Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
20. jan 2010

bzuci obsahujú 200% odporúčanej dennej dávky, presne toľko koľko by mala žena pred plánovaným tehu a v prvom trimestri prijímať. a keby boli okolnosti iné tak sme sa "rozhýbali" už dávno...

bzucinka2
20. jan 2010

jasne, pohoda, tak len pekne papkaj a ono sa podari na prvy sup, neboj 😉

amadora
20. jan 2010

správa od Megi:

Ahojte kočky, zdravím vás na MK. Tak horor tu, miesto operácie zajtra pôjdeme až v piatok a tým pádom celý víkend tu! Tu horor! Mám len kreslo, 1/2 odd. je onkológia

☹ ☹ ☹

bzucinka2
20. jan 2010

fuuuuuuuuuuuuj megie, hroza, tak nemozte ist domov a prist az v piatok, alebo tam nie je nadstandartna izba, ved ako budes fungovat po spani v kresle, no parada fakt ☹ ale hlavne nech je netalka v poriadku, vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzte 😵

blumka
20. jan 2010

ahojte, prisla som kuk, co pise megi, viem ze mala ist s malou na tu operaciu...
chudatko mala, takze tam musia ostat...to je hrozne...

amadora
20. jan 2010

ja som jej písala presne to isté Bzuci. odpísala mi citujem:
"skoro ma j...o, keď tak musím povedať a keď sme sa chceli dnes vypýtať von, veď bolo krásne, tak len na vlastnú zodpovednosť a na 1/2h. A to máme na Kramáre 10min.

danka.k
20. jan 2010

bzuci gratulujem k chlapcekovi.... JAkubka dajte.... mne to meno zamietli tak ho daj aspon ty 😀

megi chudatko.. nechapem naco vas tam drzia do piatku ste mohli prist rano... ujdite odtial 😀

beji dufaj ze je v terchovej sneh... pochybujem ale mozno sa este daky udrzal... a skoda ze mi to uniklo sme sa mohli dohodnut a stretnut ☹

danka.k
20. jan 2010

a som zabudla.. panovi sebastianovi vsetko najlepsie k meninkam 😉

amadora
20. jan 2010

aj ja som mužovi hovorila aby bol druhý chlapec Jakub, že budeme mať Kubka a Maťka 😀 ale z nejakých príčin mi to neprešlo 😀

u nás je sneh a stále padá, myslím že v Terchovej by mohol byť tiež, tam je vždy snehu a snehu...

danka.k
20. jan 2010

ami lenze tu sneh nepadal ani nepamatam 😀 😀 a kedze mame terchovu za rohom tak tiez pochybujem.. ale mozno tam kusok este maju.. bejca nam povie

nam sa jakub nehodi vraj k priezvisku tak preto.. ale mne sa Jakub Kubas paci 😀

amadora
20. jan 2010

prečo, veď to neznie zle 😕 práve sa mi to hodí k sebe 🙂

danka.k
20. jan 2010

ami aj mne sa to hodi...... uvidime 😉

amadora
20. jan 2010

a mužovi sa aké meno páči, hm?

danka.k
20. jan 2010

neviem.... nevyjadril sa.... neriesi kym nebude aktualne

amadora
21. jan 2010

ahojte 🙂

jaj u nás sa kydá ten sneh, zase idem mať traumu z toho ako sadnem do auta 😅 a to nehovorím zajtra do LV, sa budem klepať celou cestou

tá pani z fota mi poslala grafické návrhy na tú podložku pod myš pre manželíka, pridala som do albumu ten ktorý som vybrala, tak môžete kuk 😉

martina1982
21. jan 2010

Ahojte

Ami krasna podlozka pod mysku 😵 aj mne sa paci kolko ,ze to stoji?da sa to cez net objednat ?Tak rychlo šuo šup na babo!

Bzuci gratulujem k chlapcekovi .Hlavne nech je zdravucke !!!

Bejca , krasnu dovolenku.

My mame sneh

Od vcera Stevko chodi spinkat s plysakmi (havkovia ) aj poobede s nimi spinka a aj vonku sme s nimi boli 😀 Potom hodim foto ked bude cas .

MEGI POSIELAM VAM VELA ENERGIE!!!!!!

amadora
21. jan 2010

Maťka ďakujem 🙂 Stojí necelých 7 euro. Neviem či sa to dá objednať ako balík, ja si pre to pôjdem osobne. Ale tá pani je veľmi milá, pošli jej mail, určite ti odpíše 😉 silvia@silviafoto.sk

martina1982
21. jan 2010

Ami diky !Uz sa Stevko zobudil tak potom jej napisem .

danka.k
21. jan 2010

ami pekna 😉

ten sneh ma normalne tesi.... prvy krat v zivote mam z neho radost.. vsade pada len tu nie... 😀 😀 nam cely den krasne slniecko svieti.. nebol bez oblacikov... supeeeeer

amadora
21. jan 2010

ďakujem 🙂

mne ten sneh dáko nevadí, len dve veci ma štvú - šoférovať na snehu a každý deň keď niekam idem pol hodinu čistiť auto 😝

od nás práve odišla Majkova krstná, aspoň nám trochu čas ušiel. len ten bordel teraz riadiť lebo Majko sa vždy pred návštevou predvádza a rozhadzuje všetko čo mu príde pod ruku 😀

amadora
21. jan 2010

ozaj baby, chcela som sa opýtať, či ste si niektorá pred prvým tehu robievali grafy BT 🙂

bzucinka2
21. jan 2010

ahojte, ami ja som nikdy grafy BT nerobila, lebo to treba v rovnaku hodinu rano a to nie je nic pre mna 😀 a krasny darcek to bude, ja by som mala problem najst spolocnu foto, lebo som zistila, ze skoro ziadne take nemame ☹
baby pisem si vase typy a po narodeni sa dozviete ako vyber dopadol, ale zatial ste sa netrafili 😀 😀 😀
my sme dnes boli cele doobedie vonku, bolo paradne a poobede sme boli u babiny a pekny dnik za nami 🙂

amadora
21. jan 2010

Bzuci myslím že ani jedna baba čo si to meria nemá celý mesiac v rovnakú hodinu úplne presne 😉 😀 Tých spoločných fotiek máme aj my málo, toto som náhodou ja iniciovala aby sme sa na Silvestra odfotili všetci spolu a ako sa to zišlo 😵 Mne sa chlapčenské mená páčia viaceré : Richard, Štefan, Andrej, Tomáš, Lukáš 🙂

jankapardon
21. jan 2010

Moji favoriti teda favorit je Daniel, ale kedže sestra mala už syna Daniela tak sme volili alternatívu...
A ja, Ami, neskusená, ja ani neviem čo je BT 🤐 🤐
a my sme uplne ale uplne bez snehu ☹

amadora
21. jan 2010

Janka aj Daniel sa mi páči 🙂 A BT je bazálna teplota 😉

Písala mi Bejča, mám vás pozdraviť, že sa majú fajn, aj keď snehu je tam málo a ráno dostala mrchu 😒

amadora
21. jan 2010

Blumka už sa vám to kráti 🙂 Joj ako ti závidím 😉

danka.k
21. jan 2010

bzuci vypisem tu vsetky mena a isto sa trafim 😀 😀 😀 ci idete dat po tatkovi meno?

martina1982
21. jan 2010

Ami uz som napisala 😉

Bzuci ja som na tom tak isto my mame tiez malo fotiek spolocných .Budem musiet nahovorit baku ,aby nas odfotila ked budem mat nove vlasky 🙂

Mne sa páči chlapčnske SEBASTIAN , SAMUEL 🙂 a dievčenské Liliana 🙂 Ale moj muz nesuhlasi 😀

Bejču pozdravujeme a je mi luto ,ze dostala mrchu ☹

alex21
21. jan 2010

Ahojte
Megii myslime na vas nech vsetko dopadne dobre.
Bzuci gratulujeme ku gulkam. Hlavne, ze je zdravy.
Ami ja som si merala BT preco? A merala som ju v rovnaku hodinu, nemala som s tym problem. Rovnako som vstavala do prace tak nebol problem a cez vikend som sa tiez vzdy zobudila v tu istu hodinu bez budika ako do prace odmerala som BT a potom som este lenosila alebo som este zaspala.

amadora
21. jan 2010

Maťka daj vedieť čo ti odpíše 🙂

Alex no ukázalo mi to ovulku hneď po mrche, ovulačný tester mi zatiaľ neukázal ovuláciu, teplotu som nemala vyššiu ako 36,2 a nemala som ani výtok ani bolesti v podbrušku, tak neviem čo si o tom myslieť 😅 Ja si meriam každý deň cca v tom istom čase, hore dole pol hodina.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre