Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
31. okt 2009

tak tatko je o 5 minút domka 😵 takže ešte nakuknem ku vám keď sa bude sprchovať a inak vám želám dobrú noc ak tu ešte bude tak živo stále...

Danka a čo váš tatko, kedy príde? Či už je doma?

bejca
autor
31. okt 2009

ahojte 😵

uz sem zde fantomas 😀 Petko konecne hajka a ja vas idem citat 😉

bejca
autor
31. okt 2009

no teda Ami va ste mali teda kosu 😝 som rada ze tatik doma 😵 uzite si to a pracujte uz konecne na Dianke 😉

Bzucinka tesiiiiiiiiiiiiim ze ste domenka hladkaj brusko babulke posielame pusinky a dufam ze ti je lepsie 😵

Danka noooooooooo Petko je pekne meno 😉 😵 schvalujem 🙂 😀 😉

bejca
autor
31. okt 2009

hm takze jasne ze sobota 😉 vsetci lezia a oddychju 😵 tak si to uzivajte 😵 prajem zajtra prijemne pocasie a malo smutku , len prijemne spomienky .

dobru noc pa

amadora
1. nov 2009

Dobré ránko!

Ach to sa úžasne spalo vedľa tatka, ani neviem ako a bolo ráno 🙂 Dokonca aj Majko búval do 7:00 😵 Ešte keby nebola taká hrozná zima bolo by to úplne fantastické 😅

Tak Beji s tým počasím to veľmi nevyšlo 😒 Ako inak, dušičky... tak si všetci dávajte pozor na cestách 🙂

bzucinka2
1. nov 2009

ahojte, dakujem za privitanie 🙂 tesim sa aj ja ze som domka, aspon stihneme dnes nejake hroby obehnut a potom ostatne asi zajtra 🙂
no je mi tak vselijak, ale myslim ze lepsie ako predtym, vcera vecer som sice vracala , ale da sa prezit, moje prepustenie bolo asi take, ze ked ste uz jeden den nevracala, tak tu nevylihujte a chodte domov, akurat mal sluzbu taky nesympatak, ale tesila som sa 🙂

danka.k
1. nov 2009

ami ved je vonku krasne.. takze pocasie vyslo 😉 😉 a nas tatko je doma uz od stvrtku 😉

ja som vcera bola off, piatkova akcia ma zmohla, nie som akosi zvyknta byt do rana tretej hore 😀 😀

amadora
1. nov 2009

Bzuci mám taký pocit že si tam bola úplne zbytočne 🙄 To je prístup... a už aspoň kúria a ide teplá voda v LV?

Danka u nás bolo doteraz škaredo, len teraz sa začína vyčasovať.

Inak mužovi písal svokor sms a medzi rečou mu píše že mu k meninám kúpil sadu skrutkovačov za 100Sk... 🙄 mám sa k tomu vyjadrovať???

danka.k
1. nov 2009

ami hej?? u nas bolo nadherne uz od rana.... a k tomu svokrovi - nevyjadruj sa 😀 😀 😀 😀

no a dnes na hroboch sme sa museli smiat.. nas maly oblubuju sfukovat sviecky, takze tam sfukoval uuuuplne vsetky 😀 😀 😀

bejca
autor
1. nov 2009

ahojte 😵

no tak my este nespime ☹ ja neviem co mu je .... dufam ze sa mu to uz konecne upravi 😅 idem ho kuk 😉 potom citam 🙂

bejca
autor
1. nov 2009

pocasie sme my mali ako na dusicky , take sichrave ale nastastie neprsalo , obehli sme vsetko , Petko to nadherne zvladol tak som rada .

Ami co sa tyka svokra ....................... ale aj tak jeden komentar : moja mama si este nespomenula ze mal moj muz meniny alebo narodeniny asi by som bola rada aj tej sade za 100sk 😉 ale moja mama je iny " pripad " 😅 ten spanok nocny uplne chapem 😵

Bzuci no teda to bolo teda v tej nemocke 😨 😕 😅 a asi ani uz aj keby ta neviem ako posielali asi uz nepojdes .... 😒 doma je doma a aj misu si poznas 😉 a nebojkaj isto sa ti uz polepsi 😵

Danka no teda to muselo byt uzasne 🙂 a ty takto ponocujes a nas zanedbavas ??? no pekne teda 😉 len sa zabavte 😵

martina1982
1. nov 2009

Ahojte,

Bzucinka vitaj domka 🙂 posielame pusinky na brusko.

Beji ,to je mi luto ,ze Petko zle vecer zaspava ☹ neboj upravi sa to .

Danka ,to uz nie je pre nas ponocovanie 😀

Ami,to napisal v sms ,ze za 100sk mu to kupil to co ma byt 😠

My sme dostali od manzelovej starkej cvilu tak som zavarala 🙂

Idem si vylozit nohy pred telku tak sa majte cmuk

danka.k
1. nov 2009

juuuuj este stastie ze u nas bolo cely den krasne uplne nebol bez oblacika... ale mrzi ma ze maly nebol s nami na cintorine v RK.. zaspal v aute... a tam maju taky nadherny kriz a tam strasne vela sviecok... strasne sa mi to paci... len kym by to vsetko posfukoval 😀 😀 😀 😀

beji mozno je to tou zmenou casu ze petko zle zaspava... sa to upravi neboj sa 😉

matinka videla som foto malej ninky, krasnucka je 😉

bejca
autor
1. nov 2009

dakujem kocky 😵

no ja neviem ci nema na ten jeho spanok vpliv aj spl 😅 lebo aj v noci pomrnkava .. musim to pozret ked prejde spln ci bude lepsie spinkat .. no ale asi ja preto zle zaspaval lebo aj poobede isiel neskor spinkat ked sme boli na cintorinoch tak zaspinkal az okolo 12,45 no a vstaval okolo 15 tej ..tak mozno aj tym sa mu este nechcelo .... snad uz zajtra bude lepsie 😅 😉

MArtinka veru DAnka ma pravdu Ninuska je nadherna 😵

Danka no to by teda bolo zaujimave keby ich tam zacal sfukovat 😅 😉

idem hajat dobruuuuuuuuuuuuuuu

amadora
1. nov 2009

Ahojte kočky, ja som sa až teraz dostala ku vám, doteraz som bola v "kóme", hrozná migréna ma chytila poobede, ako som uložila Majka som ležala na gauči a krútila sa ako taký had 😝 Ale našťastie ma to prešlo teraz, tak som tu 🙂

My sme dnes obehli dva cintoríny tu u nás a zajtra ešte ideme na dva v BB. Išli sme až večer po tme, nám sa hrozne páči tá atmosféra krásna 😵 A stretli sme sa tam s celou rodinou, babkou, ujami, tetami, sesternicami a bratrancom a chodili sme spolu po hroboch. Majko bol najprv taký zakríknutý ale potom mi ukazoval kde všade je žižka, tak ako sme išli cintorínom len vykrikoval "tam, tam, tam" a ukazoval prštekom na všetky sviečky 😀 Zlatý bol! A nakoniec sme všetci išli k babke, tá nás riadne pohostila tak sme sa napráskali, Majko sa predvádzal, boli sme na neho hrozne hrdí 🙂

Inak sme boli dohodnutí zajtra v BB že pôjdeme po hroboch s bratom a švagrinou a dnes mi mamina vraví keď sme spolu volali že boli spolu dnes... ani vedieť nedali... akože neviem či sú urazení za tú "hádku" alebo čo, aj keď teda mi to raz do rozumu nejde za čo preboha!!!!!!!!!! ☹

A ku svokrovi... Beji ale môj muž je jeho vlastné dieťa, nie jeho zať, tak je to iné. A už keď nevedel čo mu kúpiť tak mu mal tých 100Sk radšej dať ako mu kúpiť prvú hovadinu na ktorú natrafí a ešte mu to aj v sms napíše že ako veľa to stálo, no trapas proste 😝

martina1982
2. nov 2009

Ahojte

Kde ste? 😕

Ami to je mi luto ,ze Ta tak bolela hlavicka ☹ Ako Ti je dnes? Je mi luto ako sa sprava brat .Sa ho spytaj ,ze aky ma problem.

DAKUJEM ZA POCHVALU NINKY ODOVZDAM JEJ TO 🙂

My sme tiez boli na cintorine vecer Stevko hovoril len ooooooooooooooooooo 😀

martina1982
2. nov 2009

Od dnes drzim dietu s jablcnym octom (ten ocot je bleeeeeeeeeee 😖 )Lebo som pribrala 5kg ☹ 😢 Idem dnes na areobik.Neviem ci vecer este sme kuk 😒

Co som pisala minule o tej svagrovej ex tak este stale je v kome 12.11 bude uz mesiac .Cakaju na 7 mesiac ,aby babo vybrali .Bude to chlapcek .Stale na nu myslim .Chceme ist za nou so svokrou len cakame na povolenie ,ze ju mozme navstivit.

Ocovej sestre v sobotu zomrel svokor ☹ 😢

martina1982
2. nov 2009

Mam este jednu novinku brat sa zasnubil 🙂

martina1982
2. nov 2009

Kde ,ze ste ? ☹ Asi spinkate 😀

danka.k
2. nov 2009

martinka gratulujem bratovi a uprimnu sustrast ocovej sestre...

ami a podla mna mu nemal kupovat za 100 korun.. nie je to vela a ked je to jeho syn mohol mu aj za viac... 😠 😠 nemam slov akosi na toho chlapa 😀 😀

martina1982
2. nov 2009

Danka ,dakujem.

amadora
2. nov 2009

Maťka aj ja som ti chcela pochváliť Ninku ale som na to zabudla včera 😅 Bratovi gratulujeme a to ostatné mi je ľúto ☹

Danka mám rovnaký názor a nemám slov... 🙄

bzucinka2
2. nov 2009

ahojte, babenky nehnevajte sa ze vas zanedbavam, ale mam pocit, ze umriem, je mi strasidelne zle, vsetko do 10 minut ide von, dnes som v obchode skoro odpadla ako sa mi zacala krutit hlava, ledva som domov prisla, des, este ze mam takeho mm a pomaha mi ako sa da ☹ dakujem mu za to inak by som asi toto vsetko nezvladla 😵 a este aj nervozna som z toho des 😖 takze nemocka ako pisae ami bola o nicom a viac tam nejdem ani ked umriem
matka bratovi gratulujeme a kedy planuju svadbu? 🙂
beji spln moze mat vplyv na petka, posielame mu cmuuuuuk, nech dnes krasne zaspinka 😉
ami a tebe je uz lepsie, hlavka neboli? 😉 cmukk

amadora
2. nov 2009

Bzuci moja zlatá, teba to drobčiatko riadne vytrápi ☹ Keby sme tak mohli tak si tu podelíme všetky s tebou tie nevoľnosti, spravíme si rozpis služieb, v pondelok by zvrackala Beja, v utorok ja, v stredu Danka, v štvrtok Maťka, v piatok Megi, v sobotu Tami a v nedeľu Izka a tak podobne 😀 Sme s tebou zlatko a myslíme na teba! 😉

danka.k
2. nov 2009

bzuci no keby sa to dalo tak beriem ten rozpis od ami... juuuj nech ti to rychlo prejde... 😉

bejca
autor
2. nov 2009

ahojte 😵

tak vecer sme zasa mali problem zaspat 😅 ja som aj zehlila 😉 tak mam na urcity cas znovu trochu pokoj 😅 🙂

Ami ved som pisala bodecky ............ to akoze nemam slov na tvojho svokra 😉 a aj to ze moja mama je iny pripad 😉 dufam ze hlava uz neboli a si uz oki 😵 a ako MAjko ?? sopliky uz su prec dufam 😵

Bzuci s rozpisom aj ja suhlasim mne nejake to kilo chybat nebude 😉 aj ked sa citim momentalne akosi divne 😕 drobciatko nam ta velmi trapi moja zlata drzkaj sa 😵 a o tej nemocke som ti asi pisala ja 😉 tvojho muzika pozdravujem 😵

DAnka no ako pozeram tak sa fakt podelime aby sme Bzuci pomohli 😵

MArtinka nas Petko celu dobu na cintorine len chodi a hovori : " paaaa " paaaaaaaa " paaaaa " a tiez s prstekom len ukazuje a najradsej by za vsetkymi svieckami behal 😉

bejca
autor
2. nov 2009

Martinka a este som zabudla ze ta baba co je v kome ☹ boze strasne nieco , chudiatko a ani sa jej nepolepsuje a neda sa s tym nieco robit ??? 😕 a bratovi gratulujem 🙂

bejca
autor
2. nov 2009

no znovu je tu veselo 😉 tak idem hajat 😵 paaaaaaaaaaaaaaa

danka.k
2. nov 2009

beji bruuu.. ja som tu moc nie, iba ked muzik odbehne od pc hned mu tu sadnem a ked ssa blizi tak rychlo idem prec 😀 😀 😀 ale od zajtra je book moooj az do piatku 😀

izka
2. nov 2009

ahojte mamulky.
som tu , len nestíham písať 😝

bzučinka, teda poriadne ťa trápi to bábenko 😕 úplne si viem predstaviť, aká musíš byť vyčerpaná. skús naozaj len oddychovať, aj keď dobre viem, že ti to nedá 😉 a to ti ani žiadnu infúziu nedali ? 😨 a tie homeopatiká si neskúšala ? jaj, strašne mi je ľúto, že tak trpíš a že ti nemôžme pomôcť. nechápem, že na to niečo doktori nemajú 😖
drž sa , zlatko a nech sa čím skôr cítiš dobre.

ami, bola som s jojom u homeopatičky kvôli tej migréne, lebo to už mal aj dva razy do týždňa 😒
síce som zacvakala 30 euro, ale vyzerá to, že nám pomohla 🙂 klop, klop, klop 😉
predpísala mu liek - SPIGELIA. hneď v ten den ho zas začala bolieť hlava, tak si dal každých 20 min 5 guličiek a ani sa to nerozbehlo 😵 teraz užíva 3 krát denne po 5 guličiek a zatiaľ fajn. verím tomu, že mu to konečne prejde, lebo to bolo naozaj na nervy.
možno by sis to mohla skúsiť zohnať, alebo ak by sa ti to nepodarilo, tak napíš a ja ti to môžem kúpiť.
výhoda je, že to nemá vedlajšie účinky a môže sa to aj v tehu 😉

ostatné vás len pozdravím a padám spať, zajtra možno popíšem viac. čauko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre