Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
21. okt 2009

megi- a este som chcela,ked idete do Rakuska malu nechas u maminy?A o kolkej zvyknete vyrazat?Lebo som pocula ze ked tam pridem na obed nie je kde zaparkovat.

amadora
21. okt 2009

Ciarka myslíš? Ďakujem, si zlatá 🙂 A nám tiež soplíky netečú, ale frfoce mu to po nose, občas mu zateká a pritom odsať mu to tiež ktovie ako nejde 😒 My dávame Nasivin a Physiomer. A Sinupret je dobrý na uvoľnenie hlienov ktoré sa nedajú vykašľať ani vysmrkať.

jankapardon
21. okt 2009

http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=468

ahojte kočky, prave som čitala vyššie uvedený članok, kvoli nejakých pochybostiam mojim a asi mame zrastene teda resp. dufam že len zlepene...
ste vedeli ako mame dievčatkam čistit ich pišulu🙂
to čo som si prečítala, to som teda fakt nevedela, oddnes to už robím. Tak ak chcete tak si to prečítajte, je to celkom zaujímave...
Beji, ja mám taku velku depku, že sa rozvadzam☹(( Snad ma to prejde, lebo ako Ty píšeš, už ani sama na seba sa nechcem pozerat... Už mi jednoducho asi šibe s toho celeho stereotypu... Držím prsty Tebe a aj sebe.
Sople aj my mame, ale len kýchanie a slabulinke sople pri tom, tak dufam že to len tak prefčí okolo nás...
sinupret ja davam ked mame upchaný nosík....odpuchuje to sliznice...

mm1
21. okt 2009

Ciarka, my do Parndorfu nechodime... boli sme tam len raz a je tam pre nas drahota a naozaj len značkove veci...
My ideme do Brucku je to o nieco ďalej, ale zasa nie az vo Viedni. Je tam take nakupne namesticko, kde mas viac obchodikov... co viem Intersport, Jello ( obuv), Tchibo, Adler, Kik, CA a HM a este neviem, co nenapada ma teraz... aj hračkarstvo nejake.....

Natali ide s Nami, potrebujem jej topanocky vyskusat...

Pozeram, ze si z Hlohovca, neviem, ci ste si vybrali dobrý deň na cestu. zajtra tu je nejaky summit a uz od vcera hlasia ze bude tu v Ba chaos a vsetko ucpate.....tak dufam, ze sa dostanete rychlo cez nase mosty.... 🙂

Ami: napisala som to tak, ako to naozaj citim 🙂

amadora
21. okt 2009

Jani čo si to písala o tom rozvádzaní? 😕

jankapardon
21. okt 2009

Ami to mna len tak chytilo všetko, samozrejme že nie naozaj....

mm1
21. okt 2009

jani, este že tak 🙂

mm1
21. okt 2009

tak utekam babule... papa 🙂

amadora
21. okt 2009

Jani už som sa zľakla 😉

Megi pa pa, uži si rodinku a zajtra nákupy

ivetah
21. okt 2009

ahojte,
ciarka do parndorfu mas zbytocne chodit, ak tak chodte bud do hainburgu, tam je kik alebo do toho brucku, co pisala meggie. ale asi fakt nie stvrtok-piatok, to bude v blave brutal chaos s dopravou. my zvykneme ist rano okolo 9:00 z domu. a terezka je s nami 🙂

bzuci drzim palce, aby nevolnosti rychlo presli 😉

janka, depkove stavy ma asi kazdy, u nas dnes vyslo slnko, tak mozno aj u vas vykukne 🙂

inak sa mame fajn, akurat ma terezka zase soplik. to bude tou zmenou pocasia a tym, ze sme zacali kurit. a davam jej physiomer a nasivin.

zelam vam krasnu jesen a tehulkam krasne tehulkovanie 😅 niektore februarovky uz maju aj male babetka doma... sa nam to rozrasta 😅

ciarka
21. okt 2009

dakujem za info mego aj ivetah,este ze vas mam.Tak to prehodnotim.

A fakt asi u kazdeho byvaju depky.

amadora
21. okt 2009

ciarka aj ja som ti písala, neviem či si si všimla, aj o tom sinuprete 😉

monique02
21. okt 2009

ahojte maminky,
ja vas poctivo citam, ale nejak neprispievam, tiez nemam velmi naladu, boli sme nejake chore minuly tyzden, teda skor ja ako nini, ale to asi teraz vsetci v tomto pocasi 😅

ciarka my sme tiez boli raz v tom pandorfe, behali sme tam cely den, unaveni ako kone a kupili sme si s mm iba 1 rifle aj to uz skor len aby sa nepovedalo, pre nini vobec ale vobec nic, celkom sa dalo ked sme boli s kacenkou vo viedni v tom nakupnom centre, tam je velmi slusne zasobene CA a HM a par inych obchodov, a boli sme tusim tiez vo stvrtok a v pohode

jankapardon co blaznis? co sa stalo?

bzuci silno na teba myslim aby ti nebolo zle, chudaco musis to mat tazke, este ze alexik je z tych menej narocnych deticiek, posielame pusinku

trochu mam depku, som asi matka zlobr, nina dnes vonku robila cirkus asi bola unavena alebo co, strasne sa hadzala o zem, som ju tahala za ruku nech ide a ona mi teraz vravela viackrat ze ma bobo na rucicke a plakala, akurat uz zaspala pred chvilou v obyvacke na gauci, uvidim rano, dufam ze s tym nic nema ☹

ja tiez zelam vsetkym tehulkam krasne tehulkovanie a ostatnym nech drbci posluchaju

pekny vecer

ivetah
21. okt 2009

tak ja este doplnim, ze my chodime do scs - shopping park sud, tam je to take dobre zasobene, ako pise monique.
a ciarka, pre info, doprava v bratislave kolabuje uz dnes vecer 😉

bejca
autor
21. okt 2009

ahojte 😵

vsetkym choruckym posielame pusinky aby uz sopliky presli 😵

vsetkym co ma podporuju dakujem 😵

Megi nadherne si to napisala a mas 100% pravdu 😵

Ciarka uzite si nakupy 😵

Janka drzim palce aby aj teba depka rychlo presla 😵 a clanok je super 😉 a to ze by sa to tam mohlo zlepit alebo zrast by ma ani nenapadlo 😅

Monika tak potom aj ja som asi matka zlobr lebo tiez sa tak citim tiez Petko robi len cirkus v poslednej dobe a vsetko si vymaha vreskotom a tiez sa zacne hadzat na zem a ja ho pritom drzim za ruku tak mi visi ako opica potom z tej ruky .. zatial nehovori ze ho boli rucicka 😅 a Ninuske posielame pusinky a verim ze vsetko bude oki 😵

Iveth a kto uz ma babatko ?? aksoi mi to uniklo 😕

bejca
autor
21. okt 2009

Bzuci zlatko a ty si kde ??? 😉

alex21
21. okt 2009

kocky citam vas len medzi riadkami a aj to kazdy druhy tak nestiham
Postrehla som len megi. Hackovane ciapky robim podla obrazku z netu ktory si stiahnem a doplnam ho podla seba a hackujem, param, hackujem, param, hackujem, param, hackujem, param a hackujem a jeto 😀
bejca kde su prosim ta lacnejsie budny 😅 ja som obehla cely SC a nakoniec som kupila Eli budnu za 37 EUR 😝 a to je len samotna bunda. A dnes som konecne kupila aj topanky. Sice nie az take ako som si predstavovala ale uz som bola nutena zobrat take co len trosku zodpovedali poziadavkam a sedeli na nohe. Nakoniec mame z protetiky niekto to tu spominal ale u nas stoja 33,- Eur 😠 a nie 25,- ako to tu niekto pisal. Takze ak sa vam vase ceny zdaju byt drahe tak pridte nakupovat do SC. 😝

amadora
21. okt 2009

Jaj kočky, ja už sa neviem dočkať kedy už budeme doma 😔

Moni, ako píše aj Beja, ja robím to isté keď Majko trucuje 😉

Bejík je ti aspoň trošku lepšie? 🙂

bejca
autor
21. okt 2009

Alex no ja som kupila bundu v Kauflande za cca 8 euro a este som kupila tu masinku Tomas a stala 16 euro .. takze ..a to som kupovala cez net MMB 😉 davala som tu link a su tam aj ine uzasne bundy 😉 a cizmicky my mame 3 a kazde stali okolo 12 euro 😉

Ami a kedy idete domov ?? a co vam uz je dlho ??? 😕 😉 a je mi trosku lepsie ale tak mohlo by byt lepsie 😅 😉 a co vy ako sopliky ?? 😵

bejca
autor
21. okt 2009

Ami a dakujem za zaujem 😉

ivetah
21. okt 2009

beji tucniacik uz ma druhe babo 😅

amadora
21. okt 2009

Beji zajtra doobeda, už aby to bolo... je tu fajn, som hrozne rada že som s maminou a tiež že nie som sama, aj Majko je celý happy že je so starkou, ale on je tu ako 100 čertov a ja som tak psychicky vyčerpaná že by som spala týždeň vkuse 😝 A je to cítiť že tu nie je to prostredie ako doma a nemá ten svoj režim a stereotyp a ja som z toho potom tiež nervózna 🙄

Soplíky... navonok vyzerá že už ich nemá, ale napríklad keď pije čaj alebo mlieko tak mu to len tak chrchotí v nose a v krku 😝 A občas počuť že ťažko dýcha alebo na hlase že má plný nos. Dnes večer sme toľko odsali že strach, len také hrče, fuj 😖 Už nech to prejde!

Neďakuj, to je samozrejmé 😉

alex21
21. okt 2009

beji v kauflande som aj ja pozerala aj sa mi jedna pacila ale nemali nasu velkost a cez net ja nejak nekupujem lebo sa bojim ako to bude sediet a ze neodhadnem velkost. Napr. aj tato bunda je velkost 98 a to sme vsade merali 92 a nakoniec tuto nam predavacka dala ze nech vyskusa a aj sme ju zobrali.
Akurat pozeram ze tento mesiac sme jej kupili papucky, zimnu bundu a topanky a 84 Eur v tahu.

alex21
21. okt 2009

majkovi a sabinke zelame skore uzdravenie 😉

bejca
autor
21. okt 2009

Ivi dik 😵 ano uz si spominam ze ona bola tak skor uz tehu 😉 ked ten cas tak ryyyyyyyyyyychlo leti 😉 ze jej srdecne gratulujeme 😵

Ami no tak to ti verim ze uz by si najradsej bola doma , nas Petko sa tiez zacal nejako moc ukazovat ked sme niekde alebo ak k nam niekto pride , to je na nevydrzanie 😅 normalne sa musime zbalit a ist von nech tam lieta a robi co chce 😉 ozaj a nemoze mamina ist radsej k vam ?? 😉 MAjkovi posielame cmuky cmuk este raz 😵

amadora
21. okt 2009

Beji mamina pracuje 😉

bejca
autor
21. okt 2009

Alex no tak to som ja tusim tolko dokopy neminula 😅 a aj my mame tuto bundu s tou masinkou 98 a tu z Kauflandu mame 68-92 😉 a cez net tam cez MMB je to v pohode oni to premeraju a aj vela z nich nema problem zobrat spat alebo vymenit za mensie - vacsie 😉 ale ved kazdy si rozumieme sami v takychto veciach 😉

amadora
21. okt 2009

Beji IP

bejca
autor
21. okt 2009

Ami no tak to veru je tazko potom ked maminka pracuje ale aspon mate kam ist aby ste vy neboli sami doma 😵 a dik za IP 😉

amadora
21. okt 2009

no pôjdem ja asi spať, malý už mrnkal 😒 už nech sme doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre