaaak.
Mate dajaky recept?

bejca
autor
16. aug 2009

Skolara ja ti neporadim ja take nerobim 😅 a dakujem ze sa tesis somnou 😵 a ta robota .. no seru ma a uvidm ako to dopadne vo stvrtok mam ist za riaditelom .... a ten co ma zastupuje vraj vsade tvrdi ze ide do skladu naspat .. tak uvidime co z toho bude .. vyzera to ze on nevie o nicom .....ale to sa len vravi vacsinou 😉

no kocky idem ja haji buvi nejaka som KO 😉 pa a dobru nocku 🙂

Skolara zajtra ak budem moct ti napisem IP 😉

amadora
16. aug 2009

no hlavne že už ste tuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak mám písať 🙄 ale sme pokecali 😀

danka.k
16. aug 2009

ami a preco ta muz nastval??

amadora
16. aug 2009

Danka lebo bol 5 dní doma a nenašiel si na nás chvíľu času 😒 Sme sa dohodli že aspoň v nedeľu pôjdeme niekam na výlet... no celé doobedie robil čosi vonku, aj cez obed kým malý spal a o 17:00 prišiel že kam teda ideme 🙄 Keď som mu kázala niečo vymyslieť tak bol ešte urazený že chcem niekam ísť a neviem kam. Tak to skončilo pri tom že sme sa odviezli do susednej dediny ku jazeru, tam bolo kopec rybárov tak sme sa hneď otočili, išli sme ku svokre tá nebola doma, tak sme sa otočili a išli ku starkej asi na pol hodinku a potom nás zase zaviezol ku kmotrovcom na dom a tam sme strávili ďalšiu pol hodinu a išli sme domov. Akože super program! A ešte som ja tá zlá že som ofučaná 😝

Idem spať lebo dnešný deň bol des 😔 Dobrú noc

danka.k
16. aug 2009

ami to su chlapi... kasli na neho... a jasne ze si ty ta ofucana 😠

amadora
17. aug 2009

Dobré ránko!

Tak my sme mali zase "prestoje" v noci, Majko bol od 2:00 do 3:30 hore, ale aspoň viac-menej potichu. Ale aspoň potom spal do 8:00, takže sa dalo.

bejca
autor
17. aug 2009

ahojte 😵

my sme v noci boli hore od 3,10 do skoro 5 tej ... tiez sice lezal sem tam nieco povedal ale kedze muz vstaval o 5,10 tak sa asi moc nevyspal 😅 ale my sme nakoniec potiahli do cca 8 mej 😉

Ami chlapi su taki ...... a teda na buduce vymyslis program ty a hotovo 😉 a ako citam tak aj vy ste spali podobne ako my 😅

bejca
autor
17. aug 2009

a uz mam na zajtra navarene 🙂 hovadzie v rajcinovej omacke tak len knedlu kupime 😵 a je to 🙂

martina1982
17. aug 2009

Ahojte ,

Tak my sme uz doma vcera sme prisli domov o 22hod. Bli sme pozriet v Tropicariu v Budapesti krasne tam bolo .Potom ak bude cas dam foto avideo na FB.

Precitam si Vas tiez ked budem mat cas.Unavena som ako kon 😝

martina1982
17. aug 2009

Dnes budem prat a prat 😀

amadora
17. aug 2009

Beji to je sranda, všimla som si že naši chlapci spávajú podobne? Keď je v noci hore Peťko tak aj Majko 😕

Maťka tak ste mali krásny výlet, v dobrom závidím 🙂 A tešíme sa na fotky a video 🙂

My ideme na nákup, ešte neviem čo idem variť, možno sa nechám inšpirovať plnenou paprikou 😉

bzucinka2
17. aug 2009

skolarka, my pretlak bezne davame do poharov, uvaris paradajky, nakrajane aj so supkou, ked su rozvarene, tak necham trosku vychladnut, rozmixujem a cez take sitko pretlacim, aby mi ostala len stava zrnka a supky ostanu v sitku, znova to prevarim, horuce dam do poharov, zatvorim a zabalim do deky, ziadnu sol nic tam nedavas a je to hotove 🙂 a netreba ani sterelizovat

beji no malo by to byt zajtra alebo v stredu, ale zatial mu v tej firme nebrali telefon, tak teraz neviem 😒 ked pride domov spytam sa ci sa uz dovolal, chcela by som aby spal v aute a potom bol hore, ale vsak uvidime ako to nakoniec vypali 😉 a mnamkovy obed si urobila, ja hovadzie nerobievam, neviem ako na to 😅

amadora
17. aug 2009

Beji tak si ma inšpirovala a robím plnenú papriku 😉

Bzuci na hovädzie tak isto ako na bravčové len trpezlivo lebo sa dlho robí 😀

danka.k
17. aug 2009

my co vzdy spavame dlho tak dnes sme sa zobudili o stvrt na sedem 😠 doobedu total priecny, nic sa mu nepacilo.. o dvanastej siel spat, zaspal v tom momente.. dufam ze poobede uz bude lepsi

beji posli recept ako to robis, nam to varili v skole a bolo to uzasne

bzucinka2
17. aug 2009

ami, no to ja nemam rada, co sa dlho robi, ja mam radsej varenie raz dva 🙂 ale ako vravi danka, varili nam to v skole a bollo to mnam, tak mozno ked sem hodi bejca recapt uvarim 😉

a beji, tento tyzden neprideme lebo ten pan ma v tej firme dovolenku 😒 tak snad inokedy 🙂

my sme sa boli dnes kupat, bolo super, tak sa vytesujeme, ze mame pekny dnik za nami a maly isiel spinkat trosku neskor, lebo spal do 17,45, ale snad uz zaspinka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre