Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

alex21
23. sep 2009

beji super nech sa overal dobre nosi.
Ami ved to je dobre ze je to bez zmeny a pokial sa nemusi tak nech sa radsej neoperuje.
My sme sa mali super. Boli sme v MC a Eliske sa strasne pacilo divadielko. Potom si oblubila jednu maminu, ktora ma sice deti uz v skole ale je nezamestnana a vypomaha nam tam. Tak s nou navliekala cestoviny a robila mi nahrdelnik a potom stale chcela aby bola pri nej ked sa smykala. A stale ju niekam tahala za ruku. Ked som prisla ze nech ju tolko neotravuje tak ma normalne odstrcila a tahala ju dalej. Uplne som z nej bola prekvapena.
A upiekla som aj tortu ktora vsetkym chutila aj ked som rano skoro plakala lebo sa mi v chladnicke vylialo mlieko a tieklo rovno na tortu. Co sa dalo som vysusila servitkami a vsetko dobre dopadlo.Minul sa aj ten poliaty kusok od mlieka. Ani neviem kto ho zjedol. Normalne bola rada aj na duplu. A vsetkym sa aj pacila.

bejca
autor
23. sep 2009

ja vas tusim nedocitam 😅 prisli mi emaily teraz od bratranca ... z tej 60 tky tak zmensujem 😅 a aj ta kocka mi pisala co som ten overal vyhrala 😉

no ale idem na to 😉

Megi recept vyzera super skusim 😉 a Natalka teda sikulka s tym budikom 😅 😉

Ami tesim sa ze je vsetko oki 😵 posielame pusinky vcera som nestihla ti napisat ale myslela som na teba 😵 to z tatkom mi je luto 😅 😔 ☹ ale tak co narobite ked musi ist prec ☹

Vevi tesim sa ze Adamko klop klop je trosku viac v pohode 😵 vy si uzite krasne vyrocie 🙂 a film som nevidela 😅

Bzuci vy mate kolko toho hrozna 😕 sa narobite , a Alexik musel byt zlaty ked vas zbadal 🙂 😵

alex21
23. sep 2009

A este vam poviem co sa mi stalo v obchode. Platili sme pri pokladne a za nami bola jedna pani. Predavacka jej hned hovori, ze co ste na nieco zabudli. Usudila som, ze pred chvilou tam kupovala a nieco zabudla. Predavacka to este okomentovala slovami : kto nema v hlave ma v patach. Ked to Eliska zacula tak si zacala klopkat po hlave a normalne sa na hlas rozrehotala.😀 Ja som len pozerala a hovorim, ze ty co sa smejes a ona sa este viac rozrehotala. Tak sa potom smiala aj predavacka a aj ta pani

alex21
23. sep 2009

vevi este gratulujem k vyrociu. Nech vam to dlho vydrzi a nech vam adamko robi viac radosti ako starosti. 😵

bejca
autor
23. sep 2009

Alex na ten vlacik chodime sem k veterine 😉 a dakujem 🙂 gratulujem k uspechu torty 😵

my mame obdobie uz 2 tyzden ze za vsetko nervacime , hadzeme vsetkym a vsade a aj sa zacina bit a kopat ... no tak dufam ze to co najskor prejde 😔 😅

amadora
23. sep 2009

Bzuci ďakujem 🙂 A bude nám smutno ale teda aspoň si môžeme volať 😒 A super že ste sa tak krásne zvítali s Alexíkom 🙂

Beji pekný deň ste mali a super kombinéza 🙂

Alex ďakujem 🙂 A na tej torte vôbec nevidno nič poliate, teda neviem či to bolo vidno alebo nie, ale na fotkách je perfektná 🙂

Ja som zvedavá ako to bude Majko zvládať bez ocka ☹ Hrozne je na neho naviazaný, ráno keď ešte tatko spí mu Majko stojí pred izbou a kričí na neho tata tata a búcha na dvere, keď príde z roboty alebo z hocikade tak mu beží oproti ozlomkrky a kričí na neho akoby ho rok nevidel... no ťažko nám bude.

amadora
23. sep 2009

Beji ďakujem 🙂

Alex 😀

danka.k
23. sep 2009

ahojte babulky.. nie som schopna vas citat, ale isto ste len daco dobre pisali... ja som zaspala do mrtva s malym o pol osmej a len tatko ma zobudil mobilom.. netusim kde je sever, este teraz sa trasiem co som sa zlakla.. idem dalej spat 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
23. sep 2009

Alex 😀 😀 😀 aj my si tak klopkame na hlavu ze : co si tuk tuk 😉 😀 😀 😀 podarena Eli 😀 😀 😀

Ami dakujem 😵 a kombineza snad bude oki 😅 neboj MAjko to zvladne mozno " lepsie " ako ty 😅 nas Petko od rana ako otvori oci hned krici len tata tata a vsade ho hlada a j dvere stale chce otvorit a stale chce ist za nim pa pa ... no co narobime ked tych tatinkov tak lubia 😉 drzim vam palce aby vam to rychlo ubehlo 😉

DAnka dobru nocku 🙂

pridala som par fotiek 😉

alex21
23. sep 2009

ami dakujem ale neni nic vidno preto ze to su fotky z vecera 😀 a mlieko sa vylialo v noci 😠
Inak to bolo vidno ale nie az tak hrozne ako som to videla ja hlavne ked som otvorila chladnicu. Ale nikomu to neprekazalo tak som sa tesila 😵

amadora
23. sep 2009

Danka dobrú noc 🙂

Beji no budeme to musieť dáko zvládnuť, veď kto vie ešte čo bude v zime 😒 Ale už teraz mi je smutno. Zase vás tu budem otravovať 😀 A fotky sú úžasné, jaj a tie stoly keď som zbadala, hneď som vyhladla 😀

bejca
autor
23. sep 2009

Ami ja ti verim ze to bude tazke ☹ ale ja tu budem isto s tebou 😉 😀 😵 aj ked ti to moc nepomoze ale aspon trosku 😉 a dakujem za pochvalu 😉 ja papam prave hrozno 😀

amadora
23. sep 2009

Alex asi by ma porazilo ale hlavne je že sa nič torte nestalo a hlavne že sa páčila a že chutila 🙂

Beji ďakujem, si zlatá 😵

alex21
23. sep 2009

beji Petko si zacina uvedomovat sam seba a preto tak nervaci. Kazde dieta tym musi prejst. Niekomu to trva dlhsie niekomu kratsie ale ze nez nastupia do skoly by to malo uplne prestat 😅

amadora
23. sep 2009

aj my máme také chvíľky, hlavne keď mu niečo zakážem tak prvé čo mu príde pod ruku hodí o zem 😀

bejca
autor
23. sep 2009

Alex si ma potesila 😀 a ked bude po mne tak ho to neprejde asi dozivotne 😀 😅 😉

Ami 😉

alex21
23. sep 2009

beji pekne fotky ste si to uzivali.
Idem uz lebo muz caka kedy ho pustim.
Dobru 😉

amadora
23. sep 2009

Alex dobrú noc 🙂

No idem asi aj ja teda, dobrú noc všetkým 🙂

bejca
autor
23. sep 2009

Alex dobru 😵 a dakujem 😉

Ami dobru teda aj tebe 😵

takze idem aj ja co tu budem sama strasit 😝

dalsia kamoska je tehu 😵 aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeem 😉 😀 😀 😀

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bejca
autor
23. sep 2009

a dala som si snž 😉 tak snad to " privolam " 😉 😵

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

mm1
24. sep 2009

Ahojte babule, dobré ráno 🙂
včera sme mali super zážitok.... musím vám ho napísať.
Keď som prišla s roboty, tak sme išli s Natali ešte von, reku, je krásne musíme to využiť...
Tak sme sa vybrali na také naše obľúbené ihrisko, a taký chlapček Maťko sa tam do nej zaláskoval...
Ako sme tam prišli tak sa tam hral s dvoma chlapcami, ale ako zbadal Natali, obrátil sa na pate, a išiel k nej, že sa bude hrať len s ňou. Najskôr som si myslela, že sa ani poznajú, ale jeho mamička vravela že nie...
Potom prišiel taký druhý chlapček k Natálke, a tento Maťko mu strelil facku, že nech ide preč, že Natálka je len jeho kamarátka... no a nakoniec nás museli ísť i s jeho mamičkou odprevadiť až domov, lebo držal Natálku za ruku a nechcel ju ani za nič pustiť....
bože moje dieťa má len 19 mesiacov, a už blázni hlavu chlapom 😀 😀 😀

amadora
24. sep 2009

Dobré ránko!

My sme len pred pol hodinkou vstali 😵 Som urobila experiment a zapla som trochu kúrenie na noc lebo minule keď sme tak dlho spali sme tiež prikúrili v izbe. A to Majko spáva v pyžamku, ponožkách a pod perinkou, takže ozaj každému dieťatku inak vyhovuje 😉

Beji krásne vyzerá to "snž" pri tebe, držím tuho palce aby ti prinieslo šťastie 🙂

Mm1 no teda riadnu zvodkyňu máte doma 😀 A teda obdivujem vás všetky čo chodíte do práce už, ja si to neviem predstaviť 😕

tami712
24. sep 2009

ahojte 🙂
akosi k vám nestíham chodiť ☹

mám jednu otázočku na vás, ktoré dávate už normálne mlieko /viem že ami a bejca/ aké dávate mlieko - plnotučné alebo polotučné ??? a aj ho prevárate?
lebo včera večer som pokusne Eme dala plnotučné a vypila, a aj dnes ráno, tak sa teším, už sa mi akosi nechce stále kupovať drahú Bebu 😒

beji a aj ja ti držím palce, aby Peťko mal takú krásnu ryšavučkú sestričku ako je on 😉 😵 😵 😵

mm1 Natálka je ozaj riadna zvodkyňa 😀

bejca
autor
24. sep 2009

ahote 😵

Megi no teda aku zvodkynu mate doma 😵 zlati museli byt 😉

Ami dakujem 🙂 a my sme dnes znovu plakali v noci ☹ tak som mu dala ja zasa dolu overal a prikryla som ho len perinou ale odkopal sa .... a spali sme do 7,10 😉

Tami ja nedavam mlieko obyc uz dlho len chvilku som davala ... ja davam Sunar a doki povedala ze by bolo dobre aspon do dvoch rokov ...ale tiez uz uvazujem ze zacnem davat sunar len vecer a rano mliecko obyc 😉 ale pil ho normalne a ked som mu davala tak som ho len hohriala lebo to v krabici je predsa pasterizovane 😉 a dakujem 😉

inak my nemame ze cisto hrdzave vlasky 😅 Petko ich ma uplne zlate na slnku a v izbe do svetlo hneda ... skor ma take medene vlasky 😉 nezvycajne 😵

mm1
24. sep 2009

no to som Vam este zabudla povedat, ze oni byvali uplne na opacnej strane petrzky ako my... 😀

Inak vidíte, ja som sa tiez chcela spytat na to mlieko, lebo chceme zacat pomaly skusat obycajne mlieko...cez leto ked bolo teplo tak som nechcela ale na zimu uz planujeme obyc mlieko....

beji aj ja drzim palceky aby sa co najskor snž zmenilo na tt. 🙂

mm1
24. sep 2009

no mne tiez doki vravel ze do dvoch rokov by sa nemalo mlieko, ale to je tiez co iny lekar to iny nazor....

amadora
24. sep 2009

Tami my dávame kravské mliečko od 9. mesiacov. Dávam mu polotučné a preváram ho. Vraj by sa malo prevárať. Ak náhodou sa stane že mi dôjde doma polotučné tak dám aj iné, ale to len výnimočne. 🙂

mm1
24. sep 2009

baby myslela som, ze musime davat plnotucne...a ami aku znacku mu kupujes?

amadora
24. sep 2009

mm1 vraj v plnotučnom je ešte veľa tukov pre nich. a na značke podľa mňa nezáleží 😉

mm1
24. sep 2009

hej? tak zasa som o nieco mudrejšia... 🙂
no odhodlavame sa na to uz dlho, inak sme na Bebe, ale chcela by som tak v zime vyskusat... ked bolo leto tak som nechcela experimentovat.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre