Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
6. sep 2009

aj my sa smykame sam 😉 ja mu len pomaham vyliezt - teda davam pozor skor koli sebe aby nepadol 😅 on uz lezie hore sam 😅 a dolu sa smyka ako Eli tiez aj ked padne dolu uplne vobec mu to nevadi 😉

jest nechcem nic som prezrana a je mi tusim zle 😝 😀

Alex prosim ta skontroluj Eli kde sa jej tie baterky vymienaju 😅 😉 a este mi pozri aka znacka to je aby som si do fataku take zohnala nevybijatelne 😉 obdivujem ju kolko ma energie 🙂 ale aj vas ze stihate 😉

no je mi ukrutna kosa 😝 idem ja haji buvi 🙂 pa a dobru nocku 😵

bejca
autor
6. sep 2009

ako pozeram este hodila som taku istu poznamku na energiu Eli 😉 ale ved to tak z toho vypliva 😵

paaaaaaaaaaaaaaaaa

alex21
6. sep 2009

beji 😀 na tebe sa vzdy tak s chuti zasmejem. 😀 Budes si musiet kupit fotak na slnko 😀 😀 😀
Aj s tou labudou som sa nasmiala. No a kolotoce zopakujete na jarmoku ne 😉

alex21
6. sep 2009

idem aj ja tak sa tu majte pekne nez sa ja zas ozvem 😝 😀 😉

amadora
6. sep 2009

Alex túto sobotu 🙂

martina1982
6. sep 2009

Beji ,tak ste mali super den.

Alex ta vasa Eli ma vela energie 😕

Danka kde si???

Ajka ahooooooooooj.Ako neter????

martina1982
6. sep 2009

Bzuci ,maminke vsetko naj .tak sa maminka potesila.Skoda ,ze ja nemam moju maminu nablizku ☹

martina1982
6. sep 2009

ja sem pridem a vy ste vsetky fuc ☹ 😢 dobru nocku 😔

amadora
7. sep 2009

Dobré ránko!

Popíjam kávičku a premýšľam čo dnes ideme robkať. Pôvodne sme mali ísť do MC, ale kamoške sa nedá a samej sa mi nechce. A mám chuť na dáke mamičko - detičkovské stretko, kto sa ponúkne? 😀

bzucinka2
7. sep 2009

dobre ranko, tak dnes sme hore od 6,00 😉
ami , ajka, nas maly sa krasne naucil vyliezat na smykalku a z malej sa pusta krasne sam a nespadne a ked ide na velku, tak si pyta ruku , aby sa mohol smyknut 😉 takze je to len o skusenosti a nacviku 😉
ajka, dakujem za pochvalu torticky, naozaj sa z tej hmoty ovela lepsie robi, teda aspon mne 😉
ami, jasne ze kupim, len povedz ktoru a kolko kg 😉
beji vcera som zabudla, doteraz ten pan v pohode chodil po SK a roznasal, teraz si otvoril obchod, tak ti neviem povedat, treba mu skusit zavolat a opytat sa ho 😉
beji, no pekne ste pominali, este ze ste mali sponzorov 😀 a aj nas to caka v oktobri, tak uvidime ako sa mu zapaci 🙂
alex, ako vravi ami, eli je asi duracelko 🙂
ajka asi kazda z nas sem chodi rychlo precitat kym deti spia alebo sa same hraju, resp.az vecer ked uz spia 😉

bzucinka2
7. sep 2009

ami vsak dojditer ak mas auto 😉
a kam idete na tu svadbu, tam u vas?lebo aj moj bracho ide na nejaku 😀

matka, dakujem vsetky priania odovzdam 🙂a to neva, ze je daleko torta sa da odniest hocikam, pripadne urobit ju u nej doma 😉

a chcela som sa vas opytat, ci niektora nemate dvd z pampers plienok iny diel ako 2, my sme kupili megabalenie s dvd a maly ho pozera ani nedycha a opakuje po nich slovicka, tak ak by niekto mal a mohol mi napalit budem rada 🙂

bzucinka2
7. sep 2009

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...
ako sa to vsetko zacalo, dakujem 😉

amadora
7. sep 2009

Bzuci odhlasované 🙂 A na svadbu ideme na obrad do Hronského Beňadiku a na hostinu do Žarnovice. Brácho ide kam? Auto mám, ale nechceme otravovať. Aký máte program dnes poobede?

bzucinka2
7. sep 2009

ami, dnes nemame ziadny program, budeme sa len tak motkat 🙂 a dakujeme, mam co robit, aby som tromfla ostatne 😉

veva55
7. sep 2009

ahojte,
bzuci, nadherna torta, ajka tu ma tusim velku konkurentku 😉 fakt, obdivujem vase vytvory. ja rada peciem a mozno by som sa odhodlala k nejakemu podobnemu vykonu, ale musel by mi niekto zobrat na vikend adama 😀 fakt nechapem, ako to robite pri detoch, ja si pri adamovi ani neprdnem 😀

amadora
7. sep 2009

Bzuci ok, tak uvidím ako sa malý zobudí a dám ti vedieť 🙂 A pridala som ďalší hlas 😉

veva55
7. sep 2009

ozaj baby, davate ockovat proti meningokokovym ochoreniam? mne sa to moc nepozdava, doktorka mi to samozrejme nenanucuje, ale povedala, ze jej uz 2 deti zomreli na to (myslim deti, ktore ma v zdravotnej starostlivosti, nie jej deti).

amadora
7. sep 2009

Vevi a to je aké očkovanie, kedy a aké sú to napríklad ochorenia? 😕

veva55
7. sep 2009

ved neviem, nasla som si par info na nete, ale nezda sa mi, ze by tie ochorenia boli u nas nejak rozsirene. su to nejake zapaly mozgovych blan ci co, vraj v afrike bezne

ciarka
7. sep 2009

Ahojky baby,

Bzuci-tak ste super pooslavovali,maminke gratulujeme a krasna torticka ako od proficky!A tiez som zahlasovala za vas.

Alex-teba obdivujem,ze vsetko zvladas,ja uz mam dost pri Sabi.Ked mna vycerpava ze ona musi revat pri kazdom obliekani a vyzliekani a prebalovani.A strajkovat pri jedle.

Beji-aj vy ste dobre pooslavovali,vykolotocovali,super vam bolo.A kde to svokrovci byvaju?
Mozno prideme na trnavsky jarmok.Kedy presne je?A k tomu reagovaniu-snazim satiez reagovat,ked sa da,niekedy si len citam a potom na druhy den uz neviem naco som chcela reagovat.

Ami-vy ste tiez mali pekny vikend.A nech vam svadba vide podla ocakavania.A chudnutie nech sa dari.

My sme boli vcera v Piestanoch so znamymi,maju dve deti a jena je tak stara ako Sabi.Presli sme sa po kupelnom ostrove.Deti sa vysantili,ale uz bola kosa.Ja som soferovala tam aj naspat.Tak sa tesim zo seba,lebo ja mam strach zo soferovania ale snazim sa.
Pekny dnik.
A to ockovanie tiez neviem ci ano,nie.Baby kde chodite nato,ze treba ockovat proti takym ochoreniam?Je nato nejaka stranka?

amadora
7. sep 2009

Ja nechápem tieto očkovania... veď proti zápalu mozgových blán bolo aj vo vakcíne proti pneumokokom aj proti kliešťom prakticky nie? 😅

Ciarka ďakujem ti veľmi pekne, si zlatá 🙂 A gratulujeme ku šoférovaniu 😉

Bzuci ďakujeme za krásne poobedie, bolo nám s vami super 🙂 Len ma hrozne mrzí že sme museli tak na rýchlo odísť, prepáč! Ale som strašne rada že sme sa videli, cmuk 😵 Keď malý zaspí tak hodím fotky 😉

bzucinka2
7. sep 2009

vevi, ja to davam ockovat so zapalom mozgovych blan nie su zarty 😉 to je vlastne aj kliestova encefalitida nie? tak to som pravdaze dala 😉
ciarka, vevi dakujem, ale zas az tak ma nechvalte z tej hmoty to zvladnete aj vy a bez nejakej namahy 😉

ami, aj my dakujeme, lebo to bola fajn zmena konecne vas opat vidiet 🙂 no skoda, ze ste odchadzali tak narychlo ale co uz 🙂 nabuduce musis niekam schovat nahradne kluciky 😵 a tesime sa na fotecky, cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

bzucinka2
7. sep 2009

a dakujeme za vsetky hlasy, ak sa vam da, pridavajte, zatial pomaha najviac ami, tak sa podelime o vyhru 🙂 a pravdaze aj ostatnym vdaka vdaka cmuk 😉

amadora
7. sep 2009

Bzuci veru dlho sme sa nevideli, som rada že sme trochu pokecali aj drobci že sa pohrali 🙂 A kľúče idem dať v stredu spraviť náhradné, som si nadávala celú cestu domov 😀 A hlas sme pridali keď sme prišli domov aj teraz. Ja neviem, mne ide pridať vždy keď to skúsim 😕

bejca
autor
7. sep 2009

ahojte 😵

tak my sme mali celkom fajn den 😵 sa tesim aj sme dobre spinkali a aj bol Petko celkom v pohode poobede sme isli na stretko s jednou kockou a jej syncejom boli sme kuk vlaky a v parku na ihrisku kopa deti 😵 potom v MAxe na kolu a v gulickach 🙂 Petko vybozkaval vsetky dievcata a aj noveho kamosa len teda obcas skoncili aj na zemi 😅 ale tak snad sa uz ten nas nauci bozkavat aj jemne 😉 😀 no proste bolo nam super 😉 dohodli sme sa aj ze ak by sa im chcelo stretneme sa aj inokedy tak mozno sa podari 😉

no idem citat 😵

amadora
7. sep 2009

no fotky sú už v PC, teraz bežím kúpať a potom ich pridám a prečítam vás 😵

bzucinka2
7. sep 2009

ami to je super, ze sa ti da zakazdym, tak mozno teda s tvojou pomocou a neustalim klikanim aj tie plechovky vyhrame 😀

bejca
autor
7. sep 2009

Bzuci mne nejde stale vobec uz hlasovat ☹

skolara
7. sep 2009

caute zeny!!!!!!!!!
bzuci ani mne nejde hlasovat
inak ja nedavam ockovat nic nepovinne.
Ludia dnes ma nasi prekvapili dostala som domacu pekaren, od kamosky parny hrniec. dnes mam totiz 26 rokov 😝
beji idem kuk fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre