Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
29. dec 2009

xixixi no dakuej zatial si to uzivam 😀 aj tak u nas napadne max 20 cm 😀 a dakujem za pochvalu 😵

danka.k
29. dec 2009

beji aspon nieco 😀

a aminka snazilkuje???

beji a uz mas spojazdneny novy pc??

bejca
autor
29. dec 2009

nemam ved som pisala ze som ledva nastartovala 😝 ja cakam kedy pride ten kamos mi to tu spravit 😉

Ami nesexuj co si si zobrala priklad z maciek 😉

bejca
autor
29. dec 2009

AMIIIIIIIIIIIIIIII kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii halooooooooooooooooooooo 😵

danka.k
29. dec 2009

no dufam ze si nezobrala priklad z maciek.. a nerobi to vonku pod oknom 😀 😀

bejca
autor
29. dec 2009

😀 tak ale to zasa uz snad nie 😀 😉

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😵 😉 🙂

danka.k
29. dec 2009

😀 😀

bejca
autor
29. dec 2009

no teda dnes tu je ale veselo 😀 😉

bejca
autor
29. dec 2009

idem si napisat co potrebujem nakupit 😉

danka.k
29. dec 2009

napisane???????????????

bejca
autor
29. dec 2009

XIXIXIXI nie este nie 😀 ale dumam co budem vlastne varit na silvestra a na novy rok ....

bejca
autor
29. dec 2009

asi spravim kacicu + kapustnicu a na novy rok asi sa pozveme k svokre 😀 😉

bejca
autor
29. dec 2009

no idem teda spinkat 😵 dobru nocku 🙂

danka.k
29. dec 2009

my mame kazdy rok na silvestra raznici.... 😉

amadora
29. dec 2009

to čo to tu je, ha? chvíľu tu nie som a ohovárate ma na pol strany 🙄 😀 sexuš nebol, nezáviďte 😀 boli u nás kmotrovci tak sme sedeli a popíjali vínko, pred chvíľou odišli. a chudáci obaja v teniskách a otvoríme dvere a vonku 5cm snehu 😅 zajtra sa hádam aj sánkovať pôjdeme 😵 😵 😵

inak dnes sme mali fantastický dník, doobeda sme sa boli prejsť v hore, počasie bolo krásne a vyskúšali sme novú kombinézu 🙂 inak ma drobec prekvapil, lebo hodinu sme ho vláčili po hore a to nie chodníkom ale po teréne a do fajného kopca, som čakala že nebude vládať. a prídeme ku autu a on plač a hodil sa o zem že ešte nechce ísť domov 😀

a poobede tatko zapájal so svokrom konvektory tak vypli elektriku a my sme sa zatiaľ išli potárať do mesta s Majkom a potom o 19:00 prišli tí kmotrovci, objednali sme si aj pizzu na večeru a keď drobec zaspal sme si otvorili vínko, no krásny dník proste 😵

len neviem prečo, mám taký pocit že na Majka niečo lezie, nemá ešte soplíky ale mám pocit že keď som mu dala dudu tak ťažko dýchal akoby mal plný nos a aj šušníky mal také zelené keď som mu čistila noštek tak neviem 😒

amadora
30. dec 2009

Dobré ránko!

Tak ráno keď sme vstali preúžasný smrad v dome z konvektoru, budila som muža nech to ide pozrieť a zistil že to svokor včera zle zapojil, aj ho koplo ako sa chytil konvektoru (vďaka Bohu že sa ho nechytil Majko 😕 ) a stopilo nám stykač... paráda že svokor je vyučený elektrikár a furt sú len problémy keď niečo on robí s elektrikou 🙄

No a Majko mal ráno úplne polepený noštek, zelený, nešla som mu to umyť ☹ Ale sa mi zdá že len z jednej dierky mu to ide, z tej strany ako si chytá ďasno vzadu, tak dúfam že to budú "len" zuby ☹

jankapardon
30. dec 2009

aj my mame sniežik🙂 už sme aj stavali jedneho maleho snehuliačika, sa vytešujem - e. Frederik sa pripravuje na silvestra, včera zaspal o pol jednej v noci ...my sme si veselo pozerali s manželíkom televizor a zabudli sme, že sme mu zapli v jeho izbe bol raz jeden život - dvd a on to pozeral do pol jednej....sme my ale rodičia, že?
Ami prajem uzdravenie Majkovi, najrýchlejšie ako sa dá....🙂)
Ja som bola včerA KONEčNE cvičit, dnes som zase fantozzi, mám neskutočnu svalovku🙂))
Tatry sa u nás nakoniec nekonali, kvoli počasiu sme to preložili až po novom roku, teda zase bude zaležat od počka....
krasny den prajem Vam všetkým!!!! 😵 😵

amadora
30. dec 2009

Janka ďakujeme veľmi pekne 🙂

bzucinka2
30. dec 2009

jerry, po vysadeni antikoncepcie ktoru sombrala aj ja pocas kojenia moze trvat aj 3 mesiace, kym sa mrcha dostavi 😉 a drzim palceky pri stahovani a hlavne suzuti 😉
beji, no aj u teba by to mohol byt krasny novorocny darcek 😉
ami, este ze sa vam nic nestalo s tym zle zapojenym konvektorom 😒 a drzime palceky, nech su to len zubky 🙂
mimkao, uz by si mala ist k dokimu, schudla si vela na to ze si v 9 tt, aby si neuskodila babatku alebo babatkam ☹ a plne ta chapem ako ti je ked ti je tak zle 😔

my sme na helpe, cesta prebehla uplne v poriadku, chceli sme aby zaspal az na chate, ale on uz zalomil o 10,20 v aute, tak cestu vlastne prespal 😉 tu je uplne uzasny, zahra sa s hocikym, tesim sa z neho, ze nie je tak nalepeny na mne ako druhe dievcatko co tu je s nami, pekne spinka vo svojej postielke tak ako ma svoj rezimdnes do rana napadalo snehu, tak sa vytesoval, hadzali sme gule do potoka, poobede sme sa boli trosku posankovat, aj snehuliacika sme si postavili, ale to ho velmi nebavilo 😉 vsetci ho vychvaluje aky je krasny a dobrucky, tak my s mm len tak rastieme a tesime sa neskutocne z neho 🙂

amadora
30. dec 2009

Bzuci super že sa máte dobre, užite si to 🙂 A ďakujeme pekne 🙂

Zatiaľ to vyzerá tak všelijako, soplíky mu netečú, len občas má také akoby suché okolo nosných dierok, tak mu dávam Physiomer a Nasivin na striedačku.

Dnes sme poobede boli na prechádzke, najprv sme išli cez lúku po snehu (lebo na cestách sa už roztopil 😒 ), striedavo na sánkach a peši a potom sme vyšlapali naspäť po tom našom kopčisku po ceste domov 🙂 Bolo super!

jerry
30. dec 2009

čafte bambule
kde ste zalezené? Tak konečne trošku snehu (z pohľadu našich detí) zasa tá biela otrava, kedy bude už konečne jar aby som sa zasa mohla rýpať v zemi ( z môjho pohľadu) a my musíme trčať doma. Dnes som bola s kočkami na kontrole, skoro nič sa to nelepší, tak Tinka poctivo dobrať atb plus dostala ešte kvapky do nošteka malinkého a Lucka čo bola bez atb tak dnes nafasovala ☹ aj ona. A ocinko nám mutuje ako puberťák.

Dnes večer sme robili klbasy (náš oco je neskutočný šrotovník klbás) tohto roku to už bola asi štvrtá runda. Tinuška sedela na stola hompáľala nožičkami a vykrikovala bobááása bobááása

Svokra mi liezla neskutočne na nervy 😠
Dúfam, že aj ja jej 😀

Dnes ked sme boli v lekárni mala som nutkanie kúpiť ten tehu test, nekúpila som, aspoň som ušetrila pár eur, poobede došla mrcha.

tami, bzuci dakujem za podporu, dúfam, že to neoľutujem. Však do jari nejak vydržím a potom zasa hor sa na náš letný domček zasa aspoň do novembra. My sme ako cigáni 😀 v jednom kuse sa sťahujeme.

bejca
autor
30. dec 2009

helooooooooooooou 😵

konecne som nastartovala ten moj crep 😠 😉

u nas tiez napadlo snehu , rano prsalo 😠 takze sama clapkanica 😝 ale boli sme vonku a behali po "trave" na tej bol mokry sneh ale aj tak mal Petko ohromnu radost a snazili sme sa gulovat 😀 tesil sa z toho ,tak sme si to trosku uzili 😵 poobede sme isli do Tesca nakupili sme si a prisiel pre nas tatino 🙂 rano sme vstavali o 9,15 ale mali sme okolo 5tej pauzu takze asi preto sme tak dlho spali 😉 ale tym padom 1x Petko nespal cez den zato uz okolo 20 tej spinkal 😵 ja som si pozehlila a prisla som vas kuk 😵

idem citat 😵

bejca
autor
30. dec 2009

Ami super ze si tak uzivate 😵 svokor je asi super elektrikar 😝 😅 a Majkovi letia pusinky aby bol fit 😵

JAnka no teda tak dovca vam nevysla 😅 ale verim tomu ze potom budete mat lepsi cas 😵 a necvic tolko 😉

Bzuci som rada ze vam je fajn 😵 a Alexik musi byt podareny , uzasny a ani sa necudujem ze sa vsetkym paci 😵 posielame vam pusinky 😵

Jery to ma mrzi ze su babulky chorucke ☹ posielame uzdravujuce pusinky 😵 a s tou mrchou ma to mrzi 😉

jerry
30. dec 2009

ahoj bejca, k mrche, neviem či sa teším alebo nie sama neviem, ale asi je to tak lepšie, lebo potom ako si spomínala že si brala atb, tak som si spomenula, že vlastne aj ja som brala začiatkom decembra.

náš tato síce podpichuje, čo tak ešte chlapca, nedostanem z neho však či to myslí vážne alebo si ma doberá. No aj v robote neviem čo by mi na to povedal šéf 😅

bejca
autor
30. dec 2009

neboj keby ze si tehu tak to zvladnete 😉 a veru je to tak ked clovek nikdy nevie ci je alebo nie tehu tak ani neviem ci mame brat nejake tabletky ci nie ... a potom sa len " modlime " co a ako ..a neboj ono to pride - to tehu - a bude to chlapec 😵

bejca
autor
30. dec 2009

no kocky idem ja hajuskat ale neviem ci sa mi podari zajtra sem prist 😅 tak vam chcem popriat

VESELÉHO SILVESTRA a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010 😵

uzite si to 🙂

ja upeciem kacicu , uvarim kapustnicu a spravim par chlebickov + par ociek a hotovo 😵

tak sa majte a pite a hodujte 😀 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jerry
30. dec 2009

joooj bejca desíš ma 😲 takto nejako to začínalo aj pred troma rokmi 😅 a potom sa nám narodila Martinka 😀

jerry
30. dec 2009

tak dobrú noc a veselého bláznivého silvestra nech nám deti nepobudia a nech ten nový rok je aspoň taký ako tento ale môže byť aj trošku lepší no nie? 😉

ciarka
30. dec 2009

Babule tiez zelam Veseleho Silvestra a Krasny Novy Rok 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nech sme hlavne zdravi!!!!!!!

izka
31. dec 2009

ahojte mamulky,
prišla som vás na skok pozrieť a hlavne zaželať veselého silvestra a do nového roku len to naj naj naj, splnenie vašich túžob a snov, zdravé detičky, aj ostatných členov rodiny. vám veľa lásky a radosti z vašich pokladíkov a porozumenie a lásku vašich drahých mužov. a špeciálne všetkým tehulkám pohodové tehu, ľahký pôrod a zdravé, krásne bábatinka. snažilkám úprimne želám, aby sa podarilo objaviť dve čiarky a pribudol nový človiečik do rodinky.
krásne si to užijte.

ozvem sa až po sviatkoch, teraz nemám kedy ani sadnúť a čítať, ani sa poriadne najesť. len varím, spratávam riady, umývam riady, lebo ani umývačka nestíha, dlážky vysávame každý druhý deň. jedna návšteva strieda druhú, no proste kolotoč.
ešteže ema nás zabáva svojimi super hláškami. sa na nej nasmejeme. ale inak riadna čertica je to a ten jej spánok, alebo skôr nespánok, tak to je sila.
len takú perličku na záver. kika ju hrešila, že jej rozobrala mobil a ona jej na to s kľudom hovorí : NEHNEVAJ SA, KIKUŠ 😀 no môžme sa na ňu hnevať? 😉

majte sa krásne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre