Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
14. okt 2009

G R A T U L A C I A 🙂 JAnetka z celeho srdiecka 😵 hladkaj brusko za nas 😉 a drzime palceky 😵

bejca
autor
14. okt 2009

MArtinka no veru neviem z coho maju take sny alebo co ☹ 😔

Ami ved to ze ani mne sa nechce este spat 😅

janette
14. okt 2009

bejatka dikes 🙂

som si zmazala ten dalsi udaj, kedze to este nie je na 100 %........

martina1982
14. okt 2009

Janetka ,aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉 🙂

amadora
14. okt 2009

Maťka ďakujem 🙂 A veru, poraziť ma ide doma a raz neviem už ako Majka zabaviť. A on trdielko sa chce s autíčkami len po peci hrať a nie a nie mu vysvetliť že už sa v nej kúri 😒

Janette 🙂 🙂 🙂 Teba vidieť po 100 rokoch, hurá!!! Gratulujeme aj my 😵

bejca
autor
14. okt 2009

Janetka kludne si si to tam mohla nechat 😉 neboj isto to bude na milion percent 😵

Ami no ked sa mu roztopia kolieska tak pochopi 😅 😉

janette
14. okt 2009

baby dikes, este negratulujte.... na buduci tyzden idem k lekarovi.....

matka dakujem 🙂

bejca
autor
14. okt 2009

JAnetka my ti aj potom zagratulujeme 🙂 😉

amadora
14. okt 2009

Beji už sa dnes jedny topili 😅 Ale čo tam po kolieskach, len keď si tam ruky opáli 😒

janette
14. okt 2009

🙂

martina1982
14. okt 2009

Ami, svokrovci maju dole krb a tiez sa bojim ked v nom kuria ,tak radsej sa zdrziavam vtedy hore u nas .Vsak prave ,ze im nevysvetlis ☹

martina1982
14. okt 2009

Idem sa osprchovat a idem spinkat dobru nocku 😔

bejca
autor
14. okt 2009

no my sice name ani krb ani pec ale nas Petko ked vidi ze sa v trube svieti tak hned krici paaaaaaaaaaaaa a idem veeeelmid aleko odtial 🙂 tak som ho ucila od babatka 🙂 😉 a podla mna ked to nenia z tak moc horuce ja by som mu dala " hytit " ze je to vrele 😅 ....

amadora
14. okt 2009

ja by som vás tak vyobjímala Janette a Bzuci, ani neviete ako sa teším s vami a moc moc na vás myslím 🙂

bejca
autor
14. okt 2009

Ami podobne 🙂

MArtinka dobruuuuuuuuu 🙂

no a idem aj ja k Petkovi akosi zle spinka dnes ☹

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
14. okt 2009

Beji my sme ho to tiež učili vždy a minulú zimu pekne počúvol a to bol maličký, keď sme mu povedali že to je žiža tak to nechytal. Teraz mu poviem že žiža, tak sa zháči, na chvíľu sa odtiahne a potom sa hrá pomaly okolo až sa dostane zase na pec 😒 A už veľakrát skúsil že čo je žiža keď sa chytil niečoho teplého, takže to vie.

Beji, Maťka, dobrú noc 🙂

bejca
autor
14. okt 2009

no tak potom neviem ... je to inak tiez kolko krat tazke oni chcu uz viac a viac a tazko sa niekedy im vysvetluje 😅

drzim palce aby si ho to naucila 😉

no idem ja kocky 🙂 cmuuuuuuuuuuuuuuuuk 😉

amadora
14. okt 2009

ďakujem, si zlatá 🙂 no tak ste ma donútili ísť tiež spať, čo iné mi ostáva 😀

amadora
15. okt 2009

Dobré ránko!

Ja neviem čo je Majkovi, som si myslela že keď je ráno dlho tma a zima tak budeme vstávať neskôr a on včera o 6:20 a dnes o 6:00 😝 A zobudí sa s tým že začne "vŕzgať" 😅 Vydáva taký neprestávajúci mrnčavý zvuk v jednej výške a už vám poviem som naň poriadne alergická, zobúdzať sa s tým každé ráno 😠

Ešte ma aj dáky hnusný komár uštipol na prsník tak si ho idem urvať 😀

Tatko vykladá v Rakúsku, ešte má naložiť a šup domov, som zvedavá kedy príde domov, mal by to stihnúť do večera 🙂

Všetkým Terezkám želáme krásny meninový dníček a všetko najlepšie 😵 😵 😵

bejca
autor
15. okt 2009

ahojte 😵

vsetkym Terezkam zelame vsetko naj naj a posielame cmuky cmuk 😵

my spime klop klop zatial do cca 7:40 😵 mali sme jednu noc pred 2 mi dnami co uz od cca 5 tej bol hore ale dala som mu mliecko , prebalila som ho a spinkal dalej len ja som uz nemohla 🙄 ale inak kloooooooop zatial fajn 😵 len nech mu to vydrzi 😉 tuto oc sme mali celkom fajn az na to fucanie 😝 ale mali by dnes prist to spravit tak dufam ze pridu 😕 😒

Ami skus mu dat mliecko alebo si ho zober k sebe a mozno budete spinkat dlchsie 😵 drzim palce 🙂 a prsnik si neurvy ten bude este babatko potrebovat 😉 😵 tatkovi zelame stastnu cestu 🙂

mm1
15. okt 2009

Ahojte babule pekné ráno...
Najskôr všetko všetko najlepšie Terezkám.... IvetkaH tu už dlho nebola, tak prajeme peknú oslavu....a posielame cmuky.....
A ak je tu ešte nejaká Terezka, tak aj jej všetko naj naj naj...

Včera som bola pre tie oteplovky a bundu z MMB a su super, aj som malu do toho navliekla, tak ma este rezervu do zimy.... aj som ju odfotila, ale nemam tu kabel, nemozem natiahnut.....
Bola to mila kočka, dokonca mi povedala, ze ak by jej to bolo male, kludne to mozem dnes priniest....

Ami a nemozes si to objednat niekde do Quelle shopu, tam to Majkovi vyskusas, a ak to nebude ok, nechas to tam...?????

Tehulkam gratulujem... o minitrouble, som tušila, Janetka, kludne si to tam daj, bude to istota... davajte si pozor na seba tehulky....

To počko je na porazenie fakt.... Natali sa doma nudí... hruza....
Včera sme sa jašili do 21.30 a potom koooooonečne zaspala...... ale vymyšlala všetko možné od vymyslu sveta...
a šerblík u nas funguje dalej, tak sa teším....

amadora
15. okt 2009

Beji dnes som si ho dala k sebe, zaspal asi na cca pol hodinu, to bolo všetko. A s mliečkom to u nás nehrozí, keby ma vidí vychádzať z izby bez neho tak narobí taký cirkus že ho potom neukľudním ani za hodinu 😅 Za tatka ďakujem 🙂 A s prsníkom - no môj asi bábo potrebovať nebude ☹

Megi akurát včera mi kamoška hovorila že sa jej vidí že u nás v meste nad poštou je Quelle shop tak sa tam pôjdem pozrieť a popýtam sa čo a ako 🙂

My dnes o 10:00 ideme do MC, tak sa teším že sa zabavíme a rýchlo nám ujde doobedie 😵

mm1
15. okt 2009

no Natali je dnes s mojou mamou, a chúďa volala mi, že malá sa tak nudí, že celý byt je už hore nohami a len sa ťaha von... ale tu leje ako z konvy... tak kam pojdu? 😠
Tak do MC, super sa zabavte.... a s tym Quelle shopom je to takto fajn... aj v TT som jeden videla Bei ako som bola... vlastne mal by byt asi v kazdom meste...
ten nas v Petrzke zrusili ale mame este jeden v meste....
Ja idem dnes do jedneho velkeho detskeho velkoskladu... tam maju tu znacku WENICE tak som zvedava kolko eurasikov zasa obucham....

mm1
15. okt 2009
martina1982
15. okt 2009

Ahojte

My uz asi tyzden vstavame o 6hod . ☹

Terezkam vsetko naj 🙂

mm1, Nam tu zelenu babka dnes objednala z quelle 🙂

Beji ,super ,ze tak dlho spinkate.

U nas poletoval sneh a riadna kosa je 🙄

martina1982
15. okt 2009

Ami ,preco nebudes potrebovat pre bao prsnik?Stastnu cestu tatkovi 🙂

martina1982
15. okt 2009
martina1982
15. okt 2009

Ale zelenej farby 😉

amadora
15. okt 2009

Tak sme doma. Bolo tam asi 12 detí, takže poriadne rušno. A všetko staršie, takže to behalo, pišťalo, som čakala reakciu... kamoška s malou sa museli zbaliť a odísť lebo malá sa bála. Som si myslela že aj Majko sa bude báť ale ten hneď lietal a bláznil sa s nimi Tak som hrozne rada! Len dve veci ma tam dosť vytočili. Poprvé tam boli dve deti ktoré poriadne chrchlali - to je zodpovednosť prísť s chorým deckom medzi ostatné deti A podruhé tam bol taký asi 4 - 5 ročný chlapec ktorý terorizoval ostatné deti, bral im hračky, rozbíjal ich a jeho mamička si sedela a trkotala s ostatnými. Mne najprv Majka vyhodil z autíčka, som s ním robila cirkus nech mu ho vráti ale ani ho nehlo. A potom sa Majko hral v domčeku a on začal pišťať nech ide preč že tam ide on. Reku ani bohovi! A to tam prišla jeho mater a ešte mu pomohla založiť na ten domček dvierka a zatvoriť ich (čo si samozrejme Majko otvoriť nevedel a tým sa tam dohral). Som myslela že jej jednu chrapnem po papuli! Potom sa bude čudovať čo jej z toho vyrastie... ach!

Megi je tam rozdiel 4 eurá, to radšej kúpim tú z Quelle a môžem to prípadne vrátiť alebo vymeniť veľkosť 😉 Ale sú krásne!

Maťka tak máte super babku 🙂 Za tatka ďakujem! A preto ho asi nebudem potrebovať lebo ani pri Majkovi som nemala ani kvapku mlieka, neverím že sa to pri druhom dieťatku zmení 😒

martina1982
15. okt 2009

Ami ,dakujem a mozno budes prekvapena mozno budes mat dost mliecka 😉 Mam jednu kamosku a ta prve dieta kojila ledva mesiac a druhe co mala tak rok mozno by aj viac kojila len sa im postastilo dalsie tak teraz v januari caka tretie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre