Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

aja7
9. dec 2009

mm....uz neviem ako by som ti to ukazala 🙂 hm...to mate teda dobre "nastavene" pocitace 😖 zamestnavatel si vas poistil 😖

tami712
9. dec 2009

ahojte 🙂
ajka mne ukazuje Adidas tašku, ale ako písala amadora tak tá aukcia ešte nie je skončená 😕 😕

jankapardon
9. dec 2009

ta teraz som z toho jelen ja ...parfem či taška ....abo oboje...? ja by som brala aj aj....

tami712
9. dec 2009

janka 😀 😀

mm1
9. dec 2009

Aji, vidíš aký chaos si tu rozprúdila??????? to je super....
ale keď už tak pozeráte, pozrite mi prosím, aká je na tomto aktuálna cena, keďže ja nemôžem....

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1607559

tami712
9. dec 2009

mm1 rovných 20€ 😉

jankapardon
9. dec 2009

vyvolavacia cena 20€

jankapardon
9. dec 2009

no a teraz nenapíše, že čo....a Aji Ty si myslíš, že niesom zvedavá? 😀 😀 😀 😀

jankapardon
9. dec 2009

a už prchám, dieta moje lubezne vstalo, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mm1
9. dec 2009

veď nová stojí 20. no dobre, aspoň viem....
vďaka babulky....

mm1
9. dec 2009

tak to Natali bude stačiť hovoriaci psík, ktorého dostane...... 🙂

aja7
9. dec 2009

Kocky...kedze som taka uzasna zena, objednala som si u jeziska oboje 🙂)))))))))))))

Teda vyhrala som parfem Lanvin Arpage ( cca 2 5OO novy)...moja cena 930Sk

kabelka Adidas, moja cena 888Sk...🙂

tak sa vytesujem, nikdy som este nebola na aukcii a na konci to bolo dost huste🙂))) a dokonca obidve koncili naraz 🙂)

a tu kabelu ukazuje ako este neukoncenu, lebo ta kocka ich ma viac kusov 🙂 a prave bezi dalsia aukcia 🙂

aja7
9. dec 2009

mm...my mame presne tuto husenicu a nasa nova stala cca 650Sk, minuly rok dostal na vianoce 🙂

amadora
9. dec 2009

Aji to budeš mať krásneho ježiška, oboje je úplne super 😵

Danka ďakujem 😒 Už ma prešla trpezlivosť, napísala som ocinovi čo mám na duši, že ak je pre nich obyčajné posedenie s rodinou príliš tak mne je to už jedno, ja som chcela len aby sme sa všetci stretli, ale ako chcú, už sa nezaujímam. A keď my budeme niečo oslavovať tak už budem volať len mužovu rodinu, ich zaťažovať nebudem. Oni sa v BB stretávajú každý deň, ale ja už mám len tie posraté oslavy kedy sa stretávame ☹ Ach, kašlem na to...

jankapardon
9. dec 2009

http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...
neviem, či budete žiadat o zvýšenie RP teda len na dva mesiace ale predsa....
dobrý članok....

amadora
9. dec 2009

Jani díky moc, super článok 😵

bzucinka2
9. dec 2009

jani, jasne ze budeme ziadat, aj na dva mesiace su to korunky, no nie? 🙂
ami nesmut, ale vysvetlite si to, povedz im ako sa citis ked na to bude vhodna chvila 😉
ajka, krasneho jeziska budes mat 🙂

amadora
9. dec 2009

Bzuci presne tak, je to skoro 100 euro na mesiac navyše, to sa oplatí, keď aj len na tie dva mesiace 🙂
A čo sa tej mojej rodiny týka, už ma to nebaví že vždy mám všetko riešiť aj organizovať ja a držať rodinu pokope. Otec ako má tú "nádheru" sa o nič nezaujíma, brat bol vždy salámista, prečo si mám ja robiť vrásky, kašlem už na nich. Otcovi som napísala čo si o tom myslím, hneď vravel že mám pravdu že sa pokúsi to nejako zorganizovať, ale som mu povedala nech kašle na to... prešla ma aj chuť sa s nimi vidieť 😒
Inak, kde sú fotky?! 🙄 😀

bzucinka2
9. dec 2009

ami uz vo fotaku, prvy krok mam za sebou 😀

amadora
9. dec 2009

paráda! do júna hádam uvidíme 😀

bzucinka2
9. dec 2009

😀 😀 😀

bzucinka2
9. dec 2009

provokaterka mas to tam 🙂

amadora
9. dec 2009

Bzuci nádherná... si ma rozplakala 😔 😵 A aj kocúrik v čižmách je úžasný 🙂

bzucinka2
9. dec 2009

😀

bzucinka2
9. dec 2009

dakujem a neplac, ja cakam na tvoju taku fotecku 🙂

amadora
9. dec 2009

ukázala som fotku aj mužíkovi... reakcia: "aj ja chceeeeeeeeeem" 😀

amadora
9. dec 2009

zase tu nikto nie je???!!! 😕 to čo je? vzbura? povstanie? sprisahanie? 😅 😀

bejca
autor
9. dec 2009

ahojte
nejdem citat len sa vam ozyvam mam teplotu ,zimnicu a pod je mi na prd , potim sa ako kon , muz je stale v robote 😝 krstniatko nema kedy aby mi prisla pomoct 😒 ale Petko je uzasny , ako som mala total ze vyse 39 teplotu a zimnicu priniesol si hracky ku mne do postele a pokne sa tam hral ... poklad moj zlaty 😵 no idem do postele ja sa ukazem ked mi bude lepsie pa

martina1982
9. dec 2009

Ahojte ,
Beji skore udravenie prajem .Petko posielam pusinku nech maminke pomaha.

Bzuci ,krasne babatko 😵

Janka , dakujem za clanok 😉

Mne dnes Stevko vytiahol kvet z kvetinaca a cely ho dolamal 😠 dokial som mu davla caj do flase aj som mu dala po ritke ☹ bolo mi ho luto ,ale nech vie ,ze to nema robit a robila som sa ,ze sa na neho hnevam stale za mnou chodil 😀

Ajka super ,ze si vyhrala 🙂

Uz neviem ani naco som chcela reagovat .Vcera som este dopisala svokre do prace nieco.A dnes som poobede zaspal so Stevkom 😀 tak som tu nebola 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre