Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

nicky77
17. feb 2010

Tak a už mám doma marcipán aj farby. Aj keď nemali presne tie čo som chcela, ale čo už. Som zvedavá ako to dopadne. 😀

danka.k
17. feb 2010

juuuuj farby... doma mam totalny kusok a v obchode nemaju.. pomoooooooooooooooc. 😀 😀 😀 ja idem piect v piatok, netusim co... daco vymyslim... asi auticko

amadora
17. feb 2010

kočky Majko mi mal zase 37,5°C 😒 podarilo sa nám ju znížiť ale už som z toho zrelá ku psychiatrovi, stále mám hrozný strach, ja už nevládzem 😢

danka.k
17. feb 2010

ami hlavu hore.. neboj sa dobre bude.. mozno to ma fakt z tych mandli.. nebojkaj sa..

amadora
17. feb 2010

Danka ďakujem, len sa tak veľmi bojím ☹ Neviem či s ním zajtra nezbehnem ku doktorke nech ho riadne prezrie z čoho tie teploty máva 😒 Možno sú to mandle, možno zuby lebo sa mu prerezávajú tie stoličky, ale ja už chcem nech tie teploty konečne skončia a nemusím každý večer prežívať takýto stres ☹

danka.k
17. feb 2010

ami pre istotu skoc.... aby si sa zbytocne netrapila a vedela presne

amadora
17. feb 2010

///,,..xsxvbnnmbbnm,

amadora
17. feb 2010

toľko odkaz od Majka 😀

pôjdem, nech ho pozrie. a ešte som sa jej chcela niečo opýtať a zabudla som čo. celá ja 🙄

bzucinka2
17. feb 2010

nicky, no co uz, budu chlapi v prevahe 🙂
ami nebojkaj sa, budu to len zubky 😉 drzime palceky 😉
danka, prifarbis len tolko kolko mas farby 😅
v 101 maju potravinarske farby? ake praskove? 😨

bejca
autor
17. feb 2010

ahojte 😵

tak namdnes prisla obalka a v nej jedna sviecka , gratulacia k prvemu roku 😀 a tie poukazky na nakup nejakeho tovaru 😉 ak mate podobne a nemienite vyuzit nakup sunaru tak vas poprosim poslat 😵 ja vam mozem poslat nejaku inu poukazku 😉 dakujeeeeeeeeeeeeem 😵

Petko mi dnes " objavil " fotky co mam tu na ploche - vzory tort aku asi urobim a skoro na vsetky hovoril : jeeeeeej daj daj 😀

a v sobotu rano ako vstal a zbadal vyzdobu len chodil po chodbe a detskej a len jeeeeeeeeeeeeeeeej robil no zlaty bol ani nedychal 🙂

unavena som ako kobyla 😝

Nicky drzim palce a tesim na vztvor 😉

Ami neboj budu to zubky verim ze uz si na prasky 🙄 ale radsej behni k doki a budes kludnejsia 😉 a ozaj uz si bola u doki ??? a Majkovi dakujeme za odkaz 😵

Bzucinka posielame pusinky na malicky 😵

Danka som zvedava na tortu auticko 🙂

bejca
autor
17. feb 2010

a ja cez den PC nemozem mat zapnuty lebo Petko potom stale je vylezeny na stole a spekuluje a stlaca a pod ..takze tak ....ale ved co uz ked bol malinky tak som mohla a aj som to patricne vyuzivala 😀

amadora
17. feb 2010

no drobec už spí, pred spaním mal 36,7 tak dúfam že už do rána bude kľud... alebo radšej nech už je kľud stále 😅 skočím zajtra k doki a nech mu pozrie riadne pusu či má to hrdielko chytené, alebo sú to zúbky alebo niečo iné a aj sa jej opýtam na tú sobotu aký má názor na oslavu 😒

bože mi teraz vyvoláva celá rodina rad radom a "čo sa stalo" "čo mu bolo" "chudiatko" ... toto fakt nepotrebujem 😝

Bzuci ďakujeme 🙂

Beji mali ste krásnu výzdobu, nečudo že Peťko híkal 🙂 Som zvedavá čo Majko 🙂 A u doki som nebola doteraz, s Majkom tam teraz nechcem ísť medzi chorých (hneď vedľa dokiho sú obvoďáci). Ale mužík zajtra príde domov, tak som mu vravela nech sa opýta špeditéra čo majú na piatok pre neho, že by som chcela ísť k dokimu tak mi písal že vraj sa mám objednať, že mu povedali že by to nemal byť problém, tak sa teším 😵
A keď mi prídu poukážky tak ti pošlem 🙂

ja idem upratať, pustiť sa do výroby Kubka a Maťka a hodiť si sprchu... hádajte do čoho z toho sa mi chce 😅 😀

danka.k
17. feb 2010

beji nas ako pokazil medzernik sa uz boji chodit k booku takze moze byt zapnuty aj cez den.. ale tak dakedy mi ho aj tak drzo vypne 😀 😀 😀 zavre a odide 😀

a na tortu som zvedava aj ja sama 😀

bejca
autor
17. feb 2010

Ami tak super ze muzik bude domenka 😵 a neboj Majusko bude paf zo vsetkeho a bude si to uzivat 😵 ja tiez nerada beham po doktoroch s Petkom a tiez som radsej ked ho nemusim brat so sebou ked mu nic neni 😉

Danka aj Petko ho vie aj zapnut aj vypnut ....ale teda stane sa to malokedy lebo uz par x dostal po ritke a aj po rukach 😅 ale obcas skusa aj tak .......a neboj torta dopadne super 🙂

a dakujem vsetkym za povzbudenie na oslavu 😉 ja som teda veeeeelmi zvedava ako to dopadne lebo ani neviem ci segra dojde .....a sak hej tak s kym ...no ved uvidime ako to bude ...uz ako hovorim sa netrapim ako minuly rok . 😒 aj ked teda jasne ze ma to stve 😠 ale Petko je prvorady 😵

babka - moja mama - tu bola dnes - bola s nim vonku , v cukrarni , predtym mu dala nejake eura tak som mu kupila mikinku - dala som jej ju nech mu ju da ze je od nej - a ona mu dnes kupila taky traktor s valcom + nejake somarinky na jedenie a zobrala ho do cukrane na zakusok - ze to ma k narodeninam ... tak co narobim ...a v piatok vraj pride doobeda varovat ho aby som mohla robit tortu ..tak som ju prosila ze nech aspon na pol hodinu pride v sobotu ...no ved uvidime ale pochybujem ....

bejca
autor
17. feb 2010

Ami a dakujem aj za pochvalu aj za kupon 😉 cmuk 🙂 a som rada ze teplota klesla 😵

danka.k
17. feb 2010

beji tak to by bolo super keby prisla 😉

a ozaj este som chcela, k tomu co ste pisali ze tie deti boli same v nemocnici.. maly ked mal 2 mesiace a mal zapal pluc, tak mne nedovolili byt pri nom, lebo bol na JISKE.. cize o mne si mozno tiez mysleli ze som daka krkavcia matka ktora tam nechala svoje dieta.. ale mne proste nedovolili.. mozno ani im nedovolili...

alex21
17. feb 2010

bzuci v 101 drogerii maju praskove 5 zakladnych farieb.
beji mi poukazku na sunar vyuzijeme aj ked momentalne musime pit bezlaktozove mlieko.
Ami aj Eliska sa stale pohybuje teplota medzi 37 a 38 stupnov. Akurat, ze ty sa teraz pravom bojis. Snad ho to coskoro prejde a bude fit. Drzime palce.
My s Eliskou sme stale chore. Okrem toho mava Eli nocne mory z nemocky. Inak vcera som jej rano isla obliect tielko s nohavickami a ona spustila taky rev ako keby som ju isla zodrat z koze. Najprv som nechapavo pozerala a potom som si vsimla, ze jej davam to tielko s nohavickami v com isla do nemocky. Ona sa zacala bat, ze tam zas ide.
Inak, vedla nas v izbe tiez boli deti co tam boli same a bolo to strasne. Bol tam taky 20 mesacny Marek a tomu ked sme zaklopali na okno tak sa este dalo. Pozeral na nas a Eliska mu ukazovala ake ma hracky, ale potom nam tam dali 7-mesacneho Peta a ten len plakal a pakal. A este tak ze ma ma ma ma a plac a zas ma ma ma plac. To sa fakt nedalo pocuvat.
Chorym zelame skore uzdravenie a oslavencom vsetko najlepsie.

danka.k
17. feb 2010

baby a odkial mate tie poukazky na sunar???

alex21
17. feb 2010

danka ak si zaregistrovala Rastika v dm tak si nan dostala taku bonusovu knizku ktora bola na cca 1 rok. A teraz k dvom narodeninam poslali, list kde zagratulovali a priadali este par kuponikov na zlavu. A je tam aj jeden kupon kde dostanem na sunar zlavu nieco cez 3 ecka. Inak stoji 10. Aj ked da sa kupit aj lacnejsie, napr. teraz ho mali v bille za cca 7.

amadora
17. feb 2010

Beji ďakujem 🙂

Danka ale je rozdiel keď nemôžeš byť a keď nechceš, napríklad o jednom dieťatku keď sme boli pred rokom v nemocke tam samé sestričky hovorili že už ho mali pustiť domov a jednoducho matke nechýba aby si preň prišla. A že sú tam tie deti chudiatka že si ich sestričky ani nevšimnú.

Alex ďakujeme pekne 🙂 A tiež sa rýchlo vyliečte 🙂

danka.k
17. feb 2010

alex aha.. tak my dm nemame takze zaaaaaaaaaaadne kupony nebudu 😀 😀 😀

ami ved jasne.. ale vies ja som tak myslela ze mozno ani tie maminy tam nemohli byt.. ved najprv ani tebe nedovolili.. ale to je jedno. som pisala len preto ze ktovie v akej situacii boli tie matky.. mozno mali doma este tri dalsie matky a tak

bejca
autor
17. feb 2010

no tak my sme mali 3 deti vtedy tam ... jedno bolo cca 10 dnove po operacii a opustene ☹ chlapcek ...no a potom dve cca 2 rocne - jedno malo mamu na invalidnom ktora koli svojej invalidite tam nemohla byt - nahodou by sa jej pritazilo co tam oni s nou ..a doma mala este dve deti , a druhe bolo s nami na izbe a to bolo z uteceneckeho tabora a nemohla byt mama s nim koli tomu ze nema u nas poistenie + trvaly pobyt ,,,takze tak ..

Alex boze tiez sa vas to tak drzi ta choroba ako nas ☹ uz sa nam uzdravte a chuda Eli je toez taka citliva ako Petko tem ma des tiez stale a aj z toho poziaru a poziarnikov ..stale sa boji uja alebo ze pridu ujovia a ze mu budu brat krv a stale hovori ze plakal ked mu brali krv ... chudiatka nase ☹ posielame pusinky 😵

bejca
autor
17. feb 2010

a co sa tych deti tyka veru bolo to hrozne ani im nemal kto caj alebo papat podat a nie to ich este ulozit spinkat ..tak somtie dve obiehala + Petka 😅 chudiatka malinke ☹ my sme na izbe nemohli ani dvere zavret lebo ten chlapcek z uteceneckeho hned zacal plakat lebo sa bal ze mama nepride ... ona tam chodila na cca 4 hodiny to jej dovolili vraj , a ta druha tam bola tiez cca cele poobedie do vecera ....... ako sa jej dalo .... niekedy sa fakt neda ....a ako to byva niekedy sa ani nemoze ....☹

danka.k
17. feb 2010

beji ved tak som to myslela ze nie kazda matka tam moze byt.. ale tak jasne najde sa aj taka co tam nejde naschval 😠 😠

a ozaj nam tie sopliky presli ked siel tato v pondelok do roboty.. tak mam pocit ze ma na oca alergiu 😀 😀 😀 😀 ale nie, asi boli fakt zo zubov ked boli len dva dni

bejca
autor
17. feb 2010

😀 😀 😀 😀 Danka 😀 😀 😀 dobra alergia 😀 😉

a ja mam kupeny darcek od krstnej 😉 v piatok da peniazky a vezme si darcek domov 😉 😵 😵 😵 taaaaaaaaak sa tesim ako mala 😀

alex21
17. feb 2010

Beji dakujem. Tie deti sa naozaj trapia snad to aj Petka coskoro prejde a prestane sa bat ujov. Mozno by pomohlo ho zobrat na nejaku akciu k poziarnikom aby zistil, ze sa ich nemusi bat. U nas robia akcie na den deti.

Inak tiez by som nikdy neposudzovala rodicov deti, ktore tam boli same naozaj clovek nevie co sa moze stat. Ja som den predtym ako bolo Eli zle mala zimnicu a bolo mi zle. Na druhy den ked bolo Eliske zle tak som musela nabrat silu a venovat sa jej a na seba a svoju chorobu zabudnut. Potom ma tam zacala chytat hnacka tak som tam pila cierny caj co mala pit Eliska. Ona ho aj tak nepila a ja som sa bala aby som nemusela ist od nej. Len silou vole som sa drzala pokope. Ak by som len trochu povedala, ze mi nieco je tak by ma hned vysupovali prec a Eliska by tam tiez bola sama. Kamoska ma deti po 10-tich mesiacov. Ak by sa nieco prihodilo starsiemu tak tiez by tam nemohla byt lebo by mala doma male a to starsie je tiez este vlastne malicke. Proste su rozne dovody.
Eli zas place tak bezim.

bejca
autor
17. feb 2010

Alex my mame aj poziarnicke auto on sa neboji tak..a aj pozerame ked ide na zasah auto .... ale asi skor si myslim ze to bol pre neho sok koli tomu ze do malej chodby sa narvali 10 ti velky chlapi a v tych maskach .. no ja som bola v soku nieto on ked bol este aj odomna sokom zobudeny ☹ chuda moje a kto vie ako mu tie sestricky tam tu krv brali ja som bola sama so sebou na odberoch tak neviem ..ale modrinu tam mal teda riadnu ...☹ a ja si tiez myslim ze casom to prejde 😅 😉

a veru vzdy sa moze nejaky dovod prihodit ...ale pokial sme schopne myslim ze vacsina z nas tam dieta nenecha same ...😉

bejca
autor
17. feb 2010

my sme plakali tiez zo sna a cca tyzden nam to trvalo ..teraz uz zo sna neplace ale cez den stale spomina ... 🙄 ale uz nie az tak casto chvala bohu 😅

Alex pusinky letia vam obom 😵 a dobru nocku 🙂

a aj ja uz asi idem 😅 😉

bejca
autor
17. feb 2010

zabudla som vam napisat ze uz cca mesiac ide a cuva 😀 a teraz uz necuva teraz uz bezi do zadu 😀

amadora
17. feb 2010

tak mňa čaká už len sprcha 🙂

veď my s Nicky sme neodsudzovali matky čo tam neboli s deťmi, ale proste človek tam niekedy vidí a počuje také prípady že tie matky tam nie sú lebo tam byť nechcú. ale bez ohľadu na to prečo tam tá mama nie je je to o tom že tie deti sú tam chudiatka lebo sa im nemá kto venovať a sestry na nich kašlú 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre