Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

jankapardon
9. dec 2009

beji prajem Ti skoré uzdravenie....ja som toto mala pred troma týždnami...obdivujem ta, že krasne zvladaš aj Petka..ja som vtedy len ležala jak skapaná, manželík bol doma aj ked nie celý den ale večšinu dna.
Maš krasneho Petka, ked sa takto poslušne hral pri tebe, sucitil...zlatunký!
Bzuči krasne fotoooo....držte sa!!!!
Martinka ono ked to čítam mi to pripada také roztomilé/ja viem žepre teba to v tej chvili určite nebolo/ , ale kedy nam budu take huncutstva robit, ked nie teraz...šikovný Stevko....a hlavne zvedavý... 😵 😵 😵

jankapardon
9. dec 2009

dobrú nocku... 😵

mm1
10. dec 2009

ahojte babulky, pekné ránko.....

Bzuci bobulka bzucinka je nádherná 🙂🙂 🙂 hladkám bruško......

Aji, dobrá dražba.... a super Vianoce ale zaslúžiš si 🙂 🙂

Bejinka skoré uzdravenie a cmuk a pohladkanie pre Peťka že sa tak stará o maminku.......

Aminka, s ocinom mi je to ľúto, ale sorry za výraz, mám pocit, že to už je stratená existencia..... ☹
Držkaj sa, viem, že ťa to mrzí.....

My máme dnes Vianočné posedenie v robotke...... tak sa aj celkom teším.....

A kamoške sa včera narodil malý..... je zlatý, práve mi jej manželík poslal fotečky.... 🙂

A my sme mali lietací deň. a Výsledok, veľká bulva na čele... chúďa, keby ste ju počuli ako plakala, slniecko moje malé....... zapikovala do radiátora, našťastie nie na hranu.... ☹

amadora
10. dec 2009

Dobré ránko!

Ďalšie pekné spanie, jaj, tak je to dobre 😀 Neviem, večer sa mi tak šialene driemalo a bola som uťahaná ako kôň. Neviem či to má byť zimná únava či čo 😒 A ešte aj tie moje blbé krámy, najprv som vyše týždňa špinila a teraz včera sa zo mňa začalo liať, takže ešte týždeň môžem rátať 😝 Ale to asi za to že som prestala brať tie tabletky na migrénu a budúci mesiac to snáď už bude ok... alebo nebude vôbec 😉

Beji posielame uzdravujúce pusinky! A nech ti je čím skôr lepšie. Ja som na tom bola vtedy presne tak isto, chorá ako pes, muž v robote ale Majko bol zlatučký a ani som nevedela že ho mám. Úžasné sú tie naše detičky 😵

Maťka teda huncútik Števko 😅 Inak ja keď dám aj Majkovi výchovnú po riťke a vyhreším ho tak sa mi za chvíľu príde predvádzať a škeriť do tváre akoby "ha, nebolelo a spravím to znovu" 🙄 😀

Megi posielame Natali cmuk na boľačku 🙂 A ďakujem ti, si zlatá! Včera mi bolo dosť nanič, ale dnes už na to kašlem. Mám úžasnú rodinku v Majkovi a mužíkovi, aj mamine a mužovej rodine a dobrých priateľov. Ak otec a brat nestoja o to aby sme sa stretli, ich vec, veď oni raz na to prídu, len aby už nebolo neskoro...

mm1
10. dec 2009

Ami vždy je väčšinou už neskoro, ale to si človek neuvedomí. 😒

amadora
10. dec 2009

ja som vždy bola tá čo držala rodinu pokope, vždy som riešila všetky problémy, organizovala stretnutia a vždy som na to doplácala ja. ako sa hovorí, každé dobro bude potrestané 😒 tak teraz budem hnusná a budem chvíľu myslieť len sama na seba, nech sa zbadajú 😉

amadora
10. dec 2009

kočky, dávate už drobcom do kočíkov aj fusak alebo nejakú prikrývku alebo tak? lebo tu dnes bolo -3°C tak neviem či už dať niečo keď pôjdeme von či nie 😒

tami712
10. dec 2009

ahojte 🙂
bzuci krásna malá babulka, aj ja som si spomenula, že mám takú podobnú fotku Emy v brušku, je to krásne taký malý človiečik 😵 😵

beji držím palce, aby ti choroba rýchlo prešla, nie je to sranda keď ti nemá kto pomôcť keď je mužík v robote 😔 Peťko nech ťa pekne poslúcha 😉

Natálke posielame pusinku na boľačku 😉

ami my už dlhšie chodíme vonku bez kočíka, lebo Ema v ňom nechce vôbec sedieť a používala som ho výlučne na odvoz nákupu, takže chodíme pešo a ja nákup trepem na pleci 😝 😀 ale je fakt kosa a hlásia ochladenie, takže fusak už určite deti zdržia 😉

a ešte jeden tip ak nemáte ešte na vianoce 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7264560
Ema na tom fičí 🙂 aj teraz vydržala asi hodinku kým som si navarila a upratala, straaaaašne sa jej to páči, je to fakt super. Ona aj rada počúva ich pesničky, ale toto je iné keď tam aj vidí ako detičky tancujú 😉

mm1
10. dec 2009

Ďakujem za Natálku, drobček môj malý, slzy ako hrachy včera.... ☹

Ami, u nás s kočíkom väčšinou ako u Tami, ale keď ideme s kočíkom von, tak áno, už máme fusak v ňom. Natálka totiž nechce nánožník a deka sa mi zdá slabá a to tiež málokedy chce....
ráno keď som išla do práce bolo +4 v aute mi pípalo..... ale večer už býva chladno....

Inak ja neznášam zimu!!!!! ☹ 😠

amadora
10. dec 2009

ďakujem pekne kočky za odpovede 🙂

susedovci zase robia dlažbu, tentoraz mi to pília rovno pod oknami, katastrofa 😒 neviem ako mi bude malý cez obed spať, normálne mám z toho žalúdočnú nervozitu 😝 porazí ma asi!

inak ja som včera v Lidli kúpila CD s vianočnými koledami za 1,49 euro 🙂

danka.k
10. dec 2009

baby a to musite ziadat o zvysenie pridavku?, to vam nedaju automaticky???

ami my s fusakom chodime strasne dlho uz.. aj ked tu je teplejsie ako v blave.. moj muz tak vravi.. a dnes v noci bolo celkom fajne.. rozopnuta som sla a vobec mi nebolo zima.. inverzia 😀

beji vela zdravicka posielame 😉

tami o tebe sa mi dnes snivalo, ale neviem uz co.. len si matne pamatam ze si s muzom sla niekam.. 😀

bzucinka2
10. dec 2009

ahojte
ami, neboj, coskoro nam ukazes fotecku aj ty neboj sa 🙂
beji, skore uzdravenie prajeme, posielame cmuk nech vyzenie chorobu a petko je teda riadne chapave slniecko 😉
matka, janka, meggie, tami dakujem za pochvalu 🙂
ami s fusakom neporadim, my uz kocik nepouzivame 🙂 a mrska dalsia uz nepride, co si 😀
boze, ja uz od rana upratujem byt na etapy, chvilku porobim, potom si musim oddychnut a tak dokola, ale uz mi ostala len obyvacka a urobit zemiaky na obed, to je teraz pre mna vsetko riadna fuska, fucim tu ako lokomotiva 😀

amadora
10. dec 2009

Danka automaticky ti určite nedajú nič, lebo veľa žien o tom nevie a kto si sám pýtať nebude, tomu nedajú, viac ušetria 😒

Bzuci ďakujem, si zlatá! A navyše šikovná, super si si porobila!

Kočky a neviete o niekom kto predáva fusak? Suseda by chcela pre Vanesku, oni nemajú vôbec a som teraz pátrala po nete a nenašla som nič vhodné. Chcela by taký do 15 euro (však už len na túto zimu bude potrebovať) a bol by dobrý taký dlhší.

mm1
10. dec 2009

Ami a akú chce farbu???????

amadora
10. dec 2009

myslím že to je jedno Megi 🙂

mm1
10. dec 2009

tak spýtam sa kamošky.... ale ona tuším za neho chcela 20 éčiek.... 😒

amadora
10. dec 2009

skús sa spýtať 🙂 inak už mi to prišlo, je to na pošte 😉

tak som uložila Majka spať, vyzerá že sa išli najesť tí robotníci, bože keby aspoň hodinku mi ho nechajú vyspať ☹

danka.k
10. dec 2009

ami budeme dufat aby dlhsie nerobili a majko krasne buvkal aspon hodinu 😉

mm1
10. dec 2009

Ami hej? tak super....... som rada,že balíček dorazil........

a chcela by aj za 20ečiek??????????? má béžový, ale pekný väčší a teplý.....

dani, ako bolo na akcii????????

mm1
10. dec 2009

toto som si objednala pod stromček

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4761638

amadora
10. dec 2009

Danka ďakujem! Len tak tŕpnem a sledujem hodiny 😒 A fakt, ako bolo včera? 🙂

Megi dopredu ďakujem, za balíček aj za opýtanie sa na fusak 🙂 Neviem či by chcela aj za 20 keď to použije len jednu zimu ale opýtam sa jej

danka.k
10. dec 2009

mm paradne bolo.. o pol druhej som dosla domov.. ked budu foto ukazem 😉

mm1
10. dec 2009

tak sa spýtaj, a ja ju skusim kecnut nech polaví......
a za balíček nemáš za čo, dúfam, že poteší 🙂🙂

Danka inak RASTIK je dokončený, už len Pluto k nemu ale ešte to musím zapracovať....... 🙂 🙂
včera som vyšívala do 1.30, ale môžem za to, keď ma to baví????? 😀

my mame dnes Vianko posedenie, ale chcem zdúchnuť a ísť s mm na vianko trhy do Incheby... to sa s Natali nedá a je u mojej maminy...... tak to chceme využiť. 🙂

amadora
10. dec 2009

no, krásne, už robia ďalej 😖 asi ma rozhodí od zlosti!!!

mm1
10. dec 2009

to čo som si vybrala pod stromček ste prehliadli???? 😨

amadora
10. dec 2009

Megi nádherné sú tie šperky, super si si vybrala 🙂 A daj vedieť keď niečo zistíš od kamošky 😉

Danka paráda že bolo dobre 🙂

danka.k
10. dec 2009

mm prepac prehliadla som.. ale uz som kuk... nadherne to je 😉

ami chod im vynadat 😠 😠

mm1
10. dec 2009

Ami ďakujem.... prišli mi také jemné........ 🙂

danka.k
10. dec 2009

ami alebo si chod lahnut k nemu.. ze aj ked sa zobudi ta tam bude vidiet tak si este podriemka

mm1
10. dec 2009

Dani?????? ten uteráčik má byť tmavomodrý alebo bledomodrý????? zabudla som...... 😖

a väčší? či menší???? či aký??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre