Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
3. okt 2009

ahojte, tak ja som doteraz nemala cas sem ani nakuknut, upratovala som cely byt, umyla dlazky, prezliekla periny ako tini, uvarila obedik, pohrala sa s malym, nakrmila, ulozila ho spat a konecne som si mohla aj sadnut 😝 a dnes uz budem len vegetit, pripadne pojdem pozriet nasich mm je stale chory, tak trosku ho nechame oddychovat 🙂

bzucinka2
3. okt 2009

ciarka sabi sa ma dnes ako, klesa jej to aspon trosku? 😔
izka tak bude paradna oslava 🙂 a emka ti krasne hovori maminka ocinko, to musi byt uzasny pocit, ked vas tak nazve, uz sa aj ja tesim, kedy sa tomuto mojmu rozviaze trosku viac jazycek 🙂
ami, no parada, svokrik doma a kedy zase odchadza 😀

amadora
3. okt 2009

Ja som tiež hneď ráno upratala dom, navarila obed, boli sme na prechádzke a teraz sme sa napapali 🙂

Bzuci to teda netuším, pri ňom človek nikdy nevie či si nezmyslí že už ostane doma 😒 A drahému skoré uzdravenie 😉

Náš Majko už papá výhradne sám, už ho nechávame keď sa mu to tak páči 😵 Hrozne šikovne mu to ide. Akurát tanier mu ešte držíme my. A aj rožtek keď papá tak mu nesmiem trhať ale mu musím celý natrieť (no,prekrojený na polovičky) a on si odhryzáva. Ešte aj keď sa dostaneme ku končeku rožka tak sa mu to nepáči lebo ten si neodhryzol sám a len som mu ho podala do pusy 😀

bzucinka2
3. okt 2009

ami dakujem, aj nas sa snazi sam, rozteky nema rad, ale rad si ogho drobi do mliecka, ale lyzicku si drzi na samom konci a nie a nie sa naucit, ze ju musi chytit nizsie, inak si netrafi do pusy, lebo nema taku dlhu rucicku 🙂

amadora
3. okt 2009

zúrim 😠 😠 😠 muž mal ísť dnes do BA pre svokra, celý deň sedíme doma na riti a svokor sa neozýva. už sme mali o neho aj strach, muž mu vypisuje, vyvoláva, nakoniec sme sa vybrali ku svokre či niečo nevie a ona vraví že jej písal ráno že príde až zajtra 🙄 nemám slov... nepoznám väčšieho sebca ako je môj svokor! však my sme jeho otroci a sme pripravení vždy pre neho, vlastný život nemáme... tak by som sa o tom porozprávala s mužom aby mu už konečne niečo povedal na to ale zas to povedie len k tomu že sa povadíme my 😔

bzucinka2
3. okt 2009

ami, no nezavidim ti, viem si predstavit seba ako by som zurila 😠 😠 😠

amadora
3. okt 2009

Jaj Bzuci len tak to vo mne vrie! Tak to potrebujem dostať von... ☹

danka.k
3. okt 2009

ami viem si predstavit ako to v tebe vrie.. mne tak vadili muzovi kamarati.. vsetko podla nich.. a minule som mala naplanovane ze co nam treba ist pokupit do mesta ale ze este povesiam pradlo a potom pojdeme tak zavolali muzovi neter ze musia na nemocnicu ze ich ma ist hned zaviest.. a ja vravim nech cakaju.. a on ze nie ze treba ist hned.. tak som pradlo nechala v pracke, reku nie som svina a ked potrebuju tak ideme ze pradlo vydrzi.. kua a ked sme prisli po ne este v pyzame a cakali sme pol hodinu.. nevydrzala som a vyletela som tam ze vzdy nam niekto musi diktovat co mame robit ze od teraz sa bude robit to co chcem ja.. a odvtedy si muz uvedomil.. tak ja byt tebou vyletim pred svokrom.. ale to isto uz vela krat skusala a nepomohlo

amadora
3. okt 2009

Danka keby to skúsim pred svokrom budem zlá u neho, u muža aj u celej rodiny len ja 😒 Ale mužovi tiež keď niečo poviem nech to rieši tak sa hneď povadíme. Len čo slovíčkom spomeniem jeho cteného tatka tak je ako osa. On na neho nedá dopustiť. Aj teraz, som nevydržala a povedala som mu to že ma nebaví že je taký egoista jeho otec, že nám stále diktuje čo máme robiť. Odpovedal mi na to že on to pre neho rád spraví lebo jeho otec pre neho veľa urobil 🙄 Vôbec nepochodil o čo mi išlo.

danka.k
3. okt 2009

ami presne ako u nas... vzdy som bola len ja ta nechapava a vsetko mi vadilo.. tak som to vzdy len predychavala reku zbytocne je stale vadit sa s nim, ale minule som uz nevydrzala.. bolo mi jedno ci budem zla pre jeho rodinu alebo nie ale povedala som si svoje

amadora
3. okt 2009

vieš Danka ja som si predtým vždy povedala svoje pred svokrom a mali sme hrozne vyhrotené vzťahy, dokonca týždeň pred svadbou sme sa tak pohádali so svokrom že sme s mužom nevedeli či sa svadba nebude rušiť. vtedy ma svokor ohovoril pred celou rodinou, on bol ten chudáčik a ja najväčšia mrcha 😒 a najviac tým trpel môj muž lebo nechcel chytiť stranu ani jednému aby si tým nepohneval toho druhého. odvtedy sa snažím radšej zaťať zuby kvôli nemu a snažím sa s ním vychádzať, ale nie som kôň a tiež mám svoje hranice a nechcem takto žiť večne aby sme my vždy boli tí čo budú ustupovať ☹

bejca
autor
3. okt 2009

ahojte 😵

Izka dufam ze oslavy prebiehaju super a vsetko je tak ako ma byt 😵

Petko hovori iba mama ,mami , s mamou 😀 a tato a s tatom 🙂 😵 a teda ostatne vsetko co pocuje sa uz snazi napodobnovat 😵 a teraz najnovsie cele dni hovori papio a nevieme co to je 😀 😀 😀 ale ved snad na to prideme 🙂

Ami nejeduj sa 😵 aj ked viem ze je to lahko povedat 😅 posielame bozteky 😵

Bzuci ty si teda aktivna 🙂 ale ak mas navyse energii kludne prid aj k nam 😉 😀 muzikovi skore uzdravenie 🙂

Ciarka ako sa mate ?? dufam ze lepsie 😵

DAnka no veru kazdemu raz prasknu " nervy " a potom kolko krat sa povie aj co nechceme ale niekedy je to aj lepsie 😉

amadora
3. okt 2009

Beji nejde to, je mi z toho nanič 😒

bejca
autor
3. okt 2009

ja ti verim dievca 😔

danka.k
3. okt 2009

beji jasne ze niekedy je to lepsie.. a ked ma to uz total dozralo tak som musela...a na moje pocudovanie sa trosku uvedomili oni a aj moj muz 😀 😀

a nas rastik dnes zacal opakovat jeden, dva, tri.... taky je zlaty ked ide povedat tri, ma rozne podoby: ty, tli, chly 😀 😀 a vsetko je stale žle 😀

amadora
3. okt 2009

sobotu máme v prdeli, v noci pôjde muž pre svokra takže polku zajtrajšku prespí takže nedeľa tiež pasé a v pondelok už ide preč - ohromne si ho užijeme 😒
niekedy mám pocit akoby na nás svokor žiarlil alebo čo a ťahal nás od seba 🙄
prepáčte že vás tým zaťažujem ale fakt sa potrebujem vysťažovať lebo vybuchnem ako sopka

bejca
autor
3. okt 2009

DAnka tak uspech 😉 😵 super 😵

jaaaaaaaaaaj no tak pocty ie su super 😵 my mame vo vytahu na prizemi P a to sa mu najviac paci to este len nastupime uz krici P P P P P P 😀 😀 😀 😀 a co dociahne vsetko postlaca a potom stojime na kazdej " riti " 😀

amadora
3. okt 2009

ako vám závidím čo už tak krásne keckáte, my ešte stále nič, neviem sa toho dočkať 🙂

bejca
autor
3. okt 2009

ozaj od vcera ako som prestahovala postel do spalne tu velku co sme mu kupili tak v pohode spinka na nej 😵 tesim sa 😵

Ami kludne sa " vykecaj " nato sme tu 😉 ja ti plno rozumiem 🙂

bejca
autor
3. okt 2009

neboj tak zacne ze sa ani nenazdas 😉

u nas je somar - omar ia , a komar je omar bzzzzzzzz 😀 😀 a vtacik je acik a staci je aci 😀 ale vacsinou schomoluje ale podari sa mu sem tam pekne a to hned hykam a pusinkujem ho a potom vie ze to bolo super tak sa snazi to stale opakovat a ja ho stale potom pusinkujem a on ma z toho " prču " 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
3. okt 2009

Beji super 🙂 A ďakujem

bejca
autor
3. okt 2009

inak tak ma boli ta ruka štepena ☹ a aj som vcera mala teplotu alebo co z toho lebo mi cela tvar a usi horeli tak som isla spat ... am tam cerveny flak dost velky tak neviem co to a ako to ma byt 😅

amadora
3. okt 2009

Beji musí byť podarený 🙂 Ja sa zatiaľ vytešujem aj z tých jeho ksichtíkov čo hádže a bľaboce si, neviem sa na neho vynadívať, keď začne hovoriť asi ho spapám 😵

bejca
autor
3. okt 2009

len ho zjedz aj ja ho " jem " 😀 😀 😀 😀 a neni za co 😉

danka.k
3. okt 2009

ami ved mi tiez nekecame.. par slovicok... inak je vsetko ľaľaľa a vsetko hatlaniny... vie jedine: mama, jaja (tato), kaka (starka), dedo, nano, lela, iva, žle, jeden, dva, tri a napodobnit zvieratka.. inak nic... a najlepsie ked nieco chce a ja nechapem sa dokaze neskutocne rozzurit 😀 😀 😀 keby tak bol daky kurz: Porozumejte vasim detom tak hned tam idem 😀 😀 😀

bejca
autor
3. okt 2009

Ami a aj ja dakujem 😵

amadora
3. okt 2009

Beji a čo ťa štepili? 😕

Danka u nás je všetko tata tata 😀

amadora
3. okt 2009

Ja som si naliala vínko a otvorila čokoládu, snáď mi to pomôže 😀

danka.k
3. okt 2009

ami a syn mojej sestry hovori iba nie... uplne na vsetko 😀 😀 😀 tak s majkom si mozu ruky podat 😀 😀

bejca
autor
3. okt 2009

Danka taky kurz nemoze byt lebo kazde dieta ma inu japonstinu 😀 😀 😀 😀 😀

Ami ved som pisala ze proti tetanu .....................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre