Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
16. nov 2009

Adri super ze si stavila som rada ked tu vidim zname tvare 😵 a byvate super ked si rozumiete s maminkou vsetko je oki 😵

DAna Rastikovi cmuky cmuk na bolacko a teda vymyselnik tiez riadny 😀 skusaju nas tie nase deti 😀

Ami je mi luto ze ste znovu sami ☹ ale neboj ubehne to sup sup a super prekvapko chystas 😵 a co si das urobit ???

danka.k
16. nov 2009

beji skusaju a riadne 😀

amadora
16. nov 2009

Adi nemáš za čo 🙂 A máš pravdu s tým Benom 😉

Beji ďakujem 🙂 Chcem dať skrátiť vlasy tak o 15-20cm, zmeniť účes a melír spraviť.

danka.k
16. nov 2009

aj ja chcem melir... ale muz by ma zniesol z tohto sveta keby som sa nafarbila... 😀

bejca
autor
16. nov 2009

Ami uz sa tesim na fotto a teda myslim ze asi radikalna zmena 😉

Danka no ale ved maju na kom 😀

Ajka ved uvidime kto nakoniec vyhra som zvedava 😅

bejca
autor
16. nov 2009

DAnka precooooooooooooooo ????????? ja sa na vlasy nepytam 😅 a kolko krat ani na ine veci 😅 chcem si napr kupit cizmy a cely vecer dumam ci sa ho mam opytat alebo si ich rovno kupim 😅

amadora
16. nov 2009

Beji no chcem niečo čo si všimne aj chlap 😀 Ale nie, dlho som nebola u kaderníčky a potrebujem zmenu ako soľ lebo sa necítim dobre 😝

A ozaj, Maťka alebo kto viete, chcela som sa opýtať na tú diétu s jablčným octom... kde sa dá ten ocot kúpiť?

bejca
autor
16. nov 2009

Ami to poznam 😉 aj ja potrebujem obcas zmenu 😉

adriana84
16. nov 2009

ami-moja sestra drzala dietu s jablcnym octom a kupovala ho v obchodoch so zdravou vyzivou 😉

danka.k
16. nov 2009

beji ja sa ho nic nepytam.... ale keby som si spravila daco s vlasmi tak amen tma.. nebavi sa so mnou

bejca
autor
16. nov 2009

aspon by si mala klud chvilku 😉

amadora
16. nov 2009

Aďka no také niečo u nás nenájdem na lazoch 😀

Danka mne do farby nekecá, viac - menej ani do strihu, len sa mu páčia dlhé vlasy 🙂

danka.k
16. nov 2009

ami vraj naco sa budem farbit ked mam peknu farbu.. a ma pravdu...

babulky idem od vas, idem si pouctovat faktrurky lebo som to akosi flakla a mam toho moc.. takze bruu noc vam prajem vsetkym

amadora
16. nov 2009

Danka pa pa 🙂

bejca
autor
16. nov 2009

ved ked si spokojna s vlasmi tak nevymyslaj a dobru 😵

ved aj ja uz pojdem 😉 dobruuuuuuuuuuuuuuuuu

amadora
16. nov 2009

dobrú Beji

amadora
17. nov 2009

Dobré ránko!

Spinkali sme super, síce v noci stál v postieľke, ale dala som mu dudky do rúk a položila ho naspäť a pekne búval, aj keď som hneď na to išla na WC, tak ho to netrápilo a pekne ležkal. Búvali sme zase do 7:20 🙂

A ráno nemal vôbec plný noštek, tak zatiaľ to (klop klop klop) vyzerá že by nás to mohlo obísť 🙂

aja7
17. nov 2009

ahojky 😉

jablcny ocot maju u nas bezne v potravinach pri octoch 😉

amadora
17. nov 2009

Aji fakt? To musím pozrieť 😉

Inak som zabudla včera napísať, Majko včera zobral vreckovku a začal si sám smrkať noštek 😵 Nie je to ešte dokonalé, viac je toho pod nosom ako vo vreckovke 😀 ale to sa ešte dotiahne 😉 🙂

Teraz pred chvíľou mi stiahol z poličky kvet, mala som ho v pohári vo vode nech mi pustí korene, voda všade 🙄 Tak som narobila krik a že sa môže hanbiť a on sa zobral, otvoril si dvere do chodby, postavil sa za ne ako keď robí zle a ho tam vyšikujem nech o sebe rozmýšľa a čakal kým za ním prídem zavrieť 😀 A potom sa na neho hnevaj! 😀

danka.k
17. nov 2009

ami sikovny je majko... no a ked siel za dvere 😀 😀 😀 ja som dnes vysavala a kym som schovala vysavac pridem do obyvacky, tak popol z krbu von, drevo von... reku naco by mala mama lezat ked moze zasa vysavat 😀 😀 😀

amadora
17. nov 2009

Danka tak ťa riadne trénuje Rastík 😀 Aby mala mama kondičku 😀

danka.k
17. nov 2009

ami ako sa ma bzucinka??? nevies??

amadora
17. nov 2009

Odkaz od Bzucinky:

Ahoj, všetky vás pozdravujem a ďakujem za cmuky. Stále som tu, stále vraciam, ale menej ako doma. Domov je v nedohľadne ☹

ciarka
17. nov 2009

Ahojky babulky,

Adri- vitam ta tu po dlhej dobe, a tiez si mi zdvihla naladu ked si sem prisla.

No k tomu jedeniu Tami- ty sa vobec netrap, to keby si mala Sabi namiesto Emky asi ta porazi. To jedenie ake je teraz u Emky u nas bezne uz dlho a nie je to zubami. U nas aj neolovrantuje.

My ranajkujeme 120ml mlieka, okrem toho uz ani kvapku za cely den. Potom desita suchy rozok. Obed polievka, niekedy aj druhe. Napr. dnes zeleninova polievka a trochu rybky, olovrant vacsinou nic, vecera- trochu ovocia ako kedy, al. rozok, al. cestovina ale sucha. Mlieko nepije. Inak posledne 2 dni si dala kravske nizkotucne asi 3dcl, ale mozno to je vynimka.

U nas je oblubeny obed- sucha cestovina, a to by mohla jest cely den.Inak ovociu tiez neda, tak jej davam Cbion.

Bzucinku- pozdravujem, nech ju vracanie obchadza.

Superstar ja moc nesledujem, je mi to jedno.

Ami- aj ja sa tesim na novy uces, a nechaj ho v albume aspon do polnoci, aby som si ho stihla pozriet.

Beji- nove byvanie som aj ja pozerala, a teda videla som kusok z tvojho zivota. Neterka bola sympaticka.

amadora
17. nov 2009

Ciarka podľa mňa to Sabi papá dosť 😕 Náš Majko tiež podľa mňa nepapá dáko viac. Dnes ráno mlieko, na desiatu poprplil puding, potom v obchode pravdaže rožek - zjedol asi polovicu, na obed zemiaky a kurací rezeň a teraz na olovrant dve jabĺčka zatiaľ.

alex21
17. nov 2009

Ahojte kocky 😉
Co tu mate nove. Ziadna nova tehulka na obzore. 😵
Bzucinke posielame vela energie a pozdravujeme ju 🙂

bejca
autor
17. nov 2009

ahojte

hodinu som startovala PC 😠 takze ak nahodou niekedy nepridem myslite na mna a ja sa mozno niekedy znovu ukazem 😅 teraz som bola nervozna ze co ak nenastaruje a nie to este nejaku tu dobu bez vas 😕 😅 no ale co uz ....

aj ked nikto nereagoval ale tortu som upiekla , zajtra dokoncim ideme Julianke hgratulovat k rociku tak hadam nam bude fajn , mna hrdlo stale pobolieva a teda necitim sa stale nic moc ... no ale hadam bude lepsie ...

dufam ze sihnem precitat aspon a reagovat 😅

amadora
17. nov 2009

Beji no ešte pouvažuj nad tým či počkáte až do nového roku a nenapíšete ježiškovi 😀 ale nie, fakt, čo mi tu bez teba? 😕
Zajtra dúfam hodíš foto torty 😉
A rýchlo sa vylieč moja 🙂 Viem ako ti je, ja už som bola na nervy z toho, nie a nie to prejsť 😒

bejca
autor
17. nov 2009

som vam odpisala a zasa mi to padlo 😠

bejca
autor
17. nov 2009

takze :

Ami super spanok 🙂 Majko je sikulka 😵 a gratulujem k smrkaniu 🙂

Bzucinke púosielame pusinky 🙂 mrzi ma ze je stale v nemocke ale hlavne aby jej pomohli aby uz nevracala velmi jej to zelam

Ciarka dakujem 🙂 a podla mna Sabi celkom pekne papa 😵

trvanlive mlieko pijeme aj my a obcas mu robim kakao alebo s jahodove 🙂 smrkame aj my do servitka + sa sam vyzlecie ked prideme z vonku + si sam obuje topanky a ked prideme domov tak si sam vyzuje topanke 😵

DAnka Rastik je sikulka 😵 a asi ti chcel dat najavoi ze si krb neupratala 🙂 😉

Alex o ziadnej tehulke neviem bonzni nejaku 😉 ak vies 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre