Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
24. aug 2009

* tam som myslela ze uz cca 8 zamestnanca z firmy ktoru prebrali tak uz prepustil a jedna z nich bola aj kamoska co prisla tiez po materskej 😅

amadora
24. aug 2009

Bzuci ja to viem, ale čo je veľa to je veľa a už som fakt hotová z neho dnes. Ani som si doma nič neporobila len som sa jemu venovala a aj tak nebol s ničím spokojný. Keby som nebrala tabletku na tú boľavú hlavu tak sa dnes opijem 😀 Ale nechám si to na zajtra.

amadora
24. aug 2009

Beji to je sila! Dnes si vôbec nevážia človeka 😒

bejca
autor
24. aug 2009

ja pijem cervene vinko 😅

bejca
autor
24. aug 2009

Ami 😒 ja som uplne na na nervy .......... ak by prisiel o pracu alebo ak mu bude strhavat alebo ja neviem co si zmysli tak neviem ako to u nas dopadne 🙄

robia tam este jedny manzelia z byvalej roboty a jemu sa podarilo nieco porozbijat no a jeho zena tam robi taku tiez " lepsiu " robotu a chodila za riaditelom aby sa to nejako vybavilo lebo to bolo za cca 35 tisic a on ze nebojte isto nieco vymyslime ... no a dal mu to zaplatit vsetko do haliera 😔 a kopu inych veci ..................

bejca
autor
24. aug 2009

a mna sice este nevyhodil ale asi po materskej to miesto neprijmem ......a tym padom budem musiet ist prec ako ta kolegyna- kamaratka po MD 😒 no ale snad daju aspon odstupne 😅

amadora
24. aug 2009

No Beji nechcem byť zlá ale keď ti dali ponuku na prácu aj keď na inom mieste a ty odmietneš tak nárok na odstupné nemáš 😒

bejca
autor
24. aug 2009

no zatial vyhovel v tomto ................ uvidime potom .............

danka.k
24. aug 2009

caute baby.. my sme boli dnes v tom martine, u doky vsetko OK... ale z nakupov som sklamana, total zlavy ale tovar nic moc..takze som nekupila nic iba zaclonu z ktrej som sa strasne tesila, az kym ma moj muz doma nezrusil ☹ ☹ kaslem uz na neho... nebudeme mat ziadne a je mi to jedno ☹

amadora
24. aug 2009

Máte to blbé, ale hádam sa prinajhoršom nájde iná práca a možno ešte lepšia 😉

bejca
autor
24. aug 2009

Danka som rada ze je vsetko oki 😵 a zaclonu si nechaj pre tvoju radost muza nepocuvaj 😉

Ami no ved uvidime ako to vsetko dopadne ale teda sme obaja uplne hotovi 😒 ale dakujem 😉

amadora
24. aug 2009

Beji vieš že u nás to bolo tiež všelijaké s robotou a v zime to asi zase nebude ružové, ale zvládli sme a hádam už bude dobre 🙂

skolara
24. aug 2009

beji od veci s tou robotou 😠 a co konkretne na tvojho muza maju? Co planuje ten sef na neho 😕 .
Ludia si fakt nevazia dobrych pracovnikov a takto to aj vyzera.
Danka viem ako sa citis s tou zaclonou. CO sa mu nepacila 😅 ?

danka.k
24. aug 2009

skolara ked som videla ako sa zatvaril tak som mala dost.. potom mu vadilo uz vsetko.. ☹

baby sorry nemam naladu, zajtra vas precitam. idem off

amadora
24. aug 2009

Danka tí chlapi majú asi tiež obdobie ako my máme krámy, môj je tiež dáky hnusný posledné tri dni 😠

bejca
autor
24. aug 2009

no poviem vam ze MINULY rok nieco " vraj " povedal v sklade v zmysle " vyjebane ...... " neviem ako co ale jednoducho moj kolega - sef 😠 nebol chlap aby si ho zavolal k sebe a nieco mu povedal ale utekal za riaditelom ... no a ten si mojho muza zavola a " vyplachol " mu zaludok 😕 moj muz sa mu omluvil ale povedal ze si neni vedomi toho ze by nieco take povedal a ani v sklade okrem sefa nikto nic take nepocul 😕 🙄 tak ze aby si daval pozor a tym to skoncilo ..................no a ked som sa ja bola pytat o tu robotu vo stvrtok co som cakala na jeho rozhodnutie tyzden 😠 tak MNE povedal ze mam odkazat mojmu muzovi !!!!!!!!!!!!! ze ak este raz bude nieco take pocut alebo reci tak mu da na hodinu vypoved 😕 skoro som onemela ale povedala som mu ze sa mi odprisahal doma ze nic take nepovedal a ani by si to nikdy nedovolil a pod ... ale vobec ma nepocuval .... no a to je asi ten dovod preco mna nechc ena moje povodne miesto ...... inak teraz kamoska ta co ma 5 deti a mala mala teraz 1 rok co sme boli vcera na pizzu chcela od septembra nastupit tak pred dvomi tyzdnami jej povedali ze jej daju dnes vediet tak jej povedali ze papiere su este neni doriesene a ze jej daju vediet na buduci tyzden .... tak uz je na nervy co a ako a ci ju vobec prijmu 😔

jaaaaaaaaaaj baby je to zlozite u nas .................. 🙄

bejca
autor
24. aug 2009

kocky ja to tiez vravim ze aj oni maju pred menzesom ako aj my 😀 😀

bejca
autor
24. aug 2009

...myslela som u nas vo firme ..............ale keby ste videli pred tehu ako si ma riaditel chytil okolo pliec a co Bea ako ?? a nejdeme na cigaretku ... podte pozyvam vas ...aj sme mu na 50 tke boli aj z muzom .........a na zaciatku zakladania a.s. tak si nas obchadzal a prosil aby sme zostali dlchsie a pod.... no a teraz ked uz firma funguje tak nas nepotrebuje .......... tak by som zahresila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bejca
autor
24. aug 2009

S

V

I

N

A

H

A

J

Z

E

L

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

skolara
24. aug 2009

Beji ty kokos to snad nie jak materskej skolke. Ved tvoj muz si moze hovorit co chce ked odvedie dobru pracu nie?
Ludia poviem Vam hoci moj manzel musi odchadzat za pracou co nie je vobec idealne ale aspon sa nemusime zaoberat s tou hnusnou slovenskou aroganciou ked si zamestnavatel vobec nevazi pracovnika.

skolara
24. aug 2009

aj moja mama hovori ze oco ma zase svoje dni a to uz ma 48 rokov takze to vekom nezmizne 😀

bejca
autor
24. aug 2009

Skolara le uznaj ze to bolo minuly rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pokial som sa neisla opytat na pracu ze by som chcela nastupit tak ani len nemukol .............. kurva a teraz tu bude chujoviny vytahovat ??????????? do puce ved tam aj dusu ide vypustit aj dnes od 6,30 do 18,00 bol v robote leboi kolega ma dovolenku .... a soboty taha pomalu kazdy druhy tazden + vsetky sviatky okrem vianoc sa u " nas " robia .............. kurva za co nechapem .a nic na mna nema tak nevedel co si najst ??????? do puce ten co je tam za mna ma na podniku vplivnu osobu tak sa ani necudujem ako im to vhod padlo aby som isla na MD .......................

bejca
autor
24. aug 2009

a verte alebo nie dnes som si uz dost aj poplakala 😔 😔 😔

skolara
24. aug 2009

ved beji stale si aj pisala ze muz robi vikendy od vidim do nevidim a este takto sa k nemu spravaju debili.
Verim ze mate strasne nervy. 😠

amadora
24. aug 2009

Beji to nechápem, akože si nesmie dospelý človek zahrešiť alebo čo? To by som chcela vidieť aby ho za to vyhodili. Však nenadával šéfovi alebo čo tak nechápem 😕

skolara
24. aug 2009

to je ta typicka slovenska mentalita 😖 ja som zila od 18 v zahranici a prisla som ked som mala 25 a fakt este stale nie som na take veci zvyknuta. Proste na svk su ludia divni. 😒 😠 teda nie vsetci ale VELA!!!!

bejca
autor
24. aug 2009

veru mame ☹ pred tym som cakala na tie debilne vysledky z MR a pod ... no a terz takato rana co som ani necakala 😒 uplne sme z toho jejo jednania prekvapeni ☹ a to muz napr mu aj auto sluzobne opravuje , povysava mu ho , opravuje vsetko vo firme co vie od wc po svetlo a pod ... kurwa len neviem za co sme si to fakt zasluzili 🙄 😒 ☹ ked bolo terba v nedelu alebo v noci alebo sa kamery montovali tak vzdy som bola ja ochotna tam byt a urobit a pod.......... jaaaaaaaaaaaj baby je mi na nic .....

bejca
autor
24. aug 2009

Ami ale on ani nevie a ani si neni vedomy niecoho ze by zahresil nieco take ......

vtedy sa jednalo o nejake premie ze dostanu vsetci zamestnanci za kazdy odpracovany rok vo firme 1000 sk no a mne nedali ani halier a pritom som tam odrobila uz v a.s 6 rokov ... no ale ved som na MD tak nemam narok az ked sa vratim - ak sa vratim - do prace tak bolo muzovi povedane ..... lebo ze som neni zamestnanec .. no ci zahresil v skalde alebo nie .... ale ved to je s prepacenim " PICOVINA " kuwa aby koli tomu sme mali problemy ......

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

amadora
24. aug 2009

Beji viem ako ti je, máš pocit že sa všetko rúti a kazí, ale neboj, bude dobre, len to treba prehryznúť a HLAVNE teraz držte s mužom spolu a podporujte sa.

bejca
autor
24. aug 2009

Ami dakujem ti 🙂 ja viem ze pred nedavnom ste vy presli podobnym niecim 😒 ja viem ze bude lepsie a musi to prejst ... mozno sa aj v robote to trosku " ukludn " no uvidime ....

ja musim ist na MD nanovo a za 4 roky tam mozno aj nove vedenie bude 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre