Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
7. sep 2009

Beji ale to nie su fotky ale rozpis jarmoku 😀 sorry som nevsimava
ale dnes ma aj niekto dost sklamal ☹ ale to nebudem rozoberat tu na nete pre istotu. ☹

bejca
autor
7. sep 2009

Bzuci ak mozes daj mi prosim ta cislo na toho pana do IP 🙂 dakujem 😵 a veru co sa kolotocov tyka este ze boli sponzori 😅 inak den predtym som ja minula tiez cca 5 euro a kupila som mu ten traktor ...takze to naozaj bolo za cca 2 dni cca 35 euro 😅 a teraz ten jarmok ..... no som zvedava kolko ten vide 😀 😀 😀 😀 a dvd nemam ☹ ale ak mas ty moznost napúalit to co mas prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😅 dakujem 😉

Vevi ja to nedavam a ani mi to neponukala a ani nad tym nedumam ... mylsim ze neni ani moc treba moc tak ockovat 😅 ale jasne ze kazdy podla seba 😉

Ciarka tak ste mali pekny den 🙂 supeeeeeeeeeeeeeer 😵

Ami super ze ste mali pekny den s Bzuci 😉 no a cakam na fotecky 😵

bejca
autor
7. sep 2009

SKOLARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

V
S
E
T
K
O

N
A
J

N
A
J

K NARODENINKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM

CMUKY CMUKY CMUK 😵

jankapardon
7. sep 2009

ahojte ..bzuči ja mám č. 4, vyskúšam napalit , dam vediet...
školara fšetko naj naj k 26-tke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
čiarka super že tak šoferuješ...sa teším s Tebou, ja mam v sebe ešte stale nejaký strach, ktorý sa mi nedarí nejako prekonat.

bejca
autor
7. sep 2009

JAnka ak by ti to islo mozes aj mne 😉 😅 ak by ta to neotravovalo 😅

skolara
7. sep 2009

kocky dikes

Beji veru tie kolotoce stoja hrozne vela.Nevedia co za to pytat. 😠

amadora
7. sep 2009

Skolara všetko naj naj najlepšie 🙂

Bzuci poriekla som, už mi to nejde ☹

Beji krásny dník ste mali 🙂 A Peťko musí veľa trénovať bozkávanie,len tréningom sa zdokonalí 😀

Fotky sú pridané na FB 🙂 Idem ešte dať dáke sem.

alex21
7. sep 2009

skolara vsetko naj k narodkam. 😵
ciarka nie som az taka super. Tiez mi pri Eli dochadza energia ale ja sa velmi rychlo otrasiem. Hlavne musim lebo nic ine my nezostava. Ale dost mi pomaha a aj funguje ist na Elisku psychologicky.
O akom DVD tu hovorite. Co je na nom 😅
Ja pojdem na jarmok v sobotu ale aj s nasimi. 😉

alex21
7. sep 2009

ami tebe som zabudla povedat ze som pozerala na fotky a pri tej smyklavke si super kocka. 😉 Mas obtiahnute rifle vobec neni vidiet ze by si mala byt taka ako o sebe rozpravas.

alex21
7. sep 2009

bzuci mne tiez islo len raz.

jankapardon
7. sep 2009

jasne beji 😵 😵 😵

amadora
7. sep 2009

Alex 😅 Také by som počúvala od rána do večera 😀 Ďakujem!

skolara
7. sep 2009

ami a alex dikes 😵
ami inak fakt si schudla za to ja zerem aj za teba 😀 😝
Alex aj ja som dakedy na konci so silami ale presne ako pises otrasiem sa a idem dalej. Dnes bolo take hrozne cele doobedie 😒 ale to bola Vinie nevyspata a tak to vyzeralo ty kokso 😖

bejca
autor
7. sep 2009

no ja by som sa aj dohodla na jarmok 😅 len akosi nevide nam cas ☹ v piatok ideme na 60 tku do Partizanskeho 😅 a v sobotu sme dohodnuti s rodinou ... takze nam nezostane cas ale rada by som sa stretla 😵

alex21
7. sep 2009

ami fakt to je tak. U teba je super uz to ze ti niekto povedal ze si schudla. Mne sa zatial len pytaju ci budeme mat druhe. 😠

jankapardon
7. sep 2009

no ak mi niekto pomože, lebo mne to nejde napalit......prave som to skušala...bzuči ty ked máš č.2 tebe sa to podarilo stiahnut?

alex21
7. sep 2009

nie mne ale mna 😅

beji aj ja idem v sobotu s rodinou.

amadora
7. sep 2009

Alex ja som tu písala minule že sa ma mužova starká pýtala či nečakáme druhé 🙄 Také drísty super padnú...

alex21
7. sep 2009

jani ja neporadim ja napalovanie nechavam na muza a uz isiel spat. A co ma byt na tom videu.

bejca
autor
7. sep 2009

JAnka dakujeeeeeeeeeeeem 😵

aj mna sa pytaju ci budeme mat druhe 😀 bodaj by mali pravdu ...ale konci mi menzes 😝

amadora
7. sep 2009

bože ja som už asi unavená, čítam že Alex: ja neporadím ja prebaľovanie nechávam na muža 😀

alex21
7. sep 2009

ja zajtra alebo pozajtra dostanem 😝

alex21
7. sep 2009

ami no muz to uz nestihol. Eli uz velmi neprebalujeme. Plenu ma uz len ked ide spat. A este jej ju musim dat ked ide s muzom von lebo on s nou inak nejde. A ked chcem aby isiel tak ju musim obliect, obut, nachystat jej vodu a ked pridu tak prezliect a tak. Niekedy mi tych 20 minut za to ani nestoji. Ale niekedy su vonku aj dlhsie.

amadora
7. sep 2009

Alex chlapi 😖

bejca
autor
7. sep 2009

no tak moj muz s Petkom chodi sam von iba v nedelu rano vencit a aj to len ak je pekne .... ale kedy inak by s nim isiel ??? ved je v robote 😀

amadora
7. sep 2009

ja som včera bola doobeda na nákup v meste a videla som dvoch oteckov s kočíkmi, pekne tlačili pred sebou, debatovali, sa mi to rátalo 🙂

alex21
7. sep 2009

este som zabudla reagovat na to ockovanie. Ja som o nom este nepocula. Tiez neviem kde na to chodite. Mne akurat sestricka povie kedy mame povinne a o inom nam nehovoti. Aj klieste mame len vdaka ami ak si dobre pamatam lebo hovorila ze apollo ich dava zdarma pre deti. Inak by som ich asi este nedala. Zatial nejak necestujeme do hor.

Kocky lucim sa. Ak by som sa uz do konca tyzdna neukazala tak ami uzite si svadbu a budem sa tesit na fotky a beji vy si zas uzite 50-tku a jarmok. 😉

alex21
7. sep 2009

beji pri nasej duracelke ide este aj muz a to je uz treti krat vonku. Ale tiez len vtedy ked pride z roboty v slusnom case. A ja idem zatial aspon na korcule kedze cvicit ma nikto nedonuti. To je jedina moja chvilka ked som bez Elisky.
Ale uz naozaj idem.
Dobru 😉

amadora
7. sep 2009

Alex ani nám doki dáko nehovorí extra o očkovaní, len mi napíše do knižky kedy máme povinné, na tie kliešte som sa jej pýtala sama aj na pneumokoky. A my tiež necestujeme do hôr a už sme mali trochu cucliakov nepodarených 😠 A ďakujeme pekne, snáď si to naozaj užijeme 🙂

bejca
autor
7. sep 2009

Alex dik 😵

no ja som bez Petka este nebola jedine ak tak k doki ked vybehnem 😀 ale mne to zatial nevadi aj ked by som niekedy prijala aspon nejaky cas pre seba 😵 ale tak co uz 😉 este takeho casu budem mat ked uz bude velky 😀 😉

kocky v com spia vase deti ???

Petko je v pyzame / ten overal z Tesca / ......a neviem ci ho dat aj do vaku alebo nie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre