Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
11. dec 2009

Danka ja viem, ale koľko žien by dalo neviem čo za dieťatko a nedarí sa im, nemôžu alebo o dieťatko prídu a takáto p... si len tak povie že dám "to" preč 😢

amadora
11. dec 2009

no dobre, idem ja od vás, musím si ešte spraviť poťahovku, aj keď sa mi hroooozne nechce 😀

dobrú nôcku

danka.k
11. dec 2009

ami presne toto mi strasne vadi.. ta co chce nemoze a ta co moze nechce.. je to nespravodlive ☹ ☹

bru nocku

bejca
autor
11. dec 2009

Ami mas pravdu 😉 a nejeduj sa 😵 dobru nocku 🙂

ja idem veru tiez 🙂 paaaaaaaa

dobru nocku DAnka 🙂

danka.k
11. dec 2009

beji aj tebe bru

amadora
12. dec 2009

Dobré ránko!

My sme dnes vstali o 8:00 😵 😵 😵

martina1982
12. dec 2009

Ahojte ,

Ami my sme dnes tiez vstali o 8hod. 😉 Drzim palce nech sa torticka vydari !!!Moj bratranec caka na sud kym im daju babo z domova chodia ho stale navstevovat.Tiez povedali ,ze nechapu dake zeny ktore vyhodia babo von oknom a daju si zobrat ☹

Beji prajem Vam skore uzdravenie aj Petkovi.

martina1982
12. dec 2009

Urobila som si cesto na linecke a mozno si urobim aj na perniky 😉

Ked sa Stevko vyspinka ideme na navstevu k svagrovi 🙂

amadora
12. dec 2009

Maťka tak dnes sa drobci prekonávali 🙂 A bratrancovi so ženou držím palce, určite to nie je ľahké a stojí to veľa síl kým sa podarí adopcia 😒 Ja si cesto na medovníky urobím zajtra a v pondelok upečiem. A linecké niektorý deň v týždni, možno v utorok 🙂

danka.k
12. dec 2009

ahojte.. my sme vstali ako vzdy 8,35.. ale zajtra to bude isto skor lebo dnes zaspal o 17,45

sme sa s maminkou akurat dohadovali kedy ideme piect, tak nam to vychadza asi az na vikend.. no daco poriesime 😉

a u nas uz dnes snezilo... 😠 😠

bzucinka2
12. dec 2009

ami, posielala som ti to cez icq 😒
danka, fuuuuj, ze snezit, neposielaj nam este ziadny sneh, ja ho neznasam 😢
ami niektore osoby su bez chrbtovej kosti, aspon ja mam niekedy taky pocit, aj my sme v jednej teme riesili dawnov syndrom a ta baba sa velmi boji vysledkov a dalsia sa na nu oborila, ze nemoze lubit to babo v brusku, ked rozmysla ze ho zavrazdi 😒 tiez ma to riadne rozculilo, lebo som bola v takej situacii a kazdy sa musi rozhodnut podla seba, co bude pre postihnute babo a rodicov lepsie, lebo take dieta nikdy nebude samostatne atd, proste je to tazke rozhodovanie a ona jej tam pise ze zavrazdi dieta, no velmi krute slova na nu chuda pouzila 😠
ja som dnes konecne vsetko dopiekla, uz mi ostal len jeden kremovy, ale to az tesne pred vianocami, ale unavena som riadne 😉

danka.k
12. dec 2009

bzucinka no tak ty si sikulka s tym pecenim, u nas by sa to do vianoc vsetko zjedlo 😀 😀

a just ti poslem ten sneh... ja ho tiez neznasam a musim ho mat 😀 😀 😀 nastastie padal len troska

amadora
12. dec 2009

Danka keby ja Majka uložím o 17:45 tak o 3:00 sme asi hore 😅 😀

Bzuci ja ICQ nemám už dlhšie 😅 Takže keď niečo tak cez Skype. A na tie ženy ja nemám slov radšej... 😔 S pečením si šikulka, ja sa už tiež neviem dočkať kedy sa na to dám 🙂 Len som zvedavá kde to budem skladovať 😒

danka.k
12. dec 2009

ami ze o tretej.. maly vie ze by nepochodil 😀 😀

bzucinka2
12. dec 2009

ami tak asi tym to bude preco ti to neprislo 😀 😀 😀

bzucinka2
12. dec 2009

a mailovu stranku som si kontrolovala a dobry datum mi tam ukazuje mm to pride hned, tak neviem kde je problem, niektore maily mi tiez chodia oneskorene ☹

bzucinka2
12. dec 2009

kde vsetky ste pridete potom ked ja odidem 😠

amadora
12. dec 2009

Bzuci ďakujem! Joj ten jeden za 10euro je super, koniec aukcie o 50 minút, len keď to by mi ona musela najprv schváliť že jej to mám vydražiť 😒

danka.k
12. dec 2009

ami a nemozes jej zavolat a popisat jej ho??

amadora
12. dec 2009

len je už dosť hodín, nechcem ich zobudiť 😒

amadora
12. dec 2009

uložila som malého a plače 😕 nechápem čo zase má

bejca
autor
12. dec 2009

ahojte 😵

my sme na tom tak ze Petko dnes uz cez den nemal a navecer mal teplotu , soplik uz menej ale kasle a potom ho az napne a povracia sa ☹ .... mozno by to mohli byt aj zubky ... no ved uvidime ako ... a ja som dnes vysadila tabletky od doki a nasadila som si ibalgin a paralen a je mi tusim lepsie 😅 .. uvidim ..a ak hej tak zajtra si nachystam cesto na medovniky a od pondelka zacnem po troske piect 😵

MArtinka dakujeme 😵 a bratrancovi drzime palce 😵

Ami ako torta ?? isto je uzasna a mnaaaaaaaaaaaam 😉

DAnka super ze sneh aj ja chcem 😀 a teda ten tvoj drobec super spava 🙂

Bzuci ty si taka sikulka ze uz mas napecene 😵 a to rozhodovanie a ten stres na cakanie vysledkov a ako sa rozhodnut velmi dobre poznam ... to je vzdy na kazdom ako sa rozhodne ...a nikto nema pravo takto utocit na niekoho v takomto pripade ... ja si tiez neviem predstavit keby mi povedali ze to miminko bude postihnute co by som urobila ... vdaka bohu ze je Petko zdravucky 🙂

bejca
autor
12. dec 2009

Ami ako maly ?? a preco placka ??? 😅 posielame pusinky 😵

amadora
12. dec 2009

Tak som sa dotrápila s tortou, nie som veľmi spokojná ale tak je aká je a snáď sa bude páčiť 😒 Foto je v albume.

Bejuška som hrozne rada že vám je lepšie a nech ste už zajtra obaja fit ako rybičky,cmuk 😵 A prečo plakal Majko absolútne netuším ☹ Našťastie nie veľmi a za dákych 5 minút prestal, ale čo to do neho zase vošlo, nemám potuchy.

My chceme ísť zajtra do Tesca pokúpiť potraviny čo bude treba na Vianoce, to zase padne éčiek 😝 Ale sa teším že si spravíme pekný rodinný dník a ak všetko dobre padne tak sa pôjdeme pozrieť aj na Coca-Cola kamión a snáď sa uvidíme aj s Bzucinkovcami 🙂

aja7
13. dec 2009

Dobre ranko 😉

ami...pamatas, ako sme riesili vo februari torty pre nasich drobcov? myslim, ze teraz na 2. narodeniny Majko padne na ritku ked uvidi tortu, co mu maminka upecie! 😉 sikovne dievca! lopta naozaj nie je jednoducha a zvladla si ju perfektne!

inac vcera som si na FB vsimla tvoju otazku ☹ ked nieco, pis mi bud na nastenku, alebo sem do IP 😉 a odpoved, nelepim loptu na tortu nicim, je vzdy tak tazka, ze nespadne a je "poistena" tvavou co davam okolo 😉

Beji, zelam skore uzdravenie aj tebe aj Petkovi 🙂 adamko tiez zacal pokaslievat, uvidime ako sa to dalej vyvinie.

Ja som vcera upiekla 4ks vianocnych kolacikov, teda druhy, nie kusy. Dnes mame oslavu, Ada mala 15 rokov, tak sa celkom tesim na rodinne stretko 😉

Zozimilo sa poriadne, napadlo aj trosku snehu, na sankovanie este nie, ale kosa je desna, aspon v porovnani s minulymi dnami sa mi zda 🙂 je sice len minus 3, ale brrrrr, vietor 😝

Bzuci, nezavidim ti, ja som s kubom toto prezivala 9mesiacov, plus cely porod ☹ a odvtedy neznasam vracanie 😝 .Snad sa to upravi, zelam ti to! 😉

Vsetkym detickam zelame zdravicko hlavne, mamickam pevne nervy, tatkom OSVIETENIE !!! (izka) a vsetkym krasny predvianocny cas 😉

amadora
13. dec 2009

Aji moja ani nevieš ako ma tvoja pochvala zahriala pri srdiečku... veľmi pekne ti zo srdca ďakujem! 🙂 A tiež za návod na poschodové torty, asi budem piecť svadobnú pre otca 😅 😀 A pekne oslávte narodky a tiež vám krásny predvianočný čas 🙂

Beji dávajú Polárny expres... hneď som si spomenula na teba a Peťka, dúfam že vám je už lepšie 😉

tami712
13. dec 2009

ahojte 🙂
aj u nás sa pozerá polárny expres, teda Viktor 😉 a už od včera horúčkuje, večer mal 39,4 😖 takže asi zajtra pôjdeme k doktorke 😒 a to mal pred týždňom chrípkové prázdniny v škole a nudil sa doma 😒 len dúfam že to nechytí Ema 😉

ami torta ti vyšla super 🙂 🙂 🙂 a presne aj Viktor chcel teraz na narodeniny takúto loptu, len sme akosi ešte nestihli ani oslavovať, lebo to máme doma také všelijaké 😕

a aj my sme boli v piatok vo Zvolene pozrieť kamión, Eme a Viktorovi sa to strašne páčilo, len písali že bude od 16.30, ale kamión prišiel až o 18.00, tak sme vymrzli 😉

amadora
13. dec 2009

Tami ďakujem ti 🙂 A želám Viktorovi skoré uzdravenie 😉 V LV má byť kamión tiež o 16:30 tak som zvedavá 😅

U nás padá sniežik a normálne mám z neho radosť 😀 Tieto vianoce som celkovo dáka rozcitlivená, všetko ma hrozne dojíma, asi starnem 😀

danka.k
13. dec 2009

aj my sme pozerali Polarny expres ale len chvilocku a tiez som si hned na Petka spomenula ze isto sedi pred telkou a ani nedycha 😀 😀 😀

my kamion neuvidime, lebo k nam ani nedojde... 😀 😀

a dnes sme s maminkou napiekli medovnicky, macie oci a take makove rozteky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre