Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
15. nov 2009

tlacim cernohorsky rezen s chlebom 😀 😀 😀

amadora
15. nov 2009

Danka myslím že nie 😅 My máme dom zariadený prakticky tak ako ho zariadili svokrovci pred 20 rokmi, niečo sme pomenili ale vieš ako to je, peniaze nepustia... ale ja by som to tak hrozne chcela zariadiť podľa seba, lebo takto sa tu necítim tak ako doma... a proste mne sa páčia moderné nábytky a nie toto 😅

Beji super, tak sme videli dačo z tvojho života 😵

danka.k
15. nov 2009

ami neboj aj to raz bude..... 😉

beji bruuuuu chut

amadora
15. nov 2009

Beji dobrú chuť 🙂

Tami ahoj 😉

tami712
15. nov 2009

ami my sme tiež u svokrovcov a keď som sem prišla, tak tiež mi pripadalo všetko také staré a hlavne nie moje 😒

tak sme postupne všetko prerobili a pokúpili si všetko svoje, len kúpelka ostala stará a škaredá a na ňu neviem kedy sa nájdu peniaze 😖

bejca
autor
15. nov 2009

Tami hej pre seba chce byt 😉 uz sa chce asi osamostatnit ved ma pomalu 26 rokov 😉

Ami neboj ked budes mat ako moja sestra pomalu 50 rokov tak budes mat dom alebo byt podla svojich predstav 😉 a inak veru je to sranda ze ste videli kusok z mojho zivota 😉

bejca
autor
15. nov 2009

dakujem uz som zožrala 😀 😀 😀 😀

amadora
15. nov 2009

Tami presne tak, staré a nie moje 😒 My sme tu už tiež dosť vecí prerobili, ale veľa vecí ešte potrvá kým vymeníme (obývačková stena, linka,...) a dovtedy sa ani ja nebudem cítiť ok tu... my zase tú kúpelku máme porobenú celú aspoň, predtým to tam vyzeralo HROZNE a som šťastná že tú máme po svojom a hlavne novú 😵

tami712
15. nov 2009

mamulky prosím vás poraďte mi nejaké naj naj obľúbené jedlo vašich detí, lebo ja som už z Emy zúfalá 😠
z toho jej jedenia, dnes zase nič poriadne nejedla, len trošku polievky zeleninovej na obed a ráno a večer mlieko,
ale keď vidí normálne jedlo, tak povie niéééééé a koniec jedenia ☹

ja fakt neviem čo jej už idem zajtra uvariť 😒

danka.k
15. nov 2009

ja som tak sedela dnes u svokrovcov v obyvke a oni maju staru obyv. stenu a tak sóm sa na nu zadivala a hovorim si ze aka je pekna.. sa mi viac paci ako nase moderne skrinky 😀

bejca
autor
15. nov 2009

my nemame ziadne vynimocne jedlo ale tiez v poslednej dobe akosi menej papame 😅 ono to bude asi tymi ich zubkami 😅 ja mu davam vsetko co jeme my ... takze neriesim ine nieco ze by jedol 😅

bejca
autor
15. nov 2009

a zapekanu brokolicu nerobis ?????

danka.k
15. nov 2009

nas je tiez vsetko to co mi.. takze asi nema oblubene jedlo... neviem

bejca
autor
15. nov 2009

ale svieckovu lubi 😉

tami712
15. nov 2009

beji jasné že je všetko čo my, ale keď nechce nič, tak vymýšľam už všetko možné len aby niečo zjedla 😒
a dnes sme mali na obed napr. kuracie prsia so syrovou omáčkou so zemiakmi a na večeru cestovinový šalát /so zeleninkou, kuracím mäskom ../ a nechcela nič z toho 😒 😒 😒
tak rozmýšľam že čo zase zajtra jej dám na obed ☹

a brokolicu mi vôbec nechce 😒 😒 😒 ale ja by som si dala takú zapekanú 😉

amadora
15. nov 2009

Beji no si ma veľmi nepotešila že keď budem mať 50 budem mať dom aký chcem 😀 Ja ho chcem už teraz 😀

Tami ja ti neporadím, mne Majko zje všetko, myslím že nič nemá nejako zvlášť obľúbené.

Danka problém je v tom že ten starý nábytok ti zaberie celý dom, všade sú blbosti a keď ozaj niečo niekam potrebuješ dať alebo potrebuješ priestor tak ho niet. 🙄 Ja viem že zo starého domu nový nikdy nebude, už len tie steny tu (pravý uhol nenájdeš ani keby sa roztrháš 😀 ), proste nikdy to nebude úplne podľa mojich predstáv, ale aspoň nech je to tu moje, také ako to chcem ja 😉

danka.k
15. nov 2009

tami nas musi mat ku vsetkemu kompot 😀 😀 😀 😀 daj jej ten so zemiakmi

tami712
15. nov 2009

danka kompót nejeme ani my veľmi, to som jej ešte neskúšala, tak musím jej skúsiť 😉

ale keď vidí že si chlapi dávajú na niečo kečup tak vykrikuje kéééé a to by oblizovala z taniera 😝
a dnes si napríklad vypýtala z chladničky šľahačku v spreji a ocko jej samozrejme dal 😖

bejca
autor
15. nov 2009

no tak nas Petko dnes spapal rano mlieko cca 150 ml , potom jogurt a iba polievku za misku a potom sme mali hranolky + cernohorsky a oblohu .. dala som mu 2 hranolky a kusok takeho cesticka s troskou rezna , kusok rajciny + kustik papriky a kukuricu no a zo vsetkeho zjedol kukuricu vsetku / uz sa tesim na nalez v plienke 😀 / a kusok toho cesticka inak nic 😉 a potom zjedol vyzivu tristvrte , a vecer kasu krupicovu ..... takze asi tak

bejca
autor
15. nov 2009

a my mame radi pyre s nastruhanou mrkvou 😉

amadora
15. nov 2009

Tami keď Majko vymýšľa tak ja mu tanier nechám na stolíku obývačkovom (aby dočiahol) a nevšímam si ho akože, idem preč a niečo si robím a on sa trochu pomoce a potom príde k tomu a pekne sa sám natlačí. Možno skús taký prístup že nechceš, nejedz, keď budeš hladná si vezmeš... 😉

danka.k
15. nov 2009

a nas na rano mlieko 200 ml.. do toho lentilky kdesi si schoval a nasiel 😀 potom chlieb, polievka, masko zo zemiakmi, torta, korbace, vecer zas mlieko... a polovicu neviem co jedol lebo bol este aj u starkej 😀 my jeme 1x denne ale cely den 😀

tami712
15. nov 2009

no len ona stále ani ovocie neje poriadne, občas trošku mandarinky, banán a jablko nechce vôbec.
a poobede vždy keď sa zobudí jedáva jogurt, ale najradšej má vanilkový danette alebo taký čoko-vanilk. krémik z jednoty. Aspoň to zje 😉

bejca
autor
15. nov 2009

kecup milujeme aj my 😀 a ked spravim chleba vo vajicku a dam mu na neho kecup tak najprv poolizuje chleba a zasa pyta aby som mu tam dala 😀 😀 😀

Ami no tak ale budes musiet pockat vsetko naraz nejde 😉

a ja zasa potrebujem nabytok aj ked nie velky ale musim mat lebo nemam kam dat vsetky haraburdy 😝 😀

bejca
autor
15. nov 2009

a vecer aj my pijeme jasne ze sunar 😉 a to cca 150 ml tiez 🙂

tami712
15. nov 2009

ami veď ja jej nenútim, ja jej tiež poviem že keď nechceš tak budeš hladná 😉 ale keď jej ukážem neskôr že či nechce papať tak zase len néééééé ☹
a ešte má strašne rada tvrdé syry alebo korbáčik neúdený, ale tak to jej nemôžem dať na obed 😀

bejca
autor
15. nov 2009

ja ovocie mu davam ale teda moc ho nezje .. radsej mam tu vyzivu a to zje vacsinou celu ale v poslednej dobe uz pri vsetkom od polovicky krici ne - ne ale teda vzdy do neho natlacim este aspon par lyziciek k tomu 😅 neviem co to maju teda za obdobie .. kedysi zjedol omnoho viac 😕

amadora
15. nov 2009

my dnes ráno 250ml mlieka, na desiatu suchý krajec chleba (to si on zobral, pribináčik mi nechcel 😀 ), na obed párky, u babky pečenú kačicu,knedlíky, kapustu, koláče, bánany a čo ja viem čo ešte 🙂

danka.k
15. nov 2009

do mojho ovocie nedostanem 😠 kupila som mu sirup Cebion nech ma dake vitaminy tak ho vypluje 😠 😠 zbojnik jeden 😀

tami712
15. nov 2009

no možno aj tie zuby to spôsobujú 😒
tak asi musím len vydržať, veď keď narastie, zase budem riešiť že veľa je ako napr. Viktor, ten je stále hladný 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre