Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
4. sep 2009

Beji zase raz pastva pre chuťové poháriky, priam cítim tú štavnatučkú tortičku, ovocíčko a želatinku, mňam 😵 Krásna je 🙂 A to maslové okolo si robila ako? Ja neviem či to urobiť z normálneho masla či z Hery lebo Hera je dosť žltá 😒

bzucinka2
4. sep 2009

beji, matka ami vdaka, dobre sa to pocuva a potesilo ma aj muzikove ohodnotenie, ze keby ma nevidel, ze ju robim, tak mi neuveri 🙂 este raz vdaka dievcence, ste zlate, takze ami beji tieto hmoty urcite odporucam, az teraz ma zacne pecenie bavit s tou cukrikovou bola babracka pre mna a toto je hotove labuzo 😉

beji nech ti nepada net, ved bez teba to tu uschne 😉 a torta vyzera velmi chutne, mnamky 🙂

ami no parada, bude asi veselo a skoda, ze ten dnesok nevysiel ako ste chceli, ale aj tak ste ho mali prijemny 🙂

no idem do sprchy a k muzickovi, nejak ho prepada choroba ☹

bejca
autor
4. sep 2009

Bzuci 😀 dakujem aj tebe 😵 ze uschne 😀 no a co sa hmoty tyka daj vediet teda co a ako a pod.. no a aj ako robis tie kvety .... normalne som paf 😵

Ami a Bzuci dakujeeeeeeeeeeem ste zlate 😵

amadora
4. sep 2009

Beji ďakujem 🙂

A Skolara som zabudla, ja som sa rehotala tiež, sa mi to rátalo že keď sme už pri pipíkoch, tak tatko príde domov 😀

Bzuci no určite ju aj ja vyskúšam teda, ťa poprosím keď si budeš kupovať zoberieš aj jednu pre mňa a uvidím. Len dúfam že teraz mi táto vyjde. Ale veď poťahovať budem len základ, nič viac, tak hádam to bude ok...
A dnes nebolo nič extra na pláne na tých slávnostiach, až zajtra od 12:00 sa to začne, aj pre tie deti atrakcie, stánky, remeslá, súbory, hody a podobne 🙂

amadora
4. sep 2009

Beji ako s tým maslooooooom? 😀

Pridala som fotku toho nášho detského ihriska 🙂 Ja sa z neho tak hrozne teším baby! Viem že pre vás z mesta je to normálka ale my sme tu doteraz nič pre deti nemali tak mám hroznú radosť z toho. Keby dnes nepršalo hneď sa vyšantíme 🙂

bejca
autor
4. sep 2009

Ami no dufam ze nebude prsat a uzijete si to 🙂

aj my ideme zajtra na obed k svokrovcom - kacica + lokse 😀 no nejedz to 😀 a zakuskov kopu 😀 😀 😀 + kolotoce tak dufam tiez ze nebude prsat 😅 😉

Bzuci a on chodi a predava tu hmotu hocikde alebo len tam u vas 😅

bejca
autor
4. sep 2009

Ami jaaaaaaaaaaaaaj 😀 sorry 😀 to som len vyslahala palmarin cukor nie moc sladko 😉 a z toho pudingoveho kremu som tam dala trosku a vyslahala poriadne 😉 potom som to dala zachladit a uz len dala na tortu 😉 len teda moc mi to tam nedrzalo a aj mi jedna strana padla lebo akosi na tej slahacke to zle drzi 😅 ale opravila som to a snad sa do rana nestane dalsia nehoda 😅 😉

skolara
4. sep 2009

Caute 😎
Beji a Ami tak mi to tam pasovalo napisat 😀 😀 . To som cela ja. Ja a moj divny humor 😅
Bzuci tu tortu budete aj jest. Je nadherna.
A Bejca tvoja vyzera tak stavnatooooooo. Posli kus.
Ami no u nas nie su ihriska a ked su tak polororozbite tak ta uplne chapem.
Ciarka super fotky.

amadora
4. sep 2009

kúpeme, hneď prídem

bejca
autor
4. sep 2009

Skolara ved si to uzasne napisala 😀 😉

a tortu zajtra dame svokrovcom maju 45 vyrocie svadby 😵 tak asi ani neostane ani kusok ked sa vsetci potom do nej pustime 😀 ale budem na teba Skolara mysliet ked ju budem papat 😀 😉

co sa ihrisk tyka tak u nas su take 😝 a ani pokosene neni 😠 trava - burina je vyssia ako Petko 😠 😠 😠

skolara
4. sep 2009

beji mysli mysli 😀
Inak ja sa idem okupat lebo dnes vyzeram ako strasidlo do maku. Idem sa dat dokopy nech nestrasim aj zatra.
Super 45 rokov spolu to je teda krasne vyrocie.Prajeme im vsetko naj.
Ami ihrisko je super no a uz mozte santit.
Idem ja urobit zo seba cloveka. Pa zatial.
😉

amadora
4. sep 2009

Tak som tu 🙂

Beji aj my zajtra budeme mať kačicu 🙂 Ale lokše asi nie a veru by som si dala 😅 Ja neviem či tam dať tú Heru či obyčajné maslo 😒 Pod cukríkovú hmotu dám Heru, tam to nevadí, ale na ozdobu raz neviem...

Skorala perfektné to bolo 😀

A veď to, tým deťom sa to ráta, tak som rada. Videli ste tú fotku?

bejca
autor
4. sep 2009

😀 😀 a dakujem odkazem im 😉

Ami ihrisko budete mat uzasne 😵

bejca
autor
4. sep 2009

ozaj a vcera sa mi prihodila super uzasna vec vecer 🙂 😵 ked som ulozila Petka spinkat tak vzdy . krizik podakujem .... to som uz spominla a potom mu dam pusinku este na celicko alebo niekam 😀 no a zakyvam a on mi tiez zakiva ...ale vecra vecer mi povedal : mam tu 😕 tak som tam zostala a pozeral na mna pokial nezaspinkal 😵 😵 😵 😵 milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ho 😀 kuriatko moje male aj ked ma jeduje a som unavena za cely den ako pes 😀 a ked chce aby som sa isla s nim hrat tak si sadne na zem a zacne tukat s prstom na zem aby som si k nemu sadla 😵 a este vcera a dnes vecer sa strasne jasil s tym nafukovacim kreslom co ma - mysiaka keby ste videli ako sa po nom hadzal 🙂 😵

bejca
autor
4. sep 2009

Ami a este ta hera tam nema napisane ze na plnku ?? ak hjej tak skus aj z tej to sparvit 😉

amadora
4. sep 2009

Beji zlaté 😵 Veru človek môže byť unavený alebo nahnevaný, ale stačí jeden pohľad či úsmev alebo tak a sme z nich namäkko 🙂 No Majko bol po dlhej dobe dnes úplne úžasný, som z neho nemohla, strašne bol zlatučký. Aj sa krásne hral, smial, robil grimasy... si dnes povyberal z linky misky, z kúpeľne zubnú pastu a kefku a tyčinku tee tree a hrebeň a nosil si to ako najväčšie poklady sveta, všade so sebou a všetko naraz. Bože chráň keď mu niečo padlo tak to s tými plnými rúčkami dvýhal zo zeme, no ohromný bol 😀

alex21
4. sep 2009

ami daj maslo je to chutnejsie a nie je to take tazke ako hera. Cukrarky robievaju zo smetolu lebo je to lacnejsie ale masle je urcite lepsie. My robievame z masla. Tot moj nazor.😉

amadora
4. sep 2009

Beji no Hera ide na plnky,ale mne ide o ozdobu vrchu a neviem či to nebudé také žltkasté z nej. A zase z obyčajného masla či to môže byť,či to stuhne a či sa s tým bude dobre zdobiť.

alex21
4. sep 2009

Ak poriadne vyslahas maslo a pridas ml cukor a este vymiesas tak stuhne neboj. A my davame maslo aj do plniek aby to nebolo take tazke a mastne. len tam pridame este vyslahane vajicka nad paru a to je najlepsia kremova plnka. Aspon u nas.

Inak ahojte. 😀

Bzuci a beji nadherne torticky. 😵

beji dik za recept. 😉

alex21
4. sep 2009

vyslahane nad parou nie paru 😝

bejca
autor
4. sep 2009

Alex dik 🙂 a neni za co 😉

Ami no ak kupis normalne klasicke tvrde maslo tak to stuhne 😉 ale ja by som aj tak skusila tu heru a hotovo ved tam toho vela nejde tej ozdoby 😵 a kto nechce nebude jest 😉

amadora
4. sep 2009

Jéj, Alex, ďakujem veľmi pekne, si poklad 😵

Beji ono to má byť biela torta a pôjde to okolo celej vrchom aj spodkom takže chcem aby to bolo čo najbelšie. A teda má to byť svadobná, rada by som aby chutila všetkým 🙂

alex21
4. sep 2009

Hej aj ja mam na mysli klasicke maslo. Nie natierkove.

beji co mas s pocitacom. 😅

Kocky dufam ze sa nenahnevate ze nereagujem na vsetko ale nejak nestiham.

bejca
autor
4. sep 2009

Ami a dakujem 🙂 Majko musel byt zlaty tolko veci drzat v rucickach 😵

a ja som to inak napisala ako madar 😀 ale ved hlavne ze ste pochopili 😵

bejca
autor
4. sep 2009

Ami tak potom jasne ze z masla 😵

Alex dnes sa mi uz 3 x sam vypol 😕 a obrazovka mi zhasina uz tiez 😝 a potom mi nejde zapnut ....

amadora
4. sep 2009

Beji ďakujem, to teda bol 🙂

Ďakujem vám za radu obom 🙂 Už sa teším na pečenie, len dúfam že mi to vyjde ako má,hlavne z tej jedlej oplátky mám trochu strach, ešte som s tým nerobila.

U nás tak leje 😕

bejca
autor
4. sep 2009

Ami hlavne si poriadne pozri ci ta oplatka neni niekde prasknuta aj ked len trosku ... mne sa tak stalo vtedy ked som tej kamoske robila a nevsimla som si to a na druhy den to bolo take roztiahnute ☹

alex21
4. sep 2009

to bude treba len preinstalovat niektory program je posahany. A obrazovka neviem ale predpokladam, ze to mas tak spravene ze ked sa vypina pocitac tak vypne aj ona. A co ti vlastne potom nejde zapnut ta obrazovka alebo ten pocitac.

amadora
4. sep 2009

Beji pozerala som ju vtedy keď mi prišla a nezdala sa mi. Ono to vyzerá skôr ako papier taký hrubší.

amadora
4. sep 2009

asi idem búvať, nejako mi oči zatvára 😔

dúfam že zajtra nám vyjde počasie lepšie ako dnes 😒

dobrú noc vám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre