Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

aja7
18. nov 2009

fakt som velmi trpezlivy a tolerantny clovek, hovorim si, je to len decko...ale dnes nemame svoj den, ani ja ani on 😠

Denne vyvadza nieco podobne, este mi neprasli nervy, dnes este cistil svojou novou kefkou WC(ja som napravala postele), to ze hadze autickami ani nespominam, ze po celej obyvke mame za gaucom male lyzicky, ze rozlieva caj po podlahach, vylieza na stol, na linku...atd, atd...

niekedy si vravim, ze som uz stara na take male dieta...on vyrastie a pridu vnucata 😢 😢 😢

jankapardon
18. nov 2009

ohladom čaju, aj ja som niekde čítala že lipový detom nie, neviem prečo...mi ovocné nelubime, ani granulované, teda ja ich nekupujem, mne to pride velmi umelé...., varím normalne sypané čaje, najradšej s echinaceou, davam lem male množstvo, ...
******izka a máš nejaku knižočku ohladom tých homeopatík?*****
pekný den všetkým 😵 😵 😵 😵

mm1
18. nov 2009

Aji tak to si ešte trpezlivá to ti poviem......
Ja by som to vydržala tak po bod 3 po tú kapustu....a taký tanec by u nás bol, že by si to asi pamatala do konca života... a to som zástancom toho, že najskor vysvetlit a až keď to nezaberá, tak potom konať.....!!!!

a súhlasím s Jankou, toto si treba vytlačiť, a keď raz budeš babička od Adama a bude sa ti sťažovať na vlastné deti, toto mu ukázať zarámované!!!!!!!!!!!

ami tak hoď mi diétku, dám sa na ňu s tebou, idú Vianoce, tak aspoň nech niečo zhodím..... 🙂

Inak k čajíkom. Natali nechcela Hipp sú umelina a varím jej klasický ovocný čaj Jemča, tie pekne i farbia.... vždy do väčšieho hrnca a odlievam jej..... napr. Lesná zmes, alebo Jahoda s čučoriedkami, to máme vyskúšané.......

a konečne tu tiež na sekundu aspoň vykuklo slniečko....

amadora
18. nov 2009

Aji teda keby si videla môj výraz tváre keď som si to čítala, uf 😅 A ako písala Megi, máš božiu trpezlivosť, ja by som tiež pri nejakom treťom bode už skákala jak pavián 😀

Megi http://wanda.atlas.sk/dieta-s-jablcnym-octom/we... a nie že schudneš viac ako ja!!!! 😀 😀 😀

amadora
18. nov 2009

Danka teda Rastík aký bojovník za zdravé tatkove pľúca 😀 Šikulka 😀

izka
18. nov 2009

ajka, ani sa nečudujem, že ti rupli nervy.
presne, ako píšu kočky, tak si mala ešte veľkú trpezlivosť a pekne si nám to opísala 😀

ami, ten liek, čo som ti písala, obsahuje viac zložiek a každá pôsobí na určitý druh bolesti hlavy, čiže by ti to mohlo zabrať. ale ak by si chcela presne len pre teba, tak by si mi musela opísať , kde presne ťa to bolí a čo ti vadí a čo pomáha.
alebo si kukni na internete.
zloženie homeokomplexu spigelia - belladonna, bryonia,gelsemium, melilotus, natrium carbonicum,silicea,spigelia, thuja.

ja to pozerám tu http://vilcakul.extra.hu/modules.php?name=News&..., ale sú aj iné stránky a špeciálne na tú migrénu som dostala od homeopatičky takú knižôčku.

tým som odpovedala aj janke 😉

amadora
18. nov 2009

Izka ja mám migrénu s aurou, vždy mi najprv akoby stuhol krk, bolí ma zátylok a potom mi to prejde dopredu hlavy. Vadí mi svetlo, zvuk, čerstvý vzduch, pohyb... pomáha len ležať, ticho a tma. 😅 Na vracanie mi nebýva.

My sme mali pekné poobedie, kmotra ma prosila či ju neodveziem do Žarnovice že si musí vybaviť nový vodičák, tak sme boli a potom nás pozvala do cukrárne, dali sme si koláčiky (pred diétou treba, nie? 😀 ) , Majko tam pobehoval, zabával sa, my sme pokecali 🙂 Aj som mu tam kúpila takú motorku asi 15cm, umelohmotnú a vnútri boli cukríky tak sa hrajkal 🙂

Inak zajtra nám príde aj tatko domov 🙂 Tak účes uvidí na čerstvo 😉 Len som naštvaná lebo im to tak debilne zase zorganizovali, povedali im to dnes poobede a že zajtra o 7:00 majú byť autá už tu v Žarnovici. Takže idú odtiaľ o 2:00 a rovno do roboty tu 🙄 A navyše muž išiel hore na našom aute (kvôli tým problémom čo boli naposledy) takže doobeda bude robiť, poobede pôjde s dákym majstrom naspäť na východ a naspäť domov na našom aute. Takže bude za volantom od 2:00 v noci do zajtra večera 😒 Z toho teda vôbec ale vôbec nemám dobrý pocit...

adriana84
18. nov 2009

ahojte babenky,
tak som Vas velmi zbezne precitala ;)
ajka-ja si myslim,ze mas aj tak NESKUTOCNU TRPEZLIVOST ...obdivujem,sklanam klobuk,ja vobec neviem ako by som reagovala...vanesska mi zatial ziadne sceny nerobi,ale aj tak,ked som niekedy unavena,alebo proste nemam svoj den,tak na nu nakricim,aj ked vpodstate nic nerobi.ona len skruti pusinku,je jej doplacu,ale snazi sa nerozplakat,pozrie sa na mna,zopakuje prikaz a nasledne na to si ja hrozne vycitam,ze som na nu nakricala uplne nepravom.napr.dnes rano,ked pila mlieko sedela na stolicke a citali sme knihu..no vkuse sa pohybovala,vrtela,co mi za normalnych okolnosti nevadi,ale dnes som sa proste blbo vyspala,tak som na nu skricala nech pekne sedi a ona neskutocne smutna,takmer sa rozplakala,mi hovori,maminka vanesska bude sediet pekne a nasledne na to neskutocny plac.no prislo mi jej tak luto,ze si to cely den vycitam......Je pravda,ze ona ma velmi respektuje,ovela viac ako manzela,ale zda sa mi ,ze je to az prilis.ja som od jej narodenia bola zasadova a od zaciatku vedela hranice,ale mam teraz pocit,ze musim trosicku polavit. a ty ajka si uzasna maminka a takto ako si zareagovala,takto by reagoval takmer kazdy.Ja nie som za bitky,ale niekedy je jednoducho nevyhnutna.aj my mami sme len ludia a ked je toho dost potrebujeme ventilovat.
a presne ako jankapardon pise,vytlac si to a odloz ;)

cajiky my pijeme obycajne sackove a to fenikel,roibos,niektore ovocne,zihlavu,matu,....nesladime a necukrime a vypijeme tak cca 1 liter caju denne

izka-to je super,ze sa takto vyznas v homeopatikach..ja som ich neskutocnym fanusikom,aj ked znalosti nemam veskere ziadne......vzdy to necham na tety v lekarnach ;)

adriana84
18. nov 2009

ami-uzi si zajtrajsok v kadernictve,oddychni ,zrelaxuj a nezabudni pridat nejake fotecky ;))

adriana84
18. nov 2009

a my mame notebook sony vaio a je uzasny...odporucam ;)

amadora
18. nov 2009

Adi verím že ti prišlo ľúto keď ti tak zahrala na city, moje zlato malé 😅
A na zajtrajšok sa hrozne teším, aj mám trochu obavy ako to dopadne 🙂 Len to asi nebude prekvapko pre muža lebo mi práve volal že nakoniec príde už na obed a pre auto pôjde až v piatok. Ale tak nevadí, radosť bude mať určite aj tak 🙂

danka.k
18. nov 2009

ami urcite bude mat radost 😉

amadora
18. nov 2009

to čo je za haluz? 😕 odpísala som "Danka ďakujem" a teraz po chvíli pozriem a nie je to tam 😕

danka.k
18. nov 2009

ami asi mi nemas dakovat 😀 😀 😀 😀

amadora
18. nov 2009

ja som medzitým si upratala a tak a sadnem si ku PC a pozerám a môj príspevok nikde 🙄

bejca
autor
18. nov 2009

ahojte 😵

fotky som pridala len len 😅 ale predsa 😀 dva krat mi padol PC 😠 no ale snad uz pojde teraz 😅 a stihnem aj precitat a aj odpisat 😀 mali sme sa fajn 😵 pohrali sa spolu v pohode pre Petka kopu novych veci tak nevedel co skor 😀

idem citat 😉

danka.k
18. nov 2009

beji krasne fotocky

amadora
18. nov 2009

Beji tá tortička nemá chybu 🙂 Ty sa tortu od torty zlepšuješ 😉 A Peťko s Julinkou sú nádherní, vidno že sa pekne zabavili 🙂

Susedov pes zase šteká ako blbý a Majko sa mi už dvakrát ozýval bez vysielačku 😒

danka.k
18. nov 2009

ami psa odstrelit... 😀

amadora
18. nov 2009

Danka ja zvieratá milujem ale fakt uvažujem ako sa ho "zbaviť" aby susedia nemali podozrenie na nás 😅 Nechce niekto psa? Malý, protivný, 100 štekov za minútu 😀

bejca
autor
18. nov 2009

fuuuuuuuuu ja nevladzem uz ani citat a nie to este reagovat tolko ste popiaňsali 😀 sa tesim som rada 🙂

Izka dakujem 😵 a Emka teda krasne keca 😵 dik za info o nb 😉

Ajka no tak asi by som oeňsedivela 😅 Adamko je tiez teda vymyselnik 😀 😉

Danka Rastik sikulka 😵 muz by mohol veru prestat 😉 my sme prestali obaja 😉

bejca
autor
18. nov 2009

Ami take epilepticke zachvaty mavame aj my 😅 a teda dobru chut k diete 😉

danka.k
18. nov 2009

beji ty si fajcila???nejak sa mi to vobec nehodi k tebe 😉

amadora
18. nov 2009

Beji ďakujem 😀

aj ja som fajčila 😅

amadora
18. nov 2009

pridala som nové video na FB 🙂

bejca
autor
18. nov 2009

Ami co sa tyka muza ... fu bude to mat narocne 😅 a uz sa tesim na fotky noveho ucesu 😉 a super den ste teda mali 😵 dakujem za pochvalu 😉 no a inak prave tato sa vobec nepodarila ☹ ale bola dobra 😉 a psa odstrel 😀 😉

Izka no inak klobuk dolu ze pri detoch stihas este aj studovat nieco v PC ... mne sa nechce vobec nic ani len otvorit knihu 😅 tie homeopatika asi skusim 😉 a na chrapanie tam nic nemas ?? 😉 vraj hrozne chrapem ... muz sa stazuje 😅 ale pritom aj on chrape 😀 😉

Adri a Megi dik za info o cajikoch 😵 som rada ze sa to tak uchytilo 😉

DAnka dakujem ze pochvalu 😉

bejca
autor
18. nov 2009

DAnka pre boha ty sem nechodis ci necitas tu ci ako ???????????????? ved ja som hulila 40 cigariet denne 😝 a stale mi huba chlopoce 😀 😀 😀 😀

amadora
18. nov 2009

Beji ďakujem 🙂 A tortička bola podľa mňa krásna 😉

Majko sa stále ozýva, ak náhle zmiznem tak som musela ísť k nemu si ľahnúť 😒

bejca
autor
18. nov 2009

nasrata som sama na seba 😠 dobre viem ze ten blby marcipan na tom tecie ked tam je slahacka a stale ho tam budem davat 😠 ale tentoraz som dala take srdiecka z marcipanu na tu oplatku tak som myslela ze nebude sa topit .. no ale topili sa 😒 ☹ tak som ich dala dolu a dala som tam tu farebnu posypku .... ale tak co uz .. a ta posypka znovu tiez s tou slahackou sa zacne topit .. a potom su tam take " stekance " ... no ale ved sa to zje aj tak 😉

bejca
autor
18. nov 2009

Ami ale aj tak dakujem 😉 a MAjkovi odkazujem nech neopakuje po Petkovi 😉 ten tak vcera vykrikoval 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre