Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. aug 2009

Dobré ránko!

Nás zase raz zobudila trafená suseda ktorá keď sadne do auta tak ho musí najprv polhodinu túrovať, pritom jej to dvakrát zdochne a potom cúva z dvora s plynovým pedálom na podlahe 😠

Beji vy ste mali včera krásny dníček, super 🙂 A veru, sme tu dosť od ruky my od všetkého, preto bez auta je to o držku 😒 Tak Peťko je tiež taký lezec? A ďakujem za info o loptičkách 🙂

Ciarka držím palce nech ti to uštipnutie rýchlo zmizne 🙂 Mňa cca pred týždňom niečo uštiplo na nohe a mám to úplne bordové ešte stále. Hrozne jedovatý je ten hmyz v dnešnej dobe 😕 A super chudneš, gratulujem 🙂

amadora
28. aug 2009

Mňa asi praští!!! Zase nám vypli elektriku v dedine, ani neviem či niečo vyhlasovali že nebude alebo prečo nejde, na obecnom úrade mi neberú telefón a volala som starkej, tá o ničom nevie. Navyše mi pípa mobil že mám vybitú baterku a nemám navarené a už ani nenavarím na el. sporáku ak nezapnú prúd. Toto je sen 😠

amadora
28. aug 2009

Toto je nádherný deň, boli sme na poradni tak Majko plač a odvtedy je ako 100 čertov, nahnevaný na celý svet. Boli sme u svokrovcov ale tam sa za všetko jedoval tak sme išli domov. Doma to isté, ani jesť nechce. Teraz išiel spať, dúfam že baterky v babyfone vydržia a nevypnú sa lebo ma už na čisto porazí dnes 😖

Inak sme schudli pol kila, mal 11900g a teraz má 11500g, ale do karty mu napísala 12000g lebo ho vážila na normálnej váhe, nie tej detskej. A meriame 85cm. A vraj sa mu asi tisnú aj tie posledné štyri stoličky tak asi zato aj tá hnačka posledné dni, nechuť do jedla a tie jeho nervičky 😒

No dochádza mi aj baterka na notebooku takže sa ozvem až večer keď nám láskavo znovu pustia prúd 🙄

bzucinka2
28. aug 2009

ahojte, tak ja som si dnes vytriedila recepty, upratala kuchynsku linku , uvarila obed a ak teraz dorobim veceru, tak mam veget 😀

ami no vidim, ze to mate dnes vesele, aj s majkom, s alektrinou a aj susedou milou premilou 😝 a super miery mate 🙂

ciarka, gratulujem, ja som sa dnes teda tiez odvazila a ukazalo potesitelnych 57,5 napriek vcerajsej neskorej pizzovej vecery, takze asi ako ty, mala by som este dva tyzdne tej ocisty, ale nejak zacnem a po par dnoch porusim 😠 ale obmedzujem sa stale, aspon sa snazim, cvicim kazdy druhy den ocot nepijem, kupim si tie tabletky radsej, lebo z toho octu mi bolo na grc 😝

bzucinka2
28. aug 2009

a blumka k nam uz tiez nechodi, uz len k 2010 🙄

danka.k
28. aug 2009

caute babule.. tak ja len v skratke.. moj maly zasa cely den nespal, ved naco, ked nebude spat viac si toho cez den uzije 😀 😀 😀 a vecer zalomil az o osmej.. vobec nebol unaveny... netusim kde ma schovane baterky..

necitala som vas, lebo nestiham

amadora
28. aug 2009

Bzuci no veru veselo, navyše sme mali zase náladu pod psa, ja už neviem či mu fakt tie posledné stoličky idú či čo, ale už som z toho unavená 😔 A ďakujem za pochvalu 🙂

Potrebujem súrne poradiť... dnes som si vybrala v lekárni tie tabletky čo mi dala neurologička. Čítala som si príbalový leták a ostala som v šoku. Toľko vedľajších účinkov... medzi inými že 1 z 10 ľudí máva psychické problémy, depresie, zmenu osobnosti, zabúda, je agresívny a podobne. Za tým varovanie, ak na sebe spozorujete sklony k samoubližovaniu alebo samovražedné myšlienky, ihneď vyhľadajte lekársku pomoc 🙄 Ja neviem či to začať brať. Doki vravela že žiadne vedľajšie účinky, len spavosť. Ale tu je písaných veľa vedľajších účinkov a pri nich že sú veľmi časté, u 1. človeka z 10.

bejca
autor
28. aug 2009

ahojte 😵

tak my sme dnes vstavali o 6 tej lebo vedla nassu tie zberne suroviny a hned rano musia trieskat so zelezom 😝 😠 slak ma skoro trafil ... ale cez obed sme to dobehli a pospala som si s Petkom cca 2 hodky 😀 a Petko 3 😉 poobede sme isli na prechadzku v parku sme stretli zanmej dceru so syncekom / 15 mesacnym / tak sme sa presli deti pobehali , pojasili a isli sme kuk vlaciky 😵 deti boli nadsene a aj my 😀 no a potom sme isli k svokrovcom a Petko este stale nespi 😅 😕

Ami fuha vy ste mali den 😅 dufam ze elektrika uz ide a aj Majko uz krasne spinka 😵 miery mate super vyska ako my 😉 a aj mne Petko reval na prehliadke a neviem preco ..... 😅 no a vo vasom pripade isto treba auto aj druhe 😨

Ciarka no dufam ze sa ti to uz zahoji ja som bola s takym niecim aj u doki dala mi nejake injekcie a potom uz bolo dobre 🙂 dufam ze tebe to prejde uz 😵 a teda mate roboty dost 😉

Bzuci tak ty pracujes ako vcielka 😵 a veru Blumka uz nema na nas cas 🙄 ale takych je viac ☹ 😒

Danka asi rastik nepotrebuje tolko hajat cez den ked tolko spinka v noci 😉

bejca
autor
28. aug 2009

ale aj tak vsetkym novym februarovim tehulkam drzim palceky a posielam pusinky a pohadkanie babatkam 😵

bejca
autor
28. aug 2009

a aj vsetkym co nas uz nepridu kuk aj tym posielame pusinky 😵

amadora
28. aug 2009

Beji to je super že aj dnes ste mali krásny dníček 🙂 Elektriku zapli o 17:00 😖 A ďakujeme za pochvalu 🙂

bejca
autor
28. aug 2009

huraaaaaaaaaaaaaa uz spi 😀

bejca
autor
28. aug 2009

Ami no ja viem ze na skoro kazdom lieku je pisanych vela vedlajsich ucinkov ... mojmu muzovi - bere tabletky na tlak - vzdy hovorim ze oni sa len chrania ti vyrobcovia keby nahodou ... ale teda nic z toho co pises ty tam nema 😅 ja by som ich asi nebrala ale je to len moj nazor 😅 😉 ja co berem tie na klby tiez ich neberem tak ako by som mala 😔 lebo tiez tam je pisane vselico 😅 no a kedze teraz budem chciet zostat tehu tak asi ich zasa dlho brat nebudem 😅 ale jasne ze rozhodnut sa musisi sama tazke je radit 😔

amadora
28. aug 2009

tak neporadí mi nikto? 😅

bejca
autor
28. aug 2009

popijam inak cervene vinko s kolou 😵

bejca
autor
28. aug 2009

a ja som vzduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuch ??????????????????

jankapardon
28. aug 2009

ami, to Ti musí poradit len nejaký lekár, možno nie ten čo ti to predpísal, ale niekto nestranný...nemáte nikoho znameho z Vašho blízkeho okolia,? To by podla mna bolo najlepšie:_) Ja Ti neporadím, ani si netrufam, pri takomto problemiku....

amadora
28. aug 2009

Beji ja neviem čo robiť. Chcem aby tie migrény prestali, ale aj teraz mám veľakrát nervy v ťahu ako sa hovorí keď malý vymýšľa a nech mám ešte dáke halušky z liekov... sa bojím že mi z nich prepne a náhodou ublížim sebe alebo malému alebo čo 😔 Ja tiež väčšinou tie letáky beriem z veľkým nadhľadom, ale keď tam napíšu takú štatistiku, asi z niečoho vychádzajú... hľadala som aj na nete, ale veľa som toho nenašla. Len dve ženy písali a každá hovorila že nikdy viac, jedna že bola z toho úplne mimo 😕

bejca
autor
28. aug 2009

myslim ze ako pise Janka tak by som asi isla nejakej inej doki este pre radu 😅

amadora
28. aug 2009

myslíte že obvodná by s tým vedela poradiť? aj keď naša doki berie všetko dosť na ľahkú váhu 😒

skolara
28. aug 2009

ahojte zienky domace
Ako sa mate?
No veru len zopar nas tu ostalo stalic 😀
Ami no tazko povedat ale ja by som to asi nebrala ale zase ani nemam migreny tak neviem ake to ich mat.
My budeme prerabat ked pride manzel a to bude prachuuuuuuuuu, lebo budeme brusit parkety, stierky a nova v elektrina v 3 izbach ale to uz bude finito a budem mat pokoj.
Inak ja som vcera odpadla z mojho muza ze nam nasiel pozemok na Azorskych ostrovoch to je vstrede atlantiku ale patria k portugalsku. 😀 😀
My totiz chceme pozemok a tento by nas vysiel rovnako ako tu pri Sirave. A este k tomu je na plazi a rastu tam banany, citrony, kava, pomarance. No dobrodruh je ten moj muz

skolara
28. aug 2009

inak ale dal mi chrobaka do hlavy ze aj by sme tam mohli byvat. Je to normal obyvany ostrov so sluzbami.
Ty kokso ja sa dam na vsetko nahovorit 😀

bejca
autor
28. aug 2009

Ami asi by som k nej isla a mozno este by som si vypytala nejaky ten listok k inek doki neurologicke 😉

Skolara waaaaaaaaaaaw zavidim taky pozemok 😕 😕 😕 aj ja by som hned taky brala 😉 len kedy ho vyuzijete 🙂 😉 a drzim palce na pevne nervy na upravy v byte 😉

skolara
28. aug 2009

Beji my ho zatial nekupujeme 😀 😀 len snivame 😀 😀 to sa nam stava bezne 😀
ale dakedy fakt mam chut zmiznut dakde na ostrov prec dalekoooooooooo

skolara
28. aug 2009

hej ami chod k inej odbornicke lebo fakt to nie je sranda s tymi liekmi 😅

bejca
autor
28. aug 2009

Skolara no ja ze ho isto kupujete 😀 😀 😀 a asi by som sa aj ja nechala ukecat mat takeho muza ako ty 😉 moj je taky kde je nauceny tam je aj s rodinou aj s bytom aj s robotou a pod...... ja keby mu poviem ze pod kupila som ideme tam asi by na mna pozeral ci som z inej planety 😀 alebo by mi povedal ved ty chod 😅

amadora
28. aug 2009

skúsila som ešte napísať na on-line lekársku poradňu, uvidím... ďakujem vám za všetky rady 🙂

skolara choď do toho, určite to kúpte... nech môžeme prísť na návštevu 😀

bejca
autor
28. aug 2009

a aj ked sme sa stahovali tak len o jeden vchod 😀 aby sme nezmenili prostredie 😀

bejca
autor
28. aug 2009

Ami ja pojdem s tebou k nim na navstevu 😀 😀 😀 😀 len neviem za co 😀 😀 😀 😀 ale to neni podstatne 😉 😉

skolara
28. aug 2009

hej beji preto ho tak lubim lebo je iny....... 😵 😵 a ja to potrebujem k zivotu. som sa nasmiala ze si si myslela ze ho kupujeme 😀 😀 ale no uznaj rovnaka cena ako sa predavaju pozemky tu v MI 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre