Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
29. jan 2010

super, poteší..... 😠

amadora
29. jan 2010

ale aspoň už nesneží a niektorí ľudia posýpajú popred domy popolom tak dúfam že nejako prejdeme do obchodu aj späť keď sa malý zobudí. a ja si za odmenu kúpim niečo šialene dobré 😀

mm1
29. jan 2010

čo je to to šialene dobré??? ja som včera robila ryžový nákyp tak už sa na neho teším..... 🙂

mm1
29. jan 2010

ok kočenky tak padám... dúfam, že všetky prežijeme pokojný víkendík, a nepostrehnú nás žiadne katastrofy..... Január je pomaly za nami, tak stačilo...

papa a krásny víkendík....

amadora
29. jan 2010

to ešte neviem, uvidím čo mi padne do oka 😀

pekný víkend 🙂

danka.k
29. jan 2010

mm uzi si vikend..

my sme boli vonku, maly sa tesil zo snehu, sesternica mu ukazala ako sa robia anjeliky tak sme nemohli ani domov lebo stale sa na zem hadzal 😀 😀 😀

ami so svokrom to mas tazke, muz sa boji ze ho strati ak neurobi podla neho.. ale neuvedomuje si to ze teba to raz dopali tak ze odides ty ☹

amadora
29. jan 2010

Danka vystihla si to 😒

My sme boli v obchode 😵 😀 Síce cesta hore ulicou bola ako jazda na býkovi, auto skákalo ako ono chcelo, ale dáko sme vyšli 🙂

No náš tatko prišiel na poslednú vykládku v Nemecku a tam robili len dnes do 11:00 tak tam musí stáť až do pondelku ☹ Je mu smutno a nám tiež...

A mám žiaľ ďalší odkaz od Beji 😒 Úplne im padol internet tak sa nemôže pripojiť a napísať nám. A navyše jej Peťko celý deň zvracká a hnačkuje, tak dúfajú že si nedoniesol dáku pamiatku z nemocnice 😝

danka.k
29. jan 2010

ami napis bejci ze na nu velmi myslime a ze dufame ze budu rychlo v poriadku...

bzucinka2
29. jan 2010

ami, tak co dobre si si nakoniec kupila? 🙂
bejcinku pozdrav, nejak sa uz aj na nu valia same katastrofy ☹ tfuj tfuj, nech idu od nej preeeeeeeeeeeeeec ☹

amadora
29. jan 2010

kočky odovzdám 🙂 mne normálne zle ostalo keď som videla že mi ona volá že čo sa zase stalo ☹

Bzuci kúpila som si párky a spravila som si hot-dogy, tri som práve zošrotovala 😀

danka.k
29. jan 2010

ami si moj clovek... robim prieskum medzi kamaratmi teraz ze kto da lepsi typ na veceru ale nikto neprekonal moje parky a uz sa varia 😀 😀

amadora
29. jan 2010

😀 😀 😀

amadora
29. jan 2010

tak čo poviete na to že zase si sused teraz púšťa hudbu z auta?! 🙄

danka.k
29. jan 2010

ami ze je to najlepsi sused na svete a velmi ho milujes.... inak to nevidim 😀

amadora
29. jan 2010

šialene, z lásky by som ho tak tuho objala že by vydýchol naposledy 😀

danka.k
29. jan 2010

ami chod ho objat 😀 😀 😀 😀

amadora
29. jan 2010

asi dnes nemá náladu na túlenie, už odišiel aj s autom 😀

danka.k
29. jan 2010

aka skoda 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
29. jan 2010

veď on ešte príde... omotám sa mu okolo hrdla ako anakonda 😉 😀

danka.k
29. jan 2010

ami aby muz potom neziarlil 😀 😀

amadora
30. jan 2010

Dobré ráno

Teda ako komu, u nás rozhodne dobré nie je ani z ďaleka 😒 Vôbec nám netečie voda, ani kvapka. Keby mám doma aspoň stolovú, alebo minerálku, ale nič... sneh sa kydá tak že už napadlo od včera 10cm... a svokor písal mužovi sms že odchádza od priateľky, takže môžem hádať kam sa nasťahuje... baby je mi do plaču zo všetkého 😢

danka.k
30. jan 2010

sniezik sa nam chumeli a mne dochadzaju nervy... 😠 😠 😠 😠 😠

ami boze toto je nespravodlive.... ten tvoj svokor je debil... neznasam ho strasne... 😠 😠 😠 😠 je mi z neho zle... a coze sa vam stalo z vodou?? juuuj keby sa ti dalo hned ti pisem aby si prisla tu ku mne... aspon sa vyplakat... u nas vo vchode predavaju byt nechcete?? 5+++++++++++++hbn jam

danka.k
30. jan 2010

ami aj rastik ti napisal... sice netusim co ale daj precitat majkovi on ti to prelozi 😀

bzucinka2
30. jan 2010

ahojte, no ami paradne spravy, fakt, asi by ma rovno drb.... ☹ ale snad sa to zase vyriesi, ved uz raz taketo nieco bolo, nie? a akoze kde sa chce ulozit? a zrat ti nervy cele tyzdne? 😠 tak to by som si s muzikom prediskutovala vazne, ved to by si neprezila ty alebo on
a co mas s vodou?

tami712
30. jan 2010

ahojte 🙂
ami ☹ ☹ ☹ ty máš fakt stále nejaké trápenie 😒 😒 😒
mňa by asi tiež už asi dr...o z tvojho svokra 😖 určite to s mužom vážne preberte 😒 😒

a my sme včera s Viktorou sádrou dobre nepochodili ☹ pozrel sa na papiere nejaký iný doktor a hneď povedal že to by bolo ešte skoro dávať dole, takže až na budúci štvrtok alebo piatok 😠 😠 😠
Viktor bol nešťastný 😔

amadora
30. jan 2010

Tak kočky ja už mám dnes za sebou nervové zrútenie a už som sa stihla dať aj doporiadku 😀 Tak voda - niečo sa stalo v rezervoári, nejaký požiar či čo. Teraz ju pustili asi pred pol hodinou ale ide za dušičky tak som si ponaberala do dvoch hrncov aj 6l do fliaš ak ešte vypnú. Medzitým som s malým sadla na sánky a išli sme k našej kmotre pre vodu, vonku 0,5 snehu 😕 to nešlo ani na sánkach, po kolená mokrá, ako šibal sneh do tváre tak Majko hrozný plač, ja som myslela že sa tam zrútim rovno na ulici. Našťastie to už nám kmotra išla oproti aj s fľašami s vodou, tak ona ťahala sánky hore a ja malého na rukách, pred bránou som už myslela že mám infarkt od únavy, spotená, mokrá od snehu, no krása! A ešte sa mi doma aj stolička rozpadla pod riťou, takže o happy day 😠 Aspoň kmotra mi zlepšila náladu, posedela u nás, vykecala som sa a tak sa vybláznila s Majkom že sa nedalo ostať smutná 🙂 No uvidíme čo bude ďalej... inak sme odrezaní od sveta, odhŕňač nikde, na ceste zo 30cm snehu, o aute tu ani nechyrovať, všetci hrešia... takže ani peši von ani autom. Máme psa nemeckého ovčiaka a tomu vidno len chrbát z toho snehu. Veď hodím foto na FB

Tak som sa vykecala 😀

A k svokrovi sa radšej nevyjadrujem, len toľko že ja s ním bývať nebudem. Nech to bude odo mňa hnusné ako chce k nemu aj k mužovi ale v tú hodinu ako prekročí prah tohto domu balím seba aj malého a odchádzam do BB 😔 Ja o nervy prísť nemienim...

Danka ďakujem ti, aj Rastíkovi 😵

Beja písala že Peťkovi lepšie, len aj ju chytila hnačka a net jej stále nejde 😒

amadora
30. jan 2010

Tami to ma mrzí že vám ju ešte nedali dole ☹ Ale tak našťastie iba týždeň na vyše, to Viktorko určite zvládne, aj keď verím že zrovna keď majú prázdniny ho to dosť otravuje 😒

bejca
autor
30. jan 2010

ahojte

som len naskok ... baby mne je uplne na figu 😝 ja s prepacenim nemam hnacku ale ja normalne ze " čuram " cez rit 😝 a to mal aj Petko vcera ...doobeda stale vracal ☹ aj mna ovracal aj celu kuchynu ☹ potom si pospinkal a bolo dobre chvilku .... tak sme isli von s Benikom prisli sme domov a tiez mal taku sracku ako ja teraz ☹ az do vecera , Ami som volala chuda len stresy jej robim 😅 ☹ poradila mi ten hylak tak Petko uz sa zda ze je oki ale teda nasadila som mu dietu 😉 a jasne ze aj sebe ... toci sa mi hlava , bolai ma krize , hlava .... no hotova som uplne od polnoci ...ja som si tiez nasadila hylak zatial az tak necitim zmenu snad uz bude lepsie ....otrasny tento rok ako zacal u vacsiny z nas 😖 😒

dakujem vam vsetkym 🙂 Ami posielame pusinky 😵 aj Majkovi a jasne ze vam vsetkym 🙂 ak mi bude lepsie tak sa ozvem 😉

Ami mrzi ma ako ti zacal den 😅 chuda tiez mas toho akosi v poslednej dobemoc 😕 mne bolo aj rano uplne na odpadnutie asi som bola dehydrovana ci co ....tak som ani len pisat nevladala ☹ a s tym svokrom 😠 asi by som aj ja isla do BB ....

Tami Viktorovi drzime palce uz ten tyzden to zvladne 😉

amadora
30. jan 2010

Bejuška to som ti práve chcela napísať, že musíte aj Peťkom veľa piť, najlepšie čierny čaj. A meraj sebe aj jemu teplotu, aj keď by sa ti zdalo že má studené čielko. Dehydrácia je veľmi nebezpečná v tomto 😒 Držím vám veľmi veľmi palce mojka! 😵
A už máš zakázané mi volať keď mi voláš len zlé správy 😀 Už mi musíš len samé dobré, jasné? Lebo budem mať stresy potom keď uvidím na mobile tvoje meno 😀 Cmuuuuuuuuuuuuuuk

Matak Barborke želáme všetko najlepšie k narodeninkám a posielame obrovskú pusinku 🙂

amadora
30. jan 2010

A Tami aj Emke všetko najlepšie, včera som na to myslela a dnes som zabudla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre