Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
28. aug 2009

ale zasa na margo stahovky mozem povedat ze aj ja som tu v tejto " nasej " lokalite spokojna 😉 😵 mame tu vsetko aj postu aj polikliniku , obchody , ihriska , dlhu cestu na prechadzky , kusok od nas je park na ktoreho konci su zvieratka : labute , ryby, kozy , pavy , kacicky , vtaciky ...... kupalisko , no je tu super 😵

skolara
28. aug 2009

beji ze ked tak o jeden vchod 😀 😀 😀 sranda
Ami 😀 😀 a Beji aj dajake banany, citrusove plody a kavu vam nabalim 😀 😀
Boze mi sme ale kozy 😀

amadora
28. aug 2009

aj ja som spokojná tu kde bývame, až na tých susedov 😀

bejca
autor
28. aug 2009

ami daj vediet co ti odpisali 😉

a migreny su otrasne ... ale fakt to mozes mat ako ja z nejakych tych " zlych " platniciek v krcnej chrbtici a lieky to neriesia ... ved uvidis aj z MR 😉

Skolara tak to ti verim 😵 a cena je teda super ale v MI je teda otrasna 😠 😠 😠

amadora
28. aug 2009

paráda, urob nám na privítanie banánovo - pomarančovo - kokosovo - kávový pohár 😀 😀 😀

skolara
28. aug 2009

ja som tiez spokojna lebo v dnesnej dobe je uspech mat strechu nad hlavou 😒

bejca
autor
28. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaj susedov nespominal 😠 u nas to je tiez " vesele " 😝 😝 😝

skolara
28. aug 2009

a este som zabudla az na tych susedov 😀 😀 😀

bejca
autor
28. aug 2009

no tak uz viem co nam budes dodavat 😀 a jasne ze ked prideme 😀 tak nas nabalis to si pis !!!! nic len tak ako by to bolo 😀 😀 😀 😀 ja som inak taka " koza " ja radsej dam ako si mam nieco zobrat .............

skolara
28. aug 2009

ami a do tej poradne si napisala aj kolko mas rokov a ako dlho tie problemy trvaju. A ako zacali?

amadora
28. aug 2009

Beji no dúfam že vôbec niečo odpíšu, ale dám vedieť 🙂 S migrénami sa žije otrasne, hlavne ja ich mávam dosť často. Sa priznám že aj keď neznášam brať lieky (roky som nič nebrala ani keď ma niečo bolelo alebo som bola chorá) tak si zvykla na ne že nemusím trpieť ako kôň a keď to začína dám si tabletku a tá pravá bolesť nepríde. Ale za takúto cenu ak majú byť tieto lieky také svinstvo sa radšej vykašlem na to ☹ Ozaj, pekná foto čo si pridala 🙂

skolara
28. aug 2009

Beji a ja som taka ista to mam po mame. 😖 😀 Myslim s tym rozdavanim

amadora
28. aug 2009

Skolara nie, len na ten liek som sa pýtala

skolara
28. aug 2009

Beji dobry opis fakt onemel Petko 😵

bejca
autor
28. aug 2009

Ami dik 😵 tebe nic neujde 😉

ja sice migreny nemavam tak casto 😅 ale teda radsej si lahnem a odpocinem ... no ale zasa odkedy mam Petka tak to ide len cas od casu takto riesit takze vacsinou pouzijem ibalgin ... ale tiez neuzivam tabletky pokial nemusim a " neumieram " 😉

skolara
28. aug 2009

ami dufam ze ti odpisu.
ja si myslim ze ludia musia snivat lebo bez toho to nejde. Ja som vobec nesnivala ale moj manzel ma to po troske naucil. Podla mna v tom je zmysel zivota. Treba si vysnivat veci a pomalicky sa k nim krok za krokom dostavat blizsie.

bejca
autor
28. aug 2009

no ale vraj to " my " slovaci sme celkovo taky ze by sme sa " rozdali " teda vacsina 😅 .............. 😉

Skolara dik 😵

a fakt vtedy " onemel " malinke moje pozeral na tu fontanu ako keby to bolo nejake cudo 😀 ale ved pre neho bolo 😉 ale ved to je " stara " fotka z menin v juni 😉

amadora
28. aug 2009

no Beji mne tie klasické analgetiká nezaberajú vôbec. a migrénu mám cca každý tretí deň. väčšinou sa to dá vydržať ale pár krát do mesiaca príde taká že nie som schopná fungovať, je mi zle,aj po stenách by som sa škriabala. a pri Majkovi si nemôžem ľahnúť a vyspať to, to je najhoršie

amadora
28. aug 2009

písali na tej stránke že odpovedia mailom do trochu pracovných dní

skolara
28. aug 2009

Ami moja svokra mala hrozne migreny ale urobili si so svokrom dajake cesnakove kvapky a brali to asi mesiac a od vtedy nemala a je to uz skoro 2 roky 😕 😕
Ona nemohla fungovat tiez vobec

bejca
autor
28. aug 2009

no ja nie ze snivam ale ja to " robim " hovorim takto : raz .. ked budeme velky budemem mat nove auto ... tak sme casom kupili fabiu 🙂 potom som hovorila ked budeme velky budemem mat domace kino .... tak sme dostali pod stromcek 😀 .. potom som hovorila ze ked budeme velky budeme mat 3 izbovy byt .. a mame 😉 no a ze potom budeme mat babatko 😉 a teraz hovorim ze ked budeme velky budeme mat druhe babatko 😉 tak som zvedeva ci sa to splni 😉

bejca
autor
28. aug 2009

myslim ze to je tiez urcite snivanie 😉

amadora
28. aug 2009

Skolara nemohla by si mi zistiť recept? 😕 Už som písala že mne dáka bylinkárka poradila zmes bylín (v lekárni som si kúpila sypané a dala som za to hromadu peňazí) , smrdelo to ako staré ponožky ale pila som to poctivo, ale účinok žiadny

bejca
autor
28. aug 2009

Skolara zisti recept 😉

Ami plne ta chapem 😔

skolara
28. aug 2009

Beji a vies ze je aj kniha presne o tom a vola sa Tajomstvo.
A vlastne ze ked si povies ze bude tak sa to k tebe samo dostane. AJ ked to v tej chvili vyzera nerealne ba az nemozne. Proste clovek musi verit a bude.Mam tu knihu doma. Je to celosvetovy hit.

amadora
28. aug 2009

Beji to si aj my s mužom stále hovoríme... že keď budeme veľkí a budeme zarábať veľa koruniek 😀 Ja len o tom našom bývaníčku snívam 😅

skolara
28. aug 2009

hej zistim svokor bude navela urcite 😝 😝 😝 ale pre vas to zistim.
Viem ze tam islo vela cesnaku a cisty alkohol ci co ale fakt neviem kolko coho. ale zistim ked s nou budem hovorit a napisem vam

amadora
28. aug 2009

ďakujem 🙂

skolara
28. aug 2009

inak aj my si hovorime ze ked raz budeme velki 😀 😀 to asi kazdy 😀

bejca
autor
28. aug 2009

no ja dufam ze sila mysle je silna 😉 a ja tomu verim ze budem tehu 😵 😉 len neviem kedy😅 dufam ze nie za cca 10 rokov 😕 😀 to uz pojdem do dochodku po MD 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre