Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
8. sep 2009

beji možno da , ale ja neviem... 😖 😖 😖 ...Petkovi gratulacion ku očákom🙂 U nás ešte ani jeden☹(
čiari nepríjemné, velmi.................máš šikulku Sabinku, mudre dievčatko🙂)
Zajtra mame prve rodičovské v škole....sranda, neviem, ale mám taký zvlaštny pocit, ....tak to všetko rýchlo uteká, už chodíme do školy, bože.
Ami krasne prekvapenie, ja také tiež zbožnujem, ak samozrejme nezabudne moj manželík, ale musím ho pochvalit že fakt 6 rokov stale zabudol na moje meninky, ale tento rok ma nesmierne prekvapil, bolo to milé🙂)))

bejca
autor
8. sep 2009

Danka do Partizanskeho ideme 😉

Ami juuuuuuuuuuuj to muselo byt krasne ako ste sa objimali 😵

JAnka dakujeme 😵 a ved ak narazis na niekoho kto napali tak na nas mysli 😉 😵 cmuk 🙂

amadora
8. sep 2009

Jani môj mužík si pamätá každý dátum, nemôžem povedať, vždy mi povie aspoň gratulujem, ale nie vždy sa mu podarí niečo mi doniesť. Síce si na dary nepotrpím ale tak poteší 😀 A hlavne kvety 😵 A zajtra máme 3. výročie svadby 🙂

tami712
8. sep 2009

ahojte 🙂
práve som dopísala a vyhodilo mi Error 😠 😠 😠

bejca
autor
8. sep 2009

hm no moj muz si pamata ale teda vacsinou mu pripomeniem pre istotu dopredu 😀 😀 😀 😀

TAmi ...potesi 😅

tami712
8. sep 2009

Janka tak super že nemusíš ísť zatiaľ na operáciu, takže pekne posiluj 😉
a veru strašne rýchlo to ide všetko, ani mne sa nechce veriť, že Viktor je už tretiak 😵

beji tak Peťko takto dnes "podvádzal" Emku 😀 no ale musel byť zlatý 😵 😵

ciarka tak to je nepríjemné, určite budeš mať nejakú alergiu, určite si niečo kúp v lekárni alebo sa poraď s doktorom 😒

ami aj ja ti želám všetko naj k meninám 🙂 🙂 🙂

my sme sa len pred hodinou vrátili z Bratislavy, muž bol na kontrole. Už konečne nemusí nosiť ortézu a môže začať rehabilitovať. Len ho nepotešili, lebo vraj min. 6 mesiacov nesmie robiť prudké pohyby, takže žiadny tenis ☹ 😀
a práve teraz ho tá ruka nejako bolí, vraví že taká bolesť ako po operácii ☹

jankapardon
8. sep 2009

beji aj ja som mu pripomenula den predtým tak nenapadne , ale pri praci zabudol zakaždým až tento rok nie, až sa mi to zdá divne a podozrivé 😀 😀 😀 😀

amadora
8. sep 2009

Beji to bolo, milujem také chvíľky 😵

Tami mne to spravilo už trikrát doteraz, som si myslela že ja mám chybu v PC 😒

bejca
autor
8. sep 2009

inak som vam zabudla napisat ze som bola u mojej mamy .... tak od cca februara sme sa s nou nevideli ...Petko sa jej jasne ze bal 😅 ale potom si " zvykol " ... no pokecali sme ako keby sme sa videli stale .... no dobre to je ....

a mam krstnu mamu v nemocnici ☹ dostala mozgovu porazku 😔 v january bude mat 75 rokov dufam ze bude vsetko oki ..ale chcela som ju ist pozret do nemocnice v Partizanskom ale kedze to mame take na minuty ..tak mi to nevide ☹

bejca
autor
8. sep 2009

TAmi no vidis 😀 Emka ma Timurka 😀 Petko ma nejaku cudziu co pobehuje po lesoparku 😀 😉 strasne s tymi detmi 😀 😉 a muz nech sa setri a inak potom ani ziadne sexualne prudke orgie 😀 😉 pekne len nezat a relaxovat pri tom 😀 😉

JAnka no tak to je teda divne 😀 😀 😀 😀 😀

Ami ved to aj ja milujem take minutky 😵 dnes ma vypusinkoval po kupkani 😀 jaaaaaaaaaaj to bolo take krasne 😵 potom si hned nadavam kolko sa po nom nakricim za cely den 😅 😒

tami712
8. sep 2009

beji 😀 😀 😀 neboj ani sa nedajú prudké 😀

a to je smutné, že si musel Peťko "zvyknúť" na starkú ☹ ☹ ☹

bejca
autor
8. sep 2009

TAmi no co narobim povedz ..ale uz ma to fakt stvalo ze sa ani neukaze ani nezavola ..ona je taka " tvrda " povaha ☹ ma zasadu ved ty si dcera ty prid .... a kto nepride neodide ... no co uz .. tak som tam isla a asi tak za cca mesiac pojdem znovu na chvilku ... co mam robit ....

amadora
8. sep 2009

Tami ďakujem 😵 😵 😵

Beji s tou krstnou ma to mrzí ☹

tami712
8. sep 2009

beji a ako ďaleko býva od vás ? 😕

bejca
autor
8. sep 2009

Ami dik 😔 vraj je na pol tela ochrnuta a ma dvojite videnie ... este k tomu mala predtym davnejsie rakovinu prsa ..tak jej ho odrezali ... chuda moje si uz vytrpela ☹ a ona nema ani svoje deti 😔

bejca
autor
8. sep 2009

TAmi cca 1 km 😅

bejca
autor
8. sep 2009

Tami cca 0,5 hodku peso ale ona ma auto takze nema problem prist sem kedykolvek ked vie ist za sestrou do Brna .....za 3 mesiace 4 x .....

tami712
8. sep 2009

beji ☹ ☹ ☹ to je fakt bez komentára 😒

dobrú nocku, utekám ja spať 😉

amadora
8. sep 2009

Beji ☹

Dobre, ja vás opustím, dnes som fakt uťahaná, ideme hajať. Dobrú noc 🙂

bejca
autor
8. sep 2009

kocky dakujem

a veru idem uz aj ja hajat 😵 pa pa

martina1982
8. sep 2009

beji ,gratulujem k zubku 🙂 Skoda ,ze nebudete mat viac casu ked idete do Partizanskeho na 60siatku.ohladom babky mi je to take divne ☹

Ami ,dakujem za odpoved ohladom paty.Inac ked mi ideme von tak si Stevko zacal bravat so sebou hracky vcera si napriklad zobral dva stipce na pradlo chcela som mu ich vziat ,ale nervacil bolo mi smiesne ,ze ide so stipcami 😀

Tami,drzim palce nech sa muzik zotavi co najrychlejsie.

Mna pobolieva hrdlo ☹ tak pijem cajik .

bzucinka2
8. sep 2009

beji, aspon ste si trosku s maminkou pokecali, no co uz asi sa bud prisposobis ty, co je sice smutne, ale zas petko sa zase trosku skamarati s babkou 🙄
u nas sa zubky umyvaju ako u bejci, najprv umyjem ja, potom si trosku umyva sam 🙂
beji gratulka poslednemu ocaku, tak ste nes aj tak predbehli 😉
ami sexioslavu prajeme 🙂
dobru noc vsetkym 🙂

martina1982
8. sep 2009

Dobru Bzuci 🙂

Stevko si dolne zuby rad da umyvat a horne nechce moc .Ale dam si ho lahnut na postel ,tak mu ich umyjem 😀 potom mu dam samemu tak si umyva aj on 🙂

martina1982
8. sep 2009

Nikoho nikde ako vzdy ked sem pridem ☹ dobru noc 😔

amadora
9. sep 2009

Dobré ránko!

Martinkám všetko najlepšie k meninám 🙂

Maťka a čo sestrička, dnes má termín, nie?

My máme dnes s mužíkom výročie svadby, sa m nechce veriť že sú to už 3 roky čo sme sa brali 😵

Bzuci hoď mi link na súťaž nech nemusím hľadať dozadu 😉

amadora
9. sep 2009

odhlasované 🙂

danka.k
9. sep 2009

martinka vsetko najlepsie k meninam 😉

a ami k vyrociu 😉

amadora
9. sep 2009

Danka ďakujeme 🙂

Ja som dáka uťahaná dnes, aj hlava akoby ma chcela bolieť 😒 Aj som si zacvičila teraz nech sa mi krv rozprúdi, je to lepšie ale stále žiadna výhra.

bzucinka2
9. sep 2009

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Sutazne...

martinkam vsetkonaj naj najlepsie a najkrajsie 🙂
ami vam prajeme este vela vela spolocnych a stastnych rokov 😉
my sme dnes boli plavat, maly bol nadseny, tak sa tesim, ze neplackal ako ostatne deticky 🙂 potom sme natahovali cas vonku, aby nezaspal, dnes bude len raz tak som sa mu to snazila rozlozit, aby spal v strede dna, tak som zvedava kolko potiahne, ako som ho polozila, tak zalomil, ani sa nepohol, aj zakryty ostal 🙂

amadora
9. sep 2009

Bzuci ďakujeme 🙂 A tak ste to super zvládli dnes 🙂 Ozaj, som pridala ďalší hlas a som pozerala že si piata, koľkým dávajú ceny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre