Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
10. okt 2009

tak nasla som malemu krasne cizmicky, len som doma zabudla spajdlu, tak pojdemem cez tyzden kupit asi 🙂

amadora
10. okt 2009

Som sa pred chvíľou dozvedela že predvčerom mi mal aj bratranec so sesternicou autonehodu, narazil do nich kamión. Našťastie sú v poriadku, aj keď sesterka bola chvíľu v nemocnici a má korzet na krku a ešte kamarát čo išiel s nimi v aute si zlomil ruku. To je už sila toto 😕

amadora
10. okt 2009

hodila som do albumu fotku pyžamka aké malému kúpila starká 🙂

danka.k
10. okt 2009

ami ☹ neboj bude dobre ked pride tatko domov

izka tak tvojho spaca by som doma nechcela mat... ja som rada ked sa skonci vecernicek a ide sa spat.. a chlapcom drzime palce na sutazi... a emka musi byt zlata ked tolko keca... 😉

danka.k
10. okt 2009

ami a pekne pyzamko 🙂

amadora
10. okt 2009

Danka ďakujem, aj mne sa hrozne páči 🙂 Vraj je to 86-ka ale že je veliké, tak som zvedavá 🙂

amadora
10. okt 2009

my máme husté kako 😵 😵 😵

bzucinka2
10. okt 2009

ami, krasne pyzamko, bude sa mi v nom super spinkat 🙂 a super, ze je uz konecne kako ok 🙂

amadora
10. okt 2009

Bzuci obávam sa že tebe asi bude malé 😀 A ďakujeme 🙂

bzucinka2
10. okt 2009

😀 😀 😀 malo byt mu 😀 😀 😀 ale ze si taka lakoma som nevedela 😀 😀 😀

bzucinka2
10. okt 2009

nove foto v albume 🙂

amadora
10. okt 2009

Bzuci lakomá? Tomu sa hovorí pravdovravná 😀 Si zase nefandi že keď pár mesiacov chudneš tak sa napraceš do Majkovho pyžamka 😀 😀 😀 Fotky sú super, hlavne tá kde sú s Riškom 🙂

amadora
10. okt 2009

No my sme boli poobede zase u svokrovcov, tak nám rýchlo ušlo, malí sa zase pekne zahrali a normálne sa nestíham čudovať ako dobre som sa zase cítila a pokecala so svokrom 😕 😅

Ešte také 2 hodinky a máme tatka doma 😵 😵 😵

danka.k
10. okt 2009

my sme boli dnes zas u nasich.... maleho som nepoznavala...on bol dobry... nehadzal sa o zem.... 😀 dufam ze to nezakriknem a zajtra nebude zas taky isty

ami nas takto este ani z blavy nevyrazil.. tak ani netusim kedy dojde

amadora
10. okt 2009

Danka aj Majko bol dnes dobrý, čo som bola prekvapená v tom počasí, pekne sa hrajkal 🙂 Mal asi nejaké dva menšie výbuchy zlosti ale to bolo v norme 🙂

Náš tatko je už na Donovaloch 🙂

danka.k
10. okt 2009

ami tak zachvilu ho mate doma... asi im vyhovuje uprsane pocasie 😀 😀 😀

amadora
10. okt 2009

No idem rýchlo do sprchy, hneď som späť 😉

danka.k
10. okt 2009

ami utekaj utekaj 😉

mne tatko akurat pisal ze vyrazili z blavy.. tak o pol noci je tu 😉

bejca
autor
10. okt 2009

ahojte 😵

tak ja som sa nafarbila 😉 ale uz sa idem ozmyvat 😵 medzi tym som si vas citala 😵

Izka teda ty mas nespavca 😕 ale teda sikulku 😵 a Jojkovi posielame cmuky na celicko a drzime palce na sutazi 🙂 s tym muzikom mas pravdu ... v dnesnej dobe je to tak 😅

Ami tak uz muzik co chvilka doma a zle sny zazeniete raz dva 😉 svokor sa ma co cinit a napravit vsetky drobnosti pokazene takze super a tesim sa ze sa zlepsil 😉 pyzamko nadherne 🙂

DAnka tak aj ty si budes dnes muzika uzivat 😵

Bzuci no teda tak Alexik bude mat krasne čižmicky 🙂 a krasne fotecky 😵

my sme dnes v KAuflande kupili celkom peknu bundicku Petkovi tak sa tesim este jednu sustiakovu a som spokojna 😵 a aj ciapocku + sal sme mu kupili tak sa tesim uz moze byt aj zima 😀 😉

danka.k
10. okt 2009

beji sice ma velmi tesi ze ste kupili ciapku aj sal, ale ta zima byt vobec nemusiiii 😀 😀 😀 ja chcem leto a hlavne teplo

bejca
autor
10. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj ale ved aj ja by som rada teplo 😉 ale aj zima musi byt 😅 co uz narobime 😉

amadora
10. okt 2009

Tak som hotová a pripravená na mužíka 😀

Beji a akú farbu si si dávala? A ďakujeme pekne 🙂

Danka s tou zimou úplne súhlasím 😝

bejca
autor
10. okt 2009

no nieco take ako medene na vrchu a dolu hnede 😉 tak som zvedava ako to dopadne 😀 😉

amadora
10. okt 2009

to si si farbila sama? 😕 potom chceme foto 😉

bejca
autor
10. okt 2009

jasne ze sama a preto som zvedava na vysledok 😀 a na fotke to asi nebude vidiet ..... lebo to v zadu nemas ako zbadat a v predu myslim ze to bude tmavsie tiez kedze mam zaklad tmavy ....

bejca
autor
10. okt 2009

a ved na tom neni nic tazke kedze mam teraz kratke vlasy 😉

idem sa vyfukat 😉

amadora
10. okt 2009

no ja by som sa netrúfla nafarbiť sama, by som sa bála či si dobre zafarbím od korienkov všetky vlasy a ešte dvojfarebne 😅

bejca
autor
10. okt 2009

ja sa vzdy farbim sama len sem tam som isla ku kadernicke 😉 a som celkom spokojna 🙂 vrch je sice taky ako do tmavo cervena a spodok vyzera dost tmavy v zadu 🙂 tak som rada 😉 ale teda na fotke neviem ako by to vyzeralo 😅

danka.k
10. okt 2009

bejca je sikulka 😉

ja by som sa to tiez bala 😀

amadora
10. okt 2009

Beji normálne si mi narobila chuť ísť ku kaderníčke zmeniť účes 😉 Určite vyzeráš fantasticky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre