Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
8. okt 2009

majko nekakol.. len si pukol 😉

amadora
8. okt 2009

no vyzerá že nie, ale tváril sa že tlačí

už nech je sobotaaaaaaaaaaaaaaa 😔

amadora
8. okt 2009

Bzuci som pozerala čínsky horoskop tak ti vychádza podľa neho dievčatko, však? 😵

danka.k
8. okt 2009

dobraaaaaaaa som... vidis ami ja viem ze uz bude lepsie a majko uz bude pekne kakat...

a sobota bude... este dve noci 😀 😀 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

a neviete co je s ajkou?? ani ta tu strasne dlho nebola

bejca
autor
8. okt 2009

ahojte 😵

Ami ☹ nam zomrel 25 rocny kamarat / zrazilo a zabilo ho auto na prechode ,isiel za frajerkou - bol to taxik - ale nakolko to bol clovek v baliku tak sa mu vobec nic nestalo 😠 / a to bol podobny pohreb ☹ viem ake to je a veru dlho to clovek predychava ☹ drzim palce aby hnacky presli a vsetky virozy nas obchadzali 😔 posielame cmuky 😵

Bzuci ty a setri rosku a nerob stale nieco 😉 prvych 12 tt je najdolezitejsich 😉 a drzim palce na spinkanie 🙂 my uz spinkame 5 dni na velkej posteli ale v spalni 🙂 😵

Danka a uz to RAstikovi preslo tie jedy ?? 🙂 a teda to ste mali rychlu navstevu 😀 😉

bejca
autor
8. okt 2009

a co je s Ajkou ............ netusim ...........ale akosi moc kociek nas tu zanedbava ☹ co uz 😔 maju ine starosti na par riadkov neni kedy ☹

martina1982
8. okt 2009

Ami, Beji , Bzuci,Danka dakujem .Bolo mi smutno za rodinou .....musela som sa odreaovat zacala som chodit cvicit areobik chodim 2krat do tyzdna (uz som bola 4 kart)uz mi to doma lezie na nervy 😠

Beji na buduce to urobim hodim sem smutneho 🙂

Ami , je mi strasne luto tvojho kamarata ,ked som si citala tvoj prispevok az mi slzy vyhrkli .Ja som tiez bola na takom pohrebe zabil sa na aute mojej maminy sesternici syn mal 20 rokov ja som s nim chodila kazde rano do skoly .ked som bola na pohrebe ,tak som si myslela ,ze sa zblazdnim ☹ 😢 je to hrozné!!!
Nech je Majko do zajtra v poriadku !Posielam vela sil.

Bzuci ,neprehanaj to s upratovanim!!!

danka.k
8. okt 2009

beji no dva dni pozorujem ze ich nemal.. ale uvidim ci ich zas nezacne mat v sobotu ked pride tato.. lebo mam pocit ze ako keby si vydobijal takto pozornost ked je tato doma

martina1982
8. okt 2009

Inac som zabudla napisat ,ze Stevko sme dali ostrihat 🙂 uz je z neho chlapcek .Potom ak budem mat cas tak hodim foto.

Stevkovi ked chcem dat na doma slipky tak placea protestujec lebo sa mu nepaci ked mu z nich tecie 😀 .My sme sa uz strasne dlho nevycikali a nevykakali do nocnika ☹

amadora
8. okt 2009

Danka ak si to dobre vybosorovala tak ťa pozvem na panáka 😀

Beji, Maťka veru nič príjemné ten pohreb, stále na to myslím aj na všetko okolo toho, mrzí ma to hrozne 😒 A ďakujem pekne za Majka, dúfam že sa z toho vybúvame a zajtra bude dobre 🙂

Už som vám hovorila kočky že vás mám veľmi rada? 😉

danka.k
8. okt 2009

😀 u nas do nocnika cikaju papucky, auticka a podobne hracky.. ak cikat tak do zachodu alebo do plienky..

bejca
autor
8. okt 2009

Martinka tesim na fotto 🙂 ja Petka nechem zatial dat ostrihat ani inak neni poriadne ani co 😀 a na toho ☹ alebo 🙂 si najdi cas aj ked len citas aspon vieme ze si tu 😉 cmuk 😵 a mne to tiez pekne uz lezie niekedy na nervy 😠 😒 😅

Ami vies ze uz ani dlho nie 😀

DAnka no tak to moze byt aj tym ze tata nevidi stale a moze to tak davat na javo 😕

skolara
8. okt 2009

klop klop mozem vstupit 😀 😀

bejca
autor
8. okt 2009

jasne 😀 😀 😀

bejca
autor
8. okt 2009

a este mate tatika doma ??????????????????

amadora
8. okt 2009

Beji čo ti lezie na nervy? My? 😕

My cikáme na nočník keď ho tam posadím vždy, keď behá holý ani ho nenapadne inam ako na koberec 😅 Inak kamarátka má dvojročnú dcérku a tá sa vraj hrozne bojí nočníka. Minule vraj 4 hodiny behala s holou riťkou a potom prišla za ňou a hovorí jej "maminka, ja by som sa chcela vycikať do plienočky" 😀

bejca
autor
8. okt 2009

Ami nie doma 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
8. okt 2009

beji aj ja si myslim ze to bude preto.. 😉

amadora
8. okt 2009

skolara slobodno 😀

bejca
autor
8. okt 2009

nejaka som inak v poslednej dobe nervozna 😝 , podrazdena 😖 😒 , a hladna 😀 😀 😀 asi by som potrebovala chvilku " vypnut " alebo niekam na chvilku vybehnut ... len kam 😅 a co s Petkom ........... no co uz ved za chvilku bude zasa hadam lepsie 😅 😉

skolara
8. okt 2009

No caute.
Nemam na nic cas ani na Vionku 😢
dnes sme s kamoskou co spolu otvarame detsky kutik robili oblohu a mraciky a vcera sme malovali 😝 😝
nevieme ako urobit maraciky lebo vyzerali dost retardovane a nie ako mraky 😝 😀
A plus byvame v kamosovom byte prazdnom lebo nas je cely rozbombardovany 😅
des bes to je .
A manzel sa zatial nikde nechysta. Doma bude lebo teraz budem robit ja 😀 nech je on na materskej trochu. 😀
Vinie je uz odstavena od prsnika a uz nosi gatky a plienku len na spanie. 😵

tami712
8. okt 2009

ahojte 🙂
matka a beji ako vás čítam, tak aj ja mám teraz nejaké blbé dni 😝 😝 😝
všetko mi lezie na nervy /hlavne mm - už je dlho doma 😀 /
asi na nás lezie nejaká jesenná únava 😉 😀

bejca
autor
8. okt 2009

Skolara no teda vy ste ake pokroky spravili odkedy ste sa neukazali waaaaw 😵 gratulujeme 😵

Tami alebo na nas lezie materska demencia 😉 😀 😵

skolara
8. okt 2009

ami to s tym kamosom mi je luto. ☹
Beji, Mati a Tami nedepkujte 🙂 treba si uzivat zivot 😵

amadora
8. okt 2009

Beji a nebudeš nejaká tehotná v poslednej dobe? 😉 😀

Skolara Vionka je šikovnučká 🙂

Tami všetky máme asi niečo, aj naše detičky, to asi to melancholické počasie alebo čo 😒

skolara
8. okt 2009

Beji hovor mi nieco neviem kde mi hlava stoji 😅 😅
teraz mam obdobie zmien tak je to take stresove.uz som pribrala 3 kg 😝 😀
Uz sa neviem dockat ked uz bude detsky kutik trosku zabehany. Dufam ze sa nam bude darit.

danka.k
8. okt 2009

ano ano ano beji tehu.. 😀

amadora
8. okt 2009

Skolara ďakujem... a s kútikom držíme palce!

bejca
autor
8. okt 2009

ano ano Bei je tehu s vlozkou medzi nohami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre