Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
29. jún 2009

Skolarke všetko naj naj k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimkao
29. jún 2009

Ahojte, tak ešte raz prajem všetko najlepšie Peťkovi, Petrite aj iným Peťkom, Paľkom aj Peťkám. Cmuk-cmuk. 😵 😵
Izka, hej, to je môj sen , dobehnúť ťa... 😀 Ale nie, nechcem dobehovať, len mi už chýba také malé bábo, bo naša Mimča sa už neradá mojka, ani nerada túli a mne to chýba. Ona si už o sebe myslí, že je taká veľka jak jej súrodenci... a už ma nechce... 😔 😀 Tak som si povedala, že si ešte spravím chlapčeka na mojkanie... 😵 😀
Idem vyšúrovať bazén a pôjdeme sa s deckami kúpať, bo tu je jak na Sahare a už mi pripeká na mozog... 😖

Ozaj, ešte som sa chcela spýtať, či tie poťahované torty, čo tu skoro všetky rad radom robíte nie sú moc sladke. Bo, jak tak kukám na tie vaše výtvory, tak som na nich dostala chuť, ale zase také extra sladké nemám rada... 😕
Jój a ešte sa vám idem pochváliť. Už som zhodila 8 kíl od pôrodu... 😵 a prešla som z veľ. č 44,a 38. 😀

amadora
29. jún 2009

Mimi Majko sa rád mojká pred spaním, keď je udriemkaný je hrozne prítulný a ja to rada využívam 😀 A tie torty... to je vec vkusu podľa mňa, musíš vyskúšať. Samotná hmota je dosť sladká, ale keď je na torte tak je podľa mňa akurát, je na tenko vyvaľkaná a nepríde mi príkra 🙂 A gratulujeme ku zhodeným kilám 😉

mimkao
29. jún 2009

Ami dík. 😉
No, ja len preto, že samotný marcipán je pre mňa príšerne sladký a ma z neho desne boli zuby 😔 A ešte plus sladká torta, tak sa mi to zdalo silné kafé. Ale vyskúšam. Ozaj, Ami, ak by si teda mala nejaký nenáročný receptík, tak mi ho prosím pisni do IP. Alebo nejaký link, ale taká torta, čo neni zložitá. A nie česky... 😅 Dík. 🙂

Aj Mimka bola kedysi taká mojkacia, ale už ju to prešlo. Strašne opakuje po starších súrodencoch, keď sa oni netúlia, tak ani ona. Keď mi oni daju pusu, tak príde aj ona, nastaví líčko a toť vsjo... ☹ Taká je divná, mám pocit, že ma ma menej radšej ako manžela. Na tom doslova lipne. No čo už, snáď keď trošku vyrastie sa to zmení. 😒

bzucinka2
29. jún 2009

mimkao, gratulujeme k chudnutiu a to tych 8 kil ti urobilo tolko vela na velkosti? 🙂 super

mimkao
29. jún 2009

hej, okrem diety aj cvičím. Lebo už davnejšie mi prestali ísť kilá dolu, ale obvody zo všade sa mi stále zmenšujú. Žiaľ aj z pŕs... 😔 😀 Vlastne, vôbec mi z toho neni do smiechu. ☹ Už mi za chvíľu ani C-čková podpira nembude dobrá, no a potom neviem, čo spravím.... 😅

bzucinka2
29. jún 2009

tak to mas super a prsianarastu pri 5.baby 🙂

alex21
29. jún 2009

ahojky
bzuci uz mozem pisat 😀 lebo ked si odisla na dovolenku tak si zakazala abysi nemusela vela citať 😀
mimkao cau. gratulujem k schudnutiu. Aj ja chcem len ja sa neviem odhodlat cvicit. Ja som taka leniva ze az 😝
Inak ako sa máte. A prsia narastu ked bude dalsie 😀
u nas je práve prietrz mracien. 😅

mimkao
29. jún 2009

bzuči, alex, na to sa spolieham... 😀 😀 😀 aj to je jeden s dôvodov, prečo chcem piate... 😀
Alex, ja som sa najprv donútila držať dietu a až potom cvičiť, bo ináč by mnou nič nepohlo...tiež som taká larva lenivá... 🙄 😀

mimkao
29. jún 2009

A už som len chcela dať tisíci príspevok.... 😀 😀 😀

alex21
29. jún 2009

aku dietu si drzala. Ja sa ani to neviem donutit. Ale snazila som sa obmedzovat v jedle a prestala som jest sladke. Aj sa mi darilo ale dosla mrcha a pozrala som vsetko co som videla vratane sladkeho. 😅 Mrcha uz aj odisla a ja jem vsetko dalej. 🤐 😝

amadora
29. jún 2009

Aj ja držím diétu.... práve som zožrala tri palacinky plnené nutelou a banánom 😀

A Mimi prsia sú svaly a svaly rastú pri pohybe tak s ceckami musíš veľa triasť 😀 😀 😀

mimkao
29. jún 2009

Ami 😀 😀 😀 😀 😀 Dík za dobrú radu, mužík sa poteší, keď to začnem praktizovať... 😀 😀 😀 😀
Alex 😀 😀 hej, to poznám, ja tiež počas mrchy len ladujem a ladujem..., hrúza. Držím diétu s jablčným octom, resp. Kávovú dietu. Tu je na MK vo voľnej diskusii. Fakt funguje. A nemá jojo efekt. Teda, aspoň u mňa sa zatiaľ nedostavil. Ani u susedky. Bo sme ju držali spolu. 🙂

alex21
29. jún 2009

ami 😀 😀 😀

amadora
29. jún 2009

Mimka IP 🙂

amadora
29. jún 2009

A že teda muža pozdravujem, pochvaly môže posielať na IP 😀

mimkao
29. jún 2009

óóóó, ami super, díky, to sa už len dobré číta. 🙂 Určite ju vyskúšam. Ozaj a keby som chcela mramorový korpus, to sa robí ako? 😕

amadora
29. jún 2009

Mimi ja robím presne z tohto istého cesta, urob si ho tak ako som ti napísala a rozdeľ si ho do dvoch misiek. Do jednej misky pridaj kakao. A do formy daj do stredu formy za lyžicu tmavej hmoty, na ňu daj dve lyžice bielej, na to tri lyžice tmavej a tak ďalej až minieš celú hmotu. Už to potom ale nemiešaj. Ono sa to gravitáciou pekne rozleje a roztlačí po celej forme a keď ju budeš rozkrajovať tak bude krásne mramorová 🙂

mimkao
29. jún 2009

😵 😵 😵 super, díky. Už sa na ňu teším. Len dnes už asi robiť nebudem. Teraz sme sa zase boli pozrieť na Dunajskej hrádzi, ako postupuje povodeň, tak som K.O. 🙄 Ale snáď zajtra.

bzucinka2
29. jún 2009

alex, som rada, ze si ma aspon ty posluchla 😀 😀 😀
mimkao ta diet a ma zaujima, mohla by si mivo volnejchvilinapisat do ip nieco konkretnejsie o nej 🙂
ami 😀
ja som uz zacala zase cvicit 😝
ozaj mimka to cvicis doma alebo niekam chodis? 🙂

bejca
autor
29. jún 2009

ahojte 😵

vsetko som precitala ale nebudem reagovat kazdej zvlast lebo je toho vela 😉 doma mam podobneho " dobreho " synceka ako ste spominali ... pripisujem to zubkom 😅 dufam ze mam pravdu 😅 😉 dnes sa aj babka s dedom cudovali aky je jedos 😨 😕 co sa tyka diety ja nic nedrzim 😅 ale mala by som bo som ako svina 😝 ale tak co uz ...

Bzucinka vrela vdaka pojdem popozerat si zlata ze si si spomenula 😵

Ami tesim sa ze ti poslu vsetko co potrebujes 😵

TAmi je mi luto aku noc ste mali 😅 snad dnes bude lepsia a myslim ze ucitelka sa potesi aj kvietku s cokoladkou ako pises ked aj ho ucila od prvej 😉

Janka tvoje zazracne dieta musi byt nadherne v tej posteli 😵

Mimka ja ti taaaaaaaaaak drzim palce na to 5 te babo + aby to bol ten chlapec co si zelas 😉

my sme dnes poobede isli na prechadzku v tristvrtke nas zastihla burka 😅 tak sme sa schovali na schodoch pri jednom kvetinarstve 🙂 tety boli mile aj si pokecali s Petkom ten sa predviedol ako vie sklbat rychlo kvety nastastie mama mala rychlejsie ruky nakolko ho uz poznam 😀 Beny sa triasol ako osika Petko ho mojkal a aj Beny vynimocne drzal 😀 😉 a ked uz prsalo hodinu v kuse 😕 tak som volala muzovi nech pre nas pride tak sadol do auta a sup sup bol pre nas a zobral nas do prace 😵

bejca
autor
29. jún 2009

Bzuci a ty co chces kde chudut 😕 ved si chuda 🙂

mimkao
29. jún 2009

Bzuči, IP. K tomu už len toľko, že naozaj prísne treba dodržiavať jedlá presne tie, ktoré tam sú napísané a k tomu octu... Ja ho nepijem pred každým jedlom. Dám si v tom pomere, čo tam je určený, ale vždy iba večer pred spaním.
A nepijem toľko, koľko tam je napísané, lebo nevladzem toľko vypiť. A cvičím doma. Mám stacionár, posilň. lavicu na brušáky, činky, ABslider a od ďalšieho týždňa už aj steper bude. 😀

bzucinka2
29. jún 2009

beji dakujem za kompliment, ja len to nestastne brusisko ☹ juuuj este dobre ze muzik mohol pre vas prist 🙂 a jedosko je aj nas a aj ja to pripisujem zubkom a zmene prostredia 🙂

mimkao, si sikulka, to ja asi nevydrzim,ale mozem skusit a je lepsi ocot alebo tabletky? a vody ani ja tolko nevypijem, cvicim tiez doma s dvd-ckom tak uvidime co to spravi po tyzdni 😝 a ked nic moc tak skusim toto, hoci ja som dost proti dietam,lebomaju jojo efekt 😝

amadora
29. jún 2009

Beji ďakujem pekne, aj ja sa hrozne teším 🙂 Len som zvedavá čo zapýtajú za to všetko... A teda riadnu prechádzku ste mali 😀 My sme tiež boli na prechádzke podvečer a cestou sme sa stavili pozrieť babku, tak celá šťastná povyťahovala polievku, pečené kura, brumíka a slané tyčinky, tak sme sa napchali, Majko len tak tlačil všetko 😀

martina1982
29. jún 2009

Ahojte,

Tak my sme boli so Stevkom na kontrole dychanie ma uz ciste super tesim sa 🙂 V stredu ideme na nefrologiu na kontrolu.

Ja este 4 tabetky este trocha soplim ,ale je to uz ok.

Aj ja uz zacnem cvicit lebo som uz 4 mesiace necvicila a zerem ako svina ☹ Zacinam od 1.7

Beji este ,ze Vas bol zobrat tatko.

Mimkao gratulujem k zhodenim kilam.Drzim palce,aby sa podril chlapcek 🙂

uz ani neviem na co som chcela reagovat ☹

martina1982
29. jún 2009

Ami,tak Vas babka pohostila 🙂 Tak sa ti ozvali na tie ozdoby to je super ,ze si mozes objednat v mensiom mnozstve.

jankapardon
29. jún 2009

Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
životních situacích.

Přišla řeč na eutanázii.

K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal :

- Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdy bych byl závislý na
přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy takhle viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.

- Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do
Záchodu.

.. No není blbá !??

amadora
29. jún 2009

Jani ja sa pocikám 😀 😀 😀 😀

martina1982
29. jún 2009

Janka 😀

Kde ste?

ja som nesla zehlit len ,aby som tu bola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre