Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
19. nov 2009

tak potom foť....

A BOJUJ, JA BY SOM URCITE BOJOVALA, TO MI VER, AJ KEBY SOM SA NEMALA S RODIČOM POTOM ROZPRAVAŤ DO KONCA ŽIVOTA, ALE IŠLO BY MI O TO...

A TO NIE JE O PENIAZOCH AMI, TO JE O PRINCIPE!!!!!!!

amadora
19. nov 2009

Megi ale čo by som mu mala povedať? Ako mu povedať to čo cítim aby to pochopil a aby ho to nezranilo? ☹

mm1
19. nov 2009

Hlavne nie pred tou kozou!!!!! normálne na rovinu si chodte len vy dvaja niekde sadnúť....

Neviem aký máš vzťah s ockom, ja mám s rodičmi kamarátsky vzťah a jednám s nimi vždy na rovinu!!!!!!

pošlem ti IPko... čakaj.

mm1
19. nov 2009

ami a zajtra mám dovolenku, tak nie že tvoju novú fotku vymažeš!!!!!!
pridem až v pondelok a hneď ráno spravím kuk.... 🙂

amadora
19. nov 2009

Megi ak mi ju nevymažú admini tak ju tam nechám, ak nie tak ju tam hodím v pondelok znovu 😉

Ja mám normálne trému, je toto možné? 😀

aja7
19. nov 2009

Ahojky 😉

prisla som kuk novy uces a kde nic tu nic 🙂 uz som velmi zvedava 😉

http://www.tortyodmamy.sk/?q=svadobne/svadobna-...

prave som dokoncila,podla nametu z netu 😎

beji, sikovna si a naozaj pod marcipan nedavaj slahacku, len maslove alebo pudingove plnky 😉 mnam, dala by som si fajnu tortu, trosku zaobalit nervy 😀 😀

ciarka
19. nov 2009

Ahojky kocky,

Bejci- my nb nemame tak neporadim. Caje mi nelubi ani sladke,ani sypane, porciovane, nijake, ani vodu nelubi. Teraz lubi dzusiky. Predtym len tie hipp stavy z Dmka.
Krasnu torticku si urobila, fakt uzasna!!!!A krasne sa hral Petko s Julinkou.
O tej Bajzovej , neviem co to ma znamenat, ci odide z Panelaku, ale hovorila, ze nie.

Ami- tesim sa na novy uces!

K tomu spaniu, som sa aj ja zmierila ze minimalne 1 hodinu vecer zaspava. Neviem co to ma. A tiez ma vela zachvatov, niekolko krat denne. Tak slahne hoci co o zem, aj ona sama sa hodi o zem.

Aj nasa pekne rozprava, tiez si vsetko pamata, ked jej niekto nieco da tak tiez povie meno kto jej to dal.

ajka- ty mas velku trpezlivost, ja neviem ci by som aj po 3 bod vydrzala. Ja tiez vela krat zvysim hlas, po zadku sa jej neoplati dat, ona sa tomu smeje. Tak ja len hucim po nej.

Vcera sme boli na nakupoch v Ba. Hlavne v Ikei. Tak sme este Sabi daco dokupili k vianociam. Taku interaktivnu vec a Pandu- strasne ju zboznuje na obrazku v knizke. Ja jej ukazujem zvieratka, ale ona sa chce len na Pandu pozerat. Tak som zvedava co na nu povie.

A vytesujem sa, lebo pojdeme Sabi robit izbicku, no a kupili sme stolicku Mamut, stolik mamut tej farby aku sme chceli nemali, kupuli sme stropnu lampu slniecko, a taku malu nocnu lampicku lienku, kobercek Macko-pu a dnes este taku dekoraciu na stenu. Tak sa tomu tesim.
Babulky ak mate dake napady ohladom det.izbicky tak sup sem s nimi!!!!

amadora
19. nov 2009

Tak máte fotky v albume. Na foto to tak dobre nevidno, hlavne ten melír nie, ale vyzerá to super, hrozne dobre sa cítim 🙂 Majko s krstnou sa boli prejsť s kočíkom, krstná ho nešla vynachváliť aký bol zlatučký a spokojný, potom prišli za mnou a pekne sa tam hrali, aj kaderníčka ho chválila že je zlatý. Len keď ma videl s tým igelitom okolo krku a alobalom na hlave tak ku mne ani ísť nechcel, len za krstnou bežal 😀

Ajka o 15:30 som len išla z domu 😉 Tortička je nádherná! A tá stužka je normálna textilná? 😕

bejca
autor
19. nov 2009

ahojte 😵

den sme mali celkom v pohode 😵 poobede sme boli na prechadzke aj s kamoskami a ich deturencami tak sa vybehali no bolo super 😵 vecer som sa kupala s Petkom 😀 a zajtra je na rade muzik 😉

Izka dakujem ti velmi pekne ze si na mna myslela 😉 a vam letia pusinky nech vas ostatnych choroba obide 😵 dakujem za pochvalu torty 😉 Emka musi byt uzasna ako krasne uz vie vsetko pekne pomenovat 😵 cmuuuuk 🙂

Adri dik aj tebe za pochvalu 🙂 a Vaneska je veru krasna a sikovna kocka 😵 a ja tiez rada peciem na Vianoce 😉 tiez sa uz tesim 😵

Amiiiiiiiiiiiiiiiiii ???????????? boze moja zlata ako ti poradit a pomoct ??? tvoj ocko asi fakt stratil vsetok rozum alebo ... chudak sam nevie co a ako a mozno by aj potreboval pocut nieco od teba v takom tom inom svetle ...isto by som pokecala aj s bratom a mali by ste sa porozpravat potom s ockom 😉 Majko je sikulka ako sa krasne dokaze hrat s autickami 😵 a svokor je teda zlaty ked aj objednal aj zaplatil drevo 😉 moze aj castejsie 😀 co sa ucesu tyka - neni vidiet ten melir ale strih mas super 😵 svedci ti to 😵 a aka kocica je z teba 😉 az to z teba ziari ze si spokojna 😉

Megii dik za pochvalu 😵 a aj za tip na kamiony 😵 nas Petko nechcel hovorit ujo ale vsetkym hovoril teta 😀 ale teraz uz cca 2 tyzdne hovori ujo 😉 tak neboj aj Natalka zacne 😉 a tatinovi si kupila krasny darcek 😵

Ajka torticka ako vzdy uzasna 😵 a dakujem za pochvalu 😵

Ciarka dakujem za pochvalu 😵 a dik za info o " BAjzovej " 😉 a teda nakup ste spravili uzasny 🙂 uz sa tesim na fotky 😉 a Panda isto bude mat uspech 😵

bejca
autor
19. nov 2009

a kde ste dnes vsetky ???????????

ja som dnes chcela ist k doki ... tak som sa s Julinkinou mamou dohodla ze povaruje Petka nech ho netaham do este viac bacilov 😝 a tak som ho odniesla o 10 tej a v pohode bol u nich - 1x sa varoval 😕 - ani pomalu necak ze mu poviem ahoj ... hned utekal do izby detskej u nich 😀 no a ja som prisla k doki a ze ordinuje az od 11,30 ......tak som behla len do obchodu a hned za Petkom no a ten sa tak hral ze ani domov nechcel ist 😕 😅 😀 tak som si dala u nich caj on sa este pohral a potrom sme uz isli domov 😉 a k doki som isla este neskor okolo 12 tej ale mali tam neskutocne ludi tak som ani neisla do cakarne ale hned domov a spinkat 😉 este ze mame doki pod oknami 😀 😉

amadora
19. nov 2009

Beji super že ste mali pekný dník 🙂 A veľmi ti ďakujem že na mňa myslíš a že mi chceš pomôcť 😉 S bratom som volala hneď ako som sa to dozvedela, ale ako som písala, on je flegmatik a je mu to jedno, akurát čo mi povedal že aspoň sa na svadbe najeme a napijeme 😒 A tiež ti ďakujem za pochvalu Majka aj môjho účesu 🙂 Máš úplnú pravdu, cítim sa fantasticky (furt som pred zrkadlom 😅 😀 )

Akurát pijem pol litrový strik ale asi to nebol dobrý nápad, rýchlo mi ide do hlavy z toho stresu. Inak dnes som v tom šoku zabudla vonku kľúče od auta vo dverách auta keď sme išli z nákupu 😅 A asi o hodinu som išla vysypať smeti a pozerám, kľúče... skoro ma vystrelo!

amadora
19. nov 2009

pridala som ešte jednu fotku aby bolo vidno aj melír 😉

bejca
autor
19. nov 2009

Ami no tak brat je teda .... / truuuuuuuuuuuuuuuuuba 😅 prepac 😅 / som rada ze sa ti aspon takto zdvihla nalada 😵 a co sa klucov tyka tak ja som pred cca 5 dnami nechala kluce vo dverach z vonka 😅 ani som to nevedela ale az ked muz prisiel z roboty vecer tak ze a kde mas kluce ??? skoro som umrela 😝

bejca
autor
19. nov 2009

no teda supeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 perfektne 😉 a ozaj muzik je uz doma ???

amadora
19. nov 2009

doma, už ma čakal keď som prišla od kaderníčky 🙂

bejca
autor
19. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaj no tak super som rada ze to soferovanie tak super zvladol 😉 a co povedal na zmenu 😉

bejca
autor
19. nov 2009

aha co som precitala v " mojej " druhej teme :

Toto som si teraz prečítala v inej téme, tak to tu kopírujem :

Z práce se žena vrátila pozdě, unavená a podrážděná, když zjistila, že na ni její šestiletý syn čeká u dveří.

"Mami, můžu se tě na něco zeptat?"

"Jistě, na copak?"

"Mami, kolik vyděláš za hodinu?"

"Do toho ti nic není. Proč se mě na to vůbec ptáš?", odpověděla žena nazlobeně.

"Jen to chci vědět. Řekni mi prosím, kolik si vyděláš za hodinu?"

"Když to musíš vědět, tak je to 100 korun na hodinu."

"Ach jo," povzdechl si chlapec se svěšenou hlavou.

"Mami, můžu si půjčit 50 korun?"

Matka byla bez sebe, "Jestli ses ptal jen proto, že si chceš půjčit na nějakou pitomou hračku, nebo jiný nesmysl, tak odpochoduj zpátky do svého pokoje a jdi spát. Přemýšlej o tom, proč jsi tak sobecký. Já se v práci nedřu jen pro nějakou dětskou lehkovážnost."

Chlapec potichu odešel do svého pokoje a zavřel za sebou dveře.

Žena usedla a chlapcovy otázky ji rozzlobily ještě víc. Jak se ji může takhle ptát, jen aby dostal nějaké peníze?

Asi po hodině se žena uklidnila a začala přemýšlet: Možná, že na něco opravdu těch 50korun opravdu potřeboval. A moc často si o peníze neříkal. Žena přistoupila ke dveřím do chlapcova pokoje a otevřela je.

"Už spíš, synku?" zeptala se.

"Ne, mami, jsem vzhůru," odpověděl chlapec.

"Přemýšlela jsem, možná jsem na tebe zbytečně vyjela," řekla žena. "Byl to dlouhý, úmorný den a já si na tobě všechno vylila. Tady máš těch 50 korun, které jsi chtěl."

Malý chlapec se posadil a usmál. "Ach, mami, moc děkuju," zajásal. Pak sáhl pod polštář a vytáhl pár zmuchlaných bankovek. Žena viděla, že už nějaké peníze má a pocítila, jak se ji znovu zmocňuje hněv. Chlapec spočítal všechny své peníze a pak pohlédl na matku.

"Proč chceš víc peněz, když už nějaké máš?", zabručela matka.

"Protože jsem neměl dost, ale teď už mám," odpověděl chlapec. "Mami, teď mám 100 korun. Můžu si koupit hodinu tvého času? Prosím, přijď, zítra dřív. Mohli bysme spolu večeřet."

Žena byla zdrcena. Objala svého malého syna a prosila ho za odpuštění.

Tohle je jen kratičká připomínka všem, kteří v životě hodně tvrdě pracují.

Nenechme nám čas protéci mezi prsty, aniž bychom jej strávili s těmi, na kterým nám opravdu záleží, které máme v srdci. Nezapomínejte sdílet váš čas v hodnotě 100 korun s někým, koho opravdu milujete. Zemřeme-li zítra, firma, u které pracujeme, si za nás najde náhradu během několika hodin. Ale rodina a přátelé, které opustíme, budou cítit ztrátu po zbytek života.

veru veru je to svata pravda a mali by sme si to vsetci uvedomit ☹ az mi slzy vyhrkli ☹ 😔

amadora
19. nov 2009

Beji teda je to fakt dojímavé ☹

A asi si prehliadla, včera som potom písala že pre auto ide nakoniec až zajtra, tak dnes len prišli z východu a robili tu a poobede bol doma.
Inak účes sa mu hrozne páči, bol nadšený 😵

bejca
autor
19. nov 2009

no vidis ako zle citam :...... 😒 no musim sa polepsit 😉 prepac ale nevsimla som si to fakt 😉 no a teda ved si kocica tak musi byt nadseny 😵

amadora
19. nov 2009

Beji to sa stane, koľkokrát čítame na behu a to sa ľahko niečo prehliadne 😉 Nemusíš sa za to ospravedlňovať, mne to nevadí 🙂

Idem asi do sprchy a búvať, dnes bol náročný deň 😒 Dobrú noc

bejca
autor
19. nov 2009

inak v tych odsudenych sa mi zda ze tej Kolarovej ten syn Filip je urcite jej vlastny syn 😉

amadora
19. nov 2009

ozaj baby, pozrite si toto:

http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/spravy-stv/

je tam natočený náš tatko 🙂 asi na 4 záberoch je vidieť, najprv ide červená vyklápačka a za ňou modrá... tá modrá je náš tato 😀

amadora
19. nov 2009

zabudla som napísať, na ľavo si kliknite na tému "nový úsek R1"

amadora
20. nov 2009

Dobré ráno, my sme vstávali o 4:30 s tatkovým budíkom 😝

amadora
20. nov 2009

Ozaj, muž mi včera zbadal tie tabletky jablčný ocot a prišiel za mnou taký nesmelý že " maminkaaaaaaa... ten jablčný ocot neberú náhodou tehotné?" 😀 😀 😀 neviem kde na to prišiel moje zlato 😀

amadora
20. nov 2009

Písala som so Bzucinkou. Viac - menej napísala v tom zmysle, že tie dni sú o tom či je jej zle len trochu alebo veľmi, zlepšenie žiadne ☹

danka.k
20. nov 2009

cafte baby.. ja prave ranajkujem akosi mi nebralo cely den...

mali sme sa ist kupat dnes, moj muzik mi uz dva dni slubuje, a nakoniec mi povie ze on ma robit cosi a spi v posteli - zmlatim ho

danka.k
20. nov 2009

no som vam nestihla dopisat lebo uz mm isiel z izby... no ma tak nahneval ze zasa nasluboval a oklamal ma... tak teraz vidiel ze ho ignorujem a nebavim sa s nim tak povedal ze kupat sa pojdeme poobede... som mu len povedala ze neverim.. tak som zvedava ci to dodrzi 😀

ami pozdravuj bzucinku 😉

danka.k
20. nov 2009

ami jablcny ocot pre tehotne - tatko aky mily 😀

bejca
autor
20. nov 2009

ahojte 😵

dnes je tu opat rusno 😕 😅 😀

my sme mali celkom fajn den 🙂 rano som spravila polievku fazulovu a bales + plech buchiet 😀 mnaaaaaaam a potom ze dieta 😀 no a poobede sme isli na cintorin + sme sa stretli s kamoskou Miskou a jej synom Martinkom boli sme sa poprechadzat a pohrat 😵 no bolo super 🙂 pocasie nam vyslo tak som rada 🙂 prezrata som ako svina 😀 ale ved co uz 😉 muzik ide aj zajtra do prace 😝 😠 ... no co uz ..... veeeeelmi som inak dnes unavena asi aj skoro zaspim 😀

Ami chcela som si to pozret ale sa mi zasekol obraz a zacal mi blbnut PC takze nehnevaj sa ze neviem co tam je 😅 😉 budik ste mali teda skoro 😅 dufam ze si to poobede dospala 😉 muzik je podareny ze ho pozdravujem 😉 a Bzucinku pozdravujeme a je mi velmi luto ze sa jej nelepsi ☹

DAnka ako ?? uz ta nervy presli ??? a boli ste sa kupat ?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre