Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
4. dec 2009

DAnka tak oki dohodnute 😀 cakam na buduce Ip 😉

Ami no vidis 🙂 a uz sa chystas na zalet - vylet aj ty 😉

bejca
autor
4. dec 2009

inak Petko je stale hore 😅 tak asi idem k nemu lebo len vykrikuje -.... ja som vonku nebola ani s muzom ani sama vecer uz veeeeeeeelmi dlho ..... sem tam behneme na obed alebo ne prechadzku a tot vsio a to aj s malym 😀 😉

pa a dobruuuuuuuuuuuuuuuuu

danka.k
4. dec 2009

ami lenze niekedy ten druhy potrebuje byt s kamaratami a porozpravat sa o niecom co zeny nemusia vediet.. myslis ze on bude vypisovat na net ze zena sla na zatah a nechala si ho doma??? nie bude to brat v pohode.... ale ako vidim si sa nasrala takze toto dalej s tebou neriesim

danka.k
4. dec 2009

beji dobruuuuu 😉

amadora
4. dec 2009

Beji to sú len reči, najskôr budem doma 😅 😀 A mňa len mrzí že keď ho niekam volám na výlet tak ho nie a nie prehovoriť a s chalanmi do krčmy sa dohodol za 5 minút, miesto času čo sme mohli konečne tráviť trochu spolu a ja som sama doma zase... som aj rada že je s kamarátmi a môžu pokecať, ale ma to aj mrzí... A dobrú noc ti 🙂

amadora
4. dec 2009

Danka lebo by si sa mohla normálne opýtať prečo mi to vadí a nie hneď vypisovať blbosti že som neviem aká a taká keď mi to prekáža, akože prepáč...

bejca
autor
5. dec 2009

dobre ranko 😵

noc sme mali v pohode az na to ze znovu spadol s postele 😅 este ze som tam dala paplon tak ho to nebolelo a nebolo to s placom ale v pohode som ho zdvihla pohladkala a spinkal dalej 🙂

vcera som isla este kuk na FB a uz mi zasa zamrzol pc 😠 zacala sa vypinat a zapinat obarzovka 😅 a neisiel ani vypnut tak som ho musela natvrdo vyponut 😅 jaaaaaaaaj nech uz su vianoce 😀 😉

pekny den vecer asi pridem 🙂

amadora
5. dec 2009

Dobré ráno!

Beji tak predsa dostanete od ježiška PC? 😉

izka
5. dec 2009

ahojte, dnes je tu aký klídek 😉
raz za čas som tu cez deň a tu nikoho 😀

emka išla s klárkou pozrieť mikuláša do kulturáku, tak som zvedavá, ako sa jej bude páčiť. ona je strašný bojko.

jojo má teplotu, tak sa polihuje. filip je na pretekoch. ráno ma muž dobre vytočil, čo sa chystali, toľko búchal skriňou, až emu zobudil. 5 hodín spánku mi teda nestačí 😠
kika dospáva za celý týždeň. vystupovala na nejakej módnej prehliadke a veľmi si ju chválili. tomáša bezdedu dojala skoro k slzám (tiež tam vystupoval) a ten módny návrhár jej sľúbil ušiť šaty na stužkovú 😵

megi, kika do divadla trafila, tak ešte raz vďaka. išla nakoniec s kamoškami.

beji, sekne ti to. pekný účes. celkom si omladla - teda nie, že by si bola stará 😉
ešteže peťko padol do mäkkého 😉 mne tiež tak chlapci padali, ale dievčatá nie. ani ema, aj keď spí so mnou, klop, klop.

danka, rastík je šikovný, že sa tak pekne pýta. zlatý je.
ema minule tiež chcela cikať postojačky 😀 postavila sa pri nočník presne ako chlapci a ocino 😎 pri wc, lebo oni si dvere nezatvárajú 😖

izka
5. dec 2009

ami , tebe som zabudla tiež pochváliť účes. veľmi ti to pristane a je to také odlahčené.
aj mne by sa zišla zmena, ale ja si netrúfam a môj muž neznáša, keď si dám farbu, alebo sa ostrihám.

bzučinka, teším sa, že bábatinko je v poriadku a pekne rastie. dúfam, že už je trocha lepšie a že ťa tá choroba obišla. inak nechcem byť trápna, ale v prípade potreby paragripe môžu aj tehotné. ja tým práve dopujem joja a dočítala som sa, že obsahuje belladonu a tá účinkuje proti teplote a zároveň zabraňuje febrilným kŕčom !!!
to som netušila, takže asi preto sme ich nikdy nezažili.
každopádne želám veľa veľa zdravia tebe aj bá betku aj alexíkovi. 🙂

mimkao, gratulujem k tehu. tak predsa ma doženieš 😉 v dnešnej dobe si skôr výnimočná, že si želáš veľa detičiek. na mňa ľudia veľa razy pozerajú ako na exota, čo len deti rodí, jak keby som bola nejaká cigánka 😠 skoro som sa až hambila, že som zase tehu, aj keď ja som tiež vždy chcela veľa detí. niektorí ma dokonca ľutujú 😕
tebe želám nech je všetko ok, detičky zdravé, ty vyzeráš taká v pohode, super mamina. máš môj obdiv. 😉

izka
5. dec 2009

http://pokec.azet.sk/IrenaKosecka/videoalbumy/1...

tu som skúsila pridať ako ema tancovala a venčeku. tak môžte pozrieť. inak už málo fotíme, vždy zabudneme foťák. 😅

amadora
5. dec 2009

Izka ďakujem za pochvalu účesu 🙂 A tá tvoja Kika je šikulka 😉 A Emka krásne tancuje 😵

My sme mali ísť s kamoškou vonku do baru, najprv sa mi veľmi nechcelo ale potom som sa začala aj tešiť, som sa vymaľovala a vtedy mi napísala že nemôže ísť 😒 Tak môžem sedieť zase doma 😔

bejca
autor
5. dec 2009

Ami mas emai a aj IP l 😀

a ja idem citat 😉

bejca
autor
5. dec 2009

a u nas uz chodil Mikulas u babky , u Petkovej sestranice 😀 a aj u nas 😵 ale na buduci rok uz nie az rano lebo potom nechce spat 😅 😀 dostal totiz aj kamion no a hotovo 😀 len by sa hral ale tak sice s krikom ale uz spi 😀 😉

bejca
autor
5. dec 2009

Ami ci dostanem PC uvidim ale muzik slubil 😉 tak sa necham prekvapit 😉 nebud smutna ze si doma , ved si s nami 😉 aj ked aj ja by som uz rada niekam aspon na chvilku 😅 😉

Izka no teda ten tvoj muzik by aj mna nastval 😒 Jojovi zelame skore uzdravenie , Filipovi nech sa dari na pretekoch a Kika je teda sikulka 😵 za chvilku z nej bude medialna hviezda 🙂 a teda saty bude mat asi uzasne ked taky clovek jej ich usije 😵 Emka podarena ze cikat po stojacky 😵 ja som dnes dala Petka ale 3 x ale zatial ho to neoslolilo 😀 to video je uzasne krasne tancovala a vsetko ostatne do toho 😀 a dakujem ti za pochvalu 😵

DAnka kde si ??? 😵

my sme boli v meste na Mikulasovi ale som sklamana 😅 bolo to take na nic .... prihovor mal na balkone hore Petko nevedel registrovat co a ako ... no a potom sice isiel okolo nas na koci s konmi aj s certom a andelom ale akosi tak rychlo preletel ze ani sme nestihali ho odfotit ..a ani nic nerozdal ale 3 hrste cukrikov .... takze na dalsi rok pojdeme znovu asi do Maxu ....

danka.k
5. dec 2009

beji beji tu som.. akurat som sa pripojila a este veceriam.. ked dopapam precitam (dufam) a napisem 😉

bejca
autor
5. dec 2009

KDE STEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ??????????????????????????????????????????????

Bzucinka zlaticko a ty ako ??? uz ti je aspon trosicku lepsie 😉 cmuky obom drobcom a aj tebe 😵

amadora
5. dec 2009

tu som, čítala som si tvoj mail aj som písala tej panej

idem vás čítať

danka.k
5. dec 2009

beji tusim bola padacia noc.. aj my sme spadli 😀

ami to mi je luto ze ste nakoniec nikam nesli ☹

no my sme dnes tiez boli na mikulasovi, myslela som si ze maly sa bude vsetkeho bat... ale nebal sa.. krasne si siel aj po balicek k mikulasovi 😉 zobral balik a viac ho netrapilo 😀 u nasich mu dali k topankam adventny kalendar a jeho to tam vobec netrapilo takze potesil sa z mikulasa a to je vsetko.. zajtra ideme este na dvoch, takze balicky budu asi mne 😀 😀 😀

amadora
5. dec 2009

Beji tak to by bolo super keby ho dostaneš 🙂 A my Mikuláša máme tiež bohatého, dnes tu bola mamina s otčimom a doniesli mu takú čižmu plnú maškŕt, ocino predvčerom za tašku balíčkov, ráno si nájde od nás, poobede ideme na Mikuláša do kultúrneho domu 😵 Inak ma mrzí že ste nemali pekný zážitok z Mikuláša 😒

amadora
5. dec 2009

Danka ďakujem 🙂 A Majko je úplne opak Rastíka, ako dostal balíček od starkých tak len chodil pod stolík kde mávame sladkosti a pýtal. Dokonca sa po poličkách vyštveral hore aby si mohol zobrať 😀 Sa teším ako sa bude ráno tváriť keď si nájde v čižmičke balíček 🙂 Aj som zvedavá či sa zajtra nebude báť Mikuláša 😅

danka.k
5. dec 2009

ami a zasa som si myslela ze segrin syn sa mikulasa bat nebude, lebo on sa nikoho nehanbi... a on k nemu ani nesiel 😀 😀 a balik zjedol cely hned :D

bejca
autor
5. dec 2009

DAnka ze veceriam 😀 ja by som mala uz asi 150 kg 😝 😀 a teda RAstik ti aspon dopraje 🙂 a ten nas lapaj ked nema spolocne vstavanie alebo nieco s Majkom tak si najde padanie s RAstikom 😉 a super ze sa nebal 🙂

Ami no teda tak ste tiez mali bohateho Mikulasa 🙂 aj my sme hned museli kostovat aj dandinku 😀 / mandarinku 😀 / aj kinder cokoladku , a ajlizatko no vsetko chcel 😀 ale som ho krotila 😀 😉

a dufam ze vsetky fotite ako besne 😀 aj ja som vecer fotila 😉 a ten Mikulas mrzi aj mna ...ale mozno na rok to bude zasa o inom a bude to inak chapat 😉

bejca
autor
5. dec 2009

Ami prosim ta daj mi potom vediet ked sa ti ta pani ozve 😉 ak sa ti teda bude chciet 😵

amadora
5. dec 2009

no som zvedavá ako sa náš bude tváriť, minulý rok som čakala že sa bude báť a v pohode sa s ním aj fotil mu na rukách, ale tento rok sa asi bude báť 😅

bejca
autor
5. dec 2009

neboj nebude sa bat 😉 ja som inak tiez zvedava co spravi zajtra ked k nam pride osobne Mikulas 🙂

bejca
autor
5. dec 2009

ma stve tie fotky su rozmazane lebo tam mame v spalni take blbe svetlo ☹

amadora
5. dec 2009

Beji my sme ešte nefotili, ale zajtra určite budeme 😉 A náš chcel všetko tiež koštovať ale som ho musela brzdiť 😀 Dúfam že tej pani nebude vedieť že je to pre mňa. Písala som jej, tak dám vedieť ak sa ozve 🙂

amadora
5. dec 2009

akurát sme si otvorili šampus 🙂

amadora
5. dec 2009

zajtra ideme doupratovať dom a urobiť výzdobu, sa teším 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre