Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
29. nov 2009

tusim vysadila 😉 a ide na homeopatika 😉

bejca
autor
29. nov 2009

Chodur spieva strasnu piesen 😅

danka.k
29. nov 2009

no hrozna je to pesnicka... 😠

amadora
29. nov 2009

tak som ešte tu na kus... kým dospieva Chodúr 😀

Beji ďakujem 🙂 A my to nejdeme siliť, kedy sa podarí vtedy sa podarí 😉 A tato ide do roboty a ak sa podarí tak ho pôjdeme zaviezť aby nám ostalo auto a mohli sme ísť ku doki

Danka vysadila asi pred dvomi týždňami 🙂

bejca
autor
29. nov 2009

Ami ahaaaaaaaaa tak vy budete pojazdni 😉 super a tatka pozdravujeme 😉 ozaj a odkedy to bude mat tu novu pracu ?? a co to vlastne ide robit 😅 😉 ak sa ti chce 😅

DAra je moj clovek aj HAbera prave ho dodžubali 😀

danka.k
29. nov 2009

ami tak dufam ze sa podari... ja ak som neotehotnela teraz tak to nechavam na cas tak... kym sa neupravia nejake veci

danka.k
29. nov 2009

od 1.1 tusim raz ami pisala....

amadora
29. nov 2009

Beji od 1.1., klasika - šoférčinu, len bude chodiť s kamiónom do EÚ ale víkendy by mal byť doma

no my vzhľadom na tatkovu prácu to nechávame na náhodu keďže nie sme tak často spolu aby sme intenzívne snažilkovali 😅 ale tešíme sa z toho že sme sa na to dali a necháme sa prekvapiť 😉

danka.k
29. nov 2009

ami ale aj tak drzim palceky nech je to cim skor 😉

amadora
29. nov 2009

Danka ďakujeme 🙂 A tebe nech sa rýchlo tie veci napravia 😉

bejca
autor
29. nov 2009

ja to tiez nesilim ale ak nezostanem tehu do cca maja tak uz nasadim antikoncepciu a uz to " necham " tak .. 😔 akosi koli mojmu veku myslim ze po 40 tke uz asi by som nerada bola tehu aj ked som si vzdy zelala dve deticky a aj som chcela aby Petko mal surodenca s ktorym by si šušotal večer v postielke...tak ale co uz .... 😅 uvidime 😉 jednoznacne si budeme drzat vsetky palce 😵

danka.k
29. nov 2009

beji no a nechceli by ste si adoptovat?? ci to je moc vybavovaciek??

ami dakujem, dufam ze sa to napravi

amadora
29. nov 2009

Beji "svokra" mala už po 40-tke keď sa Majka narodila 😉

bejca
autor
29. nov 2009

jasne ze drzime palceky 🙂 aj Ami aj DAnke aj sebe 😀 a vsetkym ktore chcu druhe ...tretie..stvrte ...... 😵 😀 😉

Ami no tak to bude mat celkom dobre 😉 len teda ten cas bez neho ...... ale co narobime v dnesnej dobe ze 😅

DAnka veru rychlo veci nech sa napravia a sup sup na druhe 😀 😉

bejca
autor
29. nov 2009

nemam nic proti adopcii ale isto nie 😅 je to ako sa hovori 50na 50 ... ak ta neposlucha vlastne tak to riesis po svojom ale ak ta neposluchne adoptovane vzdy sa moze stat ze ti povie : a co ty si mne ????? ved si neni moja mama - tato .... a to by som nezvladla .....

Ami aj ja mam kopu kamaratiek co maju deti po 40 tke 😉 ale ....akosi aj pracovat budem musiet ist uz potom - dumam ze si nieco asi otvorim ak nezostanem tehu ..a muz asi tiez potom pojde prec z roboty ... ale to je este daleko uvidime do cca maja 😉 ak by som naviazala matersku je to o inom 😉

amadora
29. nov 2009

Beji bojím sa toho už teraz aké to bude, ale je to naprd taká robota akú má, aj chodil na týždňovky aj hovno zarobil a na zimu nemajú robotu 😒 A tu by mal zarobiť raz toľko, aspoň nejaké pozitívum, mohli by sme si dať veľa vecí do poriadku... a som rada že aspoň tie víkendy by mal byť doma, lebo tí čo vozia EÚ a lepšie zarábajú chodia ako môj svokor, mesiac vonku, týždeň doma 😒

bejca
autor
29. nov 2009

neboj isto to bude dobre 😉 hlavne tie peniaze to je momentalne si myslim dost zavazujuce hlavne koli tomu ze si na MD a ze si potrebujete ako hovoris dat do poriadku iste veci 😉 a tych cca 5 dni je v pohode a doma cez vikend bude doma 😵 aj moj svagor tak robi a co narobia tiez ... 😉

no idem aj ja hajuskat uz 😵

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

danka.k
29. nov 2009

ami neboj zvyknete si a bude vsetko dobre

amadora
29. nov 2009

tuho tuho držím palce nech ti to vyjde Beji 🙂 keby sa to dá, tak spravím dohodu s najvyšším že ak má otehotnieť len jedna z nás nech si to ty 😉

bejca
autor
29. nov 2009

Ami az mi slzy vyhrkli 😅 si strasne zlata 🙂 cmuuuuuuuuuuuk dakujem ti 🙂

danka.k
29. nov 2009

babulky obom nech vam to co najskor vyjde 😉

bejca
autor
29. nov 2009

DAnka neboj vsetky budeme tehu 😉 😵

ale uz idem fakt dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😵

danka.k
29. nov 2009

bruuuuuu 😉

amadora
29. nov 2009

Beji veď to... vždy sme sa snažili vyhnúť tomu aby bol takto preč ale len sa potĺkame už roky medzi dlhmi a živorením a už nás to nebaví... uvedomili sme si že aj keď to nechceme asi budeme musieť to nejako zvládnuť a nevyhneme sa tomu 😒 snáď si zvykneme...

Danka ďakujem ti 🙂

Beji nemáš za čo moja 😉 A dobrú nôcku, idem už aj ja...

danka.k
29. nov 2009

dnes asi ccakam izku 😀 😀 takze izka kde si??? 😀

mm1
30. nov 2009

Ahojte babulky, ani vás nejdem čítať mala som tri dni dovolenku, tak to nemám šancu....

čo je tu nové???????????
Vidím, že Ami pridala snž, ale u Bejky postrádam..... pfuj pfuj pfuj, držím palčeky a na diaľku vás objímam, nech sa čo najskor zadarí..... 🙂

amadora
30. nov 2009

Dobré ránko!

Majko spal až do rána vo svojej postieľke! Síce sa zobudil keď som sa v noci vracala z WC a postavil sa (som si pomyslela a máme po spánku...) ale som ho pekne uložila naspäť, dala dudku a ani nemukol a spal ďalej 🙂

Tak auto nemám, vstali sme práve keď tatko odchádzal do práce, tak budem musieť zohnať dáky odvoz 😅

Megi aj by som ti to zhrnula ale ja si nepamätám čo sme si písali včera 😀 Som na teba myslela, si nám tu chýbala 😉 A ďakujem za tie palčeky ku snž 😵

mm1
30. nov 2009

kúpila som si včera nááááááááááááááádherný hnedý kostým...... nohavicový..... tak sa vytešujem 😅

a nebola som tu vlastne 5 dni, tak to by ste asi ani nezhrnuli.... no neva....

niečo som ešte chcela, ale už som zabudla čo.... hmmmm, snáď ma to napadne....

amadora
30. nov 2009

Megi tak super že si si spravila radosť 🙂 A ja mám tiež pocit že som ti niečo chcela hovoriť minulý týždeň a som pozerala po dva dni že tu nie si že máš asi dovču a teraz si nespomeniem čo to bolo 😅 Ach tá skleróza 😀

mm1
30. nov 2009

bože Ami stááááárneme.... 😀

ja som ti chcela niečo povedať, a tiež neviem neviem čo.... hmmmm.

a čo dietos, ako pokračuješ????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre