Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
5. feb 2010

volá mi otec zase 😝

amadora
5. feb 2010

😝 😖 🙄 😠 🤐 😀

mm1
5. feb 2010

tak čo je to tentokrát ami?????

amadora
5. feb 2010

megi to isté dookola, svadba, svadobná cesta a bla bla bla 😝 že si kúpil nový oblek... sa ho pýtam že prečo, však má, skoro nový. ale vraj mu povedala že je už vyšedivený. a že jej dcéra sa nahnevala tiež kvôli tej ich utajenej svadbe a položila jej telefón. inak som otcovi povedala aj to že sa mi nepáči čo povedala že môjmu bratovi netreba nič, však stačí že sa občas u nich naje. že to čo má byť? že buď ani jednému nič, alebo obom rovnako, že má predsa dve deti! kurnik iba ma rozčúli keď mi volá, asi už nebudem dvíhať 😀

mm1
5. feb 2010

no tak to je fakt na porazenie... to nech ti naozaj radsej ani nevola aj ked to znie kruto... 😒

mm1
5. feb 2010

☹ inak moje slniečko je dnes od 5:30 hore... a to som si dala naschvál budík skôr aby som vypadla skôr než sa zobudí, ale nepomohlo.... ☹

amadora
5. feb 2010

moje zlato, tak ťa vyprevádzala do roboty? a ako to znáša keď odchádzaš?

mm1
5. feb 2010

posledné dva dni zle... doteraz jej to bolo jedno... ale posledné dva dni, aj slzy padli... tak to radšej rýchlo zdúchnem, lebo by som nikam nešla.

amadora
5. feb 2010

moje zlato ☹ tohto sa bojím keď my začneme chodiť do škôlky, neviem kto to bude znášať horšie, či ja či Majko 😅

no obedík hotový, ideme sa s Majkom trochu pohrať 🙂

bzucinka2
5. feb 2010

ahojte
ami to mi je luto, ze tatino musel znovu prec, ja ta normalis ze obdivujem ako to zvladas, ja by som uz bola asi v koncoch s nervami 😔 a ten oco, no ja uz na neho asi nemam slov, ze nevie presadit vlastny nazor uz teraz ☹
tami, super, ze je sadra dole a snad aj rehabka bude bezproblemov 😉
megie, asi nma natalka take maminkovske obdobie, ja ked som doma, tak ho ocino ani obliect ci vyzliect nemoze, ale ked tu nie som, tak je dobry aj on 😉 drzim palce nech to rychlo prejde 😉
ja som uz tiez porobila nejake ozdoby na tortu a ostatne asi nebude 3-rozmerne, lebo macka pu si netrufam modelovat, asi by to nebol ziadny macko, povodne som chcela krtka, ale nemam ciernu farbu, tak bude macko 😒

amadora
5. feb 2010

Bzuci ďakujem, ver že aj mne je ťažko veľakrát, včera som povedala že aj so snažením končík, aj som poodkladala vitamíny, teplomer a tak, ale ráno bolo dobre zase 🙂 Čo narobíme 😒
A u nás je to opačne, keď sme sami tam Majko len mama mama a keď príde tatko tak mama je bokom 😀 Ale som rada, lebo tatko si ho naplno môže užiť keď príde 🙂
A ako ideš robiť macka? Máš nejakú formu či ako? 🙂

bzucinka2
5. feb 2010

nie urobim normalnu kruhovu tortu a porobila som si makety macka a toho tam ulozim a ostatne nejako dozdobim, len neviem kedy to budem robit asi niekedy v noci, elbo popri malom sa mi neda, lebo aj on chce vstko a hlavne to co uz urobim ja, darmo ma svoju hmotu 😉
a nekonci so snazenim, ked bude tatko takto prec, tak to aj tak nie je ktovie co, jedine ak by bol sused fesak 😀 ale pokial viem, tak susedia robia len hluk, tak ani tam nic 😅

mm1
5. feb 2010

bzuci, včera somna teba myslela, našla som predlohu krtka na vyšívanie 🙂

bzucinka2
5. feb 2010

megie, ty si zlata a nemyslela si viac na maleho, tomu sa 3x stikutalo 😀

mm1
5. feb 2010

no myslela som na vás..... mám vám vyšiť??? keď máte tú krtko mániu? 🙂

amadora
5. feb 2010

písal mi môj drahý, vyložil v Maďarsku aj v Rakúsku, aj v Rakúsku naložil a ide pomaly domov kým mu vydá ešte jazda

mm1
5. feb 2010

tak super... to je doma ešte dnes nie????? 🙂

amadora
5. feb 2010

Megi nie, až zajtra, keď odjazdí 9 hodín tak musí urobiť 9 hodín pauzu, ale niekedy v noci alebo ráno by mohol byť doma 🙂

bejca
autor
5. feb 2010

tak Petkovi sa nepotvrdilo nic ....len vraj nejaky virus ....😅 😝 len teda preco sa nas to tak dlho drzi ..teda mna a Petka 😠 tato uz v pohode a babka s dedom tiez stale nic moc ....

dakujem a dufam ze veru Petko coskoro pribere naspat 😉

ozdoby fotit nejdem lebo uz teraz sa za ne ..hanbim ..ale tak su z lasky a ja to aj tak este poprerabam 😉

Ami ta ovecka je uzasna 🙂 a tie ocka ako si spravila cierne ?? ja neviem ako ciernu ...nikde nemaju ...

Megi hribiky su asi najjednoduchsie 😉

aspon pre mna boli 😀 ja stale neviem aky motiv tak zatial len skusam 😅 a uvidim ...ved som este len vcera zacala 😀

bejca
autor
5. feb 2010

Ami a super ze tato pride uz coskoro 🙂

nas Petko skor maminka maminka 😵 ale tatino hlavne ked neni doma co ho vyvolava a chce ist za nim 😉

amadora
5. feb 2010

Beji tak hádam vám to už rýchlo prejde a super že to nie je nič vážne 🙂 A ďakujem za ovečku, nie je to nič extra ale tak dá sa na prvý pokus 😀

mm1
5. feb 2010

náhodou tá ovečka je super.... ja som zasa na tieto veci ľavá, preto to istia figúrky, ktoré si kúpim..... 🙂
ale nemôžem vedieť všetko no nie???? 😀 😀

Beji, nám vtedy tiež v nemocke nič nezistili a týždeň sme sa tam mordovali a ďalší týždeň doma.. chce to čas, než sa tie črievka dajú dohromady.... 😒

bzucinka2
5. feb 2010

beji, super, ze mu nic nenasli, asi to bude nejaky silnejsi virusisko 😠
ami krasna ovecka, pekne sa ti podarila, si sikulka 🙂

mm1
5. feb 2010

ale je dobre, že mu nič nenašli. 😒

amadora
5. feb 2010

ďakujem kočky 🙂

akurát premýšľam či sa na chvíľu natiahnem alebo idem modelovať ďalšie 😀

mm1
5. feb 2010

Ami môžeš aj mne jednu spraviť..... 🙂

mm1
5. feb 2010

Ami tú fotku čo máš v albume. to je fotené od vás z domčeka do doliny???? krása... prídem na dovolenku 😀 😀

mm1
5. feb 2010

Babulky, ešte 15 min, a padám... hurrrááááááá.
pekný víkendík 🙂

amadora
5. feb 2010

megi neviem ktorú myslíš fotku 🙂

ciarka
5. feb 2010

Megi- jasne ze robim pyre zemiakove, len som myslela ze ta kasa je nieco ine.
A to raznici- to som nevedela ze co je, uz viem.Masko na sampionoch uz mam ulozene.

Tami- Viktorko nech rychlo zrehabilituje a je fit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre