Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. okt 2009

Beji fotky? 😅 No už som sa pár krát pokúšala odfotiť malého v nových veciach ale nemám šancu, uteká tak rýchlo že nestíham 😀

Skolara ďakujem veľmi pekne 🙂 A držíme palce na otvorenie 😉

alex21
5. okt 2009

V prvom rade dakujem za pochvaly torticky a bejke pochvalu mier. 😉 Na Ajku sice nemam ale na to ze nemam ziadne formicky a obycajne praskove farby z drogerky si myslim, ze ujde.
Ciarka sabinke zelame skore uzdravenie. 😉
bzuci uprimne gratulujeme a zelame aby ste to dotiahli do uspesneho konca. To co som ti gratulovala tak polovica sa uz splnila este druha aby to bola baba 😀 😀 😀
Beji krásna izbicka. A teda bolo to dost drahe ale zas pekne 😵
Megi ake knizky si Natalke objednala.
ami svokor je sice na nervy ale aspon vam to trosku kompenzuje vecami co vam kupi 😉 😅
Izka kike srdecne gratulujem k dospelosti. Je to asi zvlastny pocit mat dospelu dceru. A co sa tyka plienok tak Eli nikdy nebehala s holou ritkou. A ked ma samotne pancusky to si este vie stiahnut ale uz nosi nohavicky a na to pancusky alebo teplaciky a to ma problem. Ona sa vonku bez problemov vypyta aj ked nerozprava. Bud mi ukaze na travu alebo povie pss akoze cikat. Kaka zasadne len doma a ked sa jej chce tak si donesie nocnik alebo ked sa jej uz velmi chce tak si dajakym zazrakom sama stiahne gate aj vykaka sa. Dokonca sa vypyta aj ked niekde sme. Ci uz v mat. centre alebo na navsteve. Nema problem ani so zachodom. Chodi bez redukcie a vzdy ju tam len pridrzim. Jediny problem co mame ze doma sa nevie vypytat alebo nechce 😖 . Ked sme vonku tak nesledujem kedy naposledy cikala viem, ze sa vypyta ale doma ju pre istotu davam napr. po hodine ale ked zabudnem tak doma sa bez problemov pocika. Ja zas neviem ako jej to mam doma vysvetlit. Ona vsetko vie len doma to ma proste na haku. Neviem ci som ti pomohla. U nas je to zatial takto. 😅

amadora
5. okt 2009

Alex asi tak 😀 A torta že ujde?! Je úplne perfektná! A Eli je hrozne šikovnučké dievčatko 🙂

Mne akurát písal tatko na dobrú noc a vraj mi jeho kolega odkazuje že výborný koláč som upiekla 😵 Som mu nabalila ten vatikánsky chlebík so sebou, tak som rada že im chutí.

amadora
5. okt 2009

pridala som aspoň pár fotiek 🙂

alex21
5. okt 2009

ami pekne fotecky. A Majko je zas sikovny v tom ako krasne papa. Ved kazde dieta je niecim vynimocne 😵
ami ak sa ti chce mohla by si mi dat recept na ten vatikansky chlebik. Dakujem 😉
A Eli je fakt sikovna. Ked som si modelovala kacicky tak prisla ze kac kac a chytila a jedna letela na zem, druhu pomackala a tretiu som uchmatla skor ako ju stihla chytit. 😀 Asi si myslela, ze nie su dobre tak ich potrebovala napravit 😀 a to este netusila ze budu pre nu 😀

alex21
5. okt 2009

A este som zabudla. Ami kamarat mi je strasne luto a najviac mi je luto jeho rodicov. Musi to byt srasny pocit pochovavat vlastne dieta 😔

amadora
5. okt 2009

Alex ďakujeme pekne 🙂 A s tým chlebíkom... 😅 Ono ja som dostala od starkej časť cesta a potom som do toho sedem dní stále niečo pridávala a až na siedmy deň som to piekla. A ešte predtým na šiesty som aj ja tri časti cesta rozdala ďalej. Vraj to nosí šťastie, no uvidíme 😉 Inak by som ti mile rada dala recept.

A s tými rodičmi som vravela to isté... tak by to na svete nemalo byť...

alex21
5. okt 2009

Takze to takto funguje. To potom musi byt naozaj musi nosit stastie.

ciarka
5. okt 2009

Izka,bzuci- ja som taky sliedic,ja vsetko sledujem.A tie tyzdne to sa nedalo prehliadnut.A hned som kukla aj album,ako si to bzuci krasne pripravila pre tatinka.Urcite musel plakat od dojatia.A 2010 je krasny rok.A kedy ides dokimu na potvrdenie?

Ami-Majko je zlaty na fotkach.

Bejci- to nebolo az tak vela,ked to boli 2 stolicky a stol.A tatini aspon Petkovi urobil velku radost.

Ta nasa Sabi je uz 5 dni umrncana.Zacne to rano ked sa zobudi a trva to az kym ide spat.Ona takato nebyvala,teda mrncala ale nie stale.A skoro sa neusmieva a nekvaka.Ona cely den rozpravala a teraz malo a cumel v puse stale a napriek nemu je zla.Nechce sa hrat,nic ju nebavi.Zeby zuby? Ale trva to uz 5 dni vkuse,najprv som myslela ze tou chorobou,ale trva to stale.Tak ja uz neviem.

amadora
6. okt 2009

Huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá koník ide 🙂 🙂 🙂 Teda už som mala normálne strach kočky že vás už nikdy neuvidím 😅

My sme s Majkom v BB u maminy, vo štvrtok pôjdeme domov. Aspoň trochu sa odreagovať a nebyť sami...

Ciarka ďakujeme za pochvalu 🙂

Bzuci aj mne sa ten tvoj album hrozne páči, máš originálne nápady 😉

Baby už ma poznáte že ja premýšľam o rôznych hlúpostiach dopredu a dnes ma tak napadlo, že keď budem druhýkrát tehu ako budem chodiť na kontrolu s Majkom? 😅 Teraz keď idem raz za čas k dokimu tak sa dá vybaviť stráženie ale potom neviem ako 😕

bzucinka2
6. okt 2009

baby dakujem, 🙂
ciarka idem o tyzden v stredu, tak snad sa nic zle nestane, ked sa to uz vykecalo 😀
ami ciarka, dakujem za pochvalu napadu, obcas ma osvieti 🙂 a teda tesil sa, ale neskakal do vysky, on radost az tak prejavit nevie, ale za to ma vcera tak vytocil, ze strach, az ma celu noc brucho bolelo ☹ ale to su chlapi ☹
ami normalne s detmi ked pojdes k detskej a ked pojdes so sebou tak vtedy, ked bude mm doma, alebo poprosis maminu, ci kmotru 🙂 neboj, sposob sa vzdy najde 🙂

amadora
6. okt 2009

Bzuci myslela som keď budem tehu a budem chodievať k ženskému na kontrolu, tam sa chodí v jednom kuse,to sa nebude dať stále niekoho zohnať

bzucinka2
6. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaj, poviem ti po vlastnej skusenosti, ved spociatku je to 1x mesacnea potom sa to zhustuje a moja sestricka nema problem zabavit deti, kym su maminky vnutri ale budem mudrejsia potom, ale zas ja tu mam mm, kamosku a rodicov, takze to nejak pojde a mozno budes mat maleho uz v skolke 😉

danka.k
6. okt 2009

ami aj my ideme zajtra k nasim do stvrtku... ak nepotiahneme dlhsie 😀

skolara ja som si myslela ze ten butik s detskym oblecenim si otvarala v maji...

bejca
autor
6. okt 2009

ahojte 😵

dnes mi neisiel konik od rana .. poobede som neskusala tak som sa sem dostala az teraz 😉 mali sme super den stretli sme sa z cinziaku s jednou mamickou a jej dcerkou Juliankou tak sme mali pekne poobedie , potom sme ich pozvali k nam no hrou sa neda nazvat co bolo ☹ Petko jej vsetko bral 😅 coi si zobrala to jej vytrhol mohla som mu vysvetlovat ... potom ju stale objimal a bozkaval ale az tak ze silno len zadusit a zadusit 😅 a dost casto ju az zhodil ☹ no neviem my sa nevieme hrat ja neviem .. ale snad ak by sme sa castejsie videli a navstivili mozno by sa naucil 😅

vsetkym Natalkam posielame pusinky 😵

idem si vas precitat 😉

danka.k
6. okt 2009

jaaaaj no bejca mi pripomenula co som chcela:

vsetkym natalkam vsetko naj naj naj a zajtra ak tu nahodu nebudem tak aj eliske vsetko naj naj naj

bejca
autor
6. okt 2009

dakujeme za pochvalu 😵

Ciarka aj nas Petko je nejaky zly a vsetko si zacina vynucovat krikom a nervacenim 😅

Ami uzte si to u maminky 😵

Bzuci drzim palceky k dokimu 😵 krasne si to tatinkovi oznamila 😵 a s tymi chlapmi mas pravdu 😔

Danka no tak aj vam bude super 😵

ja neviem ako to tiez bude ak sa nam podari aby som bola tehu nakolko isto budem chodit do BA ale asi nechcam vzdy Petka u svokry 😅

amadora
6. okt 2009

No to som chcela aj ja hneď ráno, že blahoželáme Natálkam k meninám 😵

Bzuci aj naša sestrička je zlatá, ale zase za každým ísť tam s ním, neviem neviem 😒 A tiež či by on nemrnčal za mnou keby som v inej miestnosti 😅 U mňa je ten problém že ja ho nemám komu dať strážiť a ak to vyjde ako chceme tak do škôlky ešte chodiť nebude, tam ho dáme až keď bude mimi na svete 😒

Danka užite si to aj vy u starkovcov 🙂

Beji Peťkovi posielame pusku aby maminku nehnevkal, ale on je určite dobručký 😉

alex21
6. okt 2009

ami hovori sa clovek mieni pan boh meni. Este si sa nenaucila, ze vacsinou je vsetko inak ako si planujeme. Ja som sa uz naucila riesit veci az vtedy ked nastanu. Aspon vacsinu.

Natalkam, zeláme aj my vsetko najlepsie 😉

beji ved aj v TT mate mat. centrum a urcite tam byva vela deti. Skus tam s nim chodit tam. Ja neviem zatial posudit ci to Eliske prospieva ale verim tomu ze ano.

mm1
7. okt 2009

AHojte babulky, včera mi nešiel net v práci a vecer sme už mali prijemnejšie povinnosti...

V prvom rade VSETKO NAJLEPSIE ELISKE 🙂 🙂

Idem si vas precitat, aby som vedela reagovat. 🙂

mm1
7. okt 2009

tak konečne som vás dočítala.....uffff to bola fuška...

Dakujeme za všetky gratulácie..... Oslavovať budeme asi v sobotku aj s tortičkou.... klasika nepečená jablčková.... máme ju strašne radi a krémikové nám ešte veľmi nechutia 🙂

Objednala som jej tie knižky Alex, čo sme sa rozprávali aj nám už prišli, ale zdajú sa mi pre nu ešte skoro, tak ich odložím na narodky....

Inak Natali podostavala strasne veľa oblečka.... pančušky, a tri knižky. U nás sú totiž knižky v kurze...
no a teraz k Vám...

Baby, nebojte, zvladnete i doktorov i všetko s dvoma drobčekmi.....

Beji, síce drahší nábytok, ale krásny a určite nie na jeden rok... na tom sa Peťko dlho vyhrá....

Ami tak si to ešte u maminy užívajte a dani tebe tiež pekný pobyt doma

Co sa tyka hrania s detmi mi mame opacny problem... Natali vsetko vsetkym popoziciava, aj sa chvilu hraju s detmi, ale ked si chce nieco pozicat ona a nedajú jej to, tak nechápe a smutne na mna pozera....
no co, to su deti, a potom jej to musim nejako vysvetlit... ale nie vzdy to asi vezme... niekedy je z toho i smutna.... ☹

Ozaj a co ma desi, doteraz sme nedudlovali a teraz sme veeeeelmi zacali a ja neviem preco!!!!!!!!a nie je to zubkami, tie my uz mame vsetky vonku... tak neviem... ale je to take, ze uz mi k nej ten dudus nepasuje,,,,, 😉

amadora
7. okt 2009

Dobré ránko!

No sme vstali do škaredého upršaného rána 😒 A to som mala v pláne že budeme celý deň vonku, tak neviem čo ideme robiť aby sme sa nenudili.

Som sa dozvedela že pohreb je vo štvrtok o 14:00 tak asi pôjdeme domov už doobeda zajtra.

Alex ja mám takú povahu, aj môj muž sa na to zlostí že sa zbytočne zaoberám budúcnosťou, ale už som raz taká 😉
Eliške všetko najlepšie k meninkám 🙂

Megi ďakujeme 🙂

mm1
7. okt 2009

AMi, mysli zatiaľ na prítomnosť a teš sa z Martinka 🙂 🙂
čo bude neskôr budeš riešiť neskôr....

aj tu leje ako z krhly tak som zvedava, čo bude robiť Natali s mojou maminou..... hadam, to nejako zvládnu, lebo byť doma, to je pre nu asi ako byť niekde vo vazení.....

ozaj objednala som jej na MMB súpravu na zimu, fotku vložim do albumu, a idem si po to osobne, tak uvidim... dufam, ze to bude take ako na fotke.

bejca
autor
7. okt 2009

ahojteč

ja len na skok 😉

Eliskam vsetko naj posielame pusinky 😵

a vecer budem citat 😉

paaaaaaaaaaa

amadora
7. okt 2009

Megi už som to písala, som raz taká a iná nebudem, nemôžem za to 😀 Proste rozmýšľam o všetkom dopredu a chcem byť na všetko pripravená a mať všetko pod kontrolou. Viem že to nejde ale nepomôžem si, proste to mám v povahe 😅

mm1
7. okt 2009

Ami, aj ja som bola taka.. po prvom nevydarenom tehu som sa druheho velmi bala, stale myslela dopredu, co bude, ci bude vsetko ok, ci sa mi to podari, ked sa prve nepodarilo, a stale tak... ale ked sa narodila Natali, tak som si povedala, ze budem sa tesit hlavne z pritomnosti..... lebo inak by som sa zblaznila...
A Martinko je strasne zlaty chlapcek a tie nase deticky sú rozumne a vedia vela vycitit, tak neboj, ked budes tehu, bude ti este pomahat ako velky chlap.... 😀

bzucinka2
7. okt 2009

ahojte, eliske a dodatocne aj natalke vsetko naj naj naj 🙂
ja som kupila malemu knizku pre deti od 2 rokov, ze ucime sa slova, a teraz ju chce stale citat, tak k nej dokupim asi aj ostatne casti co k nej maju, ked sa mu tak paci 🙂
aj tu v noci prsalo, ale teraz svieti slniecko 🙂
ami, ved dokiho mas tusim tu v lv, ci nie, tak to mi budes nosit vtedy majka sem 🙂
beji, krasny dnik, ale nesmut, deti su raz take, aj nas si rad uchmatne, vonku mu ani tak nic nevadi, tam si poziciavaju navzajom, ale doma nechce svoje pozicat , az po case a tiez mu vysvetlujem dookola, ze mu to nikto nevezme, ale napriklad detom, co k nam chodia castejsie poziciava uz v pohode, tak treba volat deti asi aj na navstevy, aby si zvykol a zistil, ze mu to nikto nevezme, len sa s tym pohra 🙂

mm1
7. okt 2009

pridala som aktuálne fotečky do albumu 😀

bejca
autor
7. okt 2009

Ami dakujeme za pusinky 😵 a nadherny je MAjko 🙂 neboj ked budes tehu vsetko bude uplne v pohode 😵

Alex my chodime do kolektivu a je s detmi a vzdy sa pekne prehra , ponahana a podobne ...ale aj vonku mam problem ze objima deti a oni padnu .... on sa tak lubi tulit a bozkavat a malo ktore s deti to " ustoji " vacsinou padnu 😅 no a k nam chodi malo deti vacsinou dospeli a ti sa s nim hraju inak .. takze neni zvyknuty ze s jeho hrackami sa niekto hra 😉

Megi dik za pochvalu 😵 a ak by sa ti chcelo hod recept na tu jablckovu torticku do IP 😉 dakujem 🙂 knizky aj nas bavia a tiez ich mam rada ako darcek 😵 a Natalka asi chce byt este babatko ked jej zacala chutit dudinka 😵 krasne fotecky 😵

u nas je zatial krasne slnecno , poobede ideme plavať tak dufam ze nam to pocasie vydrzi 😵

Bzuci daj tip aka je to kniza - ak sa ti chce aj vyfotit ju mozes 😉 a mas pravdu s tym ze je to tym ze k nam nechodia deti ... ale ved toto je kocka z cinziaku tak snad sa navstivime castejsie 😵 aspon dufam 😉 aj oni nas pozvali len teraz prerabaju byt tak az ked dokoncia 😉

mm1
7. okt 2009

ta torta je straaaaaaaasne jednoducha.....
piškotky, masa, piškotky, masa, ja som dala na vrch ovocko a želatinu.... mame ju aj v albume, ked mala Natali narodky...

a masa.... 400 g postruhanych jablk, udusiš vo 200ml.vody + 2 lyžice kryštaloveho cukru, ja dám ešte aj vanilkáč pre chuť... potom keď je ta masa taka udusena, rozrobíš dva zlate klasy v 200 ml vody a prileješ do tych jablk... miešaš kým ti to nezhustne, akoby zoželatinuje.... ochutnáš, ak treba, tak ešte pridaš cukor.... nechaš vychladnuť... no a hotovo, to davaš na tie piškoty... a efekt mam v albume... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre