Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
7. jan 2010

jerry tak to si zasluzila dneska to ticho po takom namahavom upratovani 😀 😀

my ideme na narodeniny toho hovoriaceho psicka, a dake somarinky este.. uvidime.. ale velice setrim toho roku tak neviem neviem 😀 😀 ale este som aj tak nezacala 😀

ami mojho operovali ked mal 4 mesiace (sice nie na mandle) takze kamoskyna dcerka to zvladne v pohodicke. budeme na nu mysliet..

bzucinka2
7. jan 2010

ahojjte
ami, my mame aj detsku, ale hracky aj tak rozvaka po celom byte a uz ma to prestalo bavit neustale ho na to upozornovat, tak ale najvacsia bomba je vzdy v detskej 😀
mini, krasne nadherne fotecky, obe dievcatka su k zjedeniu 😉
ja narodeniny neriesim, ja najprv meniny 😅

bejca
autor
7. jan 2010

ahojte 😵

dnes Petko spinkal len chvilku v aute , tak uz spinka 😉 mali sme dnes dalsi nadherny den prisla Petkova krstna tak sme sa boli sankovat 🙂)) fotkz som hodila na FB tak ak chcete mozte kuk 😉idem si vas citat 🙂

danka.k
7. jan 2010

beji kraaasne foto 😉

bejca
autor
7. jan 2010

noneviem ako vam ale teda mne fasa dlho nacitava kobyla 😝 otrasne nieco nez mi nacita stranku alebo album 😠 😝 co to som precitala a snad aspon co to odpisem 😉

Megi tesim sa ze havinko mal taky uspech 😵

Jerry takze ty sa uz naplno zariadujes 🙂 tesim sa s tebou a kocky mas uplne super 😵

Mini teeeeeeeeeda dalsi nadherny batoztek mate doma 😵 kocky su zlate 🙂 a co porod ?? dufam ze lepsi ako pri Romi 😉 zelame vela zdravicka a mliecka 😵

Ami vy tam ten vas kopcisko teda mate super a Majko musel byt uzasny 🙂 s tymi soplikmi - ma ich stale alebo len vonku ?? my mame sople vonku stale 😝 a teda teraz aj doma a tiez dufam ze len so zubov 😅 a kamoskinej malej drzime palce 😵

Spapulka teeeeeeeda ty uz mas narodeninve premyslene 😵 supeeeeeeeeer 🙂 ale po pravde ja mam uz tiez aj pokupene 😉

Danka xixixixixixi ze setris 😀 som zvedava co vsetko pokupis 😀 hlavne ked ta chyti " depka " 😀

Bzuci veru vidis vy skor meniny budete riesit 😉 ale zasapotom budete mat skoro cely rok pokoj 😉

bejca
autor
7. jan 2010

mna od noci boli nosohltan😝 a uz zasa aj kycham 😝 mrchu stale nemam ...a druhy test znovu vysel ze nic... v stredu idem zenskemu .....dam vediet len sa teda aj uz bojim 😅

Danka dakujem 😵

bejca
autor
7. jan 2010

no a vcera Petko ako spal cez obed jasne ze vecer nechel spat ..tak som musela ist k nemu ... tak od dnes uz ho spat nedam len ked si niekde chvilku oddychne ..

bejca
autor
7. jan 2010

no jasne som tu ja tak nikde nikto ........

danka.k
7. jan 2010

beji ale ja nesetrim na narodeniny 😀 ale na leto, svadba, dovolenka a tak... a netreba mu tolko somarin na narodky, iba sa to tu povaluje potom 😀

amadora
7. jan 2010

szia mafia 😀

bejca
autor
7. jan 2010

Danka co sa ides 2xvydavat 😉 a ved jasne ze treba mat nejaku tu " korunku "😵

jeeeeeeej Amije uz aj tu 🙂

amadora
7. jan 2010

Beji soplíky nemá v tom zmysle že by mu tiekli alebo tak, to len fakt raz za čas keď sme von. Ale počuť že sa mu občas ťažko dýcha, tak keď ide spať alebo keď ráno vstane mu musím dávať kvapky aby sa mu dalo dýchať. 😒

Ja som mrchu dostala dnes, normálne že presne na čas 😕

bejca
autor
7. jan 2010

no aj mne sa obcas zdazema taky plny nos....ale tak zatial to este neriesim 😅 len mna zasa stve ze ma take tie flaky cervene a potom suche na nozickach a uz aj na krku 😅 ☹

Ami teraz neviem ci ti gratulovat alebo ..... 😅

bejca
autor
7. jan 2010

no kocky idem hajkat 😵

dobruuuuuuuuuuuuuuu

amadora
7. jan 2010

Beji ale hej, som rada 🙂 Zvláštne, pred pár dňami som sa modlila a dúfala nech nepríde 😔

Aj Majko to má, aj minulú zimu mal. To sa im vysušuje pokožka zo zimy a majú také ako ekzém. Nám pomáha že ho kúpeme len každý druhý deň (predtým sme každý) a natieram ho excipialom. Majko mal až také ako šupinky a teraz má krásnu pokožku 🙂

mm1
8. jan 2010

Pekné ránko babulky a sneží a sneží a v Ba sa začína o chvíľu kalamita.....
to je tu horor, bleeeee neznášam sneh v meste.......
Dnes idem za Natálkou, tak sa neviem dočkať.... už mi chýba anjelik moj milovaný... ale na chalúpke je max. spokojná...
včera som prišla domov, všetko porobila, čo som chcela, tak som rada....

amadora
8. jan 2010

ahojte, aj u nás poriadne nasnežilo,zase sa nebudeme môcť nikam dostať 😒

mm1
8. jan 2010

no presne tak.... už nech je jar...... 😖

bejca
autor
8. jan 2010

ahojte 😵

supeeeeeeeeeeeeeer sneeeeeeeeeeeeeeeh ja sa taaaaaaaaaaak tesim 😀 a ani vmeste mi nevadi 😀

mm1
8. jan 2010

beji to si asi jediná.... ja mám rada slniečko, teplučko..... kvetinky a tak......

mm1
8. jan 2010

Inak musím sa pochváliť, malej sa super začína rozväzovať jazýček.
teraz som s nou volala a varí polievku a ide tam muka a mašlo....
tak ma to teší.......🙂

amadora
8. jan 2010

Majko mi začal trochu pokašliavať a má také slzavé očká, ideme byť chorí ☹

mm1
8. jan 2010

juuuj ha, Ami, rýchlo rýchlo kuríruj, nech to odíde v začiatkoch....

amadora
8. jan 2010

Megi veď ho kurírujem furt ☹ Vitamíny papáme pravidelne a kvapky do nosa mu tiež musím dávať. Teraz som mu dala hneď mucosolvan. Ja neviem čo má furt s tými soplíkmi, však kedy sme boli na tom ORL s ním, ešte pred Vianocami a všetko mal v poriadku. Či ho tie zadné stoličky tak mordujú či čo 🙄 Musím sa v lekárni opýtať či mi nemôže dať niečo, dáke homeopatiká na nádchu pre deti alebo ja neviem čo, nech mu nemusím furt len tie kvapky dávať a čakať že to prejde.

mm1
8. jan 2010

Ami, skôr to vyzerá na alergickú reakciu. aj môj mm soplí skoro celý rok až na pár výnimiek, týždňov a tak, a je to alergia. skôr by som išla asi ku alergologovi s nim..... ked na ORL nič....
alebo to fakt moze byt zo zubkov, kto vie.....

a homeo pre deticky su urcite.... aj v tom kufr. z porodnice bol taky letak s homeo vyrobkami....

amadora
8. jan 2010

no moja doki mi povedala že ma pošle s ním ku alergológovi ale teraz som bola za ňou a dala mi len dáku eukalyptovú masť do nosa a mám dávať fenistil, nasivin a physiomer ešte 😒 a že ak nie tak potom 🙄

mm1
8. jan 2010

Fenistil???????? veď to som dávala, keď sme mali kiahne......

amadora
8. jan 2010

fenistil kvapky, tie sú na alergiu a sťahujú sliznicu 😉

amadora
8. jan 2010

vtip pre tých čo nechodia na FB 😉 : - čo máte v tom kufri?
- ako to mám vedieť?!
- jáj, pán je zo Slovenska...

😀 😀 😀

danka.k
8. jan 2010

a u naaaaaaaaaaaas nesnezi 😀 😀 ale aj tak ho mame dosst 😀

a nestiham citat lebo malemu musim pokuazovat vase deturence mi tu krici uz ze baba baba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre