Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
18. nov 2009

na zajtra sme dohodnute na prechadzku aj s kamoskou co ma MArtinka a aj s Julinkou s maminou 😉 tak snad nam poobede vyjde pocasie 😉

danka.k
18. nov 2009

ami neboj pride to... a dobru nocku a pekne cakaj na ocka zajtra a uzi si to u kadernicky 😉

bejca
autor
18. nov 2009

Ami nebojkaj on nebude hatlaniny mat on hned bude pekne rozpravat 😉 cmuk 😵 a dobruuuuuuuuuu

inak dnes som si kupila tie cizmy 😉

danka.k
18. nov 2009

beji ake cizmy?? nezaregistrovala som

bejca
autor
18. nov 2009

DAnka pekne si to napisala 😉

Ami veru uzi si to u kadernicky 🙂 a tes sa na muzika 😵

danka.k
18. nov 2009

beji 😀 vysoke, nizke?? ja si chcem este nizke kupit.. vysoke mam dvojo a nizke ziadne ☹

bejca
autor
18. nov 2009

Danka ved som ti pisala v pondelok ze si idem kupit cizmy 😉

danka.k
18. nov 2009

mne si to pisala??? fuuu fakt si to nepamatam 😀

danka.k
18. nov 2009

bejustek idem uz aj ja off.. tak bruuu nocku 😉

bejca
autor
18. nov 2009

DAnka aha :

nka.k • 1d • 16. nov 2009 o 21:12
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
aj ja chcem melir... ale muz by ma zniesol z tohto sveta keby som sa nafarbila...

bejca • 1d • 16. nov 2009 o 21:15
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
DAnka precooooooooooooooo ????????? ja sa na vlasy nepytam a kolko krat ani na ine veci chcem si napr kupit cizmy a cely vecer dumam ci sa ho mam opytat alebo si ich rovno kupim

danka.k
18. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. toto viem.. ale ja som to myslela ze to hovoris ako priklad 😀 😀 😀 😀 a super ze si si ich kupila

bejca
autor
18. nov 2009

no a tak som si ich rovno kupila 😉

a kedze ste uz isli spat tak dobru a idem aj ja mozno 😉

bejca
autor
18. nov 2009

no vidis tak predsa len citas 😉 😀

izka
19. nov 2009

už som tuuu 😉
nestačí, že tá moja bosorka nespí, ešte musí aj robiť krik. ona má hrozný hlas, všetko prekričí 😝
ostatne, ako všetky moje deti. na joja sa učitelka furt sťažuje, že strašne kričí. neviem, čo čaká, že spravím. to on má taký silný hlas 😅

tiež ma udivuje, čo všetko si ema zapamätá a ako všetkému rozumie . videla v telke hokej a hovorí, že šmýka to. vôbec netuším, kedy to počula a že si to dá do súvislosti. alebo v rozprávke pes behal dookola za chvostom a ona vraví, že točí sa. 😵

beji, torta peknučká a hlavná vec, že chutila. vôbec nevyzerala , že sa ti niečo nepodarilo.
a teda obdivujem ťa aj muža, že ste prestali fajčiť. u nás nefajčí v celej širokej rodine nikto a dúfam, že ani nezačne.

ami, vôbec sa nemusíš trápiť, že majko nehovorí. ale úplne ťa chápem, že na to čakáš. ja som toto mala s filipom, neviem či som to už nepísala, ale ten ešte v škôlke nič nechcel zopakovať, ani svoje meno. aj keby som sa rozkrájala, tak neopakoval nič. už si vôbec nepamätám, kedy začal hovoriť, ale asi to bolo tiež neskôr. išiel si svojím tempom.
čo som pozerala tie homeo , tak by ti asi sedela SILICEA alebo GELSEMIUM v riedení 5CH.

len, by som to chcela uviesť na pravú mieru - nie som žiadna odborníčka , len ma to zaujíma a tak čítam, hľadám a skúšam na deťoch a na sebe a zatial to funguje.
ukľudňuje ma, že to nemá negatívne vedľajšie účinky a nemôže to uškodiť. maximálne to nepomôže.

beji, na chrápanie som nič neobjavila😀

izka
19. nov 2009

adri, pozrela som si fotky a vanesska je naozaj nádherná. a úžasne dobrunká, taká kludnučká a tiež by mi bolo ľúto, že sa tak rozplače, keď ju nahrešíš. sladká je 😉

na našu emu môžem kričať koľko chcem a nič. len na mňa pozrie a povie to jej "vážne?" a pokračuje a ešte sa mi smeje do očí. 😀
dnes ma tak vytočila pri kúpaní 😠 špliechala a vylievala vodu z vane. celá kúpelňa pooblievaná a to neznášam 😝 hovorím jej, nech prestane a ona mi pozerá do očí a špliecha ďalej a ešte sa pýta : nemôžem?

konečne zaspala, tak idem. klára má chrípkové prázdniny, filip má teplotu, tak nám bude veselo.

majte sa pekne.

mm1
19. nov 2009

Ahojte babulky, ešte že len dve strany, rýchlo som to zmákla....
Idem reagovať...

Bei, tortička je pekná, a hlavne že chutí, no nie??? Tie kamiony som i ja videla na benzínke....

Ami, nezabudni sa tu potom pochváliť novým účesom. Ja som si minule kúpila červenú farbu na vlasy, a napatlal mi to mužík za 20 min. dám dolu a efekt? trošku sa to leskne do červena, ale nie je to to, čo som si predstavovala, takže zostanem verná mojej čierno-fialovej...... a tá mi mimochodom chytá do červena... 😀

Inak k tomu rozprávaniu. Natali kompletne všetkému rozumie, fakt aj si strašne veľa pamätá, ale tiež nerozpráva toho veľa. nové slovíčko je u nás "papi" čo je páči... ale zasa ju musím pochváliť, všetkých koho ja pozdravím, tak ona pozdraví tak isto aj 5x.... síce povie Ahoj, ale to je jedno zatiaľ, pozdraví....
Vie prosiť, ale len ručičkami, to zatiaľ nepovie.....
a nechce ani za svet naučiť sa UJO, u nás sú všetci ujovia DEDE a náš dedko je DEDI, tak si to vyselektovala.... 😀

Danka od pondelka začínam na darčeku pre Rastíka. Včera som si zohnala potrebné veci, tak budem pilná včielka sľubujem.......

Včera som mojmu tatinovi kúpila darček pod stromček, ale to len tak... Kedysi sme mali škodovku 120 bielu, a padla teraz za obeť šrotovnému. A včera ako som bola v Carrefoure, tak majú teraz také staré modely, tak som mu ju kupila. Normálka som sa ja z nej vytešovala tak verím, že i on sa bude, len ju bude musieť dať z dohľadu Natálky, lebo neviem, kde a v akom stave by to autíčko skončilo.

amadora
19. nov 2009

Dobré ránko!

Beji s tými čižmami som to aj ja pochopila tak že to dávaš ako príklad 😉 Ale super že si si kúpila, hoď foto. Aj ja si chcem kúpiť, lebo ja mám zimné len také ako turistické a keď si oblečiem niečo elegantné tak nemám čo obuť. Čižmy čo som nosila pred tehu nezapnem okolo lýtka 😅

Za to rozprávanie vám všetkým ďakujem, ja viem že raz to príde, ale keď si predstavím že všetky vaše detičky už kecajú a my možno začneme o dva roky tak mi je z toho do plaču 😔

Izka ďakujem, opýtam sa na tie homeopatiká v lekárni a vyskúšam ich hneď ako vysadím úplne tieto lieky 🙂 A držím palce nech aspoň Emku chrípka obíde 😉

Megi neboj, nezabudnem, určite hodím foto 🙂 Dúfam že krstná s Majkom to zvládnu a nebude Majko omŕzať 😅 Darček si kúpila milý, ja si myslím že sa tatko poteší 🙂

mm1
19. nov 2009

nie neboj, Majko bude super.... aj Natali ked je s inými tak je ako anjelik.....

amadora
19. nov 2009

Baby je mi hrozne, hrozne, hrozne nanič... môj otec sa ide ženiť... 😔

mm1
19. nov 2009

ČO???????? PANE BOŽE, ČO SA ZBESNIL NA STARÉ KOLENÁ?????????
TO SNAĎ NIE JE PRAVDA....
KEDY???????
NEMOŽETE MU TO EŠTE VYHOVORIŤ????
VEĎ MOZU SPOLU LEN TAK ŽIŤ???? PREČO?

amadora
19. nov 2009

Megi lebo "milá pani" si povedala že pod stromček chce snubný prsteň a tak môj otec už kúpil obrúčky s briliantom 😔 Ja som z toho úplne mimo, horko - ťažko som sa donútila si poriadiť, na Majka vrčím chudiatko, revem, no hrôza... Mi to príde maximálne podozrivé že len čo si kúpili nový byt, za otcove peniaze a ktorý mal byť napísaný na neho tak ona si zmyslí svadbu... by ma vôbec neprekvapilo keby sa ocinovi po čase stane nejaká záhadná "nehoda" 🙄

mm1
19. nov 2009

nie ale príde o byt..... uvidíš.... pokiaľ nebude napísaný na teba, alebo na tvojho surodenca príde o neho....
je to vypočítavá mrcha.
chce mať byt spoločne a to nesmiete jednoducho dopustiť. teraz musíte s bratom držať spolu

objimam na diaľku,.

adriana84
19. nov 2009

🙂 ahojte maminky ,
tak mala uz zarezava,ja varim hovadziu polievocku,pijem kavicku a citam vas ;)
beatka-krasna HELLO KITTY torticka 😉 deticku tiez uzasne ;)
ami-takeho psa akeho opisujes ma aj nas jeden sused a kazdu noc hresim do vankusa,prisaham,keby som mala zbran,tak ho uz davno zastreliiiiim 🙄 😠
ami-Majko je uzasny,pozrela som si video na facebooku...takze tatinko ho velkymi autami riadne inspiruje 😉

vsetky,ktore peciete torticky mate moj velky obdiv...ja nemam trpezlivost s tortami,za to ale velmi rada peciem kolace,hlavne take suche na vianoce....uz sa tesim ked zacnem ;)

co sa tyka rozpravania,my uz hovorime vsetko,skladame neskutocne dlhe vety,no na druhej strane si niekedy tajne zelam ,aby sa jej pusinka aspon na par minut zatvorila.takze tie,co vam deticky nerozpravaju,uzivajte si to ticho...potom sa ho tak
deticky maju fakt uzasnu pamat,ja po skusenostiach si uz radsej davam pozor na to ,co poviem,alebo urobim ;)
izka,dakujem za pochvalu vanessky ;) ja som si tiez pozrela tvoje albumiky a musim povedat,ze mas krasne deticky,strasne sa mi paci ten vekovy rozdiel,ja tiez tak chcem...ked pan boh da 😉 a Filipkovi nech sa cim skor polepsi 🙂

ami-neviem,vellmi o situacii,co sa tyka ocka,ale asi z toho nie si velmi nadsena,tak naozaj sucitim s tebou 😒 😢
zivot je plny nemilych prekvapeni,s ktorymi sa clovek musi vyrovnat 😖 ..prajeme velmi vela sil .....

adriana84
19. nov 2009

a velmi sa ospravedlnujem za dlhe prispevky 😅

danka.k
19. nov 2009

mm1 dakujem si sikulka.. ale nesuri to takze nieze sa budes nutit to robit do polnoci alebo tak nejak dobre ???? 😉

AMI???????????? ja som v soku.. to vazne?? kua to preco?? keby sa tu moze nadavat tak to asi napisem v nadavkach.... je to vypocitava mrcha a tiez si myslim ze ho o ten byt nejako osmekne alebo sa daco nechtiac stane... ale zasa ocino by sa nedal prehovorit na to ze ten byt napise na teba alebo na brata.. zasa by robila sceny.... a ja som si myslela ze toto sa moze stat len vo filme..... krava je to.... hlavne si to ty uzi u kadernicky

amadora
19. nov 2009

Baby mne sa to tiež nejako nezdá, proste si myslím že jej ide iba o peniaze a preto ma to tak štve. Všetko by som prehltla, aj to že ju nemôžem vystáť, ale proste to vidím že ide len po prachoch a štve ma že otec je ako slepý baran a nevidí to 😠 Ďakujem vám všetkým za podporu, ste hrozne hrozne zlaté 🙂

Aďka no tak nejako presne aj ja každý večer hreším 😀 A ďakujem ti krásne za pochvalu Majka 🙂 Inak sa všetci čo ku nám chodia čudujú ako sa on dokáže prehrať s autíčkami, aj keď sme boli dávnejšie u Bzucinky tak bola prekvapená, že on strávi kľudne hodinu tým že si zoberie autíčka a chodí s nimi po nábytku a robí si zvuk auta. Nikto mu to neukazoval. Ja som sa tiež čudovala že 1,5 ročné dieťa sa dokáže tak hrať s autami. No asi to má v krvi 😅

Inak kočky čo som vám dávnejšie spomínala to drevo čo tak svojvoľne vybavil svokor... tak si ho aj zaplatil 😀 Akurát nám ho majú tento týždeň doviezť. Ma to napadlo lebo susedovcom prišla práve tatrovka s drevom tak som vyzerala či to nejdú ku nám lebo malý práve spí.

mm1
19. nov 2009

Danka, pri vyšívaní sa nikdy NENUTIM!!!! TO JE MOJ KONICEK 🙂🙂🙂🙂🙂 🙂 a aj keď mám okuliare, nevzdám sa ho 🙂 takže žiadny strach 🙂

Ami no s tým drevom ešte že tak.... a k chlapom.... tvoj ocino rozmýšľa asi niečím iným ako je mozog a mali by ste mu dohovoriť. NAOZAJ.

amadora
19. nov 2009

Megi obávam sa že to nemá zmysel... ☹ môj brat je flegmatik, tomu je to jedno. A jediná najhoršia by som bola ja. Ako píšeš, on teraz nerozmýšľa, proste by to bolo ešte horšie keby niečo poviem 😒

mm1
19. nov 2009

dobre teraz budem materialistka AMI aby som ťa presvedčila, že má zmysel do toho rýpať...

Raz ten byt po ockovi by mohol dostať Majko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alebo bratove deti a nie nejaká cudzia ženská!!!!!!!
aj na to musíš myslieť.

amadora
19. nov 2009

Megi ja na to myslím 😔 Nechcem aby si niekto myslel že mi ide o peniaze ale štve ma to, že sa s ňou pozná pár mesiacov a keď sa teraz vezmú a niečo sa mu nedaj Boh stane tak všetko čo kedy mal dostane ona a po nej jej deti 😒 Ešte predtým mi ocino rozprával ako keď predajú byt tak pomôže aj nám aj bratovi, že aj ona dá niečo svojim deťom... zrazu bolo že ona deťom nedá nič lebo už dcére požičala dávnejšie 100 000... a teraz vidíš, ostalo ticho aj s tým že niečo dostaneme my, 20 euro mi dáva poza jej chrbát... o prachy mi nejde ale štve ma že dáka ... mu je prednejšia ako vlastné deti 😔

Tak ja som si práve dokončila make-up nech potom s novým účesom vyzerám ako riadna cica 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre