Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
23. júl 2009

ahojte, vidím nové foto v pase...tami pjekné...
my sme dnes rano po 11 hodinovej ceste prišli domov ránko o siedmej. Veronka zvladla aj tam aj spet cestu na jedničku, spala skoro celu cestu, a kked vstala tak driemkala, bola zlatá. čítala som tu, tuším čiarka písala, my sme brali vodu pre veronku na všetko, na mlieko, na čaj, 6 1/2 l fliaš nam na desat dni vystačilo...akurat sme dokupovali jednu flašu.
Jena perlička včera sme boli na poslednej prechadzke okolo mola a ja aká som bola široká a vysoká som sa pošmykla a upala....výsledok narazené koleno, asi bud výron al voda v kolene...neviem...snad rozchodím...ale bolí jak šlak....ja mám večne taku smolu...

amadora
23. júl 2009

Tami www.bobiranc.sk 🙂

tami712
23. júl 2009

Jani, dík 😉 a super že dovolenka vyšla, teším sa na foto 🙂 a koleno pekne rozchoď ! 😅

ami pozerala som ten ranč a pekne to tam vyzerá, možno niekedy by sme sa tam vybrali, lebo tu nablízku také nič nie je 😒
ale ako som už písala tak skoro nikde nepôjdeme, keďže tatko je na dlhodobej PN-ke 😔 zajtra ide na magnetickú rezonanciu, ale výsledky aj tak nebudeme vedieť hneď ☹

amadora
23. júl 2009

Tak som spravila nový album a hodila nové fotky 🙂

Tami to ma mrzí s tatkom, ale neboj, aj u nás to vyzeralo na operáciu a nakoniec to celkom dobre dopadlo 😉 Len vám želám aby tá PN-ka nebola až taká dlhodobá ako tá naša, nie je to sranda hlavne čo sa financií týka 😖 A výsledky určite budú ok 🙂

izka
23. júl 2009

zdravím vás opäť po polnoci.
včera aj dnes sme boli v aquap. viem, že už som s tým trápna, ale super bolo. deti to ešte neomrzelo, aj emu ledva dostanem z vody von 😵 najradšej by sama plávala, normálne mi ruky odhadzuje, aby som ju pustila a robí plavecké pohyby. naučila som ju ponárať a to stále dokola vykrikuje, že tri, lebo jej rátam raz dva tri a šup. pekne zadrží dych, ani kurz sme nepotrebovali 😉
aj si našla kamoša. taký chlapček k nej stále plával a ema mu rozprávala do ucha asi niečo veľmi dôležité, lebo sa tvárila velice vážne. jeho rodičia sa až smiali na nich, takí boli zlatí 😎 ovšem, pak ju chcel chytať za nohy a to sa eme nepáčilo. spravila na neho krik a skoro ho ubila. musela som zakročiť, aby ho polúbila, že môj a pak mu kývala odušu, že čau.
nuž, dobre nám bolo. 🙂

izka
23. júl 2009

tami, ja to stále vravím : športom do invalidného. u nás väčšina úrazov súvisí so športom. mužovi želám, nech je čímskôr fit 😉

janka, ja by som išla s tým kolenom k doktorovi.
ja som spadla raz na lyžovačke a luplo mi v kolene, lebo mi nevyplo viazanie. ale nič, normálne som ešte 2 hodiny lyžovala.
pak som sadla do auta a doma som už nemohla vystúpiť. opuchlo mi to príšerne, celú noc som nespala, tak ma ráno muž zobral na chirurgiu a tam okamžite, že operácia. 😕
mala som roztrhnutý krížový väz. pochválili ma, že dobre, že som prišla, lebo, čím skôr sa to operuje, tým sa to lepšie zahojí.
pak som bola ešte raz na ťahaní vody z kolena, no už nikdy viac 😝
kamoška mi poradila zábaly : mokrý studený uterák omotať okolo kolena a na to suchý a pozerať telku 😎
takto som to robila niekoľko dní a okamžite tá voda začala miznúť a cítila som úľavu. jednoduché, ale účinné !
želám ti, aby si operáciu nepotrebovala 😉 a koleno prestalo bolieť.
a veronka, aká sestovateľka, že zvládla cestu 🙂

izka
23. júl 2009

kočky, práve začala aká víchrica 😕 musela som okná pozatvárať, asi sa do rána uvaríme 😝
zatiaľ neprší, len strašne fučí. no nič , idem do postele.

janka, to malo byť cestovateľka 😉 som sa ľakla, ako mi začali búchať dvere a okná.

čauko.

aja7
24. júl 2009

Ahojky 🙂

lucim sa s vami na tyzden, ideme do Sturova, dufam, ze Adamko nebude ako Vevin Adamko 😀

Majte sa tu krasne a budte dobre na deticky 😉

monique02
24. júl 2009

ahojte 🙂

aj ja sa rozlucim, lebo dnes v noci vyrazame na tu dovolenku 😉

dakujem vsetkym co nam zelali aby bola pekna, dufam ze bude, lebo ja som zatial bola len v tunise a raz v taliansku, a to bolo uz prestrasne davno, tak sa teraz velmi tesim 🙂

vsetkym chorym malym aj velkym zelame skore uzdravenie

majte sa tu krasne

amadora
24. júl 2009

Dobré ránko!

No to bola hrozná noc 😕 Som zaspala okolo 3:00, skôr sa mi nedalo kvôli tej víchrici. Muž mal až ruku stŕpnutú ako som mu ju držala ako kliešť 😀 Hrozne som sa bála, všetko búchalo a trieskalo, elektrika sa každú chvíľu zapínala a vypínala, veci nám lietali po dvore. Altánok utrpel mierne škody 😒

Aji, Moni, krásnu dovolenku vám želám, pekné počasie a hlavne nech si to drobci užijú 🙂

bzucinka2
24. júl 2009

ahojte

aji moni, krasnu dovolenku vam prajeme 🙂 a deticky to urcite zvladnu na jednotku 🙂

ami, ze lizatko, to bol ten lepsi pripad, odo mna chcel vtedy viac 😀 😀 😀

janka, nech sa koleno cim skor uzdravi 🙂

jankapardon
24. júl 2009

izka dakujem za recept , už som si raz urobila, a je to taká ulava....na to koleno...dakujem 😵 😵 😵

jankapardon
24. júl 2009

bzuci, hladala som foto tvojej novej vizaže....a našla som...mne sa to celkom pozdava 😵 😵 😵 😵 , zviditelnia sa Ti oči a črty tvare....

jankapardon
24. júl 2009

ami, ten gynekol. 😕 ja by som menila tiež, ja som tiež mala milu, stale ukecanú gynekologičku, ale po odbornej stranke...noooo.....menila som ju, na upravu určite su aj lieky okrem hormon. antik., ja som brala ešte pred Veronkou na upravu cyklu lieky....duphaston či čo a ešte jedny...

jankapardon
24. júl 2009

tami, nie je tvoj manžel v znamení býka? že sme mali taku smolu.... ☹ Prajem rýchle zotavenie....

jankapardon
24. júl 2009

do petice ešte raz ja, pridala som foto na FB, Možte pozriet 😉 😉 😉

amadora
24. júl 2009

Jani tak som zvedavá čo mi povie, pôjdem sa opýtať, najradšej by som hneď v pondelok ale to asi ešte budem mať stále mrchu 😖

Tatko nastupuje v utorok do práce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martina1982
24. júl 2009

Ahojte

necitam Vas prepacte mi ,som teraz zaneprazdnena ked tu mam svojich 🙂

Ami ,supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tesim sa s Vami ,ze tatko ide do prace.Kde ?

Pozdravujem vsetkych ,dufam ,ze ste vsetci zdravucky 🙂

bzucinka2
24. júl 2009

mi super, tesime sa s vami 🙂 a drzime palceky nech sa uz vsetko v dobre obrati 🙂

jani, fakt, dnes mi prave jedna kamoska povedala, ze sa mi zvyraznila farba oci, tak teraz fak neviem co s nimi 😝 ja som strasne nerozhodny clovek co sa seba tyka 😝 😅

amadora
24. júl 2009

No tak maminu dnes druhý krát seklo v krížoch, chúďa má poriadne bolesti a navyše jej doktorka má dovolenku a na neurológii dnes neordinovali kvôli chorobe 😒 Takže zajtra na svadbu asi nepôjde. Ale stavili sa dnes pre tortu čo im robila naša babka pre mladomanželov (hodím foto do albumu) tak sme aspoň trochu boli spolu.

Maťka, Bzuci ďakujeme pekne 🙂 No svokor nečakane dostal ponuku odísť do inej firmy, odchádza už v nedeľu preč, tak vybavil mužovi že on bude robiť miesto neho tam kde pracuje teraz.

Bzuci podľa mňa ti to pristane, ale dôležité je ako sa cítiš ty 😉

tami712
24. júl 2009

ahojte 🙂
Jani muž je vodnár 😀 ale smoliar je poriadny aj tak 😒 a ty ako s kolenom, už lepšie ?

ami tak super že tatko vám už ide do roboty 🙂 🙂 🙂
a tortička je super, dala by som si z nej 😀
a mamine nech to rýchlo prejde 😔

moni šťastnú cestu a užite si dovču 😵

amadora
24. júl 2009

Tami ďakujeme 🙂 A veru torta je nádherná, naša babka robí fantastické tieto penové torty 🙂 A mužík nech sa lieči 😉

tami712
24. júl 2009

ami jéj penovú som naposledy jedla na mojej svadbe, tak takú by som si fakt dala, mňam 😀

a mužík sa lieči, v pondelok budú výsledky z magnetickej rezonancie a ide sa objednať na vyšetrenie do Bratislavy, ale ortopéd trvá na operácii, takže asi sa tomu nevyhne ☹

katkabes
24. júl 2009

Ahojte zeny a deturence,uz som tu dlho nebola a vseto sa mi citat nechce,lebo ste toho vela popisali.
Ami tesim sa ze uz muz ma pracu,tak nech sa mu dari
Izka tak emka je riadna balicka chlapov 🙂
a vsetkym choruckym posielame pusinky a skore uzdravenie 😲 😲
a pozrite si foto ako leo rastie!!!§

amadora
24. júl 2009

Tami držíme palce aby ste sa operácii predsa len radšej vyhli a aby to bolo ok aj bez nej 😉

Kati ďakujem a Leo je fešáčik 🙂

jankapardon
24. júl 2009

Tami aj moj LACO JE VODNáR, to su super chlapi!!!!!!!!! Koleno podla izkinho receptu sa lepši, aj opuch trochu mizne, aj menej boli tak snad už zajtra pojdem aj von aspon do obchodu, lebo sa doma už zblaznim...Držim velmi silno Tvojmu Vodnarovi palce, nech je všetko rýchlo tak ako má byt 😵
Ami torta mnam, mnam 😵 😵
a baby na dovolenke som schudla kilo aj pol 😵 😵 😵 sa vytešujem 😵 😵 😵

amadora
25. júl 2009

Dobré ránko!

No moje dieťatko si dnes už pred 6:00 zmyslelo že vstávame do tohoto upršaného a škaredého, sychravého rána 😔

Jani gratulujeme ku zhodeným kilám 🙂

bzucinka2
25. júl 2009

dobre ranko 🙂

ami mnam ta torta je uzasna 🙂 co sa stalo, ze majko tak skoro vstaval, to asi si chce uzit chladnejsie pocasicko 😀

jani super to gratulujeme 🙂

amadora
25. júl 2009

No to teda neviem čo ho to napadlo, vždy vstávame o 7:00 ako na budík 😒 Zato teraz na obed som mu išla dať čistú plienku ešte kým pôjde spať, posadila som ho na nočník a kým som sa s plienkou vrátila tak sa skoro vytrepal zo šerblíku lebo na ňom zaspal po sediačky 😀

Inak ma muž a kmotrovci prehovorili že zajtra poobede ak nebude pršať ideme trochu na Hron skúsiť do loďky, že len tu na pár metroch sa pootáčame a uvidíme ako sa malý bude tváriť a že tam aj niečo opečieme. No zbohom 😀

katkabes
25. júl 2009

Ami mi posledne 3tt spavame do 8.30-9 hod.poobede chodi spinkat 13.20 a spi az 3hod.neviem co sa mu tak zapacilo spavat,ale konecne,aspon sa aj ja vyspim.fiha?zajtra vam bude,len nech vam pocasie vyjde.
Janka tak super,ze si schudla ,posli mi niejake kila navyse,lebo ja nemozem vobec pribrat a to sa napchavam ako male prasiatko 😀
Matka ahoj ako sa ma Stevko?
Tak pekny vykend prajeme vsetkym a posielame cmuky 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre