Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
10. sep 2009

Tak šiatky aj Majkov oblek máme doma, koláčiky aj tortu od babky sme zaniesli ku kmotrovcom (boli hrozne šťastní a sa im veľmi páčilo 🙂 ) a mám za sebou aj spoveď 😀

Tami, Bzuci veľmi pekne vám ďakujem za pochvalu 🙂

Bzuci hej, vedela som že ti bude fotka povedomá 😉 A odhlasované 😵

amadora
10. sep 2009

Tami neviem či ju budú aj krájať, ale aj ja som zvedavá aké to je chuťovo 🙂

Bzuci hej za drogy sedel, dobre sa ti marí, Dušan písal že to bol taký feťáčik.

bejca
autor
10. sep 2009

ahojte 😵

no my tiez ukazujeme tuk tuk 😉 a velmi radi a uz dost dlho 🙂 😵 a tiez ukazuje na vselijake veci - oblecenie .- co je koho 😉 hlavne skrine lubi otvarat 😀 a najradsej by vsetko vyhadzoval 😀

dnes sme boli na jarmoku kuk 😵 kupila som mu take fajne teplacky s dekoviny 😵 , tu drevenu kacicku co sa tlaci na palicke , krstnej pernik+ krizik malovany na stenu s kristom - ma meniny tak aspon jej to poslem po tete ked nestiham ist za nou ☹ co uz ... a chcela som Petkovi kupit oteplovacky ale stali 17,50 euro 😕 😅 sa mi to zda dost 😅 tak som nekupila 😅 a boli sme na kolotococh dvoch 😉 viac sme uz nestihli 😀 dali sme si cigansku 😵 no bolo fajn 😵

zajtra ideme na tu oslavu znovu sa budeme nahanat 😅 ale tak co uz .. budem rada ze ich vsetkych uvidim 😵

idem citat 😉

bejca
autor
10. sep 2009

Mm aj my musime vsetko karhat a pobacat ked sa nahodou Petko udrie 😀 a este aj ukazeme ze no no no 😀

Martinka nebud smutnucka ved chrobacik sa vypyta na svet ked bude treba 😵

Ajka sorry akosi som zabudla ze Emka uz je na svete 😀 to mi len fotky potom chybaju 😀 😉

Bzuci a co si si premyslela na vianoce daj typ 😉

Ami no viem si predstavit aka si " nedockava " ako budu prekvapeni 🙂 jaaaaaaaaaaaj tiez by som rada mat taku kamosku co by mi tortu upiekla a este k tomu taku krasnu 😵

bejca
autor
10. sep 2009

Ami a ako citam tak uz pripravy v plnom prude 😵

amadora
10. sep 2009

Beji tak ste pekne pokúpili 🙂 A neboj, zajtra vám bude dobre a postíhate to 😉

Ja som naštvaná na toho môjho 😠 Už pár dní píli uši že treba prikúriť že je zima, tak mu hovorím že nechcem aby sa ešte kúrilo, nech si Majko nezvyká že je veľmi teplo nech nie je potom zimomravý a chorľavý a čo potom keď bude ozaj zima. A navyše aj kvôli tej torte som rada že je zima teraz. A kým som bola na spovedi on zakúril, máme tu 25° a to už vetrám 🙄 Chladnička vrčí ako divá a to už sa mi topí. Asi ho zabijem! A ešte je urazený. Bože chlapi!

danka.k
10. sep 2009

ami nieco je v ovzdusi a chlapom zas prepina... ani mi este nekurime.. treba si zvykat na zimu 😀 😀

beji pekne ste nakupili

bejca
autor
10. sep 2009

Ami no clapi ...ale asi pozera hlavne na Majka 😉

a zajtra to bude o " hubu " muz vstava o 5,10 do cca 14,30 je v robote , pride domov okupat , obliect sadneme a ideme cca 1,5 hodky .... posedime ale 2 hodky a zasa domov ..len dufam ze v sobotu nepojde do prace 😒 no uvidime ako to bude ... muz bude unaveny o to mi hlavne ide .... no snad to dopadne dobre 😅 ale ved naspat mozem aj ja soferovat alebo radsej tam ... v noci nerada idem 😝

amadora
10. sep 2009

Ale však ešte nie je tak zima aby bolo treba kúriť 😒 A hrdina teraz nabral vodu do fľaše a zahasil to 😀

bejca
autor
10. sep 2009

😀 😀 😀 😀 ze hrdina 😀 😀 😀 😀 a ja si tiez myslim ze este neni na kurenie 😉

bejca
autor
10. sep 2009

ozaj a este som sa chcela poradit .... chcem kupit Petkovi novu zaclonu do detskej ... my mame na strope hviezdicky + luster s Mickey mausom a aj na stene mame Micey mausa + toho psika a kacera donalda .............no a maju zaclony s takym istym motivom cize Mickey mausom , potom auta a macka Pu ... neviem aku mam kupit 😅

amadora
10. sep 2009

Beji ja viem že on to spravil kvôli nemu ale myslím že ak tu bude 25 stupňov tak je to skôr na škodu ako na úžitok 😝

Neboj, zvládnete to zajtra 😉

danka.k
10. sep 2009

beji myslim ze s mickey mausom 😉

amadora
10. sep 2009

jasné ze Mickeyho 🙂

bejca
autor
10. sep 2009

dakujeeeeeeeeeeeeem 😵 tak asi zajtra rano pojdeme kupit 😀 😉

amadora
10. sep 2009

my máme v BB jarmok cez víkend, zase ho prepasiem 😒 ale kúpia mi naši dobroty aspoň 😅

bejca
autor
10. sep 2009

a v nedelu nebude alebo zajtra ze by ste isli ???

danka.k
10. sep 2009

my mame na buduci piatok... var bude pekne a pojdeme s malym kuk

amadora
10. sep 2009

zajtra bude roboty ešte a v nedeľu budeme dospávať 🙂

amadora
10. sep 2009

baby mňa porazí ak sa mi tá torta rozmočí kvôli tomu kúreniu ☹

danka.k
10. sep 2009

ami neboj nerozmoci sa ti

bejca
autor
10. sep 2009

neboj isto bude oki 😵

kocky idem ja hajat 😵

dobru nocku vsetkym 🙂

amadora
10. sep 2009

sa mi začína stápať chladnička a mám pocit že torta je mäkkšia ☹

danka.k
10. sep 2009

ami nesleduj ju.. otvor okno (to uz asi mas) a bude dobre...

beji bruu

amadora
10. sep 2009

Danka áno mám... dúfam že sa tá chladnička spamätá keď sa tu trochu schladí a zase začne chladiť poriadne 😕

bzucinka2
10. sep 2009

ami, ani nesranduj, ze by sa pokazila, ja by som ho potom asi fakt zahlusila 😠 a ved este nie je taka kosa, co bude robit v zime 😕 😕
beji urcite mickyho 😉 no a ja idem dat urobit dre 😉 vennu vyzdobu do detskej malemu , vsetko tema macko pu, lebo mam nalepky, ale tie ak by s amalovalo tak s aznicia a drevenne dam dole a potom spat, muzovi tricka a termo ponozky z www.arnox.sk tusim a dnes som sebe kupila k meninam adidas suknicku a tielko, mali vypredaj, t 😉 k som kupila oboje za cenu jedneho a malemu supravku z 30 na 18 teplacikovu uz vacsiu, sa vytesujem 🙂
zajt 🙂 a beji drzime palce ne 🙂 ch to zajtra zvladnete 🙂
ami tak ty si uz cista ako la lia

amadora
10. sep 2009

Bzuci prisahám vačku že by som si to hodila ak by sa pokazila, taká som rada ako sa mi podarila a ak sa mi rozpatle tak ja neviem čo spravím, je mi do plaču 😢
A snáď mi tá čistota vydrží čo najdlhšie 😀

martina1982
10. sep 2009

Beji ,tak si dnes nakupila.Skoda ,ze idete len na otocku ☹ by som dosla 🙂

Ami,urcite bude torticka ok 😉

Bzuci,tak si dobre nakupila.Mne sa dalo len raz hlasovat ☹

Ja idem zajtra nakupovat .Stevko teraz strasne vyrastol vsetky teplaciky a nohavice su mu kratke .Nemam mu uz co obliect .

amadora
10. sep 2009

Maťka dúfam, ďakujem 🙂

martina1982
10. sep 2009

ami,to by aj man nastvalo keby sa torticka roztopila ☹ ked viem ako ti na nej zalezalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre