Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
14. jan 2010

budeme v mysli s vami a tuuuuuuuuuuho držať Natali palce!!!

mm1
14. jan 2010

Vďaka Aminka.....

za chvíľku idem na poradu a vôôôôôôôôbec sa mi nechce....

amadora
14. jan 2010

dnes je aj počasie otrasné, ani mne sa nechce do ničoho pustiť 😝

bzucinka2
14. jan 2010

ahojte
megie gratulujeme tatkovi, je to sikulko 🙂 a neboj, zajtra bude coskoro a natalka to super zvladne, cmuk 😉
beji zle mi uz tak nebyva, len obcas, ked mi nieco nesadne ako v opndelok bryndziaky a tak ich zboznujem, 🙂 dnes sa pokusim hodit nove foto, tak snad nezaspim skor ako maly cez obed 🙂

bzucinka2
14. jan 2010

ja som uz pozametala dlazky, este ich chcem poumyvat, maly pozera krtka a chrumka jablcko tak by som to mala vyuzit, ale tiez sa mi taaaaaaaaaaaaaak nechce 😝 esteze nemusim varit, vsetko mame 🙂

amadora
14. jan 2010

kočky pamätáte ako som nedávno písala že mamina im tam behá po všetkých oddeleniach po vyšetreniach, že hádam len na ženskom ešte nebola? hádajte kam ju práve poslali... 😀

bzucinka2
14. jan 2010

😀 😀 😀 tak aby to uz mala komplet 😀 😀 😀

amadora
14. jan 2010

akože fajn že to robia poctivo, ale je to sila že stále nevedia čo jej je 😒 inak dnes jej vybrali kanilu z ruky a už bude dostávať len lieky miesto infúzií. a že jej to začína pomaly ustupovať, ale jej povedali že tie čierne fľaky jej "vypadnú" a bude tam mať otvorené rany ☹

amadora
14. jan 2010

som sa tak rozčúlila teraz! sa pozriem z okna a akurát nám z dvora vychádzajú dvaja vodári. boli odpisovať vodomery a keďže ich máme vonku v šachte tak si normálne len tak vošli na dvor, odpísali a išli preč 🙄 mám 100 chutí sa na nich sťažovať, len keby viem kde 😠

mm1
14. jan 2010

No už som späť...

Ami na riaditeľstve vodární!!!! a to čo je za prístup???? veď to mohli byť kľudne podvodníci......
A neboj, ja som mala také problémy s jazykom, áno s jazykom, že som v ňom mala dierky, brrrrr ešte teraz mi behá mráz po chrbte, a maso tam dorástlo.....

Bzuci.... idem kuk brušino.... a ďakujem za povzbudenie i tebe. 🙂

mm1
14. jan 2010

no aj tak je to brušinko malé... také pidi bruško. 🙂

amadora
14. jan 2010

Bzuci to už vyzerá krajšie bruško 😉 Pristane ti to 🙂

Megi a to sa nestalo prvý krát 😠 A s tým tvojim jazykom 😕 No nič príjemné, ale tak hlavne nech je všetko ok 😒

Majko mi včera doniesol kinderčokoládky aby som mu vybrala z krabičky že chce papať, tak som mu dala a hovorím "ale len jednu". A on hneď pohotovo "triiiiiiiiiiii" 😀 To vie povedať potvora malá 😀

bzucinka2
14. jan 2010

Ami no parada kolko drzosti v sebe maju 😠
a Majko je podareny, co si lakoma a chces mu dat len jednu 😀
a neboj maminke bude dobre, ked to zacina ustupovat 😉
megie ami dakujem, pomaly rastieme 🙂

amadora
14. jan 2010

toto moje trdlo nechce jesť 😒 desiatu a olovrant, večeru a tak, to ešte poprplí dáko. ale keď sadneme k obedu tak ešte ani neochutná poriadne a už vreští akoby ho z kože drali. neviem čo mu je 😖 som narobila krik na neho a tlačí miesto obedu lúpačku 😠 poraziť ma ide

mm1
14. jan 2010

Ami tak ja s tým jedením bojujem už dooooooooooooosť dlho a som šťastná, keď zje za tanier polievky....
ešte v živote nezjedla komplet obed..... že obe jedlá....
ale kraviny by jedla...
a tri sú jej tiež obľúbené číslo. 🙂

Ten jazyk, to bolo pred 6 rokmi, tiež som dostala 2 atb ale nic, nepomáhalo, nevedeli čo to je..... bolo to pred Vianocami a do roboty som sa vtedy vrátila o 6 kg ľahšia, čo nebolo na škodu, ale tu bolesť neprajem ani najväčšiemu nepriateľovi.... 😲

danka.k
14. jan 2010

ami u nas tak vodari bezne robia.. aj plynari...

nas nastastie papa pekne, zjedol plnu misku na obed a hned za tym presnidavku 😀

bzucinka2
14. jan 2010

my nikdy nejeme komplet obed pred spanim si da polievku a ked sa vyspi, tak druhe, obe naraz len vynimocne 🙂

amadora
14. jan 2010

no keby zje aspoň dačo tak mi je to jedno, ale on nechce vôbec ani kúsok. ale ako píše Megi, kraviny by jedol 😒

Megi a vôbec ti neprišli na to z čoho si to mala?

Danka no u nás plynári nechodia, lebo plyn nemáme. Ale elektrikári pekne zazvonia. Ale títo ma vytáčajú, len tak sa pozriem z okna a behajú mi po dvore cudzí chlapi. Koľkokrát sme odomnkutí, alebo máme na dvore auto otvorené a v ňom peňaženky alebo čo, človek to berie že je to môj súkromný pozemok tak tam nemajú čo robiť 😠 Keby máme iného psa tak ho pustím a nech potom skúsia vojsť do dvora 😉

mm1
14. jan 2010

Ami nie neprišli......

a je do drzé podľa mňa

mm1
14. jan 2010

Babuľky o chvíľku odchádzam, tak sa chcem rozlúčiť...

zajtra mám dovolenku, držte nám palce, nech to všetko dopadne dobre.... strašne sa toho obávam. aj toho, či bude Natali spolupracovať, aj všetkého, čo nám povedia. ach jaj.... ☹

tak papa v pondelok

amadora
14. jan 2010

Megi držíme tuho palce!!!!!!!!!!!!

ciarka
14. jan 2010

AHojky babulky,

Tami- to mi je luto Viktora, urcite to zvladnete a vsetko bude o.k. Ach neviem co je tento rok, stale dake problemy.

Bejci- no ale tehu ti ani nevylucila,ked ti povedala ze ak tabletky babu neublizia ak budes tehu. Kolko mas tych tabletiek? A ked nedostanes menzes aj po vyuzivani tablet. tak mozes byt tehu, ja stale verim.....

Bzucinka- zlatunke malinke brusko. Uz si aj daco pribrala?Kolko vazis? Ta kontrolujem. Mas aj nejake specialne chute?Al. odlisne ako pri Alexikovi?
Bzuci- a ty nas zajtra informuj, ako dopadol morfolog.ultrazvuk, som zvedava co tam skryvas. Zajtra tam ides ked si dobre pamatam.

Ami- no fakt drzost, ze si vnikli na sukromny pozemok. A neboli falosni????

danka- dodatocne Rastikovi vsetko naj k meninkam.

Matka- Stevkovi gratulujeme k zubku.

Megi- myslim zajtra na vas, potom nas informuj, ked budes moct, ako ste dopadli. Snad bude stacit ta rehabilitacia. A urcite nie si zla matka ked si si to doteraz nevsimla.

martina1982
14. jan 2010

Ahojte

Bejus , to je mi luto ,ze nie si tehu ,ale mozno ako pise Ciarka 😉

Dakujeme za gratulacie k zubku 😉

Bzucinka krasne brusko 😉

Megi drzim palce !!!!

Ami ,to co ma byt ,ze si vojdu do dvora 😕 Inac bola som raz svedkom toho ,ze chodili kominari a tiez tak susede vosli do dvora a ona ma takeho velkeho psa tak kominar letel z dvora 😀 a za nim pes .

Musim klop klop teraz mi Stevko dobre papka aj si sam vypyta ked chce .

martina1982
14. jan 2010

Ami ,chudiatko maminka ☹ ,drzim jej palce nech uz je co skoro fit .

martina1982
14. jan 2010

Tami , to mi je luto , ze budu to Viktorovi operovat ☹ drzim palce .

tami712
14. jan 2010

ahojte,
babulky tak zajtra nám držte palce, Viktor má byť ráno v nemocnici o 6.45 a budú ho robiť hneď prvého,
chudák nevie čo ho čaká, stále sa vypytuje, že ako ho uspia a čo ak nezaspí a či ho to bude potom bolieť .... 😕
oddnes má aj barly, tak sa z nich vytešuje, prechádza sa tu po byte 😉

amadora
14. jan 2010

Ciarka, Maťka, neboli falošní, poznám ich už lebo chodia stále títo dvaja odpisovať. Ale fakt ľutujem že nemávame psa pusteného, čo by sa im riadne do riti zahryzol 🙄 Musím to s mužom riešiť keď príde domov, na hovno je nám taký pes čo ho púšťať nemôžeme 😠

Maťka ďakujem pekne za maminku 🙂

Tami možno aj lepšie že si neuvedomuje čo ho čaká. A ty sa neboj, všetko bude v poriadku, nie je to zložitá alebo nebezpečná operácia. Aj keď sa to ľahko povie, viem, strach bude tak či tak... zajtra budem tak tuho myslieť na vás, aj na Megi, až sa mi bude z hlavy pariť 😉 Určite to dobre dopadne, cmuk 😵

bzucinka2
14. jan 2010

tami, megie, myslime na vas a drzime silno silno palceky, aby to obe deticky zvladli 😉
ciarka, rada ta poinformujem, ale az 20.1. vtedy idem k dokimu 😀 a pravdaze priberam, az som sa po sviatkoch zlakla, kedze sa nejak neprejedam.ale ustalilo sa to, mozes byt spokojna uz som ta predbehla, mam 56,5 😀 😀 😀
a dakujem za pochvaly bruska, cmuk 😉
dnes mi je po dlhej dobe desne, uz som aj 2x s misou pokecala, ble 😝

amadora
14. jan 2010

Bzuci sme ti to poriekli asi 😅

bejca
autor
14. jan 2010

ahoje 😵

tak ozehlene 😝 pozašivane co bolo treba a idem si vas citat 😉

dnes sme mali celkom fajn den 🙂 boli sme poobede vonku a stretli sme susedu co ma dve dcerky 4,5 rocnu a 18 mesacnu a Petko stale ich tahal za ruku aby isli k nam tak som ich pozvala k nam a tak sa fajn pohrali som rada 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre