Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
19. sep 2009

no a ide sa spat... aby sme sa rano zobudili do krasneho ranka 😉 😉 😉

amadora
20. sep 2009

Dobré ránko!

Tak dnes vyzerá byť pekne len asi je dobrá kosa vonku lebo okná máme zarosené a aj na aute ich máme biele 😕

Dnes má kamoškina sestra birmovku tak asi pôjdeme pozrieť trochu a potom sa uvidí čo s načatým dňom.

Peknú nedeľu všetkým 🙂

A tebe Danka zvlášť 😉

danka.k
20. sep 2009

ami dakujem krasne 😉

danka.k
20. sep 2009

a maly spal dnes v noci vo svojej posteli... huraaaa pekne tam spinkal.. raz som iba k nemu vstavala dat mu cumlik a inak spal pekne do osmej 😉

amadora
20. sep 2009

Danka tak to dal mamička krásny darček 😵

My sme boli pozrieť na tej birmovke a keď prichádzal biskup so všetkými farármi tak vonku pred kostolom začal dávať detičkám krížik na čelo a prišiel aj ku nám a požehnal Majkovi 🙂 Ten sa hanbil tak sa tulkal ku mne a biskup sa ho pýta či sa dobre vyspinkal 🙂 Tak sme mali pekný zážitok. A bolo tam také dievčatko, asi dvojročné a stále za Majkom behalo a balilo ho na eurokalkulačku 😀 Majko bol z nej a z toľkej pozornosti vo vytŕžení 😀

Ale inak má dnes dáku nanič náladu, stále smoklí, dúfam že keď sa poobede zobudí bude lepšie 😒

danka.k
20. sep 2009

ami majko musel byt zlaty ked sa tak hanbil 😉 a to dievcatko by nasho na eurokalkulacku zbalilo hned..to je jeho oblubena hracka, telefonuje do nej 😀 😀 😀

bzucinka2
20. sep 2009

ahojte
ami len do konca tohto mesiaca, to uznemas dlho a dakujemeeeee 😉
matka, ami, danka, bejca krasny dnik ste vsatky mali, my sme boli u nasich, robili sme pretlak, slivkove gulem plnenu papriku a chlapi farbili drevo na krov, vecer sme ulozili drobca a isli sme na akciu, bolo super, vratili sme sa 2,30 a boli by sme este ostali, ale nasi museli ist rano prec, tak sme si potrebovali aspon chvilku pospat , al e maly nas nechal spat az do 8,00 no uzasny je 🙂

danka, zlatunky je a tesime sa ze sa mu v postielke paci 🙂
ami viem si ho zivo predstavit ako sa hambil 🙂

my sme obrali jablka, maly prave vstava, tak sa este najeme a ideme domov 😉

amadora
20. sep 2009

Danka veru zlatý bol, všetci si mysleli že sa mu drieme že sa mi ukladá na rameno 😀 A on tak jedným očkom sledoval čo sa deje v toľkom dave 🙂

Bzuci nemáš za čo, dúfam že niečo aj vyhráš 😉

danka.k
20. sep 2009

bzuci a co to mozes vyhrat??
a super ze ste sa tak zabavili 🙂

bzucinka2
20. sep 2009

danka colu 😀

bzucinka2
20. sep 2009

no maly isiel k nasim, my s mm ideme zajtra do NR na nakupy, takze isiel k babine a dedkovi, my si s mm hodime kupel a pozrieme v pc nejaky filmik 😉

amadora
20. sep 2009

my sme poobede boli na nákup, potom sme sa hrali na dvore a potom nám volala babka aby sme prišli a bola tam aj svokra s Majkou tak sa drobci ešte tam vyhrali 🙂

Bzuci ja sa asi objednám na utorok k doki do LV, tak ak budete doma a bude čas tak sa môžeme stretnúť 🙂

bejca
autor
20. sep 2009

ahojte 😵

juuuuuuuuj tak mali sme celkom fajn den 🙂 sa tesim 😉 doobeda tatik zobrral Petka so sebou do prace a von na chvilku ja som navarila , ked prisli sme sa napapali a isli sme potom spinkat vsetci styria 😀 ked sme vstali sme mali dohodnute stretko s kamoskou a jej muzom + malou Patkou , isli sme do toho parku co tam je ten vlacik + autrodrom co som pisala ze sme tam uz par x boli a bolo super 😵 Petko s Patkou sa povozili na vlaciku a aj muz isiel s Petkom na autodrom 😵 pohrali sa v piesku , posmykali sa pobehali po drevennom hrade a tak bolo proste super 😵

idem citat 😉

bejca
autor
20. sep 2009

DAnka super ze sa RAstikovi paci spinkat vo svojej postielke 😵 a este jeden cmuk 😵

Ami no teda 😵 tak MAjko dostal pozehnanie super 😵

Bzuci vy ste taki akcni 🙂 vy stale nieco robite a makate ako " fredky " 😉 normalne ziram 😕 😉 Alexikovi cmuk ako krasne spinkal 🙂

amadora
20. sep 2009

Beji všetci štyria? Prehliadla som niečo? 😕 😅 Inak ste mali krásny dník, super 🙂

bejca
autor
20. sep 2009

Ami 😀 😀 😀 😀 no ved ja + muz + Peťko + Beny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
20. sep 2009

ahá 😀 😀 😀

bejca
autor
20. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
20. sep 2009

a ja si môžem lámať hlavu kto je tá záhadná štvrtá osoba 😅 😀

bejca
autor
20. sep 2009

xixixixi

no hladam na mimiaukciach nejaky overal na zimu taky na vencenie vecerne a pod ... akosi nic nemozem najst 😅

amadora
20. sep 2009

hm... teraz zase či dobre chápem... pre Benyho? 😅

martina1982
20. sep 2009

Ahojte

My sme dnes boli pozriet koniky a boli sme aj na letisku pozriet.

Bzuci ,neprehanaj to s robotou 😉

Ami ,Majko musel byt krasnucky ked sa hanbil.

Beji ,vy ste mali tiez peknucky dnik a co rucicka tvoja a Petkov pipik ?

martina1982
20. sep 2009

Danka ,super ,ze Rastik spal vo sovojej postielke .

amadora
20. sep 2009

Ahoj Maťka, ako sa má neterka? 🙂

bejca
autor
20. sep 2009

Martinka dik za opytanie 😉 moja ruka v pohode este trosicku tam ma taky flicik ale uz je to oki 🙂 a Petko pipik uz nema taky cerveny ale este asi aj 2x musi ta blanka prasknut aby to bolo " oki " 😅 ☹

Ami 😀 nie pre Petka chcem taky overal na " znicenie " alebo len oteplovacky 😉

bejca
autor
20. sep 2009

Benyx ma aj kozusok aj bundu 😀 😉

martina1982
20. sep 2009

Ami ,dakujem za opytanie Ninka sa ma dobre len cez den nechce velmi spinkat ,ze ani neplacka spokojnucke je to dietatko 🙂

Beji ,tak to som rada ,ze rucicka a pipik je ok. Tak mu to daj na raz dole ,aby uz tolko netrpel ☹ ☹ tak bude na 2 krat ☹ Beny je uz vybaveny na zimu 😀

amadora
20. sep 2009

Beji ja by som radšej mala ísť spať už dnes 😀 😀 😀

Maťka tak to je výborné dieťatko 🙂

bejca
autor
20. sep 2009

MArtinka ved nevadi ze moc nespinka cez den ked je spokojnucka 🙂 posielame cmuky cmuk 😵

Ami 😀 😀 😀 😀

amadora
20. sep 2009

Alebo si niečo drgnem nech sa mám aspoň na čo vyhovoriť že trepem hovadiny 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre